Forum Sveta kompjutera

Nazad   Forum Sveta kompjutera > Test Play > Konzole

Konzole Konzole i softver za njih...

Odgovor
 
Alatke vezane za temu Vrste prikaza
Stara 4.7.2020, 13:39   #421
torivoje
Banned
 
Član od: 28.4.2009.
Poruke: 919
Zahvalnice: 162
Zahvaljeno 273 puta na 199 poruka
Određen forumom Re: The Last Of Us Part II

Citat:
nidzaslindza96 kaže: Pregled poruke
Meni su hrabre, podrzavam ih, nema potrebe da mi prosipas tvoj veliki narativ. Nije bilo nacina da ne lazu u trejlerima, i sam znas zasto.
Najjace da su ludi da ce da kazu da ce se dogoditi to sto se dogodilo
Nebitno je šta je tebi lično hrabro, već šta jeste fakat: lagali su, fejkovali su (trošili vreme i resurse na to), ganjali sudski ljude za leak-ove (tvrdeći da u njima nema ni zrna istine), a pored svega i dalje primali lovu za pre-orderovanje.
Izvini, ali to jeste prevarna praksa - aktivno kupca dovodiš u zabludu.
torivoje je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 4.7.2020, 13:59   #422
nidzaslindza96
Novi član
 
Član od: 29.6.2020.
Poruke: 5
Zahvalnice: 0
Zahvaljeno 3 puta na 2 poruka
Određen forumom Re: The Last Of Us Part II

Citat:
torivoje kaže: Pregled poruke
Nebitno je šta je tebi lično hrabro, već šta jeste fakat: lagali su, fejkovali su (trošili vreme i resurse na to), ganjali sudski ljude za leak-ove (tvrdeći da u njima nema ni zrna istine), a pored svega i dalje primali lovu za pre-orderovanje.
Izvini, ali to jeste prevarna praksa - aktivno kupca dovodiš u zabludu.
Fakat jeste da je igrica izuzetno hrabra, ako tako vec hoces da gledas. Kazem ti opet, pusti nekog da ima svoje misljenje i ne prosipaj velike, grand narative. Izuzetno je ruzno. I za leakove se treba naravno sudski ganjati, jer bato, da ti kazem, neko je to pravio godinama i mora da se ceni. Glupo je leakovati. Druga stvar, ni prvi ni poslednji koji su fejkovali trejlere, jednostavno je moralo tako, sta da se radi, da bi iznenadjenje i sok bio veci. Ja sam prvi dao skoro 100 evra na specijalnu ediciju i ne zalim. Opet bi isto uradio I neki elakovi su i lagali za seksualnost znas vec kojeg lika, tako da, ono.
nidzaslindza96 je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Sledeći korisnik se zahvaljuje korisniku nidzaslindza96 na korisnoj poruci:
Yonai (4.8.2020)
Stara 4.7.2020, 15:14   #423
torivoje
Banned
 
Član od: 28.4.2009.
Poruke: 919
Zahvalnice: 162
Zahvaljeno 273 puta na 199 poruka
Određen forumom Re: The Last Of Us Part II

Možeš reći da ti je igra ovakva,ili onakva i to je tvoje mišljenje koje neću osporavati, ali ne i da je hrabra, jer hrabrost je suočiti se otvoreno sa preprekama i nepoznanicama budućnosti. Ovde nije bilo hrabrosti ni trunke, uzimale su se pare i lagalo o karakteru proizvoda. To je jajarenje.

Kažeš dao si 100 evra, nije da sam te ja terao. Svesno si nešto kupio naslepo , ali ti je za isti iznos omogućeno da se osetiš podjednako liberalnim stvorom kao i ostalih 51.214 kupaca koji dadoše desetku na Metacritic-u. Onaj kritičarski deo ne računam, oni svoje kopije verovatno nisu platili.

Kupovao sam i ja onda kada su S.T.A.L.K.E.R-trilogiju (čak i na zapadu) svi piratizovali i smejali mi se što bacam pare na originale, ali tek nakon protoka 3-4 godine i to iz velikog poštovanja prema razvojnom timu. Platiš im ono što jesu proizveli, a ne ono što će tek proizvesti.
torivoje je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 4.7.2020, 18:39   #424
nidzaslindza96
Novi član
 
Član od: 29.6.2020.
Poruke: 5
Zahvalnice: 0
Zahvaljeno 3 puta na 2 poruka
Određen forumom Re: The Last Of Us Part II

Citat:
torivoje kaže: Pregled poruke
Možeš reći da ti je igra ovakva,ili onakva i to je tvoje mišljenje koje neću osporavati, ali ne i da je hrabra, jer hrabrost je suočiti se otvoreno sa preprekama i nepoznanicama budućnosti. Ovde nije bilo hrabrosti ni trunke, uzimale su se pare i lagalo o karakteru proizvoda. To je jajarenje.

