Forum Sveta kompjutera

Nazad   Forum Sveta kompjutera > Test Drive > Šta da kupim?

Šta da kupim? Saveti oko kupovine novog ili nadogradnje starog računara

Odgovor
 
Alatke vezane za temu Vrste prikaza
Stara 30.5.2009, 15:49   #1
Sale013
Kind Of A Big Deal
 
Avatar korisnika Sale013
 
Član od: 1.11.2005.
Lokacija: Levo od Pakla
Poruke: 2.214
Zahvalnice: 344
Zahvaljeno 450 puta na 265 poruka
Arrow Najgore kupovine računarskih komponenti

Toliko djubreta se moze naci na nasem trzistu da sam resio reci nesto na tu temu (ukoliko postoji neka slicna nek se prebaci post).

Naime, danas cu vam predstaviti 3 najveca krsa koja sam ja kupio u svom zivotu za komp.

Ovaj stampac je simbol djubreta u svetu stampaca. Sve sto moze poci pogresno kod njega, poci ce.. Ali da navedem mane zasto ovo ne treba kupiti.
Kada kupite ovaj stampac i pokusate ga instalirati videcete da ce ga instalacija prepoznati jedva iz 50tog puta. Kada prebrodite jedva instalaciju i podesavanja zadesice vas jos jedna nevolja, stampac prosto jede boju. Inteligentni kertridzi vam omogucavaju da istrosite 80% mastila u njima, a onda se blokiraju i nemoguce ih je napuniti. Sto znaci da ocekujete na svakih 50 stranica dati po 1200 dinara za novi kertridz. Kertridzi u boji (zuta, plava i crvena) ce se trositi postepeno iako ih ne koristite (glava non stop vuce boju kako se ne bi zapusila valjda). A kao zavrsnica, ponekad kada kupite nov i originalan kertridz, stampac uopste nece da ga prepozna! Mozete se ubiti i skakati po njemu, ali on ga nece prepoznavati kao legitiman (verovatno jer je kertridz novijeg datuma od starih)

Postoji jos mnogo malih mana ovog proizvoda pa toplo preporucujem svima da ga obidju maksimalno kao i SVE EPSON proizvode.. Jednostavni idite na HP i mirni ste..

Jeste da je ovo bilo davno (pre 4-5 godina) ali i dalje se secam ovog krsa od proizvoda.. Preformanse nisu bile dostojne 9600 imena ali dobar deo ljudi se zeznuo pa je kupio zbog naziva.. Drajvere je bilo nemoguce naci, jednostavno originalni drajveri za radeone 9600 nisu prepoznavali ovu karticu i bilo je moguce koristiti iskljucivo fabricke drajvere ove kartice. Kartica je takodje pravila dosta infinite loop zakucavanja i jednostavno bila je patnja ziveti sa njom..

Ah, secam se i ovog malog Infra-red uredjaja, cena mu je naravno i tada bila smesno niska ali mu je funkcionalnost bila jos niza.. Nisu postojali drajveri za njega osim fabrickih koji dolaze sa njim.. Prvi uredjaj mi je pravio problem sa hardware managerom (stalno je refreash-ovao celu listu) i bilo je nemoguce raditi sa njim, kada sam ga zamenio za drugi, problem je nestao! Ali, ovaj drugi IrDA je radio samo u jednom smeru, tacnije bilo je moguce samo slati sa kompa na mob (ne pitajte me kako) i to neverovatno malom brzinom (jedno 3% od deklarisane).. Jednom prilikom sam ga podigao sa stola i u ruci mi se raspao na 4 dela..

