Forum Sveta kompjutera

Nazad   Forum Sveta kompjutera > Test Play > Akcione igre

Akcione igre First-person-shooteri i slično...

Odgovor
 
Alatke vezane za temu Vrste prikaza
Stara 9.11.2021, 18:40   #21
xCanEx
Član
 
Član od: 3.4.2007.
Lokacija: tu negde
Poruke: 74
Zahvalnice: 14
Zahvaljeno 35 puta na 13 poruka
Određen forumom Re: Call of Duty: Vanguard

Vanguard je brz i eksplozivan.

Navuko mi je, odnosno uvezo podesavanja iz Cold Wara, i na istom FOV i setom podesavanja je bas bas brzi (cini mi se ne bese tako u beti), sto mi se svidja, leti se po ekranu.

Nije zahtevan, nista vise od predhodnih naslova, grafika je lepuskasta, i nista posebno, i sve ide fino i glatko. Ono sto je jako vazno, deluje mi da je vidljivost puno bolja u odnosu na prosle naslove, pogotovu MW i Warzone (gde je realno katastrofa)

Zvuk je ocajno los, kakofonija svega i svacega nista se ne razaznaje. Osecaj napucavanja je lep navlaci da se puca, TTK mi je opet premali, ali izgleda da je to trend kod COD-a (u zadnje vreme) da bi se uvuklo konzolasima.

Mapa ima vazdan i ok su. Velike mape nemaju meni prihvatljiv mod, ali manje su super rokanje.
Modovi su standardica, Patrol je dobra fora, nisam igrao do sada tako nesto.

Zombiji su takodje zanovljeni, igrao sam ih samo u solo, i svidja mi se (jasno je sta treba da se radi, sto mi nije bio slucaj kod ranijih varijanti, makar u startu). Ne valja, i glupo je sto nema stajanja, pauze, ako izadjete, cao sve iznova, sto opet ne mogu da shvatim da se stalno ponavlja.

Pucaljke nisam stigao da obradim sve, te nemam neko posebno misljenje trenutno o tome, puno atachmenta, sminkeraja u najavi i slicno.

Operateri su katastrofa, inkluzija i diversiti na sve strane, opet da bi se zadovoljio napredni svet, bespotrebno glasanje za mvp meca koje dodatno iritira ontop ionako dugog vremena da se startuje partija.

Kampanja je glupa i smesna i skroz nije vredna vremena.

Prosecan COD, brz fluidan sa lepim osecajem napucavanja i gomilom gluposti bez kojih se moglo, ljudima koji razvaljuju kontrolerima, i old skul chiterima na pc-ju, koji naravno ni ovaj naslov nisu promasili.

Ono sto nisam skapirao je, da li ce novu warzone mapu da gura ovaj brzi vanguard engine, ili jok, ostace stari iz verdanska?
xCanEx je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 15.11.2021, 20:07   #22
xCanEx
Član
 
Član od: 3.4.2007.
Lokacija: tu negde
Poruke: 74
Zahvalnice: 14
Zahvaljeno 35 puta na 13 poruka
Određen forumom Re: Call of Duty: Vanguard

COD multiplejer i treba da bude rambo rostiljanje.
Taktika je pocela sa cod2 i zavrsila se sa cod4, samo iz razloga jer su ljudi to voleli i lepo je radilo (prosto, fino, par oruzja i rokaj, i svi imaju isto, isto ****** oruzje koje isto baca isti damage pravi sve isto). Za na dalje meni je nepoznat komjuniti koji se ovim bavi.

Sve nakon toga se zagasilo, pretvorilo u gomile nabudzavanja, perkova, atachemnta, skinova, da bi se mrknula neka kinta. Ja kad udjem u SD modernog COD-a nemogu se snadjem ich.

