Forum Sveta kompjutera

Nazad   Forum Sveta kompjutera > Test Play > Mrežne igre > MMORPG igre

MMORPG igre Massively multiplayer online role-playing games - WoW, Guild Wars, Eve Online, Age of Conan, Lineage, kao i mnoge druge...

Odgovor
 
Alatke vezane za temu Vrste prikaza
Stara 27.11.2011, 18:13   #1501
Zaphod Biblbroks
Član
 
Član od: 15.3.2009.
Lokacija: Beograd
Poruke: 280
Zahvalnice: 177
Zahvaljeno 71 puta na 56 poruka
Određen forumom Re: Star Wars:The Old Republic

Kad se zavrsava beta koja je pocela juce u 17:00?
Zaphod Biblbroks je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 27.11.2011, 20:04   #1502
JAZO
Deo inventara foruma
 
Član od: 2.2.2010.
Lokacija: Podgorica
Poruke: 6.581
Zahvalnice: 783
Zahvaljeno 1.223 puta na 731 poruka
Određen forumom Re: Star Wars:The Old Republic

Citat:
Kidja kaže: Pregled poruke
Mene zanima samo do kad traje ova beta?pretpostavljam da se zavrsava danas?



Slabo to ja prosecno oko 25-30 killova pravim sa Jedi Shadow
Prvi warzone,prvi PVP.Nego losa ekipa jedini ja ulijecem,gadjem bounty hunter,i dva maudera me udaraju i treba im dosta da me ubiju a ostavim jednog na 10% hp,a drugog na pola.Niko od mojih nece da heal-a a ostale stoje na spawn
JAZO je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 27.11.2011, 20:10   #1503
Kidja
Deo inventara foruma
 
Član od: 27.3.2011.
Lokacija: District 9
Poruke: 3.667
Zahvalnice: 760
Zahvaljeno 647 puta na 452 poruka
Određen forumom Re: Star Wars:The Old Republic

Citat:
JAZO kaže: Pregled poruke
Prvi warzone,prvi PVP.Nego losa ekipa jedini ja ulijecem,gadjem bounty hunter,i dva maudera me udaraju i treba im dosta da me ubiju a ostavim jednog na 10% hp,a drugog na pola.Niko od mojih nece da heal-a a ostale stoje na spawn
Mene sorcerers nerviraju mnogo imaju neki shadow spell , ono razvaljuje i plus ste stanuje i nabacatiti DoT.
Kidja je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 27.11.2011, 21:13   #1504
JAZO
Deo inventara foruma
 
Član od: 2.2.2010.
Lokacija: Podgorica
Poruke: 6.581
Zahvalnice: 783
Zahvaljeno 1.223 puta na 731 poruka
Određen forumom Re: Star Wars:The Old Republic

Beta u 7 ujutro u utorak se zavrsava
JAZO je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Sledećih 2 korisnika se zahvaljuje korisniku JAZO na korisnoj poruci:
Kidja (27.11.2011), Zaphod Biblbroks (27.11.2011)
Stara 27.11.2011, 21:28   #1505
dragomix
Deo inventara foruma
 
Član od: 1.9.2006.
Lokacija: MIRA
Poruke: 5.037
Zahvalnice: 437
Zahvaljeno 1.113 puta na 716 poruka
Određen forumom Re: Star Wars:The Old Republic

Citat:
Kidja kaže: Pregled poruke
A sta bi po tebi trebalo da se radi kad dodjes do max levela?
Po tvojim komentarima rekao bi da nisi fan MMO igara tako da razumem zasto ti se ne svidja.
Nisam fan MMO igara, tu si u pravu, ali svakako jesam SW univerzuma i SW KOTOR igara koje su mi jedne od najomiljenijih! Tako da po svemu sudeci zeleo bih da ova igra uspe, ali znam da nece i videces da sam u pravu! Cak sam od same najave ove igre pratio ceo njen razvoj i mogu ti reci da sam blago razocaran ishodom, a mnogo pretplatom i cenom!

