Forum Sveta kompjutera

Nazad   Forum Sveta kompjutera > Test Drive > Opisi, recenzije i testovi

Opisi, recenzije i testovi Ovde šaljite sopstvene opise, recenzije i testove hardvera. Neka ono što ste poslali bude vaše autorsko delo - nemojte kopirati tuđe tekstove sa drugih sajtova i časopisa.

Odgovor
 
Alatke vezane za temu Vrste prikaza
Stara 19.8.2016, 17:21   #101
Aibo
Deo inventara foruma
 
Avatar korisnika Aibo
 
Član od: 30.6.2008.
Lokacija: Beograd
Poruke: 7.294
Zahvalnice: 993
Zahvaljeno 3.964 puta na 2.386 poruka
Određen forumom Re: Xiaomi Redmi 3

OK, hvala puno za info, super je varijanta. Ovih dana sam baš nešto razapet na dosta strana pa nisam ni gledao kako ide. Koju si verziju MIUI 8 stavio? Ja sam našao da je poslednja Global Developer 6.8.18. Stable ima samo za kineski rom.

EDIT: Ok, skontao sam nomenklaturu romova - godina.mesec.dan, što znači da je Developer version 6.8.18. rom od 18.08.2016 tj. od juče. Ok, stavljam najnoviji Global Developer i nek mi je sila naklonjena. Nadam se da nema nekih bagova.

EDIT 2: Ubacio sam MIUI 8 Global developer 6.8.18. Animacije su ubrzane u ondnosu na 7 i aplikacije se pokreću brže pa sve deluje malo hitrije. Ono što mi se ne sviđa je što je pun Google aplikacija, npr. Google play music se sam pokreće i čuči u memoriji iako ga niko ne zove... itd. Sva sreća pa MIUI ima onu kontrolu background procesa iz Battery saver-a pa mogu da namestim da se automatski gasi sve što nije Chrome i Gmail. Živeli kinezi i njihova deep kastomizacija. Još samo kada bih mogao da namestim boju u notifikacijama, da se ne menja automatski sa temperaturom, gde bi mi bio kraj.

Poslednja ispravka: Aibo (20.8.2016 u 1:21)
Aibo je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 21.8.2016, 0:19   #102
Aibo
Deo inventara foruma
 
Avatar korisnika Aibo
 
Član od: 30.6.2008.
Lokacija: Beograd
Poruke: 7.294
Zahvalnice: 993
Zahvaljeno 3.964 puta na 2.386 poruka
Određen forumom Re: Xiaomi Redmi 3

Citat:
darac_kv kaže: Pregled poruke
@Aibo ne treba ti otkljucan bootloader da bi fleshnuo miui 8 preko fastboota. Sam proces je lagan i brz, sem sto meni nije htelo lepo qualcomm drajvere da prepozna na win10 pa sam uradio na win7. Komplet uputstvo je na http://en.miui.com/thread-254606-1-1.html

p.s. prezadovoljan sam sa miui8
Hvala ti još jednom na preporuci za MIUI8 i informaciji da je u pitanju fastboot metoda. Stvarno radi mnogo lepo i brzo. Sad mi je miks između one glatkoće animacija i brzine prosto savršen. Aplikacije se pokreću i menjaju brže i kod mene drži oko 6 aktivno pokrenutih aplikacija bez ponovog učitavanja. Dakle telefon radi kao guja i ja se pridružujem tvom komentaru - prezadovoljan.

Uz to je mnogo default aplikacija obogaćeno i poboljšano - kalkulator, weather, notes...

Znači za 8-icu jedan zaslužen aplauz.
Aibo je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Sledeći korisnik se zahvaljuje korisniku Aibo na korisnoj poruci:
darac_kv (21.8.2016)
Stara 21.8.2016, 0:45   #103
Filip89x
Starosedelac
 
Član od: 12.2.2012.
Lokacija: Berlin (D), Beograd (RS)
Poruke: 1.927
Zahvalnice: 2.834
Zahvaljeno 1.055 puta na 582 poruka
Određen forumom Re: Xiaomi Redmi 3

Ja sam na tom romu^^ od danas isto, stigao update.
Svasta novo smo dobili. OK google radi sada lepo.

Trenutno meni jedini bag je slabiji prijem FM radia ( nekako krci ili sta ti ja znam) i ne moze nikako bes slusalica, a do sad je mogolo ( jedva, sustalo je al je moglo).
I gurnuli su mi Miui forum app, al ajde ima zanimljivih stvari, necu jos da ga brisem.




