Forum Sveta kompjutera

Nazad   Forum Sveta kompjutera > Test Play > Akcione igre
Uputstvo Članstvo Kalendar Današnje poruke Pretraži

Akcione igre First-person-shooteri i slično...

Odgovor
 
Alatke vezane za temu Vrste prikaza
Stara 21.5.2014, 14:37   #1681
pentraksil
Deo inventara foruma
 
Član od: 14.4.2007.
Lokacija: Nis
Poruke: 12.363
Zahvalnice: 4.520
Zahvaljeno 3.830 puta na 2.387 poruka
Slanje poruke preko MSN-a korisniku pentraksil
Određen forumom Re: Batman: Arkham City

Citat:
Rainman kaže: Pregled poruke
Takodje. Nisam ljubitelj super-heroja, ali Asylum je odlicna igra. I presao sam je 2 puta.

Sa druge strane, City - koji je prakticno to to isto - nisam mogao da igram - nema teorije. Bila mi je mnogo bezveze, a 2 puta sam pokusavao.
Sa zadovoljstvom sam igrao i presao oba...vise puta
pentraksil je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 20.6.2014, 12:23   #1682
punkosaur
Član
 
Član od: 16.1.2006.
Poruke: 157
Zahvalnice: 44
Zahvaljeno 31 puta na 23 poruka
Određen forumom Re: Batman: Arkham City

Jel imao neko problema sa GOTY verzijom sa steam-a? Igra nece da se startuje kad je pokrenem obrise nekih 40 fjalova iz direktorijuma binaries, pa prijavljuje da moram biti ulogovan na steam (sto jesam) pa ne moze da nadje .exe, proverom file integrity vrati nestale fajlove i opet sve ispocetka
punkosaur je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 20.6.2014, 17:32   #1683
punkosaur
Član
 
Član od: 16.1.2006.
Poruke: 157
Zahvalnice: 44
Zahvaljeno 31 puta na 23 poruka
Određen forumom Re: Batman: Arkham City

Treblo je obrisati fajlove koje je igra pravi u my documents folderu i proradilo
punkosaur je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 25.6.2014, 18:15   #1684
Leonida
Deo inventara foruma
 
Član od: 31.7.2007.
Lokacija: filpan=oldSKULhardcoreALFA
Poruke: 3.977
Zahvalnice: 2.952
Zahvaljeno 2.018 puta na 1.040 poruka
Određen forumom Re: Batman: Arkham City

Dugo se nisam ''zarazio'' na neku igru kao na Arkham City i Arkham Asylum ( Origins mi je... meh ). Prve dve igre koje sam u zivotu presao 100% ( svaki riddle trofej, zagonetku, side quest... nikada se nisam cimao sa collectables do sada ).

...


( testiranje shadowplay-a )

Inace, dalekooooo mi je udobnije igrati Arkham igre uz dzojstik ( DS3 preko motionjoy-a ) nego sa tastaturom...

Steta sto je Arkham Knight odlozen za sledecu godinu, jedina igra koju sam iscekivao u 2014.
Leonida je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 18.9.2014, 12:36   #1685
Nesic8693
Član
 
Član od: 14.1.2014.
Poruke: 84
Zahvalnice: 5
Zahvaljeno 22 puta na 15 poruka
Određen forumom Re: Batman: Arkham City

Odlična igra,pravi je potez što je prebačena u open world okruženje.
Nesic8693 je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 17.11.2014, 23:01   #1686
nexexcalibur
Deo inventara foruma
 
Član od: 23.2.2009.
Lokacija: Belgrado
Poruke: 9.726
Zahvalnice: 1.639
Zahvaljeno 3.775 puta na 1.843 poruka
Određen forumom Re: Batman: Arkham City

Secate se skrivene sobe iz AA u kojoj su bili nacrti za Arkham City. Slicno nesto pronadjeno i u AC, kalendar men najavljuje kraj serijala ili betmena?!

