Forum Sveta kompjutera

Nazad   Forum Sveta kompjutera > Test Play > Simulacije vožnje

Simulacije vožnje Auto-moto + simulacije letenja...

Odgovor
 
Alatke vezane za temu Vrste prikaza
Stara 30.6.2020, 15:00   #241
Johnny-24
Starosedelac
 
Član od: 30.6.2012.
Lokacija: Ćuprija
Poruke: 1.674
Zahvalnice: 323
Zahvaljeno 197 puta na 156 poruka
Određen forumom Re: Spintires™

Igra li neko ovaj SnowRunner, kako vam ide ??
Johnny-24 je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 30.6.2020, 16:19   #242
MARE GSX R
Starosedelac
 
Član od: 25.12.2013.
Lokacija: Moto Land... ;)
Poruke: 1.945
Zahvalnice: 361
Zahvaljeno 354 puta na 312 poruka
Određen forumom Spintires™

Igrao sam ja sta znam dosta je bolje zanimljivije ima dosta opcija i poslova... Ali sta znam brate dosta je nekako sporo vuces se preko mape barem neki moj osecaj ono upadao sam u blato i u prethodna dva dela pa opet nekako to ide brze i izvlacenje i voznja..

Sent from my SAMSUNG-S6 edge + using Tapatalk
MARE GSX R je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 1.7.2020, 12:12   #243
Johnny-24
Starosedelac
 
Član od: 30.6.2012.
Lokacija: Ćuprija
Poruke: 1.674
Zahvalnice: 323
Zahvaljeno 197 puta na 156 poruka
Određen forumom Re: Spintires™

U pravu si, mada mene za sada drzi jos uvek, kolko tolko. Igram dnevno po dva tri sata. Jeste sve je dosta sporo , ali sta da se radi, meni licno se vise svidja ova nego Spintires.
Johnny-24 je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 12.7.2020, 8:46   #244
bokela
Veteran
 
Član od: 15.11.2008.
Lokacija: Čačak
Poruke: 1.175
Zahvalnice: 2.781
Zahvaljeno 833 puta na 389 poruka
Određen forumom Re: Spintires™

ovo je "dark souls" igra ovog žanra, hard-trucking-a
bokela je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 31.10.2020, 12:57   #245
bojanh
Starosedelac
 
Član od: 26.9.2007.
Poruke: 2.405
Zahvalnice: 538
Zahvaljeno 291 puta na 243 poruka
Određen forumom Re: Spintires™

Cudi me da se ne pise nesto vise o Snowrunneru.
Poceo sam igrati pre 3-4 dana i ne odvajam se od igre.
Ubacio sam mod Fendt 930 Vario (ljubitelj FS igara) i fizika terena, blata, vozila je izuzetno dobra.
Ima mnostvo misija, jos uvek sam na prvoj mapi, odradio tek oko 15% a ima ukupno 11 mapa ako se ne varam i gomila vozila, mada ja uglavnom koristim Fendt 930 dokle god mogu za transport materijala, izvlacenje zaglavljenih prikolica i kamiona.
Grafika odlicna.
Sve u svemu, zanimljiva igra za ljubitelje ovog zanra.
Mozda bi bilo dobro da moderator poslednjih par postova odvoji u novu temu pod nazivom Snowrunner.

bojanh je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 1.11.2020, 1:13   #246
tobra
Veteran
 
Član od: 3.7.2006.
Lokacija: Beograd
Poruke: 1.092
Zahvalnice: 312
Zahvaljeno 310 puta na 237 poruka
Određen forumom Re: Spintires™

