Forum Sveta kompjutera

Nazad   Forum Sveta kompjutera > Test Play > Konzole

Konzole Konzole i softver za njih...

Odgovor
 
Alatke vezane za temu Vrste prikaza
Stara 24.3.2015, 14:16   #61
dex3108
V.I.P. Test Play
 
Član od: 1.6.2008.
Lokacija: Banja Luka
Poruke: 16.540
Zahvalnice: 300
Zahvaljeno 8.484 puta na 3.995 poruka
Određen forumom Re: Bloodborne

Citat:
sale94 kaže: Pregled poruke
Najaci su komentari.
Al ne bih se nadao da ce se ikad to desiti zapravo, moraju ipak da imaju neki svoj adut i da ga cuvaju za sebe.
Ekskluzive prodaju konzolu u prvih 6 mjeseci. Nakon toga taj posao prezuima neka druga ekskluziva. Bloodborne vjerovatno nece doci na PC ali koncept ekskluziva u danasnje vrijeme po meni bi trebao da bude vremenski ogranicen barem za Third Party developere.
dex3108 je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Sledećih 4 korisnika se zahvaljuje korisniku dex3108 na korisnoj poruci:
Al Capone (24.3.2015), pentraksil (24.3.2015), sale94 (24.3.2015), Sh0m1 (24.3.2015)
Stara 24.3.2015, 14:17   #62
sale94
Deo inventara foruma
 
Član od: 26.4.2011.
Lokacija: Beograd
Poruke: 4.600
Zahvalnice: 2.080
Zahvaljeno 1.638 puta na 1.357 poruka
Slanje poruke preko MSN-a korisniku sale94
Određen forumom Re: Bloodborne

Slazem se sa tobom po tom pitanju.
sale94 je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 24.3.2015, 15:31   #63
pentraksil
Deo inventara foruma
 
Član od: 14.4.2007.
Lokacija: Nis
Poruke: 12.350
Zahvalnice: 4.513
Zahvaljeno 3.826 puta na 2.384 poruka
Slanje poruke preko MSN-a korisniku pentraksil
Određen forumom Re: Bloodborne

Citat:
dex3108 kaže: Pregled poruke
Ekskluzive prodaju konzolu u prvih 6 mjeseci. Nakon toga taj posao prezuima neka druga ekskluziva. Bloodborne vjerovatno nece doci na PC ali koncept ekskluziva u danasnje vrijeme po meni bi trebao da bude vremenski ogranicen barem za Third Party developere.
Slazem se. Iako mislim da od ovoga nema nista, Bloodborne na PC-ju bi im bio odlican potez. Kako im se Dark Souls odlicno isplatio (sa sve katastrofom od GFWL) Bloodborne sa Steamom bi bio raj . Ali cisto sumnjam....
Inace ono sto sam video me je odusevilo.....iako sam mislio da ce se osetiti praznina bez teskih oklopa i stitova, igrivost i osecaj je neverovatan samo gledajuci klipove, mogu da zamislim kako bi tek to bilo uzivo .
pentraksil je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 24.3.2015, 16:11   #64
nexexcalibur
Deo inventara foruma
 
Član od: 23.2.2009.
Lokacija: Belgrado
Poruke: 9.725
Zahvalnice: 1.639
Zahvaljeno 3.775 puta na 1.843 poruka
Određen forumom Re: Bloodborne

Koliko znam sony je inicirao ovaj projekat, tako da nisu neke sanse da ovo dodje na PC..
nexexcalibur je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 24.3.2015, 16:51   #65
ddak
Veteran
 
Član od: 3.12.2005.
Lokacija: Rapture
Poruke: 509
Zahvalnice: 70
Zahvaljeno 86 puta na 55 poruka
Slanje poruke preko MSN-a korisniku ddak
Određen forumom Re: Bloodborne

Citat:
sale94 kaže: Pregled poruke
Nezavisno od toga dal odigras bloodborne, moras ispraviti gresku i odigrati dark souls 1-2 kad tad. .
Oni su ipak koreni iako je bloodborne brzi.
Drug me pokusao nagovoriti, ali nesto mi se nije dopalo u svemu tome... Vjerovatno sto je sve presporo mi izgledalo. A i nisam htio da od njega pozajmim PS3 da odigram to.