It Took Three Years For People To Find This Arkham City Easter Egg

Poslednja ispravka: nexexcalibur (17.11.2014 u 23:47)
nexexcalibur je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 17.11.2014, 23:12   #1687
Neutrino
Deo inventara foruma
 
Član od: 17.6.2011.
Poruke: 7.336
Zahvalnice: 94
Zahvaljeno 3.334 puta na 2.010 poruka
Određen forumom Re: Batman: Arkham City

Povela se i rasprava u međuvremenu šta to potencijalno znači za Batmana u Arkham Knight-u.
Neutrino je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 11.2.2015, 1:03   #1688
zvucnjak
Starosedelac
 
Član od: 2.12.2005.
Lokacija: Beograd
Poruke: 1.682
Zahvalnice: 858
Zahvaljeno 261 puta na 147 poruka
Određen forumom Re: Batman: Arkham City

U čemu je tačno razlika između GOTY i obične varijante? Da li je samo onaj "Harley's revenge" mode, ili ima i nešto u main story?

I da li treba da završim main i da se izlevelujem da bih mogao da igram Harley's revenge ili mogu odmah ovako "zelen"?

Odigrao sam običnu verziju ranije, a od Steama sam dobio GOTY kad su ono ukidali GFWLive, ali je odvojena igra, a ja sejvove ne mogu da nađem, izgleda da ih nisam sačuvao, a nemam baš vremena da prelazim sve opet ispočetka (osim ako nema nekog novog sadržaja, to me možda ubedi )
zvucnjak je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 11.2.2015, 1:35   #1689
pentraksil
Deo inventara foruma
 
Član od: 14.4.2007.
Lokacija: Nis
Poruke: 12.363
Zahvalnice: 4.520
Zahvaljeno 3.830 puta na 2.387 poruka
Slanje poruke preko MSN-a korisniku pentraksil
Određen forumom Re: Batman: Arkham City

Citat:
zvucnjak kaže: Pregled poruke
U čemu je tačno razlika između GOTY i obične varijante? Da li je samo onaj "Harley's revenge" mode, ili ima i nešto u main story?

I da li treba da završim main i da se izlevelujem da bih mogao da igram Harley's revenge ili mogu odmah ovako "zelen"?

Odigrao sam običnu verziju ranije, a od Steama sam dobio GOTY kad su ono ukidali GFWLive, ali je odvojena igra, a ja sejvove ne mogu da nađem, izgleda da ih nisam sačuvao, a nemam baš vremena da prelazim sve opet ispočetka (osim ako nema nekog novog sadržaja, to me možda ubedi )
GOTY ima Harley i sve ostale DLC-ove koji se uglavnom sastoje iz mapa za Challenge Mode i par skinova koje mozes da koristis i u glavnoj igri. Osim toga tu su naravno i silni pecevi i ispravke. Halrey mozes da igras odmah koliko ja znam.
pentraksil je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 11.2.2015, 13:00   #1690
Roronoa Zoro
Starosedelac
 
Član od: 5.12.2005.
Lokacija: Mihajlovac City
Poruke: 2.491
Zahvalnice: 0
Zahvaljeno 241 puta na 181 poruka
Slanje poruke preko MSN-a korisniku Roronoa Zoro
Određen forumom Re: Batman: Arkham City

da, ali nije preporučljivo jer se dešava posle AC-a. sem ako već znaš priču i hoćeš samo taj DLC da odigraš
Roronoa Zoro je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 11.2.2015, 23:06   #1691
tommy gun
Veteran
 
Član od: 14.12.2008.
Poruke: 1.022
Zahvalnice: 235
Zahvaljeno 238 puta na 134 poruka
Slanje poruke preko MSN-a korisniku tommy gun
Određen forumom Re: Batman: Arkham City

To je neverovatno.
Isti slučaj i kod mene. Sve tri igre sa prešao sa 100%.

