Forum Sveta kompjutera

Nazad   Forum Sveta kompjutera > Test Drive > Šta da kupim? > ŠDK - Foto i audio/video

ŠDK - Foto i audio/video Saveti u vezi sa kupovinom fotoaparata, Televizora, MP3 i DVD/DivX plejera...

Odgovor

Alatke vezane za temu Vrste prikaza
Stara 31.12.2011, 16:31   #1
GagiPappa
Član

Član od: 17.12.2007.
Zahvalnice: 82
Zahvaljeno 37 puta na 28 poruka
Određen forumom Tv karta

Hteo bih da kupim TV kartu pa lutam po raznim sajtovima i nalecem na nesto ovako http://www.limundo.com/originalslika-6689778.jpg. Evo i opisa: Fles memorija sa 2 GB ,
mozete koristiti kao obican fles za unosenje zeljenih podataka.
Omogucava besplatno gledanje veliki broj inostranih i nasih kanala sa odlicnom rezolucijom,na vasem lap top-u ili PC racunaru.
Mogucnost gledanja : Sport, filmovi, sapunice, veliki izbor kanala za odrasle, TV show, naučni kanali i mnogi drugi. Gledajte šta želite, kada želite i odakle želite.
Dostupno je vise hiljada radio stanica i online igrica.
Program je isproban i odlicno funkcionise.

POTREBNO VAM JE SAMO INTERNET VEZA,PC RACUNAR ILI LAP -TOP.

U programu koji dobijate uz fles postoji detaljno uputstvo za instalaciju na srpsko

Jel ovo moze da zameni TV kartu? Jel ima neko neka iskustva sa tim? Jel moze neko bilo sta da kaze korisno u vezi ovog ili slicnih proizvoda?

Sad vidim da je to izgleda memorija na koju je instaliran Readon TV Movie Radio Player, nista vise...

PS: Zamolio bih moderatore da premeste temu ukoliko joj nije ovde mesto, ja sam predpostavio da ide ovde.
GagiPappa je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 31.12.2011, 16:44   #2
JohnnyNT
Deo inventara foruma

Član od: 15.4.2006.
Zahvalnice: 1.289
Zahvaljeno 1.391 puta na 944 poruka
Određen forumom Re: Internet tv

Da se pridružim ovom pitanju, nisam do sada viđao ove uređaje, ali pretpostavljam da je to običan usb flash sa nekim programom koji omogućava gledanje free kanala i radio stanica koje i inače možemo da nađemo po netu (i naravno, nema nikakav TV/FM tjuner i sl.)? Ispravite me ako grešim...
JohnnyNT je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 31.12.2011, 18:58   #3
Marti Misterija
Deo inventara foruma

Član od: 24.10.2006.
Zahvalnice: 579
Zahvaljeno 1.747 puta na 1.039 poruka

Radi se o najobicnijem Kingdston DataTraveleru koji "preposteni" vlasnik zeli da proda sto skuplje...

Ne padajte na tu foru, kao ni na ostale fore koje pojedinci pokusavaju da prodaju na limundu i slicnim sajtovima!!!

Da tako nesto postoji (i vredi) zar ne mislite da bi se bilo kakva vest o tome pojavila na nekom drugom mestu a ne prvo na limundu?
Marti Misterija je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 31.12.2011, 20:46   #4
GagiPappa
Član

A nesto ovako: http://www.limundo.com/originalslika-6655708.jpg, ili bez Limunda http://www.youtube.com/watch?v=dcsed4gw6Us...?
Stara 31.12.2011, 21:40   #5
Marti Misterija
Deo inventara foruma

Član od: 24.10.2006.
Zahvalnice: 579
Zahvaljeno 1.747 puta na 1.039 poruka

OK, haj'mo polako - Tako nesto ne postoji i to je sarena laza za naivne!

Zakljucak i dobronameran savet - Ne budi naivan!!! Ti sto prodaju takve "carobne kugle" jedva cekaju da naidje neko ko veruje u deda mraza i ko je spreman da da pare za neku takvu glupost - nemoj da budes jedan u nizu prevarenih!

Na kraju krajeva, cak i da postoji tako nesto ne vidim cemu to... Za gledanje tako necega (internet programi) ti je potrebna samo dobra internet veza i odgovarajuci softver pa ne vidim cemu kupovina onda jednog takvog parceta hardvera koji bi samo bio visak?
Marti Misterija je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 1.1.2012, 13:00   #6
GagiPappa
Član

ok, predpostavio sam da je tako. Ajde onda da se nadovezem na temu, da li postoji neki plejer kao ovaj Readon TV a da mogu da se gledaju poznatiji kanali? Readon TV stvarno omogucava gledanje mnooooogo kanala ali su to sve neki bezvezni kanali...mene interesuju strani kanali tipa HBO ili neki domaci kao recimo Arena Sport itd...
Readon TV ima i neke od dobrih alatki, kao recimo pretraga filmova gde vi u search bar ukucate ime bilo kog filma i on izbaci listu linkova gde vas jednim klikom prebacuje na taj film... Ali to je teorija, ja sam probao sa par naslova gde mi je izlistao minimum 20 sajtova ali nisam uspeo da pustim, kao da pretrazuje neke stare baze i servere koje su sada prazne ili nesto slicno...

PS Srecna nova godina!
Stara 2.1.2012, 11:03   #7
Beagle
Drug Član

Član od: 12.7.2006.
Zahvalnice: 772
Zahvaljeno 2.267 puta na 1.686 poruka
Određen forumom Re: Tv karta

Pa sta mislis sto kablovska dodatno naplacuje HBO i Arena Sport paket? Ako bi ti da gledas HBO za dzaba, onda moras da se pomucis i pronadjes neki on line servis koji sigurno nije legalan (a kao takav, nije ni dozvoljena diskusija o njemu na forumu).
Beagle je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Odgovor

Bookmarks sajtovi

Alatke vezane za temu
Vrste prikaza

Vaš status
Ne možete postavljati teme
Ne možete odgovarati na poruke
Ne možete slati priloge uz poruke
Ne možete prepravljati svoje poruke

BB kod: uključeno
Smajliji: uključeno
[IMG] kod: uključeno
HTML kod: isključeno

Slične teme
tema temu započeo forum Odgovora Poslednja poruka
TV karta koja podržava Vistu? Master Neo Foto i audio/video 21 21.3.2011 18:02
Zvučna karta - njena svrha? Starface Audio softver 46 3.8.2010 13:25
Koja graficka karta za 8500-9000 dinara? gacho ŠDK - Grafika 6 26.5.2010 20:26
Zvučna karta nikola 99 Zvuk na računaru 1 12.8.2009 23:44
inno DV tv karta problem Vorador Grafika 0 13.1.2006 3:07

Sva vremena su po Griniču +2 h. Sada je 17:28.