Forum Sveta kompjutera

Nazad   Forum Sveta kompjutera > Test Drive > Šta da kupim? > ŠDK - Zvuk na računaru
Uputstvo Članstvo Kalendar Današnje poruke Pretraži

ŠDK - Zvuk na računaru Saveti u vezi sa kupovinom zvučnih karti, zvučnika, slušalica...

Odgovor
 
Alatke vezane za temu Vrste prikaza
Stara 3.7.2014, 15:40   #1
IcepickD
Novi član
 
Član od: 20.2.2012.
Poruke: 13
Zahvalnice: 1
Zahvaljeno jedanput na jednoj poruci
Određen forumom Preporuka za sluske sa mic do 40E

Pozdrav

Trebaju mi slusalice sa mikrofonom koje zadovoljavaju sledece kriterijume

1) Udobne (ovo je najbitnija stvar jer ih koristim po 5-6h bez prestanka, i bitno mi je da mi ne otkida usi nakon pola sata)
2) Mikrofon treba da je solidnog kvaliteta, ponekad nesto snimim uz pomoc njega i skype uglavnom
3) Bilo bi lepo ako moze da se izvuce i lep zvuk, mada nisam strucnjak i verovatno necu osetiti sve finese. Ako moze dobro da izoluju spoljasnje zvukove.

Slusalice najcesce koristim za skype/gaming/rosetta. Posedujem samo integrisanu zvucnu tako da obratite paznju na to.

Pre nego sto neko kaze da pregledam teme samo da kazem da sam gledao i to su to predlozi za slusalice bez mikrofona.
E sad eventualno bih razmislio i o kombinaciji slusalice + odvojen mokrofon, medjutim za igranje mi ne odgovara da mikrofon drzim na stolu jako blizu sebe, pogotovo sto nikad nisam sam u sobi i onda se cuje i sve ostalo, sa boost-om na mic bi postigao vecu udaljenost ali to dovodi do previse suma sto je opet neprihvatljivo. Da li gresim i postoji nesto u ovom cenovnom rangu?
IcepickD je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 3.7.2014, 15:52   #2
Picard
Deo inventara foruma
 
Avatar korisnika Picard
 
Član od: 30.11.2008.
Lokacija: NI
Poruke: 11.787
Zahvalnice: 684
Zahvaljeno 4.326 puta na 3.571 poruka
Određen forumom Re: Preporuka za sluske sa mic do 40E

Npr. CREATIVE HS-800 Fatal1ty.
Picard je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 3.7.2014, 16:35   #3
IcepickD
Novi član
 
Član od: 20.2.2012.
Poruke: 13
Zahvalnice: 1
Zahvaljeno jedanput na jednoj poruci
Određen forumom Re: Preporuka za sluske sa mic do 40E

Pogledao sam malo review za ovo i generalno sam zadovoljan sa tim sto pruza, mada na vise mesta sam naisao da su preoblematicne za one koji nose naocare, gle cuda ja sam u toj grupi
Nadam se da moja glava nije prevelika za njih pa to nece predstavljati problem
IcepickD je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Odgovor

Bookmarks sajtovi


Vaš status
Ne možete postavljati teme
Ne možete odgovarati na poruke
Ne možete slati priloge uz poruke
Ne možete prepravljati svoje poruke

BB kod: uključeno
Smajliji: uključeno
[IMG] kod: uključeno
HTML kod: isključeno


Slične teme
tema temu započeo forum Odgovora Poslednja poruka
Tablet sa GPS-om i IPS ekranom do 120e real022 Tableti i e-readeri 9 22.2.2014 20:14
do...while petlja sa 2 izraza (uslova) Bolton Programiranje 8 24.1.2011 16:41
Konfa do 700 eura sa monitorom HiddEn ŠDK - Osnovne komponente 13 2.11.2010 0:09
Problem sa zvukom - da li je do hardware-a ili nesto drugo? FiresnakE Kvarovi 6 5.3.2010 12:08
do 700e sa monitorom (potrebno za Grafiku) Dubiozan Šta da kupim? 21 30.1.2008 16:41


Sva vremena su po Griniču +2 h. Sada je 12:33.


Powered by vBulletin® verzija 3.8.7
Copyright ©2000–2024, vBulletin Solutions, Inc.
Hosted by Beograd.com