Sad imam ps4, pa ako ikad dodje neki remaster , uzecu

A ovo, ovo je nevjerovatno - jedva cekam da se radni dan na poslu zavrsi kako bih trgovao ovo cudo
ddak je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 24.3.2015, 19:16   #66
pentraksil
Deo inventara foruma
 
Član od: 14.4.2007.
Lokacija: Nis
Poruke: 12.350
Zahvalnice: 4.513
Zahvaljeno 3.826 puta na 2.384 poruka
Slanje poruke preko MSN-a korisniku pentraksil
Određen forumom Re: Bloodborne

Citat:
ddak kaže: Pregled poruke
Drug me pokusao nagovoriti, ali nesto mi se nije dopalo u svemu tome... Vjerovatno sto je sve presporo mi izgledalo. A i nisam htio da od njega pozajmim PS3 da odigram to.

Sad imam ps4, pa ako ikad dodje neki remaster , uzecu

Pa imas na PC mnogo bolje verzije istih tih igara, nema potrebe za PS3 ili remasterom (ni taj remaster nece izgledati bolje od PC-ja ). Ali veruj mi, ja sam isto mislio kao i ti kada sam prvi put pokusao igru...posle par sati nisam mogao da se odvojim. DS definitivno jedna od najboljih igara ikada.
pentraksil je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Sledeći korisnik se zahvaljuje korisniku pentraksil na korisnoj poruci:
sale94 (24.3.2015)
Stara 24.3.2015, 22:42   #67
rendzer25
Veteran
 
Član od: 1.1.2006.
Poruke: 956
Zahvalnice: 119
Zahvaljeno 234 puta na 150 poruka
Određen forumom Re: Bloodborne

Ovo deluje kao neki hibrid DMC i DS, vidim da je dosta laksa od DS i da se ne umire po sto hiljade puta kao u istoj. Kritika je dosta visoko kotira, mada je meni ceo taj DS serijal mnogo mazohisticki tezak i ko je predje treba mu skinuti kapu, bilo bi lepo videti i ovu ekskluzivu na PC.
rendzer25 je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 25.3.2015, 1:29   #68
pentraksil
Deo inventara foruma
 
Član od: 14.4.2007.
Lokacija: Nis
Poruke: 12.350
Zahvalnice: 4.513
Zahvaljeno 3.826 puta na 2.384 poruka
Slanje poruke preko MSN-a korisniku pentraksil
Određen forumom Re: Bloodborne

Citat:
rendzer25 kaže: Pregled poruke
Ovo deluje kao neki hibrid DMC i DS, vidim da je dosta laksa od DS i da se ne umire po sto hiljade puta kao u istoj. Kritika je dosta visoko kotira, mada je meni ceo taj DS serijal mnogo mazohisticki tezak i ko je predje treba mu skinuti kapu, bilo bi lepo videti i ovu ekskluzivu na PC.
Ja ne znam gde si ti video bilo kakve slicnosti sa DMC . Igra vristi na klasican Demon Souls/Dark Souls, nema veze sa DMC . Po onome sto sam video, igra je istog kova kao i prethodnici, ne bih rekao da je laksi (osim ako nisi gledao klipove farmanja gde se ljudi vracaju u pocetnu zonu za Blood Vials). DS uopste nije toliko tezak koliko ljudi misle, kada se uhvate cake prelazi se bez previse problema. Mazohisticki bi bilo da igra nije fer i da te lema na kvarnjaka. DS ne prasta greske, ali za tu gresku je uglavnom sam igrac odgovoran. A i sama smrt je nezamenjivi deo gameplaya, nije tu samo kao najobicnija prepreka gde ces nakon nje samo nastaviti i ponavljati do iznemoglosti. Kada prezivis par sati u svetu, igra te uzima pod svoje i tera te da igras
pentraksil je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 25.3.2015, 2:04   #69
rendzer25
Veteran
 