Prosto nema dovoljno novina da bi uspela, sem tog SP elementa (price) koju kad predju ljudi ima da batale dalju igru jer je PvP i sve sto se tice MMO aspekta igre mnooooogo bolje odradjeno u konkurentskim naslovima, i to je cinjenica! Najavljivali su kao VELIKI preokret u MMO igrama, cak su tako sve i prikazivali, ali u sustini ova igra to svakako nije! Ne opravdava pripisanu verdnost! I ma koliko mi mrsko bilo to da kazem vise sam uzivao dok sam igrao WoW!
dragomix je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 27.11.2011, 21:47   #1506
Kidja
Deo inventara foruma
 
Član od: 27.3.2011.
Lokacija: District 9
Poruke: 3.667
Zahvalnice: 760
Zahvaljeno 647 puta na 452 poruka
Određen forumom Re: Star Wars:The Old Republic

Citat:
dragomix kaže: Pregled poruke
Nisam fan MMO igara, tu si u pravu, ali svakako jesam SW univerzuma i SW KOTOR igara koje su mi jedne od najomiljenijih! Tako da po svemu sudeci zeleo bih da ova igra uspe, ali znam da nece i videces da sam u pravu! Cak sam od same najave ove igre pratio ceo njen razvoj i mogu ti reci da sam blago razocaran ishodom, a mnogo pretplatom i cenom!

Prosto nema dovoljno novina da bi uspela, sem tog SP elementa (price) koju kad predju ljudi ima da batale dalju igru jer je PvP i sve sto se tice MMO aspekta igre mnooooogo bolje odradjeno u konkurentskim naslovima, i to je cinjenica! Najavljivali su kao VELIKI preokret u MMO igrama, cak su tako sve i prikazivali, ali u sustini ova igra to svakako nije! Ne opravdava pripisanu verdnost! I ma koliko mi mrsko bilo to da kazem vise sam uzivao dok sam igrao WoW!
Do kog levela si stigao ti?

Meni je skroz drugacije od wowa nije bas za poredjenje sa wowom.
U WoW-u nema mnogo RP-a kao sto ima ovde, ovde je RP primarna stvar sto mi se i nekako svidja zato sto WoW to nema.
Ja iskreno mislim da ce biti uspesnija od Rifta i Aeona i da ce biti tu rame uz rame sa GW2.
Ja iako igram WoW skoro od pocetka , ja cu preci na ovo barem dok ne vidim end game raiding i pvp pa cu da vidim za dalje.
Kidja je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 27.11.2011, 22:34   #1507
Illuvios Nais
Član
 
Član od: 26.9.2007.
Poruke: 411
Zahvalnice: 263
Zahvaljeno 107 puta na 58 poruka
Određen forumom Re: Star Wars:The Old Republic

U ocenjivanju sličnosti TORa i WoWa ima previše subjektivnosti da bismo o tome pričali dalje od ličnih utisaka - meni TOR izgleda kao WoW sa SW skinom i kvestovima koji su malo više RP, ali baš zato "smešniji" jer vidim u svakom trenutku oko sebe 10 ljudi u potpuno istoj opremi kao ja, koji rade potpuno isti zadatak, a meni svi pričaju kako je sve na mojim plećima. Elem, uživajte u TORu ljudi ako vam se sviđa, a mi ćemo da vam zavidimo na toj mogućnosti.
Illuvios Nais je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Sledećih 2 korisnika se zahvaljuje korisniku Illuvios Nais na korisnoj poruci:
dragomix (28.11.2011), Trtko (27.11.2011)
Stara 27.11.2011, 22:50   #1508
pentraksil
Deo inventara foruma
 
Član od: 14.4.2007.
Lokacija: Nis
Poruke: 12.349
Zahvalnice: 4.513
Zahvaljeno 3.826 puta na 2.384 poruka
Slanje poruke preko MSN-a korisniku pentraksil
Određen forumom Re: Star Wars:The Old Republic