Pa da napišem nešto o SnowRunner-u. Kupio sam igru preko Epic-a platio sam 41.99€ u pitanju je Premium Edition verzija. Ali odma posle kupovine totalno razočarenje. Verziju koju sam platio nisam dobio nego sam dobio običnu verziju. Evo natežem se sa ovima iz Epic-a pa skoro dva dana o problemu. Non stop šalju mejlove uradite ovo ono ali ni jedan nije uspeo navodno da otkloni problem, zadnji mejl koji sam dobio kaže da rade na ispravci. Dok čekam da otklone problem igram ovu običnu verziju to jest više neigram jer non stop prekida sa radom, izgleda da je puna bagova/grešaka. I tako probam sve po malo dok ne prekine sa radom. Došao je i red da pogledam modove za nju e tu tek nastaje horor, posle prijave na mod.io ne mogu da obuzdam zaštitu od virusa i task menadzera. E sad da napišem nešto malo o igri isto toliko koliko i igram počinjem sa igrom i totalno razočarenje fizika vozila je užasna, koji mentol postavio da se kada stisnete kočnicu vozilo kreće unazad isto kao i kod FS19. Grafika je dobra i mislim da je jedino ona dobro urađena. Što se tiče navigacije mogli su malo bolje da je urade. Igrica ima potencijala ali treba da se uradi kako treba po meni za sada je za izbegavanje.

tobra je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 1.11.2020, 2:15   #247
DeCoy
Intel Inside
 
Avatar korisnika DeCoy
 
Član od: 1.11.2005.
Lokacija: From the murky depths I come...
Poruke: 28.356
Zahvalnice: 1.625
Zahvaljeno 10.987 puta na 7.034 poruka
Određen forumom Re: Spintires™

Svakako je za izbegavanje dok ne izađe na Steamu.
DeCoy je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 1.11.2020, 9:01   #248
Optimum
Veteran
 
Član od: 7.11.2015.
Lokacija: Niš
Poruke: 634
Zahvalnice: 70
Zahvaljeno 66 puta na 55 poruka
Određen forumom Re: Spintires™

Ja ovo nisam probao. Imam osnovnu i MudRunner verziju, a koliko mogu da primetim, jedina stvar koja je poboljsana jeste grafika. Mozda i uzmem kad cena padne, plus neki popust. Ne dajem vise od 15e za grafiku
Optimum je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 19.12.2020, 15:20   #249
soneje
Veteran
 
Član od: 6.9.2011.
Lokacija: Begrad-Ripanj
Poruke: 541
Zahvalnice: 130
Zahvaljeno 65 puta na 51 poruka
Određen forumom Re: Spintires™

Igra i nije nesto ,fizika kamiona je previse kruta narocito ANK i KHAN 39 Marshal ko pera na federima.
soneje je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 17.2.2021, 0:29   #250
Љуша
Deo inventara foruma
 
Član od: 18.11.2011.
Poruke: 5.397
Zahvalnice: 643
Zahvaljeno 1.057 puta na 827 poruka
Određen forumom Re: Spintires™

Па да напишем коју после два месеца играња Сноуранера. Игра је била заразна, нема шта. Дуго ме није овако заинтересовала нека игра. Мало сам се сморио и направио паузу. Нисам играо од јуче. Прво ћу почети од камиона. 98% камиона овде су кршине и немају снаге да празни и без приколице иду уз брдо. Чим видим да нема снаге да у првој иде уз брдо, пиши пропало. Мада ми је мало нелогично да и натоварен се исто понаша уз брдо као да је пун. Ал ајде. Није ни то проблем док се не дође до блата и мочваре. Чак и не мора бити мочвара. Јукон је права ноћна мора за те камионе о којима причам. Овде можда има два камиона да ваљају и имају снаге за све услове.То је Азов 64131. Спор је, али чак и у петој брзини може уз брдо, додуше празан, остали једва и првом. Други је Колоб 74760. Мада и он уме некад да запне мало, али опроштено. Одрадио је посао. Са та два сам углавном играо. Остале сам користио за мање захтевне мапе. Што се тиче апгрејда, е ту сам разочаран. Очекивао сам да ће бити лакше, али не вреди, ни апгрејди не помажу, или су неке мапе претешке за њих, не знам. Камион у фулу набуџен ми запне у Јукону на пример. Покушавам некако да се чупам, на крају се изнервирам. Јер што би радио мисију и мучио се 2 сата, кад могу да узмем јачи камион и завршим за пола сата. Реко ајде да испробам и остале како раде и само сам губио време и заглављивао се. Од камина можда би издвојио још и Пацифик П12. Али са њим сам одвозио само једну мисију у Мичигену који није захтевна мапа. Тако да не знам како би се понашао у тежим условима. И још од скаута да издвојим Туз Татарин. Мана му је што не може баш узбрдо по леду, јер не могу да се ставе гуме са ланцима. Није баш да не може, може али уз помоћ сајле, али доста тешко. И заправо ни нема опције за буџење. Али је стварно јак.
Љуша je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 17.2.2021, 9:39   #251
bojanh
Starosedelac
 
