Forum Sveta kompjutera

Nazad   Forum Sveta kompjutera > Test Play > Mrežne igre

Mrežne igre Multi-player igre

Odgovor
 
Alatke vezane za temu Vrste prikaza
Stara 27.10.2017, 0:09   #4481
director
Starosedelac
 
Član od: 13.3.2007.
Poruke: 1.487
Zahvalnice: 173
Zahvaljeno 178 puta na 157 poruka
Slanje poruke preko Skypea korisniku director
Određen forumom Re: Hearthstone: Heroes of Warcraft

namerno sam tu. nekako sam izgubio želju za igrom zbog toga što sam dobio premalo dobrih karata u zadnje dve ekspanzije a otvorio sam oko 125 pekova. U principu upalim svaki treći dan da odradim sva tri quest-a odjednom. Čisto da pokupim gold a na lvl 20 je to najbrže odraditi.

Malo me i RL pritisnuo sa vremenom a tu su i neke druge igre na koje trošim slobodno vreme.
director je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 28.10.2017, 20:09   #4482
Optimum
Veteran
 
Član od: 7.11.2015.
Lokacija: Niš
Poruke: 634
Zahvalnice: 70
Zahvaljeno 66 puta na 55 poruka
Određen forumom Re: Hearthstone: Heroes of Warcraft



Koja je razlika izmedju ove dve karte i drugih takvih slucajeva, osim sto se za zlatnu dobija vise prasine kad se unisti?
Optimum je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 28.10.2017, 23:21   #4483
director
Starosedelac
 
Član od: 13.3.2007.
Poruke: 1.487
Zahvalnice: 173
Zahvaljeno 178 puta na 157 poruka
Slanje poruke preko Skypea korisniku director
Određen forumom Re: Hearthstone: Heroes of Warcraft

U igračkom smislu nema razlike. Zlatne karte su za kolekcionare ili za šepurenje sa zlatnim dekovima
director je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Sledeći korisnik se zahvaljuje korisniku director na korisnoj poruci:
Optimum (28.10.2017)
Stara 28.10.2017, 23:41   #4484
Optimum
Veteran
 
Član od: 7.11.2015.
Lokacija: Niš
Poruke: 634
Zahvalnice: 70
Zahvaljeno 66 puta na 55 poruka
Određen forumom Re: Hearthstone: Heroes of Warcraft

Super... Znaci ako imam neku kartu koju bih zeleo da unistim a imam je i u zlatnom izdanju, da sredim onu zlatnu.
Optimum je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 29.10.2017, 9:36   #4485
director
Starosedelac
 
Član od: 13.3.2007.
Poruke: 1.487
Zahvalnice: 173
Zahvaljeno 178 puta na 157 poruka
Slanje poruke preko Skypea korisniku director
Određen forumom Re: Hearthstone: Heroes of Warcraft

ako imaš dve normalne karte onda zlatnu slobodnu uništi ako te ne interesuje kolekcionarstvo. Ja to tako radim.

Ja na primer, iako igram još od closed bete, još uvek nemam dva paladinova Aldor Peacekeeper-a nego imam jednog normalnog i jednog zlatnog pa ne mogu tog zlatnog da uništim jer je prilično važna karta za menja-više sve paladinove dekove. Ako bih uništio zlatnog ostao bih na samo jednom aldor-u.
director je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 1.11.2017, 14:03   #4486
wolf88
Veteran
 
Član od: 8.5.2009.
Lokacija: Ub/Beograd
Poruke: 1.017
Zahvalnice: 392
Zahvaljeno 528 puta na 225 poruka
Određen forumom

Samo da se pohvalim da sam zauzeo 77 mesto ovog meseca na Arena EU Leaderboard-u u svom prvom pokusaju!