Kažeš dao si 100 evra, nije da sam te ja terao. Svesno si nešto kupio naslepo , ali ti je za isti iznos omogućeno da se osetiš podjednako liberalnim stvorom kao i ostalih 51.214 kupaca koji dadoše desetku na Metacritic-u. Onaj kritičarski deo ne računam, oni svoje kopije verovatno nisu platili.

Kupovao sam i ja onda kada su S.T.A.L.K.E.R-trilogiju (čak i na zapadu) svi piratizovali i smejali mi se što bacam pare na originale, ali tek nakon protoka 3-4 godine i to iz velikog poštovanja prema razvojnom timu. Platiš im ono što jesu proizveli, a ne ono što će tek proizvesti.

Momak, pod jedan, ti moje pare ne možeš da trošiš. Imam da kupim flašu koka kole za sto evra, to se tebe ne tiče. Drugo, niko mi nije kriv što sam dao sto evra, hvala Bogu što sam dao za ovakvo nešto tolike pare, ne žalim, i kažem, opet bih dao. Ne moraš da pokušavaš da mi soliš pamet kad i nakon koliko se kupuju igrice, hvala na info, ali ponavljam, moje pare, moja stvar. Ne možeš ti da mi kažeš šta ću da pričam-kao neko ko je odigrao prvi deo 7 puta i drugi deo dva puta imam pravo da kažem da je hrabra i to mogu da argumentujem, na zdrav i civilizovan način.
Nisam još uvek glasao tamo, ne osećam neku potrebu, ali pošto si toliko fin i već si me brojao, računaj da je igrica dobila još jednu desetku
Napisao sam šta mislim o igri, ti si došao da mi prosipaš pamet i da se praviš pametan. Molim te znači, bez takvih ispada ubuduće. Ja tebi nisam solio pamet. Rekao sam kako mislim da jeste i to je to.
Uključite malo mozak ljudi, nije teško. Svakako, teže je nego otići po mišljenje na 4chan i reddit. Kud jedna, tu sve ovce. ))
Licimeri jedni
nidzaslindza96 je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 12.7.2020, 9:42   #425
misoja
Novi član
 
Član od: 30.8.2017.
Poruke: 17
Zahvalnice: 4
Zahvaljeno 13 puta na 7 poruka
Određen forumom Re: The Last Of Us Part II

Usled nedostatka vremena (posao, porodica, deca...) tek sinoć sam završio igru. Apsolutna preporuka od mene, igra je FENOMENALNA! Kao i u svemu, ukusi su različiti, priča se nekom sviđa nekom ne, meni je odlična! Tehničke karakteristike, cut scene, gameplay su predobri, igra izgleda bolje od bilo koje prikazane na predstavljanju PS5 igara. Igra vuče na dalje igranje, prekidao sam kada moram, kada vidim da je 2 ujutro, a moram da ustanem pre 7 Apsolutna preporuka svima da je odigraju, ovo je obavezno štivo za svakog gamera.

Ima mnogo materijala za diskusiju u vezi sa samom pričom, ali da ne spoilujem sada...
misoja je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Sledećih 2 korisnika se zahvaljuje korisniku misoja na korisnoj poruci:
Mandragora (12.7.2020), Yonai (4.8.2020)
Stara 12.7.2020, 17:09   #426
torivoje
Banned
 
Član od: 28.4.2009.
Poruke: 919
Zahvalnice: 162
Zahvaljeno 273 puta na 199 poruka
Određen forumom Re: The Last Of Us Part II

Naleteh juče kod brata Binga (sređujući sopstvenu strip-kolekciju) na "The Art of the Last of Us Part II" (Dark Horse Books, June 23, 2020).

Eli manje ostarila, mnogo više podseća na originalni lik (Elen Pejdž) nego u igri.
Džoel čak i kao debeli, iznureni sedamdeset-i-dobrano godišnjak.
Ebi žilava, ali nikako nalik Petru Čeliku iz mladalačkih dana.
Dina mnogo nosatija i ružnija.