Član od: 1.1.2006.
Poruke: 956
Zahvalnice: 119
Zahvaljeno 234 puta na 150 poruka
Određen forumom Re: Bloodborne

Borba je dosta ubrzana nema bloka, vise podseca na klasican hak & slash, kombinacija pistolja i seciva, fizika je jos vise banalizovana oruzje nema nikakvu inerciju sa zidovima i okolinom, nisam video da se gubi stamina prilikom borbe, taj segment je u DS mnogo bolji. U svakom slucaju da ne hejtujem previse treba prvo probati , strim moze da zavara.
rendzer25 je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 25.3.2015, 9:16   #70
pentraksil
Deo inventara foruma
 
Član od: 14.4.2007.
Lokacija: Nis
Poruke: 12.350
Zahvalnice: 4.513
Zahvaljeno 3.826 puta na 2.384 poruka
Slanje poruke preko MSN-a korisniku pentraksil
Određen forumom Re: Bloodborne

Citat:
rendzer25 kaže: Pregled poruke
Borba je dosta ubrzana nema bloka, vise podseca na klasican hak & slash, kombinacija pistolja i seciva, fizika je jos vise banalizovana oruzje nema nikakvu inerciju sa zidovima i okolinom, nisam video da se gubi stamina prilikom borbe, taj segment je u DS mnogo bolji. U svakom slucaju da ne hejtujem previse treba prvo probati , strim moze da zavara.
Igra nema vise teskih oklopa pa izgleda brze, ali daleko od toga da je laksa. Da je klasican hack&slash ne bi ni brino o bloku, dodge niti bi kruzio oko protivnika onoliko. DMC je potpuno drugi tip igrem, ne bih ga bas uporedjivao sa njima. Bloka nema, sto opet ne znaci da je lakse, cak naprotiv, postaje teze jer osim dodge i neke vrsta parry-ja nema adekvatne odbrane. Pistolj nema neki dmg pa se vise koristi kao zamena za parry. Igra itekako ima inerciju, onaj cekic/mac je tezak kao tuc i to se itekako vidi u pokretima. Stamina se gubi tokom borbe (pogotovu sa teskim orudjima), i postoji inercija, samo sto u pocetku nema uzanih prolaza da bi se to videlo. Inace ni u prvom DS-u nema previse problema oko toga pa ne bih bas to stavljao pod negativno. Ne znam koji segment si ti gledao, ali protivnici su takodje mnogo brzi sa gomilom brzih animacija kojom napadaju igraca kada pocne previse da se opusta sa udarcima (npr, onaj Headbutt pokret koji ima onaj mob sto lici na Turtle Knight-a iz dvojke ). Iskreno, ja nisam primetio da hejtujes, samo iznosis svoje misljenje
pentraksil je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 25.3.2015, 9:27   #71
ddak
Veteran
 
Član od: 3.12.2005.
Lokacija: Rapture
Poruke: 509
Zahvalnice: 70
Zahvaljeno 86 puta na 55 poruka
Slanje poruke preko MSN-a korisniku ddak
Određen forumom Re: Bloodborne

uzeh igru juce, i odigrah par sati. Kao nekom ko do sada nije igrao ovaj fazon, pocetak je bio bukvalno krvav ginuo sam kao lud. Medjutim, igra toliko uvuce u cio svijet da je nevjerovatno...
Nisam odmakao daleko, dosao do jednog mosta gdje se nalaze dva vukodlaka, ali oni me dokrajce. Stavio sam mol. coctail na quickslot, ali ne znam kako da ga bacim osim da udjem u meni i na USE. Mozda bi mi to pomoglo. Takodje, nisam provalio dugme za trcanje (ako postoji).

Ali ne mogu sacekati kraj radnog vremena da dodjem kuci i raspalim po ovome predobro!

P.S. malo nervira kada umres, pa se npcovi respawnuju, pa opet sve ponovo kolji do mjesta gdje si umro - znam da pozurim da sto prije stignem tamo pa me razvale obicni npcovi. Patience, patience, patience...

