Forum Sveta kompjutera

Nazad   Forum Sveta kompjutera > Test Play > Akcione igre

Akcione igre First-person-shooteri i slično...

Odgovor
 
Alatke vezane za temu Vrste prikaza
Stara 5.4.2015, 23:59   #8901
UpTrack
Član
 
Član od: 27.5.2014.
Poruke: 32
Zahvalnice: 41
Zahvaljeno 11 puta na 5 poruka
Određen forumom Re: Battlefield: Bad Company 2

Hvala vam drugari. Meni se Battlefield Bad Company 2 činio dobar zbog atmosfere i mapa, čim sam video đunglu, to je to, ali nikada nisam igrao u multiplayeru sa drugim igračima (imao sam neku averziju prema online igranju). Kasnije je došao i Battlefield BC 2 Vietnam, i to me privuklo. Igrao sam davno Battlfield 1942, Battlefield Vietnam nešto malo, Battlefield 2, od tada znam za Battlefield i tada mi je to bilo super. Kao i COD franšiza.

Da li Base rape znači, da se neko ušteka na bazu i ne mrda iz nje, ili da se žestoko svim sredstvima dejstvuje na bazu?

Ne smem nikako da se nerviram. U jednoj partiji me jedan igrač 4-5 puta sredio za redom na istom mestu, i ja kapiram da mogu da se respawnujem na drugu lokaciju, a ja baš hoću da sam sebi pokažem, "pa ne može" sto puta da me sredi na istu foru, na kraju je bilo pet puta

U poslednje vreme igram sa Engireeom, super je, mada za razliku od assaulta nema ammo, ali uvek se naiđe na dodatni ammo za Rpg. Nikako još nisam uspeo da pogodim helikopter sa Rpg-om, uvek izmakne, bilo da ga direktno nišanim ili sa malom promenom levo desno. Ali znaju ljudi da voze.

Goranmax, eto ja sam imao takvu situaciju. Žao mi kasnije bilo saigrača. Neugodno mi sada kada se prisećam toga. Sada kada znam, odgovoran sam saigrač. Često i sam bacam ammo, ne treba niko da me pita, ili medic. Uvek postoje online serveri koji imaju dobar broj igrača za Battlefield Bad Company 2, a za Vietnam budu često 2 puna, što je dobro, i otprilike u svakom momentu ima jedan server da može gotovo uvek da se igra.

Meni ne puca igra, još ni jednom nisam imao problem. Jedino što mi se zna desiti je da mi blinka crni ekran u pojedinim momentima u igri. Ne često, ali znalo je da me košta virtuelnog života u igri. Ima igrača iz Srbije, vidim po Tagovima i imenima.

Poslednja ispravka: UpTrack (6.4.2015 u 0:09)
UpTrack je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 6.4.2015, 1:09   #8902
Neutrino
Deo inventara foruma
 
Član od: 17.6.2011.
Poruke: 7.336
Zahvalnice: 94
Zahvaljeno 3.334 puta na 2.010 poruka
Određen forumom Re: Battlefield: Bad Company 2

To sa crnim ekranom je čest problem. Šta je uzrok to niko živi ne zna. Postoji od kako je BC2 lasniran.
Neutrino je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Sledeći korisnik se zahvaljuje korisniku Neutrino na korisnoj poruci:
UpTrack (6.4.2015)
Stara 6.4.2015, 1:15   #8903
Kelt
Član
 
Član od: 24.2.2011.
Poruke: 163
Zahvalnice: 28
Zahvaljeno 117 puta na 60 poruka
Određen forumom Re: Battlefield: Bad Company 2

Igra koja mi uvek izmami osmeh pa makar me masakrirali sa Gustavima.