Bilo je primedbi na bateriju da 8.18 malo brze trosi al oni koji su imali random reset zbog necega sto se desavlo sa CPU dok je fon zakljucan vise nemaju


Mi 4 je kod mene.
Filip89x je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 21.8.2016, 12:29   #104
Aibo
Deo inventara foruma
 
Avatar korisnika Aibo
 
Član od: 30.6.2008.
Lokacija: Beograd
Poruke: 7.294
Zahvalnice: 993
Zahvaljeno 3.964 puta na 2.386 poruka
Određen forumom Re: Xiaomi Redmi 3

Kod mene je baterija ok, evo za 1 dan i 15 h, od čega 5.5h SOT-a i dalje imam preko 50% baterije. A na tom istom punjenju je rađeno i flešovanje... Tako da već vidim 3+ dana i ~10h SOT-a na jednom punjenju što je isto kao i ranije.
Aibo je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 22.8.2016, 18:47   #105
C64freak
Banned
 
Član od: 3.5.2009.
Lokacija: Tunguzija x)
Poruke: 2.905
Zahvalnice: 1.239
Zahvaljeno 438 puta na 374 poruka
Određen forumom Re: Xiaomi Redmi 3

Jel ovo znaci da ce ljudi sa global rom imati OTA miui 8 update bez da se fleshuje etc?

Ne znam razliku izmedju kineskog roma i global a ovi pacijenti iz prodavnice opet mucenici ne znaju ni oni samo vicu da ima Srpski jezik a ne bi bio prvi kineski telefon koji ima ostale jezike a opet kineski rom....

Jel moze koji tip za ovo plz

Edit@

Joj kakav uzas imaju samo gold boju na lageru..................
C64freak je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 22.8.2016, 19:13   #106
Filip89x
Starosedelac
 
Član od: 12.2.2012.
Lokacija: Berlin (D), Beograd (RS)
Poruke: 1.927
Zahvalnice: 2.834
Zahvaljeno 1.055 puta na 582 poruka
Određen forumom Re: Xiaomi Redmi 3

^^ OTA update dobijash ako si na legalnom oficijalnom globalnom stabilnom (i/ili developer) romu. To jako tesko moze doci sa Aliexpresa. Jako lako i potpuno legalno mozes skinuti ili recovery ili fastboot rom od MIUI 8 i flesnuti ga u mob sa i bez kompa

MIUI 8 ima Srpski jezik!

Kineski rom ima samo kineski i engleski jezik i dosta kineskih aplikacija, lose mu radi GPS. Morash proveriti negde da slucajno ne postoje razlicite verzije telefona. Racimo MI4 ima CT i CU verziju. CT ima iskljucivo kineski rom i NE MOZE LEGALNO DA SE PREDJE NA GLOBALNI dok na CU mozes da stavish koji oces rom. Mislim da Redmi nema te varijante ali valja proveriti.
Filip89x je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Sledeći korisnik se zahvaljuje korisniku Filip89x na korisnoj poruci:
C64freak (22.8.2016)
Stara 22.8.2016, 21:21   #107
Mickie
Deo inventara foruma
 
Član od: 22.11.2005.
Poruke: 3.399
Zahvalnice: 389
Zahvaljeno 716 puta na 542 poruka
Određen forumom Re: Xiaomi Redmi 3

Zanima me kako stoje stvari sa narucivanjem iz kine, koliko je carina?

Ja bih uzeo Redmi 3 sa 16GB ili Redmi 3 Pro sa 32GB. Ali pre bih jeftiniji. Note modele ne bih.
Mickie je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 22.8.2016, 21:35   #108
C64freak
Banned
 
Član od: 3.5.2009.
Lokacija: Tunguzija x)
Poruke: 2.905
Zahvalnice: 1.239
Zahvaljeno 438 puta na 374 poruka
Određen forumom Re: Xiaomi Redmi 3

Citat:
Filip89x kaže: Pregled poruke
^^ OTA update dobijash ako si na legalnom oficijalnom globalnom stabilnom (i/ili developer) romu. To jako tesko moze doci sa Aliexpresa. Jako lako i potpuno legalno mozes skinuti ili recovery ili fastboot rom od MIUI 8 i flesnuti ga u mob sa i bez kompa

MIUI 8 ima Srpski jezik!