Poslednja ispravka: ddak (25.3.2015 u 9:41)
ddak je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 25.3.2015, 9:39   #72
pentraksil
Deo inventara foruma
 
Član od: 14.4.2007.
Lokacija: Nis
Poruke: 12.350
Zahvalnice: 4.513
Zahvaljeno 3.826 puta na 2.384 poruka
Slanje poruke preko MSN-a korisniku pentraksil
Određen forumom Re: Bloodborne

Citat:
ddak kaže: Pregled poruke
uzeh igru juce, i odigrah par sati. Kao nekom ko do sada nije igrao ovaj fazon, pocetak je bio bukvalno krvav ginuo sam kao lud. Medjutim, igra toliko uvuce u cio svijet da je nevjerovatno...
Nisam odmakao daleko, dosao do jednog mosta gdje se nalaze dva vukodlaka, ali oni me dokrajce. Stavio sam mol. coctail na quickslot, ali ne znam kako da ga bacim osim da udjem u meni i na USE. Mozda bi mi to pomoglo. Takodje, nisam provalio dugme za trcanje (ako postoji).

Ali ne mogu sacekati kraj radnog vremena da dodjem kuci i raspalim po ovome predobro!
Trebalo bi da budu SLOTOVI u inventaru skroz na dnu, pa ih menjas sa D-padom (levo desno).i onda Kocka. Trcanje je kada drzis X koliko ja znam. Mozda i gresim, nemam PS4 ali po onome sto sam video trebalo bi da bude kao i DS
Jedino sto me malo brine za sad su kombinacije bildova i klasa, svi igraju uglavnom sa istom kombinacijom pa mi se cini da DS ima mnogo vise varijacija.
pentraksil je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Sledeći korisnik se zahvaljuje korisniku pentraksil na korisnoj poruci:
ddak (25.3.2015)
Stara 25.3.2015, 9:56   #73
ddak
Veteran
 
Član od: 3.12.2005.
Lokacija: Rapture
Poruke: 509
Zahvalnice: 70
Zahvaljeno 86 puta na 55 poruka
Slanje poruke preko MSN-a korisniku ddak
Određen forumom Re: Bloodborne

Vjeruj mi da uopste nisam ni pokusao sa kockom , osim na pocetku kada sam vidio da se nista ne desava

Ovdje su klase u stvari origin - ja sam izabrao Lone Survivor jer mi se ucinilo da od svih skilova, ovaj origin ima sve osrednje - nista prepuno, niti premalo. Posto ne znam pola tih skilova sto tu stoji (insigth i sl), ne mogu ti reci da li postoji razlika
ddak je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 25.3.2015, 10:08   #74
pentraksil
Deo inventara foruma
 
Član od: 14.4.2007.
Lokacija: Nis
Poruke: 12.350
Zahvalnice: 4.513
Zahvaljeno 3.826 puta na 2.384 poruka
Slanje poruke preko MSN-a korisniku pentraksil
Određen forumom Re: Bloodborne

Citat:
ddak kaže: Pregled poruke
Vjeruj mi da uopste nisam ni pokusao sa kockom , osim na pocetku kada sam vidio da se nista ne desava

Ovdje su klase u stvari origin - ja sam izabrao Lone Survivor jer mi se ucinilo da od svih skilova, ovaj origin ima sve osrednje - nista prepuno, niti premalo. Posto ne znam pola tih skilova sto tu stoji (insigth i sl), ne mogu ti reci da li postoji razlika
U sustini, pocetna klasa u DS igrama i nije bitna, jer na kraju ti mozes da krenes na potpuno trinaestu stranu od one klase/origina sa kojom si poceo . Mene samo brine koliko tih strana ima, jer kao sto rekoh, svi igraju sa onim Kirkhammer i svi furaju STR. build (sto bih ucinio i ja )
pentraksil je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 25.3.2015, 14:42   #75
vetar.
Starosedelac
 
Član od: 23.5.2008.
Lokacija: Beograd
Poruke: 1.644
Zahvalnice: 246
Zahvaljeno 225 puta na 185 poruka
Određen forumom Re: Bloodborne