Drukmane, Drukmane...
torivoje je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 17.7.2020, 9:57   #427
m1aden
Starosedelac
 
Član od: 2.12.2012.
Poruke: 1.543
Zahvalnice: 175
Zahvaljeno 417 puta na 270 poruka
Određen forumom Re: The Last Of Us Part II

Au kakva igra!

Zavrsih jutros oko 3 i nisam mogao da zaspim neko vreme. Kakva zavrsnica! Treba ovo odigrati bez obzira na sve plasirane proizvode kojih u igri itekako ima.Sa tehnicke strane nema sta da se prica, igra briljira i na momente oduzima dah. Likovi i situacije neverovatni. Jos uvek ne mogu da se naviknem na gejmped u smislu ciljanja, pa sam igru skoro celu presao u sunjanju i stealth kilovima, gde god je to moglo. Igrati na hard, jer normal nije bas izazovan.Depresije i teskobe na sve strane ali i predivnih momenata. Zaista ne mogu da verujem da je neko odigrao kompletnu igru, ziveo tih par dana sa svim ovim likovima, a da moze da kuka oko samo ovog ili onog, jer je igra kao igra, kao celokupno ostvarenje, pravo remek delo. Sa Ebi nisam nikako mogao da se poistovetim, i mucio sam se igrajuci je, ali toliko toga u igri ima da je smesno zaista fokusirati se na jednu stvar. Prica se mnogima nece svideti i to stoji ali se ovakvo ostvarenje ne vidja cesto.
m1aden je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Sledeći korisnik se zahvaljuje korisniku m1aden na korisnoj poruci:
Yonai (4.8.2020)
Stara 17.7.2020, 12:53   #428
star-duster
Veteran
 
Član od: 18.10.2009.
Poruke: 861
Zahvalnice: 238
Zahvaljeno 254 puta na 157 poruka
Određen forumom Re: The Last Of Us Part II

Završio sam igru i konačno mogu detaljnije da čitam ovu temu. Izbegavao sam da čitam bilo šta na netu o igri pre izlaska, ili da gledam recenzije nakon što je izašla, da bih izbegao moguće spojlere. (Jedno vreme nisam mogao da prigvirim na 9gag a da ne iskoči neki bezvezni spojler o TLOU2.)
Nakon završetka igre sam tek pročitao Kuzminu recenziju u celosti.

Ovo je jedina igra koju sam kupio na dan izlaska. Zapravo, možda i jedina igra ikad koju sam kupio po punoj ceni i jedina koju sam istinski čekao. Generalno ne igram više mnogo igara, ne postižem.
Trebalo mi je skoro mesec dana da je završim, uz oko 35 sati igranja. Iskreno, dobro da sam uspeo i u ovom roku da je odigram pored silnih obaveza. Hvala detetu i trudnoj ženi koji su imali razumevanja za tatinih sat i po igranja skoro svakog dana. Objasnio sam im da je ova igra posebna.

A igra je pravi nastavak TLOU, ima i dalje to "nešto" što je čini drugačijom. Naravno da mogu naći neke zamerke, zapravo detalje koje bih promenio da se išta pitam (o čemu bismo mogli da diskutujemo nadugačko), ali kao celina ovo jeste istinsko majstorsko delo i nesvakidašnje iskustvo. Upravo sam odgledao i celu odjavnu špicu, tek da pogledam imena brojnih ljudi koji su učestvovali u nastanku igre. A i valjda mi se nije odvajalo od igre.
Well done!
star-duster je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Sledećih 6 korisnika se zahvaljuje korisniku star-duster na korisnoj poruci:
bokela (17.7.2020), djuras (19.7.2020), Leonida (17.7.2020), Mandragora (17.7.2020), Ocelot (20.7.2020), Yonai (4.8.2020)
Stara 20.7.2020, 21:25   #429
djuras
Član
 