Slicnost WoW-a i SWTOR je samo u tome sto su obe igre gear based MMO. I tu je ta slicnost. Nit je jedan nit je drugi stvori MMO, tako da o kopijama i slicnostima ne moze bas da se prica.
pentraksil je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 27.11.2011, 23:20   #1509
Trtko
Novi član
 
Član od: 14.11.2011.
Poruke: 7
Zahvalnice: 20
Zahvaljeno 0 puta na 0 poruka
Određen forumom Re: Star Wars:The Old Republic

Da li ce u Old Republicu moci da se dobiju neki odgovori o Revanu koji su ostali nedoreceni nakon oba Kotora?

Msm igra jos nije ni krenula, naravno da niko ne zna sadrzaj, ali da li neko ko prati razvog j igre od pocetka zna neki info o tome?
Trtko je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 27.11.2011, 23:39   #1510
High life
Starosedelac
 
Član od: 12.9.2009.
Poruke: 1.581
Zahvalnice: 73
Zahvaljeno 807 puta na 347 poruka
Određen forumom Re: Star Wars:The Old Republic

Citat:
Trtko kaže: Pregled poruke
Da li ce u Old Republicu moci da se dobiju neki odgovori o Revanu koji su ostali nedoreceni nakon oba Kotora?

Msm igra jos nije ni krenula, naravno da niko ne zna sadrzaj, ali da li neko ko prati razvog j igre od pocetka zna neki info o tome?

Spoiler za Spojler:
High life je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Sledeći korisnik se zahvaljuje korisniku High life na korisnoj poruci:
Trtko (28.11.2011)
Stara 27.11.2011, 23:57   #1511
vlacke
Veteran
 
Član od: 20.2.2006.
Lokacija: Beograd
Poruke: 616
Zahvalnice: 450
Zahvaljeno 169 puta na 109 poruka
Određen forumom Re: Star Wars:The Old Republic

Citat:
Trtko kaže: Pregled poruke
Da li ce u Old Republicu moci da se dobiju neki odgovori o Revanu koji su ostali nedoreceni nakon oba Kotora?

Msm igra jos nije ni krenula, naravno da niko ne zna sadrzaj, ali da li neko ko prati razvog j igre od pocetka zna neki info o tome?
Imas spojler sekciju na swtor forumu, dosta je obimna.
vlacke je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 27.11.2011, 23:59   #1512
Zmajodkaraburme
Član
 
Član od: 3.2.2011.
Poruke: 244
Zahvalnice: 47
Zahvaljeno 61 puta na 37 poruka
Određen forumom Re: Star Wars:The Old Republic

Citat:
Trtko kaže: Pregled poruke
Da li ce u Old Republicu moci da se dobiju neki odgovori o Revanu koji su ostali nedoreceni nakon oba Kotora?

Msm igra jos nije ni krenula, naravno da niko ne zna sadrzaj, ali da li neko ko prati razvog j igre od pocetka zna neki info o tome?
Imas knjigu Revan izasla je pre par dana, objasnjava sve sta se desilo sa Revanom do detalja. Napisao ju je lik koji je radio na kotoru 1.
Zmajodkaraburme je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Sledeći korisnik se zahvaljuje korisniku Zmajodkaraburme na korisnoj poruci:
Trtko (28.11.2011)
Stara 28.11.2011, 0:15   #1513
dragomix
Deo inventara foruma
 
Član od: 1.9.2006.
Lokacija: MIRA
Poruke: 5.037
Zahvalnice: 437
Zahvaljeno 1.113 puta na 716 poruka
Određen forumom Re: Star Wars:The Old Republic

Citat:
Kidja kaže: Pregled poruke
Do kog levela si stigao ti?