Meni se desava nesto drugo, posle izlaska iz igre komp mi se zamrzne i jedino pomaze reset. Najsmesnije je sto mi se to nikad nije desavalo dok sam igrao svakodnevno(pre 4-5 godina). Sada svaki put.
Kelt je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Sledeći korisnik se zahvaljuje korisniku Kelt na korisnoj poruci:
UpTrack (6.4.2015)
Stara 6.4.2015, 17:45   #8904
UpTrack
Član
 
Član od: 27.5.2014.
Poruke: 32
Zahvalnice: 41
Zahvaljeno 11 puta na 5 poruka
Određen forumom Re: Battlefield: Bad Company 2

Eh, sam sebe sam demantovao za prethodno napisano. Sinoć sam odigrao svoju najbolju partiju. Igrao sam Valparaiso, i treba da napadamo MCOM, ona prva dva. Krećem od baze niz padinu sa saigračima i zaštekam se iza stene na putu ka dole. Tu sam sa saigračima, i probam još jednom taktiku dejstvovanja "napamet" u pravcu protivnika, koji su bili dole. Potrefilo se tako da su oni bili dugo dole, a mi gore. Sigurno jedno 10-minuta žeščeg napucavanja. Ne znam da li bi prsti više idržali, a koncentracija počela da opada. Nismo se približili MCOMovima, ali zato je bila baš adrenalinska partija. Imao sam na kraju kills 7/8, ali zato skor od 7500. Dobio sam one nagradice itd.


Ne znam zašto mi sačuva pola slike, umesto cele kada stisnem Printscr.


Nakon ove partije hteo sam u idućoj da budem samo medic. Da bukvalno ni jedan metak ne ispalim ako ne moram, nego samo da trčim do svojih i spasavam. Kliknem na medic, kad ono prazno polje na gadget. Uđem ipak kao medic na kraju i vidim da mojima treba pomoć ali nemam kako da im dam. Ne znam zašto nisam imao pod gadget torbu sa lekovima.


Na kraju sam malo vežbao i tenk na BBC2 Vietnam, bila je praznija mapa, pa se moglo fino vežbati.

Poslednja ispravka: UpTrack (6.4.2015 u 18:02)
UpTrack je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 6.4.2015, 18:06   #8905
Rainman
Starosedelac
 
Član od: 5.1.2006.
Poruke: 2.394
Zahvalnice: 1.365
Zahvaljeno 2.322 puta na 924 poruka
Određen forumom Re: Battlefield: Bad Company 2

Moras da levelujes medika, kao i sve ostale klase, da bi vremenom otkljucavao njihove specijalnosti.

p.s. base rape je kada ti neke siluje bazu (ili kad vi nekom to radite)
Rainman je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Sledeći korisnik se zahvaljuje korisniku Rainman na korisnoj poruci:
UpTrack (6.4.2015)
Stara 6.4.2015, 18:47   #8906
Ready
Član
 
Član od: 15.12.2009.
Lokacija: Beograd
Poruke: 326
Zahvalnice: 73
Zahvaljeno 75 puta na 30 poruka
Određen forumom Re: Battlefield: Bad Company 2

Citat:
Rainman kaže: Pregled poruke
Druga dobra stvar kod njega je sto je on jedina pesadijska jedinica koja moze da unisti sva vozila jer nose RPG sa sobom (pored recona koji ima anti-tenkovske mine).
Mala ispravka samo, engie ima RPG i AT mine, a recon C4

Jedna stvar u vezi medica, ukoliko ne zelis da navuces gnev ostalih igraca na sebe, nemoj besomucno ozivljavati saborce
Ready je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Sledećih 2 korisnika se zahvaljuje korisniku Ready na korisnoj poruci:
Rainman (6.4.2015), UpTrack (6.4.2015)
Stara 6.4.2015, 19:09   #8907
Rainman
Starosedelac
 
Član od: 5.1.2006.
Poruke: 2.394
Zahvalnice: 1.365
Zahvaljeno 2.322 puta na 924 poruka
Određen forumom Re: Battlefield: Bad Company 2

Jbg, davno sam igrao pa sam malo i zaboravio - al se uvek odusevim kad vidim da neko igra ovu igru
Rainman je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Sledeći korisnik se zahvaljuje korisniku Rainman na korisnoj poruci:
UpTrack (6.4.2015)
Stara 6.4.2015, 20:19   #8908
UpTrack
Član
 