Kineski rom ima samo kineski i engleski jezik i dosta kineskih aplikacija, lose mu radi GPS. Morash proveriti negde da slucajno ne postoje razlicite verzije telefona. Racimo MI4 ima CT i CU verziju. CT ima iskljucivo kineski rom i NE MOZE LEGALNO DA SE PREDJE NA GLOBALNI dok na CU mozes da stavish koji oces rom. Mislim da Redmi nema te varijante ali valja proveriti.
E hvala, znaci onda je ovaj global rom to mi je bilo bitno kupujem u radnji u beogradu ne preko aliexpress rekoh to vec

Ma vidi znam da moze custom rom ali poenta mi je da uzmem i da radi kako treba da radi a ne da se sebavam sa koje kakvim romovima,kineskim apovima il sta vec, znaci otvorim kutiju upalim i koristim bez da razmishljam o telefonu


Zato mi je i bilo bitno da je taj global rom

@Mickie

Sto se zamarash da narucujes preko kineza kad imas u beogradu za maltene isti novac?
C64freak je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 22.8.2016, 22:08   #109
Mickie
Deo inventara foruma
 
Član od: 22.11.2005.
Poruke: 3.399
Zahvalnice: 389
Zahvaljeno 716 puta na 542 poruka
Određen forumom Re: Xiaomi Redmi 3

Pa verovatno cu da narucim od nasih ovde, ali me zanima koliko je carina preko ali expresa.
Mickie je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 22.8.2016, 22:26   #110
Mickie
Deo inventara foruma
 
Član od: 22.11.2005.
Poruke: 3.399
Zahvalnice: 389
Zahvaljeno 716 puta na 542 poruka
Određen forumom Re: Xiaomi Redmi 3

A global ROM ti zakljuca bootloader? Ili sam ja nesto pomesao? Mozes li da imas global rom, otkljucan bootloader i OTA? Tako bih ga ja koristio u pocketku dok ima podrsku od Xiaomi. Kad ga batale da salju OTA, stavio bih neki custom ROM
Mickie je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 22.8.2016, 22:28   #111
DBrave
Starosedelac
 
Član od: 7.5.2006.
Lokacija: Lion
Poruke: 1.881
Zahvalnice: 459
Zahvaljeno 495 puta na 344 poruka
Određen forumom Re: Xiaomi Redmi 3

Nema bas pravila sa carinom, uglavnom carinik izgugla otprilike cenu i lupi carinu.
Ne udubljuju se oni mnogo da li je to Redmi 3 obican, ili Pro, ili Note ili S...
On ima hiljadu artikala da ocarini za radno vreme, to se zavrsava za 10 sekundi.

A ti posle da se zalis jer je malo skuplje izaslo, mrka kapa..

Meni su Redmi 3 Pro ocarainili 3200din, mogao sam da prodjem i sa 5000, a mogli su i da ne otvaraju (na kutiji je pisalo da je gift) i da prodjem za dz. Nema tu pravila

Ja kada sam uzimao nije bio toliko popularan Redmi, nije ga bilo kod nas, retko ko je u stvari i cuo.
Ako imas opciju da uzmes kod nas bolje ti je, a neces ni cekati 20-ak dana da dodje iz Kine, plus imas lakse ostvarljivu garanciju, nego da saljes u Kinu
DBrave je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 22.8.2016, 23:08   #112
C64freak
Banned
 
Član od: 3.5.2009.
Lokacija: Tunguzija x)
Poruke: 2.905
Zahvalnice: 1.239
Zahvaljeno 438 puta na 374 poruka
Određen forumom Re: Xiaomi Redmi 3

Citat:
Mickie kaže: Pregled poruke
Pa verovatno cu da narucim od nasih ovde, ali me zanima koliko je carina preko ali expresa.
Pa vidi bolje ti je ovde razlike u ceni nema ako ga ocarine a hoce u 90% slucajeva a i da nemas carinu sta ti znaci 20 evra manje kad moras da cekas dva meseca da ti stigne telefon plus garancija nedo bog da je fail primerak