Član od: 26.9.2007.
Poruke: 2.405
Zahvalnice: 538
Zahvaljeno 291 puta na 243 poruka
Određen forumom Re: Spintires™

Moje iskustvo sa kamionima je slicno, s tim sto bih istakao da je ubedljivo najjaci kamion DAN 96320 (tj bar mi se on najbolje/najbrze pokazao), to je jedini kamion koji zaista vuce kao nenormalan cak i pretovaren, recimo cargo sa 5-6 slotova kroz mocvaru ili duboko blato ili uzbrdo.
Po laksem blatu cak moze i da salta brzine u automatskom rezimu, a u High brzini se vrlo retko ugasi, vise ce da proslajfava i da se ukopa, nego da se ugasi za razliku od drugih.
Probaj njega maximalno nadogradjenog i sa najvecim gumama MSH III (jer one su najbolje) pa ces videti.
Pacific P12/P16 nemaju snage ni sami sebe da uzvuku uz brdu, a kamoli sa teretom...tipa recimo, zaletis ga na ravnom, ubacis u High brzinu i cim dodje malo brdo, motor se ugusi.
To se retko retko desava sa DAN 96320 i sa onim vojnim Azov 5319, on je isto rame uz rame sa DAN za extremne uslove.
Mana DAN-a i Azov-a su velik i spor ugao skretanja, ali zato imaju jak motor i dobro ubrzanje kroz blato cak i natovareni, za razliku od drugih kamiona koji su "jaci na papiru".
Za slepanje je odlican onaj zglobni Catepillar sa gumama od 79" ako se ne varam, ali on ne moze da vuce teret, ali je za slepanje dusu dao jer nemoguce je da zapadne zbog tih guma...njega sam najvise koristio na mapi Imandra da prevucem ostale teretnjake preko sredisnjeg dela mape gde je puknuti led i jedino on tu ne zapadne.
Mada moram napomenuti da ja koristim ovaj mod za Realism, pa su tu mozda i dodate neke gume koje ne postoje u obicnoj igri.
https://snowrunner.mod.io/realism-overhaul-v2


E da, i onaj dugacki Western Star 6900 isto ima brutalno jak motor, kao DAN, ali je sklon prevrtanju cak i na najmanji kamencic ili ako je levi/desni nagib, ali ako je mapa relativno ravna bez prevelikih nagiba, on je odlican da se na brzinu prevuce 8 slotova robe, na njega stane 4 slota i jos kupis prikolicu od 4 slota i vozi misko...obavezno naravno da ga se maximalno nadogradi za najvece gume, amortizere i pogon na svih 8 tockova, jer je bez toga neupotrebljiv cak i prazan.

Poslednja ispravka: bojanh (17.2.2021 u 9:47)
bojanh je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 17.2.2021, 11:19   #252
nexexcalibur
Deo inventara foruma
 
Član od: 23.2.2009.
Lokacija: Belgrado
Poruke: 9.725
Zahvalnice: 1.639
Zahvaljeno 3.775 puta na 1.843 poruka
Određen forumom Re: Spintires™

Ja sam dugo dugo pikao snowrunnera, toliko da mi dosadio (btw nisao igrao poslednje mape).

Citam ljusin komentar, gledam koje kamione nabraja i mislim se miss, miss, miss...

Slozio bih se sa bojanom za Dan-a, ubedljivo najbolji all-around late game kamion.