Nijednu igru pre njih, ali ni posle nisam prešao totalno.
Zato i jeste najbolja igra.
tommy gun je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 27.7.2015, 21:20   #1692
ogisha
Veteran
 
Član od: 25.4.2008.
Poruke: 999
Zahvalnice: 315
Zahvaljeno 299 puta na 197 poruka
Određen forumom Re: Batman: Arkham City

Pređoh City i kao što rekoše nekoliko njih, ni meni nije legla najbolje na početku, pretpostavljam da je to zbog toga što su me odmah zasuli sa brdo informacija za koje mi je trebalo nekoliko sati da u potpunosti prihvatim. Tipa prenatrpana mapa, gomila gedžeta, mnogo comboa za pamćenje. Ridler zagonetki je bilo previše, gde god se okrenem vidim neki znak pitanja, bilo mi je zamorno uzeti ih sve, za razliku od Asyluma gde sam ih sa zadovoljstvom sve pokupio. Izvođenje je definitivno bolje nego u Asylumu ali gledano kao celina, Asylum mi je bolje legao.

Harley's Revenge dlc je bio iznenađujuće dobar, smlatio sam ga nekoliko puta Sada sate provodim prelazeći challenge i campaign dlc misije koje su po meni glavni aduti (pored Harley's Revenge) ove igre.
ogisha je sada online   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 17.1.2016, 12:30   #1693
mr.marvin
Član
 
Član od: 28.4.2007.
Lokacija: Beograd
Poruke: 435
Zahvalnice: 89
Zahvaljeno 112 puta na 81 poruka
Određen forumom Re: Batman: Arkham City

Može li mi neko reći kako su kod nas prevedeni:

Amusement Mile
Bowery

Izvinjavam se zbog off topica.
mr.marvin je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 17.1.2016, 13:58   #1694
nexexcalibur
Deo inventara foruma
 
Član od: 23.2.2009.
Lokacija: Belgrado
Poruke: 9.726
Zahvalnice: 1.639
Zahvaljeno 3.775 puta na 1.843 poruka
Određen forumom Re: Batman: Arkham City

Citat:
mr.marvin kaže: Pregled poruke
Može li mi neko reći kako su kod nas prevedeni:

Amusement Mile
Bowery

Izvinjavam se zbog off topica.
Zabavni park i cini mi se da je Bowery imenica, tako da se ne prevodi
nexexcalibur je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 17.1.2016, 17:09   #1695
Renner
Starosedelac
 
Član od: 18.3.2013.
Lokacija: Republika Srpska
Poruke: 1.542
Zahvalnice: 56
Zahvaljeno 357 puta na 230 poruka
Određen forumom Re: Batman: Arkham City

Bowery je nešto tipa salaša.
Renner je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 17.1.2016, 17:27   #1696
Neutrino
Deo inventara foruma
 
Član od: 17.6.2011.
Poruke: 7.336
Zahvalnice: 94
Zahvaljeno 3.334 puta na 2.010 poruka
Određen forumom Re: Batman: Arkham City

Citat:
Renner kaže: Pregled poruke
Bowery je nešto tipa salaša.
Ma da... Salaš u malom Gotamu
Neutrino je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Sledećih 2 korisnika se zahvaljuje korisniku Neutrino na korisnoj poruci:
nexexcalibur (23.11.2016), tommy gun (17.1.2016)
Stara 23.11.2016, 1:34   #1697
Paladin
Starosedelac
 
Član od: 20.12.2005.
Lokacija: Banja Luka
Poruke: 2.030
Zahvalnice: 147
Zahvaljeno 207 puta na 133 poruka
Određen forumom Re: Batman: Arkham City

Večeras ni iz 5 pokušaja nisam uspio srediti Jokera i njegovu armiju, a to nije ni blizu kraja igre. Par puta su mi na kraju ostali samo on i ona dva grmalja ali nemam puno healtha i ne mogu da eksperimentišem koja je "formula" da njih sredim, a pri tome mlate močugama, Joker nekim mačem, a sa strana izleću oni vozići, jednom sam ono malo healtha na kraju izgubio od vozića koji me pokupio a ne u tuči. Odradio sam sa jednim grmaljem instrukcije koje se tada pojave pa sam ga zajašio i zabio ga u zid ali ga to nije sredilo.