Kada se budem setio jos ocajnih tehnickih uredjaja javicu..
Sale013 je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Sledećih 9 korisnika se zahvaljuje korisniku Sale013 na korisnoj poruci:
A M G (30.5.2009), Doomche (30.5.2009), freeminder (9.7.2010), Mickie (30.5.2009), real022 (24.6.2010), shrafko (30.5.2009), starx (4.6.2009), Uros Ducic (30.5.2009), vlajo (30.5.2009)
Stara 30.5.2009, 16:09   #2
shrafko
Starosedelac
 
Član od: 5.8.2007.
Lokacija: Podunavlje
Poruke: 1.801
Zahvalnice: 1.577
Zahvaljeno 1.322 puta na 598 poruka
Slanje poruke preko Skypea korisniku shrafko
Određen forumom Re: Najgore kupovine racunarskih komponenti

Odlična tema Sale Pa da se nadovežem....

A4Tech slušalice - HS-800



Uprkos većem broju pozitivnih komentara na IT svetu i preporukama u jednom od ranijih brojeva SK-a, ove slušalice verovatno predstavljaju najnekvalitetniji deo hardvera koji sam ikada imao nesreću da pazarim.

Iako basevi i mikrofon solidno odrađuju posao u tom cenovnom rangu, kvalitet plastike je toliko očajan da sam ih do sada krpio superlepkom bar 7-8 puta (sinoć je plastika riknula ponovo, btw). Specijalitet im je prelamanje plastike između zvučnika i nosača. Naravno, neko će reći "pa dobro, za 9-10 E koliko ove koštaju se i ne može očekivati čudo", ali zanimljivo je da takođe imam i jedne MS Industrial slušalice sličnog dizajna, kupljene za 400ak dinara koje ne pate od ovakvih problema. Naravno, na tih 10E za HS-800 treba dodati i 8 tuba superlepka (approx. 50 din komad), pa izgubljeno vreme, ulepljene stolove, parket, dukserice, majice, prste i dodatno nerviranje. Za izbegavanje.
shrafko je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Sledećih 2 korisnika se zahvaljuje korisniku shrafko na korisnoj poruci:
>>ScReAmEr>> (19.4.2010), efil82 (26.7.2010)
Stara 4.6.2009, 9:50   #3
dax94
Član
 
Član od: 16.1.2009.
Lokacija: Zemun (ko ne zna ne pitaj)
Poruke: 198
Zahvalnice: 15
Zahvaljeno 18 puta na 9 poruka
Određen forumom Re: Najgore kupovine racunarskih komponenti

Ova Foxconn maticna crkla mi je posle godinu dana!!!!!!OCAJNO!!!!!!






dax94 je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 4.6.2009, 10:16   #4
Freško
CSC
 
Avatar korisnika Freško
 
Član od: 23.11.2005.
Lokacija: Niš
Poruke: 6.968
Zahvalnice: 0
Zahvaljeno 2.587 puta na 1.855 poruka
Post Re: Najgore kupovine racunarskih komponenti

Kad vioh ovog Fokskona nemogu a da ga ne prokomntarišem i da napravim mali off .Ništa nije čudno što se tog fokskona tiče jer je kompletna količina tog modela (na sreću nije ih bilo mnogo ~30-40 komada u celoj srbiji) takozvana RMA .Odnosno refabrikovane popravljane ploče sa 6 meseci garancije od strane uvoznika . Čipset je G31 (ako se ne varam) . U celoj priči najinteresantnija je cena te ploče koja je bila oko 25 eura u to vreme po višem kursu (žiralnom) što je u to vreme bilo oko 2300 dinara . Tako da su prodavci imali ogroman luft za zaradu ...
Freško je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 4.6.2009, 10:46   #5
vlajo
Starosedelac
 
Član od: 5.10.2008.
Lokacija: na terenu, po rubovima civilizacije
Poruke: 2.376
Zahvalnice: 214
Zahvaljeno 441 puta na 373 poruka
Određen forumom Re: Najgore kupovine racunarskih komponenti

Ne računajući nesrećnu Chaintech sa integrisanim SIS620/530 rešenjem koju sam polovnu nabavio u kombinaciji sa Celeroncem, navešću one koje su bila najveći finansijski promašaji i razočarenja.

