Forum Sveta kompjutera

Nazad   Forum Sveta kompjutera > Test Play > Akcione igre

Akcione igre First-person-shooteri i slično...

Odgovor
 
Alatke vezane za temu Vrste prikaza
Stara 17.2.2019, 18:55   #281
Exia
Deo inventara foruma
 
Član od: 18.6.2011.
Lokacija: off the grid
Poruke: 7.141
Zahvalnice: 496
Zahvaljeno 3.044 puta na 1.266 poruka
Određen forumom Anthem

Meni Exiani i Ranger javelin (najviše mi lezi)

in game name Zwardo
Exia je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 17.2.2019, 22:52   #282
Sakiboj
Deo inventara foruma
 
Član od: 2.3.2008.
Poruke: 3.363
Zahvalnice: 380
Zahvaljeno 271 puta na 230 poruka
Slanje poruke preko Skypea korisniku Sakiboj
Određen forumom Re: Anthem

I kakvi su vam utisci?
Sakiboj je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 18.2.2019, 11:23   #283
branko78
Član
 
Član od: 17.5.2007.
Lokacija: Petrovac, Srbija
Poruke: 499
Zahvalnice: 23
Zahvaljeno 21 puta na 21 poruka
Određen forumom Re: Anthem

Utisci, igra je dobra. Easy i normal tezine mozes da se igras kako oces. Od hard mora da se pazi, takticki da se koriste skilovi, i da se sklanjas dosta, tj. najbolje da imas ekipu na voice.


Grandamster tezinu jos nisam video ni probao, to ce biti progress ko mythic dungeon running.


Btw kolega Miro ima AMD FX6200 i GTX970, igra normalno na medium/high i zadovoljan je super grafikom i kako igra generalno na 40-50fps ... Mislim da optimizacija za vremesnije/slabije masine nije tako losa mada ne verujem da moze da se tera normalno sa dual-core procesorom.
branko78 je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 18.2.2019, 12:03   #284
Exia
Deo inventara foruma
 
Član od: 18.6.2011.
Lokacija: off the grid
Poruke: 7.141
Zahvalnice: 496
Zahvaljeno 3.044 puta na 1.266 poruka
Određen forumom Re: Anthem

Za krace igranje meni je ok, za neko duze i ne bas, niti je prica zanimljiva niti se misije nesto preterano razlikuju, dosta su repetativne, nekad su preduge pogotovu kad treba da letis po toj zoni i da juris zilion nekih objekata ili materijala...onaj ko voli grind nacice se u ovoj igri. Combat i letenje su ok i najbolji deo igre, gw je prazan tj prazniji nego MEA ili DAI, uglavnom cisto sumnjam da ce ova igra ostaviti neki veci pecat. Tehnicki isto opet se vidi da ovaj engine nije za ovakav tip igara (open world) previse loading ekrana ima i u pojedinim delovima se jedva drzi.


Uglavnom sigurno je necu pazariti, ko hoce da je proba ima trial ko hoce ozbiljnije da je igra ima origin premier (koji ja imam) i koji vredi 15 jevrica jer iako vas smori Anthem ima jos dosta full igara u vault-u.
Exia je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 18.2.2019, 13:43   #285
Sakiboj
Deo inventara foruma
 
Član od: 2.3.2008.
Poruke: 3.363
Zahvalnice: 380
Zahvaljeno 271 puta na 230 poruka
Slanje poruke preko Skypea korisniku Sakiboj
Određen forumom Re: Anthem

Nesto me buni, gledam klipove, igrao 5h i uopste ne dropuje neki deo armora, samo oruzja i ability-je. Jel ce to da zbudze sve u taj store?
Sakiboj je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 18.2.2019, 14:01   #286
pentraksil
Deo inventara foruma
 
Član od: 14.4.2007.
Lokacija: Nis
Poruke: 12.350
Zahvalnice: 4.513
Zahvaljeno 3.826 puta na 2.384 poruka
Slanje poruke preko MSN-a korisniku pentraksil
Određen forumom Re: Anthem

Citat:
Sakiboj kaže: Pregled poruke
Nesto me buni, gledam klipove, igrao 5h i uopste ne dropuje neki deo armora, samo oruzja i ability-je. Jel ce to da zbudze sve u taj store?
Koliko sam ja razumeo, delovi armora ce moci da se prave kod onog cikice sto je desno od Forge-a. Kod neprijatelja ispada u pocetku samo oruzje i ostala oprema koja menja statistiku.
pentraksil je sada online   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 18.2.2019, 16:18   #287
branko78
Član
 
Član od: 17.5.2007.
Lokacija: Petrovac, Srbija
Poruke: 499
Zahvalnice: 23
Zahvaljeno 21 puta na 21 poruka
Određen forumom Re: Anthem

Dropuju ti "komponente", weaponi itd, a ne "delovi" ... da tako je.