Meni je skroz drugacije od wowa nije bas za poredjenje sa wowom.
U WoW-u nema mnogo RP-a kao sto ima ovde, ovde je RP primarna stvar sto mi se i nekako svidja zato sto WoW to nema.
Ja iskreno mislim da ce biti uspesnija od Rifta i Aeona i da ce biti tu rame uz rame sa GW2.
Ja iako igram WoW skoro od pocetka , ja cu preci na ovo barem dok ne vidim end game raiding i pvp pa cu da vidim za dalje.
Stigao sam do 20. lvl-a sa dva lika, jedan je Trooper drugi Jedi, i smorio se ko kanta! Sad mi se vise ni ne igra! U principu nit smrdi nit mirise, nitije SP pa da mogu da uzivam u tom delu igre tj. sto ga ti zoves RP segment, niti je dovoljno razvijem MP pa da uzivam tu! Najveca glupost, napravim party i krenem da radim kvest, kad udjemo u kvest zonu svako za sebe radi istu stvar! GLUPOST!

Sve u svemu ostajem pri stavu da su za ove pare mogli napraviti odlicnu SP igru, cak i vise komada, da su precenili svoj trud i rad, da ce igra verovatno posle par meseci propasti jer ne nudi nista revolucionarno! Super je odradjeno ovo sa kvestovima sto ima dosta price, ali ni ona nije nesto specijalno, i definitivno ne vredi 1200 din. mesecno!

Ne mogu da se otmem utisku da bi user experience bio mnooooogo bolji sa SP RPG igrom u kojoj mozes da pozoves prijatelja da zajedno radite kvestove, ako je on npr Trooper a ti Jedi, a da igra pre svega bude slicna KOTOR igrama!
dragomix je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Sledeći korisnik se zahvaljuje korisniku dragomix na korisnoj poruci:
Illuvios Nais (28.11.2011)
Stara 28.11.2011, 0:19   #1514
noisy
Starosedelac
 
Član od: 6.9.2007.
Poruke: 1.421
Zahvalnice: 285
Zahvaljeno 155 puta na 120 poruka
Određen forumom Re: Star Wars:The Old Republic

Meni se igra sviđa ali ne dovoljno da je kupim. Kad bih je dobio za dž, plaćao bih pretplatu da igram.
Super su mi fora oni grupni razgovori sa npc-ovima. Baš je drugačije i zanimljivo.
E sad, čini mi se da će SWTOR proći slično kao i Rift. S tom razlikom što ipak SW ima više fanova pa će biti igrača koji će igrati makar bili i sami na serveru.
noisy je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 28.11.2011, 0:26   #1515
High life
Starosedelac
 
Član od: 12.9.2009.
Poruke: 1.581
Zahvalnice: 73
Zahvaljeno 807 puta na 347 poruka
Određen forumom Re: Star Wars:The Old Republic

Eh, kad bi moglo nekom magijom da se spoje fluff i prezentacija SWTORa i gameplay GW2...
High life je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 28.11.2011, 0:33   #1516
GrimReaper
Starosedelac
 
Član od: 5.12.2005.
Lokacija: Niš
Poruke: 1.259
Zahvalnice: 49
Zahvaljeno 154 puta na 115 poruka
Određen forumom Re: Star Wars:The Old Republic

Citat:
Illuvios Nais kaže: Pregled poruke
U ocenjivanju sličnosti TORa i WoWa ima previše subjektivnosti da bismo o tome pričali dalje od ličnih utisaka - meni TOR izgleda kao WoW sa SW skinom i kvestovima koji su malo više RP, ali baš zato "smešniji" jer vidim u svakom trenutku oko sebe 10 ljudi u potpuno istoj opremi kao ja, koji rade potpuno isti zadatak, a meni svi pričaju kako je sve na mojim plećima. Elem, uživajte u TORu ljudi ako vam se sviđa, a mi ćemo da vam zavidimo na toj mogućnosti.
Moram da se složim. Nisam je baš toliko igrao da mogu da budem merodavam, ali sudeći po onome što sam video u par sati igranja, otprilike moj stav može da se sumira na ovu rečenicu.
GrimReaper je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 28.11.2011, 1:18   #1517
markoca
Član
 