Član od: 27.5.2014.
Poruke: 32
Zahvalnice: 41
Zahvaljeno 11 puta na 5 poruka
Određen forumom Re: Battlefield: Bad Company 2

Ready što da ne oživljavam saborce ako sam medic? Ma moram još da igram da bi bio koristan kao medic. Dok ja stignem do saigrača, dok ga oživim, dok se sakrijem, prođu 3 respawna za mene Jedva sebe uspem da sačuvam, mada lepo je kada te medic oživi.
UpTrack je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 6.4.2015, 20:31   #8909
gagi011t
Veteran
 
Član od: 20.4.2011.
Lokacija: Beograd
Poruke: 727
Zahvalnice: 260
Zahvaljeno 426 puta na 202 poruka
Određen forumom Re: Battlefield: Bad Company 2

Citat:
UpTrack kaže: Pregled poruke
Ready što da ne oživljavam saborce ako sam medic?
Citat:
Jedva sebe uspem da sačuvam, mada lepo je kada te medic oživi.
Ne uvek. Siguran sam da ti se desilo vec da te neko ozivi i zagines iste sekunde...
gagi011t je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Sledeći korisnik se zahvaljuje korisniku gagi011t na korisnoj poruci:
UpTrack (6.4.2015)
Stara 6.4.2015, 20:45   #8910
uros@3D
Deo inventara foruma
 
Član od: 10.6.2006.
Lokacija: Beograd
Poruke: 5.632
Zahvalnice: 1.193
Zahvaljeno 1.918 puta na 966 poruka
Slanje poruke preko MSN-a korisniku uros@3D
Određen forumom Re: Battlefield: Bad Company 2

Citat:
Ready kaže: Pregled poruke
Mala ispravka samo, engie ima RPG i AT mine, a recon C4
Moze i Assault da nosi C4 ako izabere za primarno oruzje nesto iz all-kit kategorije.

Apsolutno preporucujem kombinacije shotgun + C4, nevidjena zabava

P.S. Toplo mi oko srcanog misica kad vidim da tema za BF igru od pre 5 godina i dalje ovako zivne, govori mnogo o igri
uros@3D je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Sledeći korisnik se zahvaljuje korisniku uros@3D na korisnoj poruci:
UpTrack (6.4.2015)
Stara 6.4.2015, 20:54   #8911
UpTrack
Član
 
Član od: 27.5.2014.
Poruke: 32
Zahvalnice: 41
Zahvaljeno 11 puta na 5 poruka
Određen forumom Re: Battlefield: Bad Company 2

Gagi001t ma pretpostavljao sam da Ready možda misli na to. Čuj već desilo, maltene pravilo Kad god me neko oživi, odmah radim levi Ctrl, ili sprint iza nečeg, ili pod nešto, dok ne skapiram situaciju. Kažem lep osećaj kad te medic oživi, zbog timske igre, vidiš da je nekome stalo, da se igra, neko vodi računa, pomaže.
UpTrack je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 7.4.2015, 13:28   #8912
Dr.Edi2
Član
 
Član od: 27.10.2011.
Lokacija: NBgd
Poruke: 200
Zahvalnice: 16
Zahvaljeno 44 puta na 30 poruka
Određen forumom Re: Battlefield: Bad Company 2

Citat:
goranmax kaže: Pregled poruke
A znaci ti si bio TAJ!!!

Salim se, nisam naisao na takve u BC2 ali to je u BF3 i BF4 sad normalna pojava, mozes da trckaras i skaces oko njih, pucas u njih pistoljem i vices "ammo ammo" niko ne **be da baci municiju ili medic bag. Da imas podrsku mozes samo da sanjas, polovina ode u snajperiste a druga polovina samo trci napred i stalno dozvoljava protivniku da flankuje, retko kad naidje dobra partija sa nekim ko zna sta radi.

