Forum Sveta kompjutera

Nazad   Forum Sveta kompjutera > Test Run > Aplikativni softver

Aplikativni softver Svi programi i alati koji se ne uklapaju ni u jednu od ponuđenih kategorija

Odgovor
 
Alatke vezane za temu Vrste prikaza
Stara 27.6.2011, 22:13   #1
Emix
Deo inventara foruma
 
Član od: 23.5.2010.
Poruke: 5.634
Zahvalnice: 583
Zahvaljeno 1.563 puta na 894 poruka
Određen forumom Problem Sa Mozilla Firefox

Vec neko vreme imam problem sa Mozillom.
Imao sam zadju verziju Mozilla 4, sve je radilo ok dok odjednom nije pocelo da se desava da NE mogu da otvorim Browser.
Znaci kliknem na ikonicu i par sekundi stoji onaj kruzic pored kursora i nista!
Browser se ne otvara, nema nikakve poruke, error... apsolutno nista.
Probam opet i uspe iz 2-3 pokusaja.
Nekada nece uopste da se otvori.
Recimo malo pre ukljucim kompjuter i kliknem na Mozillu, nema sanse da se otvori. Pokusavam tako 15-ak puta, nista. Par sekundi stoji kruzic i kao da nista nisam aktivirao. Nema sanse da ga otvorim dok ne restarujem kompjuter.
Da napomenem da mi se ovo desava i sa najnovijom 5 verzijom.

Pre dva dana sam obrisao 4 po upustvu sa ovog sajta:

http://webtrickz.com/how-to-remove-m...etely-from-pc/

I instaliram 5 nadajuci se da ce problem nestati, sve je radilo ok 1 dan ali danas opet ista stvar.

Jer pre 2 dana mi se skinuo neki update za 4 i kada god otvorim browser javlja mi gresku kako update ne moze da se instalira, da iskljucim mozillu pa probam ponovo i tako svaki put.
Ja je izbrisem i instaliram 5 i opet isti problem da ne mogu da otvorim pretrazivac.

Kada idem u task manager tamo stoji 15-ak firefox.exe *32 procesa nakon isto toliko pokusaja da otvorim pretrazivac ali kada idem na end process nista se ne desava, ne mogu da ga iskljucim.

Hvala!



Edit: Takodje sam morao da obrisem Google Chrome jer mi ni on ne radi. Ne znam da li to ima ikakve veze sa ovim problemom i da li je povezano.
Kada otvorim Chrome, nista se ne desava. Otvori se pretrazivac ali nista ne prikazuje, samo stoji kruzic pored kursora.
Kada ukucam sajt, ne otvara nista, podesavanja takodje ne otvara... uopste ne reaguje pa sam i njega obrisao.

Ne znam sta moze biti ovo.

Evo sada izadjem iz Mozille i probam opet da otvorim, ne moze opet isto. Idem u task manager i iskljucim firefox.exe *32 i onda tek mogu da otvorim pretrazivac opet??

Poslednja ispravka: Emix (27.6.2011 u 22:36)
Emix je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 27.6.2011, 23:28   #2
Lich_king2
Veteran
 
Član od: 29.6.2008.
Lokacija: Novi Beograd
Poruke: 1.188
Zahvalnice: 722
Zahvaljeno 213 puta na 149 poruka
Slanje poruke preko MSN-a korisniku Lich_king2
Određen forumom Re: Problem Sa Mozilla Firefox

Meni je Chrome pokazivao tako kada sam imao TDSS rootkit.
http://support.kaspersky.com/viruses...?qid=208280684
Lich_king2 je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 28.6.2011, 22:28   #3
Starfighter
Novi član
 
Član od: 28.6.2011.
Poruke: 1
Zahvalnice: 0
Zahvaljeno 0 puta na 0 poruka
Određen forumom Re: Problem Sa Mozilla Firefox

Pa naravno da ne može da pokrene Mozilu kad sto puta klikne na njenu ikonicu!

