Forum Sveta kompjutera

Nazad   Forum Sveta kompjutera > Test Drive > Prenosni računari
Uputstvo Članstvo Kalendar Današnje poruke Pretraži

Prenosni računari PDA, notebook, laptop i ostali prenosni računari, ne računajući tablete

Odgovor
 
Alatke vezane za temu Vrste prikaza
Stara 6.10.2008, 22:47   #1
denis85
Novi član
 
Član od: 23.8.2008.
Poruke: 6
Zahvalnice: 1
Zahvaljeno 0 puta na 0 poruka
Određen forumom Šta mislite o ovom laptopu?

Planiram da kupim
Toshibu Satellite A300D-157
15.4" Toshiba TruBrite WXGA TFT, AMD Turion X2 Ultra Dual-Core ZM-80 2100MHz/1800MHz, DVD Super Multi, ATI Radeon HD 3650, RAM 4GB DDRII 800, HDD 320GB, WinVista Home,
pa bih voleo da cujem kakva su vam iskustva s njim ukoliko ste imali prilike da ga isprobate ali i misljenja o ovoj konfiguraciji ili neku preporuku za priblizne pare (oko 57000). Hvala puno, pozz!
denis85 je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 7.10.2008, 0:43   #2
denis85
Novi član
 
Član od: 23.8.2008.
Poruke: 6
Zahvalnice: 1
Zahvaljeno 0 puta na 0 poruka
Određen forumom Toshibu Satellite A300D-157

AMD Turion X2 Ultra Dual-Core ZM-80 2100MHz/1800MHz, DVD Super Multi, ATI Radeon HD 3650, RAM 4GB DDRII 800, HDD 320GB, WinVista Home
Komentari?
denis85 je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 7.10.2008, 0:45   #3
nikola87
Deo inventara foruma
 
Član od: 12.11.2006.
Lokacija: BG, centar
Poruke: 10.474
Zahvalnice: 1.090
Zahvaljeno 2.020 puta na 1.629 poruka
Određen forumom Re: Toshibu Satellite A300D-157

pa sto otvori novu temu????
Vec imas jednu ovakvu.


Inace videli smo da si vec pitao za taj laptop ali tesko da ga je neko bas koristio pa ce da ti kaze iz prve ruke. Ovako na papiru deluje extra.
Za koliko si ga nasao?
nikola87 je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 7.10.2008, 0:46   #4
Eni
Banana
 
Član od: 9.1.2006.
Lokacija: _Cloud
Poruke: 6.106
Zahvalnice: 697
Zahvaljeno 2.628 puta na 1.354 poruka
Određen forumom Re: Toshibu Satellite A300D-157

Poklanjaš ugroženoj deci ili se samo hvališ?
Eni je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 7.10.2008, 3:02   #5
denis85
Novi član
 
Član od: 23.8.2008.
Poruke: 6
Zahvalnice: 1
Zahvaljeno 0 puta na 0 poruka
Određen forumom Re: Toshibu Satellite A300D-157

Citat:
nikola87 kaže: Pregled poruke
pa sto otvori novu temu????
Vec imas jednu ovakvu.


Inace videli smo da si vec pitao za taj laptop ali tesko da ga je neko bas koristio pa ce da ti kaze iz prve ruke. Ovako na papiru deluje extra.
Za koliko si ga nasao?
Ima ga za 57000, skoro da sam resio da ga uzmem al rekoh da pre toga cujem nesto iz prve ruke, mada tesko, izgleda da ga nema bas puno ljudi...
denis85 je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 7.10.2008, 11:48   #6
Dimo
Starośeđelac
 
Avatar korisnika Dimo
 
Član od: 28.10.2005.
Lokacija: Nikšić
Poruke: 5.592
Zahvalnice: 410
Zahvaljeno 923 puta na 695 poruka
Slanje poruke preko MSN-a korisniku Dimo Slanje poruke preko Skypea korisniku Dimo
Određen forumom Re: Sta mislite o ovom laptopu?

Nisam imao prilike da isprobam konkretan model, ali Toshibini A300D laptopovi su zamišljeni kao casual i gaming mašine po povoljnoj cijeni. Ovaj model ima sasvim dobru konfiguraciju i poslužiće za sve operacije koje ćeš raditi na njemu, počevši od interneta, multimedije, filmova i igara (iako nisi naveo za šta ćeš koristiti laptop). Raspitaj se i za garanciju, i gledaj na to da bude barem jedna godina, jer tehnički uređaj se nikada ne uzima bez neke osnovne garancije.