WolfSRB - 7.9 Average Wins

https://playhearthstone.com/en-gb/bl...s-october-2017
wolf88 je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Sledeći korisnik se zahvaljuje korisniku wolf88 na korisnoj poruci:
McLovin1982 (1.11.2017)
Stara 1.11.2017, 16:06   #4487
Баш_Челик
Član
 
Član od: 13.4.2006.
Poruke: 433
Zahvalnice: 62
Zahvaljeno 144 puta na 56 poruka
Određen forumom Re: Hearthstone: Heroes of Warcraft

Почео сам и ја да играм ово од скоро. Дошао до 19. ранка мада нисам се пуно ни трудио, више сам откључавао хероје и основне декове. Остао ми је само друид и комплетирао сам све основне картице.

Сконтао сам механику игре, контрола табле, живот као ресурс, жртвовање... и мислим да ми ок иде.

Прешао уводе од авантура, а једину грешку сам направио што сам куповао карте за злато,а нисам ишао у арену која је исплатљивија. Тек од пре пар дана сам то кренуо да радим, макс 4 победе.

Баш ћу када комплетирам ово да закачим с којим картицама најчешће играм.
Баш_Челик je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 1.11.2017, 17:38   #4488
McLovin1982
Član
 
Član od: 25.12.2015.
Lokacija: Pancevo
Poruke: 330
Zahvalnice: 16
Zahvaljeno 41 puta na 23 poruka
Određen forumom Re: Hearthstone: Heroes of Warcraft

Citat:
Баш_Челик kaže: Pregled poruke
Почео сам и ја да играм ово од скоро. Дошао до 19. ранка мада нисам се пуно ни трудио, више сам откључавао хероје и основне декове. Остао ми је само друид и комплетирао сам све основне картице.

Сконтао сам механику игре, контрола табле, живот као ресурс, жртвовање... и мислим да ми ок иде.

Прешао уводе од авантура, а једину грешку сам направио што сам куповао карте за злато,а нисам ишао у арену која је исплатљивија. Тек од пре пар дана сам то кренуо да радим, макс 4 победе.

Баш ћу када комплетирам ово да закачим с којим картицама најчешће играм.
U areni mozes dobiti karte iz zadnje expanzije, ali sve ostale moras kupiti za gold ili kes.
McLovin1982 je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 1.11.2017, 18:39   #4489
Баш_Челик
Član
 
Član od: 13.4.2006.
Poruke: 433
Zahvalnice: 62
Zahvaljeno 144 puta na 56 poruka
Određen forumom Re: Hearthstone: Heroes of Warcraft

Тренутно имам 550 злата. Куповао сам највише Old Gods пре арене. Сада када се завршила сезона на кежуал углавном дерем све са овим друидом 5 ниво. Да дигнем и њега на 10 па да видим шта ћу даље.

Poslednja ispravka: Баш_Челик (1.11.2017 u 19:03)
Баш_Челик je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 2.11.2017, 1:08   #4490
Optimum
Veteran
 
Član od: 7.11.2015.
Lokacija: Niš
Poruke: 634
Zahvalnice: 70
Zahvaljeno 66 puta na 55 poruka
Određen forumom Re: Hearthstone: Heroes of Warcraft

Ja nisam siguran sta da radim sa goldom. Da li da kupujem karte, da igram arenu ili da otkljucam onu avaturu od 700 golda.
Mislim da cu ovo poslednje, mada mozda se i predomislim dok sakupim jos 300 golda.

Samo da se ne zeznem sa ovom avanturom ako je uzmem a bude preteska, jer kod one besplatne (ne znam kako se koja zove) sam zapeo vec na drugom heroju. Ima lik moc da se regenerise svaki krug na full hp i ima neku kartu koja kad pregura krug skida 15 hp. Izgleda mora da se prsne neka para da bi se pobedio, jer sa ovim kartama tesko. Mozda za godinu dana sakupljanja i budem imao karte da ga pobedim.
Optimum je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 2.11.2017, 2:43   #4491
McLovin1982
Član
 
Član od: 25.12.2015.
Lokacija: Pancevo
Poruke: 330
Zahvalnice: 16
Zahvaljeno 41 puta na 23 poruka
Određen forumom Re: Hearthstone: Heroes of Warcraft

Citat:
Optimum kaže: Pregled poruke
Ja nisam siguran sta da radim sa goldom. Da li da kupujem karte, da igram arenu ili da otkljucam onu avaturu od 700 golda.
Mislim da cu ovo poslednje, mada mozda se i predomislim dok sakupim jos 300 golda.