Armor menja izgleda tek kada pazaris u vanity shopu drugi izgled, inace se ne menja.


Sami Javelini se otkljucavaju, sa levelima dobijas unlock slotove pa biras jedan po jedan koje da otkljucas, do 20lvl imaces sva 4 osnovna.


Apperance deo u Forge menjas boje i sare na gearu.
branko78 je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 18.2.2019, 20:26   #288
Sakiboj
Deo inventara foruma
 
Član od: 2.3.2008.
Poruke: 3.363
Zahvalnice: 380
Zahvaljeno 271 puta na 230 poruka
Slanje poruke preko Skypea korisniku Sakiboj
Određen forumom Re: Anthem

A cene u vanity shopu ~70k coina? Ili 8$? Treba da se grinduje malo vise za to?
Sakiboj je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 19.2.2019, 8:43   #289
dex3108
V.I.P. Test Play
 
Član od: 1.6.2008.
Lokacija: Banja Luka
Poruke: 16.540
Zahvalnice: 300
Zahvaljeno 8.484 puta na 3.995 poruka
Određen forumom Re: Anthem

Znaci igra ima JEDAN armor set I 2 skina (u radnji) za svakog javelin-a?!


Sad neka mi neko kaze da je BioWare normalan.
dex3108 je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Sledeći korisnik se zahvaljuje korisniku dex3108 na korisnoj poruci:
player1 (19.2.2019)
Stara 19.2.2019, 15:18   #290
Leonida
Deo inventara foruma
 
Član od: 31.7.2007.
Lokacija: filpan=oldSKULhardcoreALFA
Poruke: 3.977
Zahvalnice: 2.952
Zahvaljeno 2.018 puta na 1.040 poruka
Određen forumom Re: Anthem



Ovo ce biti fejl na nivou Fallout 76, mozda i veci. Probao sam dva-tri sada trial verziju igre (uzeo sam origin acess za 1$ pre par nedelja) i igra je ekspresno letela sa harda. Jedino sto vredi je letenje, sve ostalo je tuga (najgora Bioware prica do sada i to ubedljivo, NPC likovi koji su zanimljivi kao Lidija iz Skysmora, loading ekran gde god da se okrenete, verovatno najgori hub world koji sam do sada video u nekom "RPG-u", SVE misije na identicnu foru - dodji do mesta A, aktiviraj objekat B, ubi 4-5 talasa protivnika i sve tako u krug itd...).
Leonida je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 19.2.2019, 15:20   #291
doctor
Deo inventara foruma
 
Član od: 14.3.2008.
Lokacija: EHCPCGG
Poruke: 12.110
Zahvalnice: 4.319
Zahvaljeno 3.295 puta na 2.274 poruka
Određen forumom Re: Anthem

Znači Respawn se izvukao ali BioWare nije, RIP BioWare.
doctor je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 19.2.2019, 17:05   #292
Sakiboj
Deo inventara foruma
 
Član od: 2.3.2008.
Poruke: 3.363
Zahvalnice: 380
Zahvaljeno 271 puta na 230 poruka
Slanje poruke preko Skypea korisniku Sakiboj
Određen forumom Re: Anthem

Ma jezivo koliko je lose ovo sa loading screenom. Od 10h trial-a, pola prodje na loading screen. Division 2 ovo ima da zakopa. Sve se mislim da uzmem origin premier jedan mesec al mi iskreno zao i 15€ da dam. Jednostavno je toliko dosadno i nema sta da se radi, samo tri tipa misije i to je to. Letis kroz onaj prazan svet, nema komunikacije sa ovom ostalom trojicom na mapi, ne mozes waypoint da stavis na mapu, glavni meni je jeziv, tako neki spori odziv a da ne govorim kako je tek losa navigacija kroz taj meni. Loot drop nepregledan, ako ti pukne veza a ti pokupio neki epic dzaba si krecio

Ja ne znam sta je sa ovim ljudima i kako oni misle da ovo muzu 10 godina. Andromeda bre bolja igra, igretina. Da je imala facijalne animacije kao ovaj nesretni atnhem ne bi bilo toliko bas kuknjave.