Inace imam neki problem sa BC2 pa mi igra veoma cesto puca, retko uspevam da sastavim celu partiju, ne mogu da otkrijem zasto, a mnogo mi je bolja od zadnja dva BF.
A da ti ne blinka crni ekran? Meni je pocelo od zadnjeg nvidia drivera ...,88 ne znam sta mi je trebalo da ga instaliram ali sam uradio kao i svaki put do sada. Instalirao sam ponovo neki driver valjda predposlednji iz novembra 2014. ali nista i da je mi se zacrni ali posto znam mapu napamet gledam u mini map i sve dok mi se ne vrati slika. Jaooo
Ajmo mala ali mocna zajednico potreban mi je savet i pomoc ...sta da radim?

Poslednja ispravka: Dr.Edi2 (7.4.2015 u 13:46)
Dr.Edi2 je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 7.4.2015, 13:34   #8913
Dr.Edi2
Član
 
Član od: 27.10.2011.
Lokacija: NBgd
Poruke: 200
Zahvalnice: 16
Zahvaljeno 44 puta na 30 poruka
Određen forumom Re: Battlefield: Bad Company 2

Citat:
UpTrack kaže: Pregled poruke
Meni ne puca igra, još ni jednom nisam imao problem. Jedino što mi se zna desiti je da mi blinka crni ekran u pojedinim momentima u igri. Ne često, ali znalo je da me košta virtuelnog života u igri. Ima igrača iz Srbije, vidim po Tagovima i imenima.
Da nisi i ti instalirao zadnji Nvidia drajver? I meni secka sa crnim cak i na trenutke po 10 sec sam u mraku ali trcim kao slepac i prezivim.
Grafika Gigabyte 560 ti.

Uzgred evo ja se nudim da od tebe napravim Ramba. Ako si za to... poruka na PM sa nickom u BC2. Dobices ip ts-a i pass. Imam X000 sati BC2. Svako vece oko 20-21h pa do 23h. Da vidis kako skace adrenalin.
Dr.Edi2 je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Sledeći korisnik se zahvaljuje korisniku Dr.Edi2 na korisnoj poruci:
UpTrack (7.4.2015)
Stara 7.4.2015, 14:49   #8914
Neutrino
Deo inventara foruma
 
Član od: 17.6.2011.
Poruke: 7.336
Zahvalnice: 94
Zahvaljeno 3.334 puta na 2.010 poruka
Određen forumom Re: Battlefield: Bad Company 2

Citat:
goranmax kaže: Pregled poruke
Salim se, nisam naisao na takve u BC2 ali to je u BF3 i BF4 sad normalna pojava, mozes da trckaras i skaces oko njih, pucas u njih pistoljem i vices "ammo ammo" niko ne **be da baci municiju ili medic bag.
Nisu BF3/BF4 po tom pitanju ništa gori od BC2 samo što su sada u BC2 manje-više ostali samo hard-core igrači sa par hiljada sati kojima je bacanje municije i medpackova postao mišićni refleks. Na početku i dok je igra bila u vrhuncu popularnosti (prvih par godina) itekako si morao da klečiš i moliš da ti neko baci paket.
Neutrino je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Sledeći korisnik se zahvaljuje korisniku Neutrino na korisnoj poruci:
UpTrack (7.4.2015)
Stara 7.4.2015, 15:02   #8915
Dr.Edi2
Član
 
Član od: 27.10.2011.
Lokacija: NBgd
Poruke: 200
Zahvalnice: 16
Zahvaljeno 44 puta na 30 poruka
Određen forumom Re: Battlefield: Bad Company 2

Citat:
Neutrino kaže: Pregled poruke
kojima je bacanje municije i medpackova postao mišićni refleks
Ovo si u pravu.
Dodao bi .. ako natrci na asault pusku uzme je baci municiju i ponovo uzme svoju i nastavi dalje. Meni se par puta desilo da likovi nemaju ammo pak,to jest nemaju nista sem puske a nisu noobovi kada ih ubijem.