Citat:
Mickie kaže: Pregled poruke
A global ROM ti zakljuca bootloader? Ili sam ja nesto pomesao? Mozes li da imas global rom, otkljucan bootloader i OTA? Tako bih ga ja koristio u pocketku dok ima podrsku od Xiaomi. Kad ga batale da salju OTA, stavio bih neki custom ROM
Za bootloader ne znam ali imash u predhodnom postu linkovao sam sa oficijalnog Xiaomi sajta da global ima OTA i sutra pustaju MIUI 8 update
C64freak je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 22.8.2016, 23:10   #113
Aibo
Deo inventara foruma
 
Avatar korisnika Aibo
 
Član od: 30.6.2008.
Lokacija: Beograd
Poruke: 7.294
Zahvalnice: 993
Zahvaljeno 3.964 puta na 2.386 poruka
Određen forumom Re: Xiaomi Redmi 3

@C64freak

Prosto traži da ti upale telefon u prodavnici, pravac Settings, skrol skroz na dno i uđeš u About Phone i imaš ispisano koja je verzija OS-a:



Ostale brojke na stranu, svaka sadrži u sebi Global ili China.
Aibo je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Sledeći korisnik se zahvaljuje korisniku Aibo na korisnoj poruci:
C64freak (22.8.2016)
Stara 23.8.2016, 13:05   #114
vasiljevic
Starosedelac
 
Član od: 21.4.2006.
Lokacija: Beograd
Poruke: 1.678
Zahvalnice: 15
Zahvaljeno 624 puta na 388 poruka
Određen forumom Re: Xiaomi Redmi 3

@Mickie:

Redmi pro kupljen pre manje od mesec dana baš ispred mene u prodavnici u Bgd. Zlatna boja, nije bilo druge u datom momentu. Mene baš mnogo ne zanima jer mi to nije modni detalj već nešto što koristim. Stavljeno zaštitno staklo (nemam pojma da li je potrebno stavljati, ja to po navici odmah radim) i kasnije nabavljena Nillkin futrola za njega (opet, za verziju 3 ne pro, nema otvor nazad za čitač otiska što, opet, mene baš ne interesuje jer ne koristim tu mogućnost, kao ni one druge zaštite). Inače preporučujem je jer je mnogo bolja od onih standardnih nabavki, imaš na oglasima za 1000-1200 dinara.

Šta je unutra, mislim na rom. Imaš modovanu verziju kojoj je dodato više jezika. Oznaka je bila 7.9.nešto . Nebitna priča. Bitan deo je ovaj: tek pre jedno 2 nedelje se pojavila verzija MIUI 7 koja je oficijelni global a u sledećih par dana (po rečima ljudi sa foruma do 25og ili 29og) će skoro svi telefoni dobiti oficijelni MIUI 8 Global rom. Za sada je MIUI beta verzija. Beta 6.8.18 radi dobro i stabilno tako da nema problema sa njom i sada. Flešovanje se vrši ulaskom u download mod držanjem volume - i power dugmeta i flešovanjem fabričkog roma preko MiFlash aplikacije. Ide relativno brzo i bezbolno, mada odmah da opomenem: briše sve podatke telefona, pa prvo odradi backup. Može biti manjih problema oko drajvera ili kod Win 10 sistema (pomenuto prethodna strana), i bitna stavka je da bude 64 bitni sistem. U praksi posle instalacije drajvera koji su u delu postupka i neophodnih programa, prvo izvrši restart kompa pa onda nastavi sa postupkom flešovanja telefona. Elem, upustvo ovde:

http://en.miui.com/thread-228048-1-1.html

http://en.miui.com/thread-254606-1-1.html

Bitna napomena: rom za redmi 3 i redmi 3 pro je isti rom. Nema posebnom za pro verziju. Verzije sa oznakom s, x i prime imaju poseban rom. Prvo butovanje posle flešovanja zna da protekne dosta dugo pa strpljenaj i napuni bateriju pre početka postupka.

Kod svakog Redmi 3 je bootloader zaključan i on treba da se otključa. Treba da se pošalje zahtev za otključavanje njima, oni ti daju odobrenje i ti skineš programče za taj posao. Treba par dana dok odobrenje stigne do tebe. Sve je na engleskom pri popunjevanju podataka sada tako da nije veliki problem. Potrebno je imati njihov account i tu da odmah te obavestim ovo: ako praviš account preko broja telefona (kao ja) onda broj unosiš bez 0 na početku, dakle, ne 064xxxxxxx već 64xxxxxxx. Koliko znam kineski global zaključava bootloader, i postoji ograničenje da se bootloader može preko njihovog programčeta da otključa jednom mesečno (bar tako napisali na forumu). Nisam siguran za global verziju da li zaključava ili ne.