Asus A7S333, sa famoznim SIS745 čipsetom , gde sam pljunuo ogromnu kintu u februaru '03 za 512ddr memorije na 333mhz Kingston, koji nije moga da radi na toj ploči više od zakucanih 266, jer se magistrala nije mogla podići ni za 1 Naravno da sam se brzo oslobodio i nabavio nforce2 čim se pojavila.

Drugo veliko razočarenje je bilo Leadtek 8600gt, koji sam kupio maltene pošto se pojavio, a do tada sam koristio 7600gt fab. OC verziju. Dao sam lovu, a razliku osetio nisam....
Priložene slike
Kliknite na sliku za veću verziju

Ime:	Asus A7S333 DDR 1005.jpg
Viđeno:	51 puta
Veličina:	23,6 KB
ID:	29351   Kliknite na sliku za veću verziju

Ime:	diyrig_8600gt.jpg
Viđeno:	54 puta
Veličina:	84,2 KB
ID:	29352  
vlajo je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 4.6.2009, 11:06   #6
Miki-Car
Veteran
 
Član od: 21.6.2008.
Poruke: 678
Zahvalnice: 144
Zahvaljeno 260 puta na 142 poruka
Slanje poruke preko AIM-a korisniku Miki-Car Slanje poruke preko MSN-a korisniku Miki-Car Slanje poruke preko Yahooa korisniku Miki-Car
Određen forumom Re: Najgore kupovine racunarskih komponenti

Toss my coin into this well...

Canyon CNR-HS3
Spoiler za Dual-up unfriendly topic:


Apsolutno svaki aspekt ovih slusalica je smesan. Plitki tonovi, sum, male skoljke.. Ma bez'te od ovog


Zaaatim...

NOMAK PX-450

Spoiler za DJUUUBRE :@:@:@:@:


Bucno. Vruce. Gadno. Riknulo 5 dana pre isteka garancije (1Y) , sad cekam i ovo da rikne, pa da menjam za neko od koga mi mozak nece pulsirati kadgod imam ukljucen komp. (Overnight download, here I come )
Miki-Car je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 4.6.2009, 11:37   #7
NikolaT
Član
 
Član od: 29.11.2006.
Lokacija: Бијељина
Poruke: 359
Zahvalnice: 82
Zahvaljeno 50 puta na 40 poruka
Određen forumom Re: Najgore kupovine racunarskih komponenti

PixelView 6600GT-папрено плаћен, цркла мјесец дана по истеку гаранције.

Да ли има неко коме ова картица није цркла?
NikolaT je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 13.9.2010, 1:32   #8
Fibonacci
Veteran
 
Član od: 5.6.2010.
Lokacija: NBG
Poruke: 610
Zahvalnice: 131
Zahvaljeno 30 puta na 25 poruka
Određen forumom Re: Najgore kupovine računarskih komponenti

Citat:
Miki-Car kaže: Pregled poruke
Toss my coin into this well...

Canyon CNR-HS3
Spoiler za Dual-up unfriendly topic:


Apsolutno svaki aspekt ovih slusalica je smesan. Plitki tonovi, sum, male skoljke.. Ma bez'te od ovog


Zaaatim...

NOMAK PX-450

Spoiler za DJUUUBRE :@:@:@:@:


Bucno. Vruce. Gadno. Riknulo 5 dana pre isteka garancije (1Y) , sad cekam i ovo da rikne, pa da menjam za neko od koga mi mozak nece pulsirati kadgod imam ukljucen komp. (Overnight download, here I come )
Mozda je dosta proslo od ovog posta, ali nikada nije kasno za ocrnjivanje loseg proizvoda. Ja imam isto napajanje u starom kompu. Buka se ne moze opisati recima. Frekvencija tona je nepodnosljivo visoka, a volumen neverovatan. Kada mi ukucani odu na spavanje, ne mogu da spavaju, ako je meni komp ukljucen . . .