Nekima su Toshibini laptopovi, uključujući i Satellite seriju, previše glossy i fensi, ali meni izgledaju sasvim OK. Jeste da su možda i malo previše uglačani i sjajni (ekran i završna obrada) i to uzrokuje pojavu otisaka prstiju na laptopu, ali uz dobro održavanje (trebalo bi da dobiješ malu krpicu uz laptop) to nije problem, a sam laptop izgleda lijepo. Kvalitet izrade svih Toshibinih laptopova je na vrlo dobrom nivou.

Za te pare možda postoji i neki sličan ili za nijansu bolji izbor iz MSI-ja ili FS-a, ali ako ti ovaj model odgovara po cijeni i performansama, onda sve preporuke za njega.


Edit: Sad sam vidio da si otvorio dvije identične teme, tako da sam ih spojio u jednu.

Poslednja ispravka: Dimo (7.10.2008 u 12:03)
Dimo je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 7.10.2008, 14:43   #7
denis85
Novi član
 
Član od: 23.8.2008.
Poruke: 6
Zahvalnice: 1
Zahvaljeno 0 puta na 0 poruka
Određen forumom Re: Sta mislite o ovom laptopu?

Citat:
Dimo kaže: Pregled poruke
Nisam imao prilike da isprobam konkretan model, ali Toshibini A300D laptopovi su zamišljeni kao casual i gaming mašine po povoljnoj cijeni. Ovaj model ima sasvim dobru konfiguraciju i poslužiće za sve operacije koje ćeš raditi na njemu, počevši od interneta, multimedije, filmova i igara (iako nisi naveo za šta ćeš koristiti laptop). Raspitaj se i za garanciju, i gledaj na to da bude barem jedna godina, jer tehnički uređaj se nikada ne uzima bez neke osnovne garancije.

Nekima su Toshibini laptopovi, uključujući i Satellite seriju, previše glossy i fensi, ali meni izgledaju sasvim OK. Jeste da su možda i malo previše uglačani i sjajni (ekran i završna obrada) i to uzrokuje pojavu otisaka prstiju na laptopu, ali uz dobro održavanje (trebalo bi da dobiješ malu krpicu uz laptop) to nije problem, a sam laptop izgleda lijepo. Kvalitet izrade svih Toshibinih laptopova je na vrlo dobrom nivou.



Za te pare možda postoji i neki sličan ili za nijansu bolji izbor iz MSI-ja ili FS-a, ali ako ti ovaj model odgovara po cijeni i performansama, onda sve preporuke za njega.


Edit: Sad sam vidio da si otvorio dvije identične teme, tako da sam ih spojio u jednu.
U pravu si da jeste po malo fensi i uglacan ali i meni to izgleda ok. I proverio sam, za te pare zaista postoji nesto bolji MSI ali mislim da cu ipak odabrati Toshibu pre svega zbog toga sto je, koliko ja znam, ona ipak bolji proizvodjac lapova. A garanciju ima, na dve godine, plus sto uz Toshibu ide i Vista a MSI dolazi bez OS-a. Verovatno cu ga uzeti, mada bih voleo da pre toga cujem nekoga ko poseduje ovaj model kako bi cuo kakva je baterija, koliko se greje i sl... Tebi hvala puno na komentaru, pozz!
denis85 je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Odgovor

Bookmarks sajtovi


Vaš status
Ne možete postavljati teme
Ne možete odgovarati na poruke
Ne možete slati priloge uz poruke
Ne možete prepravljati svoje poruke

BB kod: uključeno
Smajliji: uključeno
[IMG] kod: uključeno
HTML kod: isključeno


Slične teme
tema temu započeo forum Odgovora Poslednja poruka
Molim vas, recite mi sta mislite o ovom racunaru xyxyxyxy ŠDK - Prenosni računari 9 9.8.2008 22:32
Sta mislite o ovom hitch Šta da kupim? 5 28.1.2008 13:41
Šta mislite o ovom računaru? ejdet84 Šta da kupim? 4 28.11.2007 21:46
Šta mislite o ovom računaru? (INTEL 945PL) Sekki Šta da kupim? 22 22.5.2006 12:54
sta mislite o ovom modelu FS M 1439G trnn ŠDK - Prenosni računari 10 16.3.2006 12:11


Sva vremena su po Griniču +2 h. Sada je 1:30.


Powered by vBulletin® verzija 3.8.7
Copyright ©2000–2024, vBulletin Solutions, Inc.
Hosted by Beograd.com