Inače comboi mi nisu previše jasni i ne koristim ih previše jer su borbe ionako suviše haotične da bih vidio svrhu comboa. I ono dodge mačeva, u ovoj igri se bitke uvijek vode sa gomilom protivnika i tako su brze i haotične da ne mogu pohvatati sve, posebno kad ima više protivnika za koje ima više kao nekih kombinacija, a svi se vrte oko mene a i ja oko njih tako prebrzo da ne znam gdje udaram, posebno što Batman nekad u p'o tuče samo doslovno odleti do nekoga na drugom kraju prostorije/ulice da ga udari pa se vrati u rulju, a sve se odigrava samo od sebe dok klikam. Dok se prisjećam i odlučujem na neku kombinaciju comboa već se Batman i protivnici izmiješaju na ekranu pa to više nije to, pred sobom imam čas ovoga a čas onoga.

Treba mi neki dobar tutorial za comboe.

Ruka me zaboljela, par puta sam pauzirao da odmorim ruku
Paladin je sada online   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 23.11.2016, 13:56   #1698
ogisha
Veteran
 
Član od: 25.4.2008.
Poruke: 999
Zahvalnice: 315
Zahvaljeno 299 puta na 197 poruka
Određen forumom Re: Batman: Arkham City

Fora baš i jeste da vežeš što veći combo kako bi postigao jači udarac i kako bi gotovo jednim udarcem ubio protivnika. Kad se navikneš, nema previše kliktanja, samo vodiš računa u kom trenutku da klikneš... Možeš malo da provežbaš u challenge nivoima, pogledaj malo tutorijale na netu, jednom kad se uhodaš preći ćeš te deonice dosta lako.
ogisha je sada online   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 23.11.2016, 16:52   #1699
milan.t65
Član
 
Član od: 31.3.2012.
Poruke: 429
Zahvalnice: 158
Zahvaljeno 46 puta na 36 poruka
Određen forumom Re: Batman: Arkham City

Citat:
ogisha kaže: Pregled poruke
Fora baš i jeste da vežeš što veći combo kako bi postigao jači udarac i kako bi gotovo jednim udarcem ubio protivnika. Kad se navikneš, nema previše kliktanja, samo vodiš računa u kom trenutku da klikneš... Možeš malo da provežbaš u challenge nivoima, pogledaj malo tutorijale na netu, jednom kad se uhodaš preći ćeš te deonice dosta lako.
Upravo tako. Combo je jako bitan u Batmanovim igrama. Ono sto bi ti preporucio da, kada zaradis dovoljno poena za upgrade, upgradeujes sve vezano za combo. Meni je to prioritet dok igram, onda prelazim na gedzete pa tek kada sve otkljucam krecem na health. Kada krece combo bitno je da dodjes do serije od 3 udarca. Dakle, kreni na protivnika, nabodi ga 3 puta i kasnije (sve dok se serija ne prekine) obaras protivnike jednim udarcem. Kod tebe je problem sto ti se combo prekida pa onda moras stalno da kreces ispocetka sa udarcima. Kada udjes u seriju, nemoj biti preagresivan, u smislu da samo nabadas protivnike, vec povedi malo racuna i o odbrani (desni klik). Ne bi bilo lose da u comboima koristis i gedzete, oni su jako bitni. Kada sam prvih par puta igrao ovu igru, koristio sam samo pesnice, tek kada sam kasnije ubacio gedzete shvatio sam koliko su bitni. Kada protivnik izvadi oruzije, ili kada potegne da baci na tebe neki predmet jako je koristan beterang. Kada krene vise protivnika na tebe postavis im eksplozivni gel i kada ga aktiviras obalis bar 3 protivnika. Za "bossove" poput onih jednorukih, jako je bitan onaj pistolj sa strujom, jer kada opalis na njih oni krecu da se vrte i da obaraju sve protivnike koji su im u blizini. Frizova granata je takodje korisna, jer sa njom mozes zalediti jednog protivnika. Betklov je dobra opcija kada aktiviras roj sismiseva itd. Imas jos dosta fora sa stunom, ground takedownom, blade dodgeom...Prokonsultuj malo google i youtube.