Mid-game i generalno najbolji kamion u igri je Tayga sa balonjerkama, samo cu reci, probajte...
nexexcalibur je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 18.2.2021, 20:25   #253
soneje
Veteran
 
Član od: 6.9.2011.
Lokacija: Begrad-Ripanj
Poruke: 541
Zahvalnice: 130
Zahvaljeno 65 puta na 51 poruka
Određen forumom Re: Spintires™

Taj Western Star ima samo veliku tezinu pa ga inercija gura inace nema mnogo jak motor.
soneje je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 18.2.2021, 21:06   #254
bojanh
Starosedelac
 
Član od: 26.9.2007.
Poruke: 2.405
Zahvalnice: 538
Zahvaljeno 291 puta na 243 poruka
Određen forumom Re: Spintires™

Odakle ti taj podatak ?

https://www.youtube.com/watch?v=w7WB1oEsGwY

na 7:55 je sve objasnjeno.
bojanh je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 12.6.2021, 20:22   #255
Љуша
Deo inventara foruma
 
Član od: 18.11.2011.
Poruke: 5.397
Zahvalnice: 643
Zahvaljeno 1.057 puta na 827 poruka
Određen forumom Re: Spintires™

Након New frontiers апдејта, мени стари сејв више не ради, јер су променили екстензију из дат у цфг формат сејвова. И сад све из почетка. Стварно ми се не игра све поново.
Љуша je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 12.6.2021, 22:21   #256
bojanh
Starosedelac
 
Član od: 26.9.2007.
Poruke: 2.405
Zahvalnice: 538
Zahvaljeno 291 puta na 243 poruka
Određen forumom Re: Spintires™

Ne moras iz pocetka, nego moras uci u sejv folder i sve te .dat extenzije preimenovati u .cfg
Imas nekih 50-ak fajlova, pa polako.
Ja sam tako odradio i nastavio sigrati.

Poslednja ispravka: DeCoy (12.6.2021 u 23:03)
bojanh je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Sledeći korisnik se zahvaljuje korisniku bojanh na korisnoj poruci:
Љуша (18.6.2021)
Stara 18.6.2021, 12:29   #257
Љуша
Deo inventara foruma
 
Član od: 18.11.2011.
Poruke: 5.397
Zahvalnice: 643
Zahvaljeno 1.057 puta na 827 poruka
Određen forumom Re: Spintires™

Хвала. Одрадио тако и ради. Мало су претерали са новом мапом. Претешка је. Кренуо да играм мисију да отворим тунел и пролаз у нову мапу, возио металне ролне да их крафтујем у металне четвртасте цеви. Преврнуо се, изнервирао и обрисао игру. Не могу више да се малтретирам са овом мапом. Превише је за једног играча. Прве три мапе су мала маца за ово.
Љуша je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 18.6.2021, 13:16   #258
bojanh
Starosedelac
 
Član od: 26.9.2007.
Poruke: 2.405
Zahvalnice: 538
Zahvaljeno 291 puta na 243 poruka
Određen forumom Re: Spintires™

Ja sam je isto izbrisao samo iz jednog razloga, a to je sto se ne mogu subovati na modove, jer su izmenili nesto u poslednjim verzijama igre...tako da zbogom igro.
bojanh je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 21.6.2021, 11:19   #259
DonCorleone91
Starosedelac
 
Član od: 5.7.2008.
Lokacija: Munze Konza
Poruke: 2.105
Zahvalnice: 225
Zahvaljeno 658 puta na 339 poruka
Slanje poruke preko MSN-a korisniku DonCorleone91
Određen forumom Re: Spintires™

Slabi odustaju
DonCorleone91 je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 17.9.2021, 11:59   #260
Љуша
Deo inventara foruma
 
Član od: 18.11.2011.
Poruke: 5.397
Zahvalnice: 643
Zahvaljeno 1.057 puta na 827 poruka
Određen forumom Re: Spintires™

Амерички камиони су крш. Руски су јачи. Изашла је нова мапа. Две мање мапе. Више подсећа на Мичиген него на Русију.
Љуша je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Odgovor

Bookmarks sajtovi

Tagovi
spin tires

Alatke vezane za temu
Vrste prikaza

Vaš status
Ne možete postavljati teme
Ne možete odgovarati na poruke
Ne možete slati priloge uz poruke
Ne možete prepravljati svoje poruke

BB kod: uključeno
Smajliji: uključeno
[IMG] kod: uključeno
HTML kod: isključeno



Sva vremena su po Griniču +2 h. Sada je 23:05.


Powered by vBulletin® verzija 3.8.7
Copyright ©2000–2024, vBulletin Solutions, Inc.
Hosted by Beograd.com