Citat:
Nutsbre@ker kaže: Pregled poruke
Djubre koje cu ja da vam opisem je : optiarc dvd-rw 5200A.

Sto je najgore od svega ja ga jos uvek koristim. Problemi su sledeci : reze skoro iskljucivo verbatimove diskove ( i to iz samo jedne radnje), ali barem rade svugde,ne saradjuje sa nerom, stalno izbacuje neke greske, a o citanju diskova ne bih trebalo ni da govorim. Diskovi moraju biti kvalitetni i cisti kao ogledalo, te narezani na najmanjoj mogucoj brzini , pa cak ponekad i ako su uslovi njegovog velicanstva ispunjeni ako se njemu ne dopadnu nema boga da ga procita. Na svu srecu imam jos jedan Samsungov rezac koji radi kako treba pa me to izvlaci.
A ovu nesrecu sam dobio uz konfiguraciju, pa tada nisam znao ali cu ga od sada izbegavati u sirokom luku.
Ja moram da potvrdim pricu. Sve se isto desava i kod mene. Samo ne znam, na koju foru su oni meni to uvalili kao SONY. I sad ga na ITsvetu nalazim kao SONY . . .

Da, ne treba da pomenem da, kada ubacim disk u njega, pocne zgrada da se trese i pomislim da ce da mi razbije disk unutra. Zvuci kao dizel motor . . .
Inace, imam kolekciju od 27 diskova, u proteklih godinu dana, od kako ga imam, koje je ovaj rezac upropastio . . .

Poslednja ispravka: Partybreaker (13.9.2010 u 2:14) Razlog: spajanje poruka; koristi edit funkciju
Fibonacci je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 4.6.2009, 18:52   #9
dax94
Član
 
Član od: 16.1.2009.
Lokacija: Zemun (ko ne zna ne pitaj)
Poruke: 198
Zahvalnice: 15
Zahvaljeno 18 puta na 9 poruka
Određen forumom Re: Najgore kupovine računarskih komponenti

OO da i Western Digital Raptor(74 GB) lele kad ukljucis komp jace se cuje od motorne testere cccc


dax94 je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 4.6.2009, 22:05   #10
jozvan_Kg
V.I.P. Test Drive
 
Član od: 8.11.2005.
Lokacija: Arcship Bizymandias, Detritus Ring
Poruke: 1.995
Zahvalnice: 1.572
Zahvaljeno 822 puta na 457 poruka
Slanje poruke preko MSN-a korisniku jozvan_Kg
Određen forumom Re: Najgore kupovine računarskih komponenti

Moram da se prikljucim, jer sam dosad video tusta i tma djubreta.
Prvo:

MSI K9N Neo, sem toga sto je bila solidna ploca u svoje vreme, imala je jedan 'mali' problem. Vidite dole ovaj mali hladnjak? E, pa, ja ga nisam video (k'o u vicu). Naime, to parce aluminijuma toliko slabo vrsi svoju funkciju hladjenja cipseta, koji se usijava, da je to strasno. Cipovi crkavaju cirka nekih 3 meseca od pustanja u rad. Do sada sam na reklamaciju dobio 14 komada! Isti simptomi, vrte se kuleri, hardovi rade ali ploca ne POST-uje nikako, sta god joj radio, samo crnilo. Jedna jedina za koju znam da radi je kod mog drugara, kome sam zalepio 12cm kuler za kuciste da bi hladio cip. Jedna jedina koja jos nije crkla.