Član od: 16.8.2006.
Poruke: 255
Zahvalnice: 157
Zahvaljeno 65 puta na 40 poruka
Određen forumom Re: The Last Of Us Part II

i meni se, zbog obaveza, oduzilo igranje...ali evo konacno zavrsih
sta reci, brutalna igra u svakom aspektu i verovatno igra generacije...ako ne broj 1, svakako u top 3

moram priznati da i dalje ne razumem uzrok onolikog pljuvanja
ja nista od toga nisam primetio - ni sr*nje pricu, ni nedoslednost karaktera, ni fejk advertajzing

vrhunsko ostvaranje u svakom segmentu
kapa dole naughty dog

Poslednja ispravka: djuras (20.7.2020 u 21:25) Razlog: adult filter
djuras je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Sledećih 2 korisnika se zahvaljuje korisniku djuras na korisnoj poruci:
Mandragora (20.7.2020), Yonai (4.8.2020)
Stara 21.7.2020, 15:34   #430
Cracked But Whole
Starosedelac
 
Član od: 26.6.2016.
Lokacija: Beograd
Poruke: 1.636
Zahvalnice: 152
Zahvaljeno 568 puta na 345 poruka
Određen forumom Re: The Last Of Us Part II

Mislim da pljuju samo oni koji su pročitali sinopsis a nikad nisu ni igrali niti planiraju.

Ja evo po drugi put krenuo, nešto me teralo iako uporedo igram i Ghost of Tsushima, s tim što sada mi se čini igra još boljom kad ne moram da jurim da vidim kraj priče, i kad sam se pomirio s time - plus, Survivor težina je baš strava, zahteva više planiranja i pravljenja strategija, stealtha, i igranja s resursima.
Cracked But Whole je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Sledeći korisnik se zahvaljuje korisniku Cracked But Whole na korisnoj poruci:
Mandragora (21.7.2020)
Stara 25.7.2020, 12:59   #431
3LANCER
Starosedelac
 
Član od: 9.11.2005.
Lokacija: Beograd
Poruke: 2.286
Zahvalnice: 1.000
Zahvaljeno 401 puta na 248 poruka
Određen forumom Re: The Last Of Us Part II

Ortak je veliki fan keca (presao ga nekoliko puta), pa uradio utiske posle prolaza kroz TLOU2.

Spoiler warning!
3LANCER je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 25.7.2020, 22:12   #432
Vlajk@
Veteran
 
Član od: 16.3.2015.
Lokacija: epicentar
Poruke: 813
Zahvalnice: 830
Zahvaljeno 246 puta na 155 poruka
Određen forumom Re: The Last Of Us Part II

Dobra recenzija, slozio bih se skoro sa svim sto je rekao. Jedino mi se nije svidelo kako je predstavio Dzoula, kao da je negativac, pa kaze da je podmukao i zao. Nidje veze, mislim on jeste na kraju keca ubio dosta ljudi i one doktroe ali za to je imao po meni sasvim dobar razlog, nije on to uradio jer je zao i podmukao, vec zato sto je emotivno bio vezan za Eli i nije hteo da jos jednom izgubi cerku, a pritom jos niko ne garantuje da ce vakcina koju naprave biti od pomoci - e ajde sad ti druskane daj nama klinku da je mi roknemo, veruj nam bice sve u redu. Kako da ne, pa uradio bih isto sto i on.
Vlajk@ je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Sledećih 3 korisnika se zahvaljuje korisniku Vlajk@ na korisnoj poruci:
3LANCER (4.8.2020), Mandragora (25.7.2020), Yonai (4.8.2020)
Stara 26.7.2020, 10:21   #433
djuras
Član
 
Član od: 16.8.2006.
Poruke: 255
Zahvalnice: 157
Zahvaljeno 65 puta na 40 poruka
Određen forumom Re: The Last Of Us Part II

prilicno biased recenzija...ne bih slozio skoro ni po jednoj tacki
ovo je negde u rangu da kazes "GoT je sr*nje jer matori ubija skoro sve Starkove na Red Wedding"

Poslednja ispravka: djuras (26.7.2020 u 10:21) Razlog: adult filter
djuras je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 26.7.2020, 13:05   #434
torivoje
Banned
 
Član od: 28.4.2009.
Poruke: 919
Zahvalnice: 162
Zahvaljeno 273 puta na 199 poruka
Određen forumom Re: The Last Of Us Part II

Citat:
Vlajk@ kaže: Pregled poruke
... Jedino mi se nije svidelo kako je predstavio Dzoula, kao da je negativac, pa kaze da je podmukao i zao. Nidje veze...
To se onaj Džimkvizišn izlupetao u svojoj, kroz naočare duginih boja profiltriranoj recenziji TLoU II, tako da se 3LANCER-ov ortak ipak nije držao podalje od tuđih viđenja nastavka kako tvrdi.
torivoje je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 26.7.2020, 15:03   #435
Vlajk@
Veteran
 