Samo da se ne zeznem sa ovom avanturom ako je uzmem a bude preteska, jer kod one besplatne (ne znam kako se koja zove) sam zapeo vec na drugom heroju. Ima lik moc da se regenerise svaki krug na full hp i ima neku kartu koja kad pregura krug skida 15 hp. Izgleda mora da se prsne neka para da bi se pobedio, jer sa ovim kartama tesko. Mozda za godinu dana sakupljanja i budem imao karte da ga pobedim.
Kad odkljucas sve heroje na nivo 20, svaka avantura se moze otvoriti sa basic kartama. Odes na net, ukucas naziv heroja protiv kog igras iz avanture + basic deck i naci ces kakav deck sastaviti. Nije garancija da ces preci iz prve, ali iz par pokusaja hoces sigurno.
McLovin1982 je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 2.11.2017, 12:41   #4492
wolf88
Veteran
 
Član od: 8.5.2009.
Lokacija: Ub/Beograd
Poruke: 1.017
Zahvalnice: 392
Zahvaljeno 528 puta na 225 poruka
Određen forumom Re: Hearthstone: Heroes of Warcraft

Citat:
Optimum kaže: Pregled poruke
Ja nisam siguran sta da radim sa goldom. Da li da kupujem karte, da igram arenu ili da otkljucam onu avaturu od 700 golda.
Mislim da cu ovo poslednje, mada mozda se i predomislim dok sakupim jos 300 golda.
Mozda je najbolje da sacuvas, posto nova ekspanzija izlazi u decembru. Moje misljenje je da si za avanturu malo zakasnio(izlazi iz rotacije uskoro), pogotovo ako ti je kolekcija mala, tako da bolje da ulazes u packove.

Generalno, ja bih predlozio svakome ko je iole dobar u Areni da je igra, jer vremenom ces postati jos bolji i potencijalno dostici trenutak u kome imas beskonacno Arena, a samim tim i packova(7 pobeda prosecno, cak i manje ako racunamo gold koji se dobija od questova).
Za potpune pocetnike Arena je preteska, tako da mislim da treba da prodje malo vremena da se ovlada osnovnim mehanikama igre i da se upoznaju sve najbitnije karte, jer ce u protivnom gold da nestane brzinom svetlosti.

Ja sam full F2P igrac, nikad ni dinara nisam potrosio. Za ova 2 meseca KFT-a otvorio sam toliko KFT packova zahvaljujuci Areni, da prakticno imam sve common, rare i epic karte, skoro sve bitne legove i pozamasnu kolicinu dusta.

Pogledaj nekog dobrog strimera na Twitchu, dosta ces nauciti i videti gde gresis, tako sam ja najvise unapredio igru u Areni.
Cak sam i planirao da pocnem da strimujem Arenu na srpskom, ali ne znam da li uopste i koliko vlada interesovanje ljudi za tako nesto

Naravno, sve u svemu, igraj onaj mod koji najvise volis, dzabe sve ako ti je Arena smor i ako mnogo vise volis Constructed
wolf88 je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 2.11.2017, 13:38   #4493
McLovin1982
Član
 
Član od: 25.12.2015.
Lokacija: Pancevo
Poruke: 330
Zahvalnice: 16
Zahvaljeno 41 puta na 23 poruka
Određen forumom Re: Hearthstone: Heroes of Warcraft

Citat:
wolf88 kaže: Pregled poruke
Mozda je najbolje da sacuvas, posto nova ekspanzija izlazi u decembru. Moje misljenje je da si za avanturu malo zakasnio(izlazi iz rotacije uskoro), pogotovo ako ti je kolekcija mala, tako da bolje da ulazes u packove.