Drugo:

Labtec standard keyboard plus. Jednom recju, ka(n)tastrofa. Platio sam je 290 din sa sve pdv-om u cash & carry-u. Zali Boze para. Tastatura je kriva, klacka se kako god je stavio, pola tastera moras cekicem udarati da bi radilo. Ne bih je ni uzeo, nego mi ortak ispolivao pivom mog AntiRSI-ja. Jedva cekam platu pa da kolima zgazim ovaj dreš.
jozvan_Kg je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 6.6.2009, 10:13   #11
wolf 87
Član
 
Član od: 11.4.2009.
Lokacija: Jagodina
Poruke: 353
Zahvalnice: 108
Zahvaljeno 56 puta na 45 poruka
Slanje poruke preko MSN-a korisniku wolf 87
Određen forumom Re: Najgore kupovine računarskih komponenti

Platio je nekih 8000 pre otprilike godinu dana.Kartica ne da je bucna nego ubija za sve pare.Najgore od svega je da je posle nekih mesec dana od kupovine izasao 9600gt,mnogo bolja kartica od ove a samo 2000 skuplja.
wolf 87 je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 10.7.2013, 12:36   #12
miroslavcuk
Novi član
 
Član od: 9.7.2013.
Poruke: 8
Zahvalnice: 0
Zahvaljeno 0 puta na 0 poruka
Određen forumom Re: Najgore kupovine računarskih komponenti

odlicna tema. ne preporucujem cannon kamerice, tri su mi zamenili i svaka je imala problem sa slikom.
miroslavcuk je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 15.10.2013, 15:39   #13
dario_cile
Član
 
Član od: 10.11.2010.
Lokacija: Šabac
Poruke: 317
Zahvalnice: 24
Zahvaljeno 34 puta na 34 poruka
Slanje poruke preko MSN-a korisniku dario_cile Slanje poruke preko Skypea korisniku dario_cile
Određen forumom Re: Najgore kupovine računarskih komponenti

Acer aspire,ne znam tacno koji model,ali su mi jendo vrijeme bukvalno svakodnedno dolazili na popravku i to kazu sistem pao,mejdutim kada sam detaljnije pogledao sve i jedan je imao problema sa napajanjem i hladjenjem,strasno... Sreca uzeo mi fax i ono malo zivota,inace bi ludio sa tim laptoPima
dario_cile je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 14.2.2014, 22:41   #14
Marshall George
Veteran
 
Član od: 21.11.2006.
Lokacija: Subotica / Harlow (UK)
Poruke: 1.171
Zahvalnice: 459
Zahvaljeno 340 puta na 268 poruka
Slanje poruke preko ICQ-a korisniku Marshall George Slanje poruke preko MSN-a korisniku Marshall George
Određen forumom Re: Najgore kupovine računarskih komponenti

Ujak bio u sredu u WinWin-u da se dogovori sa prodavcem da će kupiti LG TV na čekove, rekao mu prodavac da nema problema sutra u 13h vas zovemo, biće tu TV..Juče se niko nije javio, danas do 13h takođe, ja reko ujaku da ih ja nazovem za svaki slučaj, pa da se raspitam šta je i kad stiže, ujak se složio..Nazovem ja, javi se neka cupi kaže nazovi posle 14h sad je došao vozač, dovezao robu, ne znam šta su sve doneli, znaćemo kad unesu robu, raspakujemo itd..OK, i ja nazovem ponovo, jelte, oko pola 3:

Ja: Dobar dan zovem ponovo u vezi TV-a.
Cupi: Recite koji TV, o čemu se radi?
Ja: Moj ujak je bio u sredu kod vas da naruči LG TV pa da pitam da li je stigao..
C: Dobili smo samo Toshiba i Fox televizore LG nam nije stigao.
Ja: Kako nije stigao kada je ujak naručio i rekli su mu u sredu da u četvrtak u 13h stiže tj. juče je trebao da stigne?!
C: To je nemoguće, jer četvrtkom ne dobijamo robu..Sada ću da proverim narudžbu za LG, kako vam se zove ujak i koji TV je u pitanju?
Ja: Franjo Volni, naručio je u sredu LG 32LA677S..
C: To je 3D, Smart FullHD?
Ja: Da baš taj..
C: Da evo vidim, naručio je 12.02, plaćanje odloženo na čekove, sada ću da pitam kolege o čemu se radi..
(Kratak žamor, razgovor, rasprava...)
C: Na žalost kažu kolege da je taj model nedobavljiv !!
(A ja u sebi - MIS'IIIM WTF BIATCH??)
Ja: Pa dobro i šta sad?
C: Imamo nekih drugih dobrih modela, recimo Panasonic 32'' Smart ali nije 3D, ima jedan Philips kakrakteristika kao onaj LG ali je taj 42'', zanima vas možda to?
Ja: To ne znam, ne mogu ja odlučiti umesto mog ujaka..