A spotovanje e tu je veselo. A sta je to ?
Dr.Edi2 je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 7.4.2015, 15:23   #8916
UpTrack
Član
 
Član od: 27.5.2014.
Poruke: 32
Zahvalnice: 41
Zahvaljeno 11 puta na 5 poruka
Određen forumom Re: Battlefield: Bad Company 2

Dr.Edi2 imam Nvidia drajvere iz decembra 2014. Blinka mi crno, i već me par puta koštalo virtuelnog života. Mada, i ja sad već polako znam Valparaiso, i samo čučnem, i gledam malu mapu, i gde se crveni samo u tom pravcu dejstvujem Ako krenem da sprintam, ne bude dobro.

Juče mi prišao saigrač i kaže ammo, give me ammo, ja mu naravno dam. Kad god je neko oko mene a ja sam assault, stalno bacam ammo, i dobio sam onu vrednu nagradu za resupplies. I dobro kažete, ljudima je to normalno, ali i ja sada tako.

Kako neko traži ammo, ili medic, ili da mu se popravi tenk? Ja čujem da igrači to traže, ali šta ja i gde da kažem kada meni treba? Da li u chat da napišem?

Ja sam trenutno corporal rank 7, idem ka osmici. Sinoć sam imao super partiju na onoj velikoj mapi "Heavy metal". Poljana, brda, nije bila puna mapa, a u igri tenkovi i helikopteri, plus dugo traje, kada sam se uključio bilo je 850 vs 600 života u igri. Na kraju sam imao score preko 5 000 sa nagradama.

I sve to slikam da postavim ovde, i neće mi Fraps, nije ništa sačuvao.

Par puta su me sredili tako što sam bio Engie. Vozim se u tenku, saigrač lepo igra, ali kada treba da se popravi tenk, ja izađem da ga popravim a on mi ode sa tenkom, i ja ga jurcam po onim brdima, i za čas me skine protivnički snajp.
Ili, jednostavno trčim do svojih da popravljam, preko brda i dolina, i dok dođem, ako uopšte stignem, srede nam tenk. Uzeo sam na kraju ono vozilo, ali to je ludost po onim brdima.

Dr.Edi2 javljam se. Ma meni je samo potrebno malo više da uhvatim ritam, i to je onda prava stvar.

Poslednja ispravka: UpTrack (7.4.2015 u 17:58)
UpTrack je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 7.4.2015, 15:26   #8917
Neutrino
Deo inventara foruma
 
Član od: 17.6.2011.
Poruke: 7.336
Zahvalnice: 94
Zahvaljeno 3.334 puta na 2.010 poruka
Određen forumom Re: Battlefield: Bad Company 2

Citat:
UpTrack kaže: Pregled poruke
Kako neko traži ammo, ili medic, ili da mu se popravi tenk. Ja čujem da igrači to traže, ali šta ja i gde da kažem kada meni treba? Da li u chat napišem?
Naciljaš najbližeg medica/assaulta i pritisneš spotting taster (Q) Dotični će odmah biti obavešćen da ti treba ono što njegova klasa baca ili radi (Q na engija recimo zahteva popravku).

Isto recimo ako vidiš vozilo i pritisneš Q dok ga ciljaš igrač koji upravlja vozilom automatski dobija "request pickup" poruku. Ili možeš da ga zvekneš RPG-om ako te ignoriše. To je univerzalna skraćenica za "requesting pickup you deaf motherfucker" u BF igrama

Poslednja ispravka: Neutrino (7.4.2015 u 15:35)
Neutrino je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Sledeći korisnik se zahvaljuje korisniku Neutrino na korisnoj poruci:
UpTrack (7.4.2015)
Stara 7.4.2015, 15:37   #8918
UpTrack
Član
 
Član od: 27.5.2014.
Poruke: 32
Zahvalnice: 41
Zahvaljeno 11 puta na 5 poruka
Određen forumom Re: Battlefield: Bad Company 2

Neutrino hvala. Pritiskao sam ja Q ali bez ciljanja. Korisno je i ovo za "Request pickup". Do sada sam bio na milost i dobru volju da se utrpam za akciju ako malo kasnim za vozilima.
UpTrack je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 7.4.2015, 15:49   #8919
goranmax
Veteran
 