Član od: 16.3.2015.
Lokacija: epicentar
Poruke: 813
Zahvalnice: 830
Zahvaljeno 246 puta na 155 poruka
Određen forumom Re: The Last Of Us Part II

Citat:
djuras kaže: Pregled poruke
prilicno biased recenzija...ne bih slozio skoro ni po jednoj tacki
ovo je negde u rangu da kazes "GoT je sr*nje jer matori ubija skoro sve Starkove na Red Wedding"
Po cemu je ovo GOT i ako mozes napisi ti neku recenziju? Mislim, lako je pljuvati i kritikovati neistomisljenike.
Vlajk@ je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 26.7.2020, 21:00   #436
djuras
Član
 
Član od: 16.8.2006.
Poruke: 255
Zahvalnice: 157
Zahvaljeno 65 puta na 40 poruka
Određen forumom Re: The Last Of Us Part II

Citat:
Vlajk@ kaže: Pregled poruke
Po cemu je ovo GOT i ako mozes napisi ti neku recenziju? Mislim, lako je pljuvati i kritikovati neistomisljenike.
evo npr
- covek igra story driven igru, a zali se sto nema mogucnost izbora kako se prica razvija
- kontradiktoran sam sebi, pa tako kaze npr "uzivao sam dok sam igrao jer sam hteo da vidim sta ce se desiti na kraju", pa je onda "progutao dosadnu igru samo da bi video kraj"
- negde tokom "recenzije" kaze vrhunska tehnicka dostignuca igre pa mu je na kraju arhaican gameplay

cela recenzija mu se vrti oko toga da mu se ne svidja kraj
i u tom kontekstu je GoT i pomenut...GRRM je napisao Red Wedding i to moze nekome da se svidja ili ne, ali je deo njegove price i njegove vizije
isto tako su i ono sto se desava Joelu i put na koji Ellie odlazi, kao i izbori koje na tom putu donosi deo price koju je Naughty Dog zeleo da isprica...
djuras je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Sledećih 2 korisnika se zahvaljuje korisniku djuras na korisnoj poruci:
Mandragora (26.7.2020), Yonai (4.8.2020)
Stara 27.7.2020, 18:33   #437
Vlajk@
Veteran
 
Član od: 16.3.2015.
Lokacija: epicentar
Poruke: 813
Zahvalnice: 830
Zahvaljeno 246 puta na 155 poruka
Određen forumom Re: The Last Of Us Part II

Citat:
djuras kaže: Pregled poruke
evo npr
- covek igra story driven igru, a zali se sto nema mogucnost izbora kako se prica razvija
- kontradiktoran sam sebi, pa tako kaze npr "uzivao sam dok sam igrao jer sam hteo da vidim sta ce se desiti na kraju", pa je onda "progutao dosadnu igru samo da bi video kraj"
- negde tokom "recenzije" kaze vrhunska tehnicka dostignuca igre pa mu je na kraju arhaican gameplay
1. Nisam to primetio, ali i da je to rekao sta je tu lose?! Lose je ako bi prica imala nekolika zavrsetka?! Hmm.. pa sve najbolje story driven igre, nebitno kom zanru pripadaju, cesto imaju mogucnost da se prica zavrsi na vise nacina. A s obzirom na to da mu se ovde nije prica svidela, sto ja skroz razumem, normalno je da postavi tako pitanje. Ne kapiram zasto to izdvajas kao lose.

2. Zasto je kontradiktoran?! Na kraju je shvatio da da je igra dosadna, sto i jeste, pa tako ima potpuno pravo to da kaze.

3. Dobro i?! Grafika i gameplay su skroz dva razlicita elementa i o njima se moze raspravljati odvojeno. To sto je grafika super ne znaci da i je i gameplay, sto je opet cinjenica i nije upste pogresio kada je to rekao. GP je zaista dosadan i ne donosi nista novo, plus kad krene da se igra sa Ebi deluje kao da si krenuo "new game" pa sve Jovo nanovo.