Videces kada budes probao Batman Arkham Knight...tamo ima jos dodatnih fora u combou.
milan.t65 je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Sledeći korisnik se zahvaljuje korisniku milan.t65 na korisnoj poruci:
Paladin (23.11.2016)
Stara 23.11.2016, 18:23   #1700
Paladin
Starosedelac
 
Član od: 20.12.2005.
Lokacija: Banja Luka
Poruke: 2.030
Zahvalnice: 147
Zahvaljeno 207 puta na 133 poruka
Određen forumom Re: Batman: Arkham City

Ja komotno onda mogu da priznam nešto što sad vidim: ja ne znam da se borim u ovoj igri

Inače sam lupao lijevi klik miša i to je do sada prolazilo

Znam ja da ovde ima comboa i neke sam razvio ali bitke su mi jako haotične, bar kad klikam lijevi klik pa on nakon par udaraca krene baš da ih lupa tada se sve prebrzo odigrava, on leti na sve strane bez moje kontrole a oni iako padaju opet se dižu i stalno ih ima nekoliko neposredno oko mene, pa i nasjecaju combo counter tu i tamo. Nekako mi je tada sve brzo i bez kontrole.

A gadgete nisam koristio, probaću i njih da uključim ali me čeka istraživanje kad, kako i koji koristiti, i sve to ukomponovati uz comboe i haotičnost same borbe. A sad ne mogu da se vratim na ulicu i nađem negu grupu da vježbam, sad sam tu kod Jokera i 20-30 onih njegovih koji me napadaju zajedno sa njim. A najgora su ona dva grmalja, a ni oni nisu isti pa valjda ni taktika za njih nije ista. Probaću tog jednorukog gađati pištoljem sa strujom ali ih ima puno pa ne znam koga će taj pištolj pogoditi

Kad nabijam combo counter da li mogu da koristim određene comboe ako imam dovoljno combo "bodova"? Da li to tako radi, da "zaradim" određen broj i onda aktiviram neki combo? I pri tome moram da znam kako ga aktiviram (miš + tastatura). Jedan onaj combo je lijevi klik miša + middle click, ne znam kako su to zamislili da istovremeno klikam u onoj gužvi i klikanju na sve strane

A često imam situaciju kad oborim nekoga na zemlju da mi ne radi onaj combo da ga dokrajči, mislim da je CTRL + left click ili tako nešto, nekad mi radi a nekad ne. Za eksplozivni gel ne vidim kako bih imao vremena u toku borbe, treba mu puno da ga nanese a do tada bi me udarili pet puta. Čak i kad protiv armored protivnika uđem u onu seriju da ih brzo udaram za to vrijeme me neko sa strane udari i prekine mi to. Puno je protivnika, stalno, a ovde kod Jokera da ne pričam, ne vidim šta se na ekranu odigrava
Paladin je sada online   Odgovor sa citatom ove poruke
Odgovor

Bookmarks sajtovi


Vaš status
Ne možete postavljati teme
Ne možete odgovarati na poruke
Ne možete slati priloge uz poruke
Ne možete prepravljati svoje poruke

BB kod: uključeno
Smajliji: uključeno
[IMG] kod: uključeno
HTML kod: isključeno


Slične teme
tema temu započeo forum Odgovora Poslednja poruka
Batman: Arkham Asylum crazy_LG Akcione igre 733 24.12.2017 21:11
Sim City 4 Boris Zegarac Upravljačke simulacije 119 15.8.2011 21:54
Cities XL - Monte Cristo SFRJ-Forever [CG] Upravljačke simulacije 79 24.10.2010 17:58
Smešni, interesantni tekstovi o raznim geek temama NjegovaWisost Cvet kompjutera 286 20.2.2010 13:18
City of Villains kako da ga igram? MIRKE O igrama uopšte 1 26.6.2006 18:23


Sva vremena su po Griniču +2 h. Sada je 10:38.


Powered by vBulletin® verzija 3.8.7
Copyright ©2000–2024, vBulletin Solutions, Inc.
Hosted by Beograd.com