Kako radi ukratko. Pa na fonu sa 6.8.18 beta romom ima uvek od 1.9 do 2.1 Gb rama slobodno. Imaš nekih 25 Gb slobodno memorije za podatke (govorim o čistom telefonu bez ikakvih dodatnih instalacija). Prihvata ili 2 sim kartice ili jednu sim karticu i micro sd memoriju, to sve na držaču sa strane (kod mene je stavljena jedna do 64Gbb, da ne brinem mnogo, mada nije baš bila potrebna). Global verzija ti daje već instalirane Google aplikacije. Fon radi glatko i brzo. Vrlo brzo hvata satelite. Dosta brzo se puni jer mu je punjač snage 2 Ampera i fon podržava brzo punjenje. Izdržava sa normalnim korišćenjem 2 dana ako ne i više. Lično ja ga uvek dopunjujem kad imam pored sebe punjač i vremena i iskreno, nemam problema da li će biti snage za njega ili ne. Aplikacije se pokreću vrlo brzo. Nema App drawer već su aplikacije na ekranima. Rešenje problema kod mene je strpao ih u foldere po nameni, meni čak i bolje jer imam manje pretrage kad tražim neku aplikaciju. Za igrice ne pitaj, nisam probao neke jače tako da nemam iskustva sa njima. U praksi sam vrlo zadovoljan sa njime. Ako bi morao da nekom preporučim telefon, mislim da bi ovo bio jedan od boljih izbora pod uslovom da se stavi oficijelni rom po kupovini. Da li se isplati doplata za pro verziju? Po meni da. Dobiješ 1 Gb RAM više i u startu ne moraš da juriš nabavku dodatne micro sd kartice za dodatnu memoriju. Mnogima ona neće ni trebati u praktičnoj upotrebi.
vasiljevic je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 23.8.2016, 13:56   #115
Mickie
Deo inventara foruma
 
Član od: 22.11.2005.
Poruke: 3.399
Zahvalnice: 389
Zahvaljeno 716 puta na 542 poruka
Određen forumom Re: Xiaomi Redmi 3

Citat:
C64freak kaže: Pregled poruke
Pa vidi bolje ti je ovde razlike u ceni nema ako ga ocarine a hoce u 90% slucajeva a i da nemas carinu sta ti znaci 20 evra manje kad moras da cekas dva meseca da ti stigne telefon plus garancija nedo bog da je fail primerak
Carina me zanima zbog drugih stvari. Ocu da kupim bateriju za X550JK laptop, ima original na ali expres. Ovde od nasih sam kupio slabiju bateriju (2600mAH) za 4000 din i traje jedan sat tacno ko da ima tajmer. A nema bolja opcija u Srbiji od te za taj laptop. Treba mi baterija pa sam morao da je zadrzim iako je njesra. Vidim da na ali expres ima original od 2950mAH za 30 dolara. Znaci bolja i jeftnija. Takodje, uzeo bih i ruter za OpenWRT preko ALi expresa, i Qualcom Atheros WiFi Karticu za pomenuti laptop jer ova je Broadcom i nema open source drajver za linux, moram da instaliram blobove.
Mickie je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 23.8.2016, 14:06   #116
Mickie
Deo inventara foruma
 
Član od: 22.11.2005.
Poruke: 3.399
Zahvalnice: 389
Zahvaljeno 716 puta na 542 poruka
Određen forumom Re: Xiaomi Redmi 3

@vasiljevic

Hvala. Ako uzmem pro verziju, verovatno necu da stavljam SD karticu. Treba mi dve SIM. Trenutno se dvoumim izmedju Moto G3 i Redmi 3 Pro. Ali ako Moto G3 nije dualsim ostaje samo Redmi 3 Pro i njega cu da uzmem.

Narucicu kod nas definitivno, Ali Ekspres cu da koristim za ove druge stvarcice sto mi trebaju. A sto se tice flesovanja, jel moze Windows VM? Ne bih da instaliram Windows na radni kompjuter koji koristim za ozbiljne stvari... mada imam jedan stari kompjuter sa Windows 8.1, treba da vidim jel radi ta krsina uopste.