Jos sad kad zvanicno izadje 22. februara pa kad svi popljuju anthem a onaj apex legends free i mlati lovu, EA ima da zatvori bioware samo tako. Nema mi da docekamo dragon age 4.

Da nema armora covece, neverovatno. Onaj Ben Irving bolje da je ostao sa SWTOR ekipom.
Sakiboj je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Sledeći korisnik se zahvaljuje korisniku Sakiboj na korisnoj poruci:
Leonida (19.2.2019)
Stara 19.2.2019, 17:38   #293
Exia
Deo inventara foruma
 
Član od: 18.6.2011.
Lokacija: off the grid
Poruke: 7.141
Zahvalnice: 496
Zahvaljeno 3.044 puta na 1.266 poruka
Određen forumom Re: Anthem

Porediti ovo sa 76 je besmislica, 76 je bila polu/igra zapravo je bila kao neki test produkt. Anthem je kompletna igra u tom smislu ali nije ono sto ljudi ocekuju od Bioware-a, uglavnom nije bolija od Destiny i za razliku od 76 ovde se dosta stvari moze popraviti, posebno sa tehnicke ali i sa strane gameplaya, overhaul SP misija i generalne progresije kroz igru. Igra ima dobre osnove ali kao i Andromeda dosta stvari je uradjeno traljavo i amaterski.


Naravno ostaje da se vidi sta ce papa EA uraditi, ili ce dozvoliti BW da radi narednih meseci i da doradjuje igru ili ce kao u slucaju MEA da batale i da nastave da standardni brzi kes i ciao. uglavnom steta je sta se radi sa BW, ima tu jos talentovanih developera ali dzaba kada je menadzment i glavesine koje se pitaju za sve uzas



PS Smesno je kad odes po netu i vidis komentare onih navodno ozbiljnih recezenata kao doticni Skill Up koji savetuje ljude a u mesto Anthema igraju Apex??? covece igre se razlikuju kao nebo i zemlja.
Exia je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 19.2.2019, 17:49   #294
branko78
Član
 
Član od: 17.5.2007.
Lokacija: Petrovac, Srbija
Poruke: 499
Zahvalnice: 23
Zahvaljeno 21 puta na 21 poruka
Određen forumom Re: Anthem

Moje misljenje je da su Anthem zamislili da igras sa prijateljima. Saki mozda nisi znao, imas voice com sa ostalima koji su u instanciranom sadrzaju sa tobom (pretpostavljam cak i u freroam).


Ja od drugog dana igram sa kolegom i interesantno mi je ... Sto se tice sadrzaja, ima ta neka prica oko glavnih negativaca Dominion, i nalazenja grobova i armora Legion of Dawn da bi zatvorili The Heart or Rage kataklizmu.


Loading screenovi... sa nvme m.2 ssd nisu dugacki, kolega sa hard diskom se muci, navodno patch koji dolazi u petak bi trebalo da poboljsa ucitavanje.


Ko ima neke sumnje, neka saceka sta ce sve da ispeglaju u patchevima u ovih prvih par nedelja.


U shopu sad nema mnogo sadrzaja da. Imao sam pocetnih 80k coina i nisam jos nista potrosio sad imam oko 120 hiljlada, na 25lvl. Vidim neki strimer ima oko 226 hiljada, znaci za dva-tri dana nije problem napabirciti coine. Sto se tice vanity shopa siguran sam da ce da dodaju gomilu tematskih, holiday, haloween itd kostima vremenom.


Posto sam raid-ova u mmo igrama imam nameru da nagazim teze modove strongholda, kad mi stigne ekipa posle 22og. Javljam dalje utiske.
branko78 je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 19.2.2019, 18:49   #295
Psycho13
Deo inventara foruma
 
Član od: 23.3.2009.
Poruke: 3.590
Zahvalnice: 2.048
Zahvaljeno 971 puta na 571 poruka
Određen forumom Re: Anthem

Bioware je nekad pravio vrhunske igre, a sad ne moze cak ni pristojne. Prema utiscima ljudi koji su vec danima igrali naslucujem da je ovo DA:Inquisition sa letecim odelima...
Psycho13 je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 19.2.2019, 19:18   #296
pentraksil
Deo inventara foruma
 
Član od: 14.4.2007.
Lokacija: Nis
Poruke: 12.350
Zahvalnice: 4.513
Zahvaljeno 3.826 puta na 2.384 poruka
Slanje poruke preko MSN-a korisniku pentraksil
Određen forumom Re: Anthem

Citat:
Psycho13 kaže: Pregled poruke
naslucujem da je ovo DA:Inquisition sa letecim odelima...