Generalno, ja bih predlozio svakome ko je iole dobar u Areni da je igra, jer vremenom ces postati jos bolji i potencijalno dostici trenutak u kome imas beskonacno Arena, a samim tim i packova(7 pobeda prosecno, cak i manje ako racunamo gold koji se dobija od questova).
Za potpune pocetnike Arena je preteska, tako da mislim da treba da prodje malo vremena da se ovlada osnovnim mehanikama igre i da se upoznaju sve najbitnije karte, jer ce u protivnom gold da nestane brzinom svetlosti.

Ja sam full F2P igrac, nikad ni dinara nisam potrosio. Za ova 2 meseca KFT-a otvorio sam toliko KFT packova zahvaljujuci Areni, da prakticno imam sve common, rare i epic karte, skoro sve bitne legove i pozamasnu kolicinu dusta.

Pogledaj nekog dobrog strimera na Twitchu, dosta ces nauciti i videti gde gresis, tako sam ja najvise unapredio igru u Areni.
Cak sam i planirao da pocnem da strimujem Arenu na srpskom, ali ne znam da li uopste i koliko vlada interesovanje ljudi za tako nesto

Naravno, sve u svemu, igraj onaj mod koji najvise volis, dzabe sve ako ti je Arena smor i ako mnogo vise volis Constructed
Treba da otvori avanturu jer ce da dobije dust za te karte kad odu u wild. Makar jedno krilo jer onda ima pravo i kad te karte odu u wild da otvori ostala. A to ti je oko 800 dusta po krilu pa racunaj.
McLovin1982 je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Sledeći korisnik se zahvaljuje korisniku McLovin1982 na korisnoj poruci:
wolf88 (2.11.2017)
Stara 2.11.2017, 14:04   #4494
wolf88
Veteran
 
Član od: 8.5.2009.
Lokacija: Ub/Beograd
Poruke: 1.017
Zahvalnice: 392
Zahvaljeno 528 puta na 225 poruka
Određen forumom Re: Hearthstone: Heroes of Warcraft

Citat:
McLovin1982 kaže: Pregled poruke
Treba da otvori avanturu jer ce da dobije dust za te karte kad odu u wild. Makar jedno krilo jer onda ima pravo i kad te karte odu u wild da otvori ostala. A to ti je oko 800 dusta po krilu pa racunaj.
Onda si u pravu, nikad nisam tako racunao, posto uvek uzmem avanturu cim izadje, i nikad ne dissenchantujem karte
wolf88 je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 2.11.2017, 15:59   #4495
Баш_Челик
Član
 
Član od: 13.4.2006.
Poruke: 433
Zahvalnice: 62
Zahvaljeno 144 puta na 56 poruka
Određen forumom Re: Hearthstone: Heroes of Warcraft

Онда ћу и ја тако. Управо сам све догурао на најмање 10. ниво. Имам 450 злата и 175 даста. Од ДК херија имам Jainu, Uthera и Valeeru. Од легендарних Prince Valanar, Cairne Bloodhoof, C`thun и Kalimos Primal Lord. Од rare имам Fatespinner, Cabalist Tome, Sword of justice, Blackguard, Shadowform, Doomerang, Faceless Shmabler и Gold Sea giant.

Па ако има нека препорука око чега да кренем да градим. Мислим да ми је најбољи неки Basic Shaman дек где сам изменио поједине карте.
Баш_Челик je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 2.11.2017, 17:08   #4496
McLovin1982
Član
 
Član od: 25.12.2015.
Lokacija: Pancevo
Poruke: 330
Zahvalnice: 16
Zahvaljeno 41 puta na 23 poruka
Određen forumom Re: Hearthstone: Heroes of Warcraft

Uvek ti je najjeftiniji Hunter jer za njega ne trebaju legendary, a i epic vrlo malo.
McLovin1982 je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 3.11.2017, 0:33   #4497
director
Starosedelac
 
Član od: 13.3.2007.
Poruke: 1.487
Zahvalnice: 173
Zahvaljeno 178 puta na 157 poruka
Slanje poruke preko Skypea korisniku director
Određen forumom Re: Hearthstone: Heroes of Warcraft

Za početnika, a bogami i za starije igrače, predlažem vam da instalirate Hearth Arena program koji će vam znatno olakšati draw dekova u areni i za svaku kartu vam dati objašnjenje i ocenu karte. Nije najidealnije ali će vam pomoći da brže shvatite kakvi dekovi su dobri u areni pošto nije ista stvar arena i ladder.