I tako smo razmenili još koju rečenicu,no to je nebitno..Model koji je ujak naručio u sredu,još juče bio na njihovom sajtu, raspoloživ na stanju, isporuka 2 dana, a vidim danas ga nema.Ono ujak hteo da kupi taj model 71.100 dinara cena, a oni se nisu još ni upristojili da nazovu čoveka i da se izvine i kažu da nema i da ne mogu nabaviti, nego ti lično moraš da ih vijaš, i da se raspituješ za TV koji još nije baš ni jeftin!!!
Profesionalnost i ažurnost im je 'na nivou', sreća pa su još ljubazni kada razgovaraju sa mušterijama..I posle ručka kaže ujak da nađem preko interneta gde ima da se kupi, pogledao sam, ujak zvao par radnji, na kraju smo našli u BG, Comtrade prodavnica na Ušću i ujak sutra oko 7 ujutru kolima ide u BG nosi čekove i donosi željeni TV koji ove nubarčine nisu mogle 'dobaviti', a koliko će mu otići love na benzin i putarinu neću ni da razmišljam o tome..Ovako nešto mislim da samo kod nas u Srbiji ima, možda i grešim, ne znam !!!
Marshall George je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 14.2.2014, 23:27   #15
star-duster
Veteran
 
Član od: 18.10.2009.
Poruke: 861
Zahvalnice: 238
Zahvaljeno 254 puta na 157 poruka
Određen forumom Re: Najgore kupovine računarskih komponenti

Verovatno je tvoj ujak jedina osoba iz Subotice koja će otići u Beograd za nabavku televizora! Obično to ide u suprotnom smeru. Mislio sam da vi severno svi koristite jeftinija i efikasnija rešenja. Pola Srbije naručuje televizore baš iz Subotice (a zna se kako se ti televizori stvore u Subotici).
star-duster je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Sledećih 4 korisnika se zahvaljuje korisniku star-duster na korisnoj poruci:
dax011 (19.9.2023), Mr.Eco (15.2.2014), nikola s (30.9.2015), Picard (14.2.2014)
Stara 24.6.2015, 10:57   #16
slavkostorm
Član
 
Član od: 10.6.2015.
Poruke: 194
Zahvalnice: 22
Zahvaljeno 37 puta na 36 poruka
Određen forumom Re: Najgore kupovine računarskih komponenti

Acer 5920g laptop, vrlo losa serija, baterija vrlo brzo rikne(cim istekne garancija ), zatim uticnica gde se prikljucuje napajanje se odlemi zbog lose izrade i zagrevanja, kabl koji spaja monitor se pokvari, IR i bluetooth nikad nisam uspeo da osposobim da rade.. Radi se o fabrickim greskama jer smo prijatelj i ja na isti dan kupili ove laptopove i prolazili kroz sve ove simptome. Samo za uporediti: stari HP star 10+ godina i dan danas radi bez ikakvog kvara, osim sto mu je baterija pocela da drzi po 20min ali jos nije riknula.
slavkostorm je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 30.9.2015, 15:29   #17
MARE GSX R
Starosedelac
 
Član od: 25.12.2013.
Lokacija: Moto Land... ;)
Poruke: 1.945
Zahvalnice: 361
Zahvaljeno 354 puta na 312 poruka
Određen forumom Re: Najgore kupovine računarskih komponenti