Ja ne znam gde vadite ova poredjenja
pentraksil je sada online   Odgovor sa citatom ove poruke
Sledeći korisnik se zahvaljuje korisniku pentraksil na korisnoj poruci:
airforce_on (21.2.2019)
Stara 19.2.2019, 21:26   #297
branko78
Član
 
Član od: 17.5.2007.
Lokacija: Petrovac, Srbija
Poruke: 499
Zahvalnice: 23
Zahvaljeno 21 puta na 21 poruka
Određen forumom Re: Anthem

Citat:
Psycho13 kaže: Pregled poruke
Bioware je nekad pravio vrhunske igre, a sad ne moze cak ni pristojne. Prema utiscima ljudi koji su vec danima igrali naslucujem da je ovo DA:Inquisition sa letecim odelima...

Igra je totalno akciona, nije kao Destiny i The Division klasicni shooter. Na primer ja igram najvise Colossus javelin i u dosta fajtova ne opalim metak - samo "trcim preko" manjih neprijatelja, vece tucem sa flamethrower-om i koristim heavy ordinance mortar kad imam cooldown.


Interceptor se igra kao melee takodje, kao nekakav nindza rogue, a Storm vise kao nekakav mage.
branko78 je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Sledeći korisnik se zahvaljuje korisniku branko78 na korisnoj poruci:
mvasic (20.2.2019)
Stara 19.2.2019, 23:23   #298
Sakiboj
Deo inventara foruma
 
Član od: 2.3.2008.
Poruke: 3.363
Zahvalnice: 380
Zahvaljeno 271 puta na 230 poruka
Slanje poruke preko Skypea korisniku Sakiboj
Određen forumom Re: Anthem

Znam da ima in game voice over al jbg niko od mojih ne igra ni ove klasicne igre a kamoli ove online. To sto taj lik ima 226k coina je neki bag. Cak je i onaj mtashed pricao o tome da nema pojma odakle mu pa su mu se javili masa ljudi kod kojih je zabagovano na 226k coina.

Meni je colosus nekako najslabiji ili ja nemam pojma da ga igram. Doduse igrao sam ga malo u demo-u. Ubiju me momentalno. Storm mi je najbolji, lepo lebdi i vidi sve mada mi se i ranger dopada.
Sakiboj je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 20.2.2019, 0:24   #299
branko78
Član
 
Član od: 17.5.2007.
Lokacija: Petrovac, Srbija
Poruke: 499
Zahvalnice: 23
Zahvaljeno 21 puta na 21 poruka
Određen forumom Re: Anthem

Sto se tice Colosusa, stil igre mora da bude takav da stalno gazis po manjim neprijateljima i kupis health koji ostane iza njih. Skok, pa melee iz skoka, pa ih razbucas, trcanje sa stitom napred itd. Ima par videa na mom privatnom Yt kanalu DoktorBane ...
branko78 je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Sledeći korisnik se zahvaljuje korisniku branko78 na korisnoj poruci:
Sakiboj (20.2.2019)
Stara 20.2.2019, 18:52   #300
mvasic
Starosedelac
 
Član od: 3.12.2005.
Lokacija: Bryn Mawr, PA
Poruke: 2.037
Zahvalnice: 1.230
Zahvaljeno 847 puta na 505 poruka
Određen forumom Re: Anthem

Meni se ovo vise svidja nego Destiny ili Divison...

Kao sto neko rece, Gears of War MMO, sto je sasvim ok.
mvasic je sada online   Odgovor sa citatom ove poruke
Odgovor

Bookmarks sajtovi

Alatke vezane za temu
Vrste prikaza

Vaš status
Ne možete postavljati teme
Ne možete odgovarati na poruke
Ne možete slati priloge uz poruke
Ne možete prepravljati svoje poruke

BB kod: uključeno
Smajliji: uključeno
[IMG] kod: uključeno
HTML kod: isključeno


Slične teme
tema temu započeo forum Odgovora Poslednja poruka
Pesma/e koja vas najviše dirne? Wolverine Opšta kultura 1131 5.9.2019 15:13


Sva vremena su po Griniču +2 h. Sada je 16:22.


Powered by vBulletin® verzija 3.8.7
Copyright ©2000–2024, vBulletin Solutions, Inc.
Hosted by Beograd.com