Kome nije jasno pogledajte neki video na YT da biste shvatili šta program u stvari radi.
director je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 4.11.2017, 0:31   #4498
McLovin1982
Član
 
Član od: 25.12.2015.
Lokacija: Pancevo
Poruke: 330
Zahvalnice: 16
Zahvaljeno 41 puta na 23 poruka
Određen forumom Re: Hearthstone: Heroes of Warcraft

Nova expanzija je najavljena za decembar, a mi jonismo skupili karte ni iz stare. :P
Ali za utehu, bar za one koji ne igraju wild format, od sledece godine ce biti lakse jer ce biti dusta od starih expanzija i avantura.
McLovin1982 je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 5.11.2017, 21:45   #4499
mentolbrebombona
Veteran
 
Član od: 22.6.2011.
Lokacija: Beograd
Poruke: 702
Zahvalnice: 156
Zahvaljeno 166 puta na 110 poruka
Određen forumom Re: Hearthstone: Heroes of Warcraft

Ja za sad imam 7300 zlata, a stare karte ne uništavam, nego skupljam, jedino zbog toga se i dalje bakćem s ovom igrom.
Elem, sa Magom, koji je ocenjen 63 imao sam 8 pobeda u Areni, dok sa Druidom ocenjenim 72,5 jedva 6 pobeda. To samo govori u prilog koliko se ova igra sada oslanja na umeće.
mentolbrebombona je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 6.11.2017, 1:17   #4500
director
Starosedelac
 
Član od: 13.3.2007.
Poruke: 1.487
Zahvalnice: 173
Zahvaljeno 178 puta na 157 poruka
Slanje poruke preko Skypea korisniku director
Određen forumom Re: Hearthstone: Heroes of Warcraft

Problem je što trenutno u areni može da se izvuče prebolestan dek koji nije realno ocenjen u hearth areni. Zato obratite dobro pažnju za sada dok oni to ne pečuju da izbalansiraju ocene posle ove zadnje promene.

Ista priča je posle svake promene u areni, a ponekad ne dovedu u reed ni za mesec dana.

Ako treba da kukamo ja sam sa mage (dok je mage bio top) 72 poena dekom odigrao 1-3. Jednostavno sam naleteo na 2 mnogo bolesnija deka od mog, jednom izgubio mojom greškom i zbogom deku "iz snova" . Ima i kripp slično iskustvo pre par meseci sa dekom od 76 poena

Nekad je prosečan dek bio 65 danas mislim da je 70-72. Raste kvalitet dekova.
director je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Odgovor

Bookmarks sajtovi

Tagovi
battle.net, blizzard, card game, hearthstone, warcraft

Alatke vezane za temu
Vrste prikaza

Vaš status
Ne možete postavljati teme
Ne možete odgovarati na poruke
Ne možete slati priloge uz poruke
Ne možete prepravljati svoje poruke

BB kod: uključeno
Smajliji: uključeno
[IMG] kod: uključeno
HTML kod: isključeno


Slične teme
tema temu započeo forum Odgovora Poslednja poruka
Besplatni CS 1.6 serveri Milan Milicevic Mrežne igre 574 26.8.2014 5:45
Hearthstone: Heroes of Warcraft Psycho13 otpaTci 1 23.3.2013 16:34
Heroes over Europe DeCoy Simulacije vožnje 7 13.10.2010 20:52
Battlefield Heroes - online pucačina dusski Brbljaonica 2 16.5.2010 14:08
Company of Heroes: Opposing Fronts shimec Strateške igre 106 10.4.2009 11:25


Sva vremena su po Griniču +2 h. Sada je 21:49.


Powered by vBulletin® verzija 3.8.7
Copyright ©2000–2024, vBulletin Solutions, Inc.
Hosted by Beograd.com