Pa ja sam imao ESC 945P-A VER 2.0 koja je proizvedena jos 2005 i sa dva slota za grafiku, intelov pentium d procesor, itd, nema sta nisam igrao bez problema, i gta 4 i ets2, NFS HP... Ja sam je kupio polovnu pre dve god, i do pre neki dan sam je koristio, i nisam imao niti jedan problem sa njom, tako da ne bi bas rekao da ESC toliko los...
MARE GSX R je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 11.3.2013, 21:01   #18
LDV20
Član
 
Član od: 13.11.2006.
Lokacija: Beograd
Poruke: 140
Zahvalnice: 9
Zahvaljeno 20 puta na 13 poruka
Određen forumom Najgore kupovine računarskih komponenti

MSI 8800 GTX OC edition.
Ka-ta-stro-fa. Kuler koji je na njoj jednostavno nije bio dovoljan. Pregrevala se kao luda u razlicitim uslovima i riknula je nakon manje od godinu dana. Bio sam pod garancijom pa je to sve sredjeno, ali to je bilo uzasno iskustvo. Stvarno je uzasan osecaj kada date velike pare za neku komponentu koja bi trebala da vam pruzi pravo uzivanje u igrama, a onda...


Sent from my iPad 4 using Tapatalk HD
LDV20 je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 19.6.2013, 19:47   #19
Dusan.
Član
 
Član od: 10.2.2013.
Lokacija: Aleksinac
Poruke: 86
Zahvalnice: 29
Zahvaljeno jedanput na jednoj poruci
Određen forumom Re: Najgore kupovine računarskih komponenti

Komp na limundu sa athlonom xp i 512mb ram + monitor,zvucnici,woofer,mis itd.Navodno sve ispravno.Kupim ja zato sto mi je trebalo zamorce da se naucim vise oko kompjutera.Rezultat je da sam doosta vise naucio o kompovima, al pazite sad foru.
Sa sve postarinom - 4500din
Pa nisam znao da je ram pokvaren nego sam mislio da sam ja nesto zeznuo kad sam ga cistio - 1000 din
pa mi crkne hard - 1000 din
drugi hard - 1000 din
treci hard - 1000 din
pa onda kuler - 500 din
bukvalno oko 100e...Znaci sada jeste da sam naucio dosta ali bukvalno najgora investicija, uskoro ide na aukciju samo da ga ne gledam...Izgleda da je ploca bila glavni krivac...
Dusan. je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 19.6.2013, 20:04   #20
water wizard
Deo inventara foruma
 
Član od: 29.1.2008.
Poruke: 20.473
Zahvalnice: 433
Zahvaljeno 4.005 puta na 3.727 poruka
Određen forumom Re: Najgore kupovine računarskih komponenti

pre bih reko napajanje..
water wizard je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Odgovor

Bookmarks sajtovi

Tagovi
kupovina, loše komponente

Alatke vezane za temu
Vrste prikaza

Vaš status
Ne možete postavljati teme
Ne možete odgovarati na poruke
Ne možete slati priloge uz poruke
Ne možete prepravljati svoje poruke

BB kod: uključeno
Smajliji: uključeno
[IMG] kod: uključeno
HTML kod: isključeno


Slične teme
tema temu započeo forum Odgovora Poslednja poruka
Pomoc oko kupovine Graficke Vujeta Šta da kupim? 3 21.12.2012 18:12
Saveti oko kupovine laptop-a talenat ŠDK - Prenosni računari 43 9.8.2011 17:02
par pitanja u vezi kupovine komponenti zvezdan84 ŠDK - Osnovne komponente 14 30.1.2011 21:19
Kretanje cena računarskih komponenti Predrag Stankovic Brbljaonica 76 18.8.2010 19:52
Savet u vezi s kupovinom polovnih PC komponenti KING JACK ŠDK - Osnovne komponente 24 26.2.2009 20:53


Sva vremena su po Griniču +2 h. Sada je 4:03.


Powered by vBulletin® verzija 3.8.7
Copyright ©2000–2024, vBulletin Solutions, Inc.
Hosted by Beograd.com