Poslednja ispravka: Mickie (23.8.2016 u 14:13)
Mickie je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 23.8.2016, 14:38   #117
vasiljevic
Starosedelac
 
Član od: 21.4.2006.
Lokacija: Beograd
Poruke: 1.678
Zahvalnice: 15
Zahvaljeno 624 puta na 388 poruka
Određen forumom Re: Xiaomi Redmi 3

za VM nisam siguran da li može, nisam ni probao niti našao neki podatak ili pitanje takvog tiipa. Ono što je preporuka je win 7, 8 ili 10 i to 64 bitna njihova verzija. Tako da ti nisam previše od pomoći oko toga.

Mada, može da se odradi i kod nekog ne mora kod tebe. Ja sam moj odradio kod burazera, bio sam kod njega par dana pa iskoristio njegov komp. I to ti je recimo jedna solucija. Kod nekog odeš na kaficu i uzurpiraš komp na recimo pola sata ( daleko od toga da ti toliko vremena treba ali da na miru popiješ kaficu ).
vasiljevic je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Sledeći korisnik se zahvaljuje korisniku vasiljevic na korisnoj poruci:
Mickie (27.8.2016)
Stara 23.8.2016, 16:15   #118
korisnickoime
Član
 
Član od: 15.12.2011.
Poruke: 150
Zahvalnice: 27
Zahvaljeno 49 puta na 44 poruka
Određen forumom Re: Xiaomi Redmi 3

Citat:
Mickie kaže: Pregled poruke
Zanima me kako stoje stvari sa narucivanjem iz kine, koliko je carina?
Meni je za Redmi 3 (kostao je 119$ kad sam ga narucio) naplaceno ~4000din (10% carina i 20% PDV).

Imas ovde primer bas za telefon pod brojem 9.
korisnickoime je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Sledeći korisnik se zahvaljuje korisniku korisnickoime na korisnoj poruci:
Mickie (27.8.2016)
Stara 26.8.2016, 11:41   #119
C64freak
Banned
 
Član od: 3.5.2009.
Lokacija: Tunguzija x)
Poruke: 2.905
Zahvalnice: 1.239
Zahvaljeno 438 puta na 374 poruka
Određen forumom Re: Xiaomi Redmi 3

Kako su mi digli pritisak ovi moroni iz Logic Shop_a sad.....ladno nece da upale telefon da pogledam koji je rom u pitanju josh mi glupaca prica kako punjac nije evropski (verovatno ima onaj konverter kao vecina lumia na nasem trzistu)....mislim se pa nasta da ga punim da qrac lol.....nervoza lol!!!!
C64freak je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 26.8.2016, 12:52   #120
Aibo
Deo inventara foruma
 
Avatar korisnika Aibo
 
Član od: 30.6.2008.
Lokacija: Beograd
Poruke: 7.294
Zahvalnice: 993
Zahvaljeno 3.964 puta na 2.386 poruka
Određen forumom Re: Xiaomi Redmi 3

Ono na kraju nema ni veze toliko jer se lako i brzo fastboot-om menja rom za koji hoćeš.

Ali za to da neće da upali uređaj nemam reči. Niti zna da da informaciju niti želi da izađe u susret. No comment.
Aibo je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Odgovor

Bookmarks sajtovi

Tagovi
redmi 3, xiaomi

Alatke vezane za temu
Vrste prikaza

Vaš status
Ne možete postavljati teme
Ne možete odgovarati na poruke
Ne možete slati priloge uz poruke
Ne možete prepravljati svoje poruke

BB kod: uključeno
Smajliji: uključeno
[IMG] kod: uključeno
HTML kod: isključeno


Slične teme
tema temu započeo forum Odgovora Poslednja poruka
Xiaomi Redmi Note2 vs Meizu M2 Note talicni67 Aparati i oprema 1 12.3.2016 2:22
Lenovo P70-t vs Xiaomi Redmi 3 Necro ŠDK - Komunikacioni uređaji i umrežavanje 6 7.2.2016 23:35
[Mobilni telefon] Xiaomi Hongmi Redmi 1S (Red Rice 1S) millanche Opisi, recenzije i testovi 10 8.1.2016 2:31
Xiaomi Mi Laptop Isko Prenosni računari 3 4.1.2015 11:06
Xiaomi Aibo Aparati i oprema 6 21.8.2011 9:17


Sva vremena su po Griniču +2 h. Sada je 13:01.


Powered by vBulletin® verzija 3.8.7
Copyright ©2000–2024, vBulletin Solutions, Inc.
Hosted by Beograd.com