Forum Sveta kompjutera

Nazad   Forum Sveta kompjutera > Test Play > Sportske simulacije

Sportske simulacije Svi sportovi, fliperi i druge takmičarske igre...

 
 
Alatke vezane za temu Vrste prikaza
Stara 27.10.2021, 13:56   #23
NastyB
Banned
 
Član od: 20.8.2007.
Lokacija: South Park
Poruke: 2.627
Zahvalnice: 164
Zahvaljeno 902 puta na 538 poruka
Određen forumom Re: Nba 2k22

Zaista me je zanimalo zašto su šutevi tako zaguljeni na All Star, te sam uzeo "FREESTYLE" trening, naravno, automatski mi je "uvaljen" Jokić i sa njim sam krenuo (u 20-ak do sada odigranih sa njim ni jednu jedinu trojku nisam pogodio) da šutiram iz raznih pozicija.

Ono što me je zaista zapanjilo jeste da ona linija za savršen šut nikada nije na istom mestu, niti se "puni" istom brzinom. Zaista, kada šutiram trojku sa vrha reketa linija je na jednom mestu i puni se poprilično brzo. Na "četvrtini" se puni najsporije i nekako je najvidljivija, pa odatle retko i mašim, iz ugla je gotovo nemoguće pogoditi kako se brzo puni. Iz trka šut je takav da se linija puni žućkastom bojom i malo je višlje nego kad je "miran" šut u pitanju, a kad se zatrčim OD koša, pa onda šut iz okreta, "merač" se puni belom bojom, a linija za savršen šut je gotovo na vrhu kada se puni toliko brzo da nema šanse da pogodiš na taj način.

Kao da nisu dovoljno zagulili nego moraš i da paziš odakle i kako da šutiraš sa nekim igračima. OK, to jeste jedan korak ka realnosti, ali majku mu...

I, naravno, odigram pomalo na All Star nivou, 80% utakmice je OK, ali u preostalih 20% opet se pojavljuju nelogičnosti ranijih izdanja - munjeviti skokovi protivničkih AI igrača pored kojih nema šanse da šutneš ma kako ih "izlomio", krenem na ulaz a igrač mi, odjednom, naglo uspori kako bi protivnički mogao da me stigne i lupi rampu, u odbrani moji AI saigrači ne znaju šta je podizanje ruke kada im protivnički igrač ispred nosa šutira, hvatanje lopte posle promašaja sa rukama koje ne prelaze visinu brade, svaki put kad lupim rampu lopta se AMA BAŠ NIKAD ne odbije do mojih saigrača nego nazad u ruke protivnika i druge idiotizme kojih nikako da se reše. Srećom, nema ih ni blizu kao pre, ali potpuno ubija to kad, na primer, sa Jokićem potpuno izblokiram Ejtona, a on doda Krisu Polu koji pored Gordona i Portera lagano polaže, jer ovi nemaju ni najbližu nameru da pokušaju da izblokiraju šut. A i ako to urade sledi koša sa dodatnim.

Ali i pored svih tih manjih i većih mana moram da priznam da sve nekako deluje realnije i MNOGO MNOGO bolje nego mnoga prethodna izdanja. Zaista treba da se izvežbaš da bi uživao u ovome, samo što prečesto nemam ni vremena ni živaca za to. Kao i mnogi.
NastyB je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
 

Bookmarks sajtovi

Alatke vezane za temu
Vrste prikaza
Pregled sa stablom odgovora Pregled sa stablom odgovora

Vaš status
Ne možete postavljati teme
Ne možete odgovarati na poruke
Ne možete slati priloge uz poruke
Ne možete prepravljati svoje poruke

BB kod: uključeno
Smajliji: uključeno
[IMG] kod: uključeno
HTML kod: isključeno



Sva vremena su po Griniču +2 h. Sada je 21:57.


Powered by vBulletin® verzija 3.8.7
Copyright ©2000–2024, vBulletin Solutions, Inc.
Hosted by Beograd.com