Citat:
djuras kaže: Pregled poruke
cela recenzija mu se vrti oko toga da mu se ne svidja kraj
Nije tacno, definitivno nisi skapirao. On kaze da je igra dosadna, da je prica na dosta mesta suplja, sa previse plot armora, glupih odluka karaktera cije se odluke kose sa logikom, usiljena i prakticno na nivou spanske serije desavanja sa Ebi i to trljanje na nos konstantno kako je ona jedna dobrica, pritom sve to traje u nedogled, predugacko je, i na posletku se osvrnuo i na sam kraj koji je maltene besmislen i cela prica/igra ne ostavlja ni tracak neke nade, vec te iscrpi ispraznu sa glupom i besmislenom pricom.

Citat:
djuras kaže: Pregled poruke
i u tom kontekstu je GoT i pomenut...GRRM je napisao Red Wedding i to moze nekome da se svidja ili ne, ali je deo njegove price i njegove vizije
isto tako su i ono sto se desava Joelu i put na koji Ellie odlazi, kao i izbori koje na tom putu donosi deo price koju je Naughty Dog zeleo da isprica...
Ovde te nisam ja skapirao, mislio sam da govoris da je igra Game of the year, a u stvari pominjes Game of Thrones. Uf, nisam citao sta je taj pisao, ali uporedjivati tu epizodu sa LOU2 u smislu kvaliteta naracije totalno besmisleno. Ono sto ja tu kontam je da je neko to pokusao da uporedi u smislu da je to bila namera rezisera da ubiju glavne karaktere, da to je svima jasno ali je nacin na koji je to sve uradjeno, tj. cela prica je besmislena i jedino sto osta je taj shock efekat na pocetku.
Vlajk@ je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Sledeći korisnik se zahvaljuje korisniku Vlajk@ na korisnoj poruci:
3LANCER (4.8.2020)
Stara 29.7.2020, 18:17   #438
djuras
Član
 
Član od: 16.8.2006.
Poruke: 255
Zahvalnice: 157
Zahvaljeno 65 puta na 40 poruka
Određen forumom Re: The Last Of Us Part II

apsolutno se ni po jednoj stavci ne slazem...tako da nema smisla dalje da razglabamo
djuras je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 4.8.2020, 21:20   #439
3LANCER
Starosedelac
 
Član od: 9.11.2005.
Lokacija: Beograd
Poruke: 2.286
Zahvalnice: 1.000
Zahvaljeno 401 puta na 248 poruka
Određen forumom Re: The Last Of Us Part II

Iskreno, ja sam digo ruke od igre posle Joel's PGA Tour 2020 jer sam video da se svodi opet na gameplay koji je meni licno bio predosadan u kecu. Prvi TLOU sam presao bukvalno na teranje samog sebe (meni je ta igra u vr glave 7/10) i kada sam video da je ovo opet ista stvar samo 2-3x duze reko batali i vratio coveku disk.
3LANCER je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 4.8.2020, 22:06   #440
m1aden
Starosedelac
 
Član od: 2.12.2012.
Poruke: 1.543
Zahvalnice: 175
Zahvaljeno 417 puta na 270 poruka
Određen forumom Re: The Last Of Us Part II

Ni svaki film nije bas za svakog, koliko god da je dobar... knjiga... sta god...
m1aden je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Odgovor

Bookmarks sajtovi

Alatke vezane za temu
Vrste prikaza

Vaš status
Ne možete postavljati teme
Ne možete odgovarati na poruke
Ne možete slati priloge uz poruke
Ne možete prepravljati svoje poruke

BB kod: uključeno
Smajliji: uključeno
[IMG] kod: uključeno
HTML kod: isključeno


Slične teme
tema temu započeo forum Odgovora Poslednja poruka
Harry Potter And Deathly Hallows Part 2 GATTUSO88 Akcione igre 3 12.7.2011 13:56
ASUS ENGTX460 nv4_disp.dll Infinite Loop (Graficka kartica riknjava part 2) Shlaymara Kvarovi 7 24.11.2010 18:09
defrag C part. HDa cime i kako??? Levčanin Aplikativni softver 2 30.3.2010 14:52
5000+ i igranje na vazduhu, part I mad_skillz Overklok 74 22.10.2007 20:16
Kako da instaliram part magic? cages Aplikativni softver 11 29.9.2006 20:04


Sva vremena su po Griniču +2 h. Sada je 9:27.


Powered by vBulletin® verzija 3.8.7
Copyright ©2000–2024, vBulletin Solutions, Inc.
Hosted by Beograd.com