Član od: 9.5.2006.
Lokacija: Sombor
Poruke: 204
Zahvalnice: 1
Zahvaljeno 12 puta na 11 poruka
Slanje poruke preko ICQ-a korisniku markoca
Određen forumom Re: Star Wars:The Old Republic

Ceo dan sam igrao betu. Tipicna MMO formula, samo nasminkano i doterano. Izgleda kao da je smesteno 4000 godina posle a ne pre filmova. Igrao sam Jedi Knighta, pocetna planeta im je smor smorova, ubi 5 ovih i 10 onih, lootuj 5 onoga i 5 onoga, trazi nestale osobe pa nadjes les. Jedino smaranje nije bio glavni quest. Grupni razgovori su strava! Presao sam 2 flashpointa i mogu reci da su prilicno laki, gotovo da nemaju neki izazov. Mape su neverovatne, kad sam stigao na Coruscant i pogledao okolo pala mi vilica. Ima sitnih bagova tu i tamo mada nista sto bi uticalo na tok igre. I tu sam stao. Za betu je u odlicnom stanju, a SW filing je pun pogodak. Jako bih se izgubio u ovoj igri, mada ne znam da li cu je moci placati. Ako uspem nekako, bice dilema izmedju ovoga i GW2...
markoca je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 28.11.2011, 1:31   #1518
Kidja
Deo inventara foruma
 
Član od: 27.3.2011.
Lokacija: District 9
Poruke: 3.667
Zahvalnice: 760
Zahvaljeno 647 puta na 452 poruka
Određen forumom Re: Star Wars:The Old Republic

Mnogo ste vi vezani za taj WoW, i ja jesam ali meni je totalno drugacije odradjeno od WoW-a.
Svaki MMO je takav kakav je opisan od strane Illuvios Nais

@ Dragomix

Svaka cast na ako si uspeo sa 2 chara da stignes do 20lvla , ja sam igrao 12 sati neprekidno i stigao do 13tog.
Mada sam od 10tog samo PvP igrao...
Kidja je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 28.11.2011, 1:40   #1519
vlacke
Veteran
 
Član od: 20.2.2006.
Lokacija: Beograd
Poruke: 616
Zahvalnice: 450
Zahvaljeno 169 puta na 109 poruka
Određen forumom Re: Star Wars:The Old Republic

WoW ovo, WoW ono...WoW vam mozak isprao
vlacke je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 28.11.2011, 1:50   #1520
Kidja
Deo inventara foruma
 
Član od: 27.3.2011.
Lokacija: District 9
Poruke: 3.667
Zahvalnice: 760
Zahvaljeno 647 puta na 452 poruka
Određen forumom Re: Star Wars:The Old Republic

Citat:
vlacke kaže: Pregled poruke
WoW ovo, WoW ono...WoW vam mozak isprao
Svaki MMO koji izadje lici na WoW a WoW ustvari najvise stvari ukrao od ranijih MMO igrica
Kidja je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Odgovor

Bookmarks sajtovi

Tagovi
kotor, star wars

Alatke vezane za temu
Vrste prikaza

Vaš status
Ne možete postavljati teme
Ne možete odgovarati na poruke
Ne možete slati priloge uz poruke
Ne možete prepravljati svoje poruke

BB kod: uključeno
Smajliji: uključeno
[IMG] kod: uključeno
HTML kod: isključeno


Slične teme
tema temu započeo forum Odgovora Poslednja poruka
'Ajmo, menadžeri! huligan Upravljačke simulacije 1131 10.3.2010 23:17
Star lines alesandro Fotografija 12 13.10.2008 15:39
Star Wreck- najbolja star trek/ babilon 5 parodija Iilija64 Brbljaonica 9 25.1.2008 19:57
Star Wars Yoda's Rap oluja Cvet kompjutera 7 8.2.2007 1:22


Sva vremena su po Griniču +2 h. Sada je 12:20.


Powered by vBulletin® verzija 3.8.7
Copyright ©2000–2024, vBulletin Solutions, Inc.
Hosted by Beograd.com