Član od: 4.4.2012.
Lokacija: Vranje
Poruke: 772
Zahvalnice: 1.413
Zahvaljeno 341 puta na 185 poruka
Određen forumom Re: Battlefield: Bad Company 2

Citat:
Dr.Edi2 kaže: Pregled poruke
A da ti ne blinka crni ekran? Meni je pocelo od zadnjeg nvidia drivera ...,88 ne znam sta mi je trebalo da ga instaliram ali sam uradio kao i svaki put do sada. Instalirao sam ponovo neki driver valjda predposlednji iz novembra 2014. ali nista i da je mi se zacrni ali posto znam mapu napamet gledam u mini map i sve dok mi se ne vrati slika. Jaooo
Ajmo mala ali mocna zajednico potreban mi je savet i pomoc ...sta da radim?
Crni ekran na Radeon-u 4850 sam resavao tako sto sam smanjivao jednu graficku opciju sa High na Medium (da me ubijes ne mogu da se setim koja je bila), kod mene je bilo crno cim udjes u igru - culo se sve, minimapa i Hud su bili tu ali sve crno. Pucanje igre je pocelo tek kasnije i nisam nasao resenje.

Mada sad imam novi PC i novu instalaciju Windowsa pa cu ponovo da probam da vidim sta se desava i kako radi.
goranmax je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 7.4.2015, 18:16   #8920
Ready
Član
 
Član od: 15.12.2009.
Lokacija: Beograd
Poruke: 326
Zahvalnice: 73
Zahvaljeno 75 puta na 30 poruka
Određen forumom Re: Battlefield: Bad Company 2

Citat:
UpTrack kaže: Pregled poruke
Gagi001t ma pretpostavljao sam da Ready možda misli na to. Čuj već desilo, maltene pravilo Kad god me neko oživi, odmah radim levi Ctrl, ili sprint iza nečeg, ili pod nešto, dok ne skapiram situaciju. Kažem lep osećaj kad te medic oživi, zbog timske igre, vidiš da je nekome stalo, da se igra, neko vodi računa, pomaže.
Da, na to sam mislio. Kad ozivljavas, gledaj da to ne bude na cistini i istog trenutka kad nekog ubiju, jer ako zagine opet u istoj sekundi, em nisi nista uradio za tim, em onaj koga si oziveo pop*zdi (bar je tako u mom slucaju ). Dakle sacekas 2-3 sekunde, osmotris situaciju, pa ako je bezbedno pustaj struju

Inace probaj da se naviknes da drndas Q (spot) stalno, jer ces cesto da oznacis neprijatelja iako se ne vidi od drveca ili zbunja (ovo vazi ako ne igras HC mod, mada i tada cujes sebe da si video neprijatelja pa znas u kom pravcu da ga trazis preko nisana).
Ready je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Sledeći korisnik se zahvaljuje korisniku Ready na korisnoj poruci:
UpTrack (7.4.2015)
Odgovor

Bookmarks sajtovi

Tagovi
bad company, battlefield, bc2

Alatke vezane za temu
Vrste prikaza

Vaš status
Ne možete postavljati teme
Ne možete odgovarati na poruke
Ne možete slati priloge uz poruke
Ne možete prepravljati svoje poruke

BB kod: uključeno
Smajliji: uključeno
[IMG] kod: uključeno
HTML kod: isključeno


Slične teme
tema temu započeo forum Odgovora Poslednja poruka
Company of Heroes Tales of Valor masteri Strateške igre 107 21.6.2011 18:04
Najbolja igra iz Battlefield serijala zidan grobar Akcione igre 24 29.6.2010 17:10
Company of Heroes: Opposing Fronts shimec Strateške igre 106 10.4.2009 11:25
Battlefield: Bad Company Markosam Konzole 12 24.6.2008 7:39


Sva vremena su po Griniču +2 h. Sada je 7:46.


Powered by vBulletin® verzija 3.8.7
Copyright ©2000–2024, vBulletin Solutions, Inc.
Hosted by Beograd.com