Taj ko nije vezbao bacanje bombi, recimo na Backlot-u, sa ekipom, onako od spawna pa ka razmestaju, uz timspik, i xfire, cenim da ne zna sta je pravi COD mulitplejer.
xCanEx je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Sledeći korisnik se zahvaljuje korisniku xCanEx na korisnoj poruci:
Shobe (16.11.2021)
Stara 16.11.2021, 16:31   #23
MidnightRunner
Član
 
Član od: 5.6.2020.
Poruke: 162
Zahvalnice: 0
Zahvaljeno 8 puta na 6 poruka
Određen forumom Re: Call of Duty: Vanguard

Citat:
DeCoy kaže: Pregled poruke
WWI nije interesantan za velike izdavače, na zapadnom frontu, koji je jedini prijemčiv ciljanoj publici, se ništa značajno nije dešavalo, nije bilo automatskih pušaka, ne mogu da ubace bojne otrove jer nije "humano"...
MP 18 i Hellriegel M1915 su automati iz PSR-a.
I kako se nije ništa značajnije dešavalo, kad su u ratu upotrebljavani cepelini, oklopni vozovi, borbeni avioni i tenkovi?
MidnightRunner je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 3.12.2021, 20:18   #24
code master
Starosedelac
 
Član od: 15.7.2016.
Poruke: 1.393
Zahvalnice: 104
Zahvaljeno 479 puta na 280 poruka
Određen forumom Re: Call of Duty: Vanguard

Opis u novom broju SK kreće ovako...


Bili u jednoj igri jedan Amerikanac, jedan crnac, jedan Australijanac, jedna Ruskinja i jedan hobit-Nacista i da ovo što su angažovali onog glumca iz trilogije Gospodar Prstenova u toj ulozi niko nije shvatio ozbiljno.
code master je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 19.4.2022, 21:01   #25
Nestor
Deo inventara foruma
 
Član od: 15.11.2006.
Lokacija: Niš
Poruke: 3.322
Zahvalnice: 792
Zahvaljeno 887 puta na 554 poruka
Određen forumom Re: Call of Duty: Vanguard

Official Snoop Dogg Trailer
Nestor je sada online   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 16.6.2022, 18:41   #26
Nestor
Deo inventara foruma
 
Član od: 15.11.2006.
Lokacija: Niš
Poruke: 3.322
Zahvalnice: 792
Zahvaljeno 887 puta na 554 poruka
Određen forumom Re: Call of Duty: Vanguard

Vanguard & Warzone Season 4
Nestor je sada online   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 21.6.2022, 17:05   #27
Nestor
Deo inventara foruma
 
Član od: 15.11.2006.
Lokacija: Niš
Poruke: 3.322
Zahvalnice: 792
Zahvaljeno 887 puta na 554 poruka
Određen forumom Re: Call of Duty: Vanguard

Mercenaries of Fortune
Nestor je sada online   Odgovor sa citatom ove poruke
Odgovor

Bookmarks sajtovi

Alatke vezane za temu
Vrste prikaza

Vaš status
Ne možete postavljati teme
Ne možete odgovarati na poruke
Ne možete slati priloge uz poruke
Ne možete prepravljati svoje poruke

BB kod: uključeno
Smajliji: uključeno
[IMG] kod: uključeno
HTML kod: isključeno


Slične teme
tema temu započeo forum Odgovora Poslednja poruka
Balkan Special Force Call Of Duty 4 MP Mod red_beret Akcione igre 69 3.4.2017 14:32
call of duty 5 server jeremijaue Mrežne igre 0 17.1.2011 12:33
Call of Duty world war problem tokom instalacije wog326 Operativni sistemi 2 3.10.2010 4:57
Call of Duty 4 - Modern Warfare multiplayer pitanje wog326 Aplikativni softver 1 21.9.2010 11:43
Call of Duty world war dali mi masina podrzava?? wog326 Operativni sistemi 2 18.9.2010 9:36


Sva vremena su po Griniču +2 h. Sada je 19:45.


Powered by vBulletin® verzija 3.8.7
Copyright ©2000–2024, vBulletin Solutions, Inc.
Hosted by Beograd.com