Treba znati, da je prvo pokretanje uvek najzahtevnije i traži više vremena nego ostala kasnija pokretanja. Nakon gašenja Mozile, proces ostaje aktivan još neko vreme (što se može videti i u Task Manageru) dok se potpuno ne ugasi. Zato nije moguće odmah nakon gašenja pokušati ponovo pokretanje! I potpuno je besmisleno kliktati ko lud na ikonicu brauzera da bi se pokrenuo.
Citat:
Kada idem u task manager tamo stoji 15-ak firefox.exe *32 procesa nakon isto toliko pokusaja da otvorim pretrazivac ali kada idem na end process nista se ne desava, ne mogu da ga iskljucim.
Citat:
Evo sada izadjem iz Mozille i probam opet da otvorim, ne moze opet isto. Idem u task manager i iskljucim firefox.exe *32 i onda tek mogu da otvorim pretrazivac opet??
Starfighter je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 29.6.2011, 2:07   #4
toxic
Deo inventara foruma
 
Član od: 16.6.2008.
Lokacija: Bananaland
Poruke: 4.295
Zahvalnice: 618
Zahvaljeno 875 puta na 758 poruka
Određen forumom Re: Problem Sa Mozilla Firefox

^Mislim da ovo i sam zna.

@Emix
Moze biti da problem uopste nije do FF-a i Chrome-a, moguce da Win nesto brljavi. Procisti komp CCleaner-om, mozda pomogne.
toxic je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 26.9.2011, 11:23   #5
stevan10
Član
 
Član od: 22.3.2008.
Lokacija: BG
Poruke: 368
Zahvalnice: 112
Zahvaljeno 51 puta na 45 poruka
Slanje poruke preko MSN-a korisniku stevan10
Određen forumom Re: Problem Sa Mozilla Firefox

Imam problem sa Mozillom 6.0.2. Instalirao sam neki plugin za gledanje live prenosa i on mi je ubacio da u adress bar-u trazi preko neke stranice, takodje mi je promenio i home stranicu.To sam nekako ispravio al' mi je ostao problem sa desnim klikom kad obelecim neku rec(recenicu,tekst) pa idem desni klik i imao sam opciju da vrsi pretragu na googlua sad je i dalje tu taj link...Zna li neko resenje?
stevan10 je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 26.9.2011, 12:52   #6
nicpid
Član
 
Član od: 29.4.2009.
Poruke: 476
Zahvalnice: 36
Zahvaljeno 148 puta na 97 poruka
Određen forumom Re: Problem Sa Mozilla Firefox

to ti je on ubacio neki toolbar ili tako neku glupost, ides na firefox->add-ons->extensions i tu ga nadjes selektujes ides na remove i restartujes ff i eto ga...
nicpid je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 26.9.2011, 22:51   #7
stevan10
Član
 
Član od: 22.3.2008.
Lokacija: BG
Poruke: 368
Zahvalnice: 112
Zahvaljeno 51 puta na 45 poruka
Slanje poruke preko MSN-a korisniku stevan10
Određen forumom Re: Problem Sa Mozilla Firefox

Citat:
nicpid kaže: Pregled poruke
to ti je on ubacio neki toolbar ili tako neku glupost, ides na firefox->add-ons->extensions i tu ga nadjes selektujes ides na remove i restartujes ff i eto ga...
Nema tamo nista sto ima veze sa ovime...
Nadjoh u about:config pa sam tu prepravio...

Poslednja ispravka: stevan10 (26.9.2011 u 23:48)
stevan10 je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Odgovor

Bookmarks sajtovi

Alatke vezane za temu
Vrste prikaza

Vaš status
Ne možete postavljati teme
Ne možete odgovarati na poruke
Ne možete slati priloge uz poruke
Ne možete prepravljati svoje poruke

BB kod: uključeno
Smajliji: uključeno
[IMG] kod: uključeno
HTML kod: isključeno


Slične teme
tema temu započeo forum Odgovora Poslednja poruka
Extremno cudan problem sa RapidShare-om MarkoT Internet tehnologije 8 2.4.2010 18:20
Avetinjski direktorijum! (žestok problem sa file systemom) obZen Operativni sistemi 5 13.11.2008 14:50
Problem sa Firefox 2 plug-inom - TERMINATOR - Aplikativni softver 1 5.11.2008 17:02
Problem sa startovanjem igrica Chemist Akcione igre 6 27.1.2008 10:41
Firefox 2.0 i Internet pričaonice (problem sa Javom) smeker Internet tehnologije 18 22.1.2007 1:35


Sva vremena su po Griniču +2 h. Sada je 20:41.


Powered by vBulletin® verzija 3.8.7
Copyright ©2000–2024, vBulletin Solutions, Inc.
Hosted by Beograd.com