Citat:
sale94 kaže: Pregled poruke
Nezavisno od toga dal odigras bloodborne, moras ispraviti gresku i odigrati dark souls 1-2 kad tad. .
Oni su ipak koreni iako je bloodborne brzi.
Ja sam probao Dark Souls 1 upravo zbog dizanja DK igara u nebo iako mi nije delovalo privlačno, i igra mi se uopšte nije svidela,
sa druge strane Bloodborne mi deluje odlično i bila bi prva igra koju bi uzeo (uz Last Of Us) da imam PS4.

Najbolja PS4/XboxOne ekskluziva do sada.


Što se tiče peticija i priča da se ovo portuje na PC, ništa od toga, zato što je Sony pokrenuo i finansirao ceo projekat.
vetar. je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 25.3.2015, 15:02   #76
sale94
Deo inventara foruma
 
Član od: 26.4.2011.
Lokacija: Beograd
Poruke: 4.600
Zahvalnice: 2.080
Zahvaljeno 1.638 puta na 1.357 poruka
Slanje poruke preko MSN-a korisniku sale94
Određen forumom Re: Bloodborne

Razlicite su igre ipak, ne mogu da pricam o bloodborne ali prve dve igre i deamo souls pucaju od te jezive atmosfere koja moze da utera istinski strah u koske.
Ne znam kolko si igrao al serijal definitivno nije za svakoga.

Al opet kazem sporije su vise se ide na to da taktiziras pogadjas tajming i igras safe pristup, dok ovo kolko vidim ide na suprotnu stvar da sto si vise agresivan to bolje.
sale94 je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 25.3.2015, 15:28   #77
vetar.
Starosedelac
 
Član od: 23.5.2008.
Lokacija: Beograd
Poruke: 1.644
Zahvalnice: 246
Zahvaljeno 225 puta na 185 poruka
Određen forumom Re: Bloodborne

Verujem da su različite, pošto po onome što sam video Dark Souls mi se nije nešto svideo ni pre nego što sam probao da ga igram (a pogotovo nakon što sam ga igrao),
dok mi se Bloodborne odmah svideo čim sam video prve snimke.


Inače neverovatno koliko Bloodborne podseća na Nightmare Creatures za PS1 koji sama tada igrao.
https://www.youtube.com/watch?v=DIij3Fy-GNQ
vetar. je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 25.3.2015, 16:34   #78
Al Capone
Član
 
Član od: 24.11.2014.
Poruke: 361
Zahvalnice: 449
Zahvaljeno 174 puta na 97 poruka
Određen forumom Re: Bloodborne

Gameplay je gotovo identican sa onim u Souls igrama.

Poslednja ispravka: Al Capone (25.3.2015 u 16:43)
Al Capone je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 25.3.2015, 21:41   #79
pentraksil
Deo inventara foruma
 
Član od: 14.4.2007.
Lokacija: Nis
Poruke: 12.350
Zahvalnice: 4.513
Zahvaljeno 3.826 puta na 2.384 poruka
Slanje poruke preko MSN-a korisniku pentraksil
Određen forumom Re: Bloodborne

Muzika sabija koliko je dobra . Ovo me je podsetilo na fenomenalni "Gwyn, Lord of Cinder" iz prvog dela.


The First Hunter
pentraksil je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Sledeći korisnik se zahvaljuje korisniku pentraksil na korisnoj poruci:
Al Capone (25.3.2015)
Stara 26.3.2015, 11:14   #80
ddak
Veteran
 
Član od: 3.12.2005.
Lokacija: Rapture
Poruke: 509
Zahvalnice: 70
Zahvaljeno 86 puta na 55 poruka
Slanje poruke preko MSN-a korisniku ddak
Određen forumom Re: Bloodborne

Nevjerovatno koliko me igra uvukla, tacno se razmisljam da se danas "razbolim" pobjegnem sa posla...

Odusevljava me sto nema mape, pa nemam ideju gdje idem i da li idem gdje treba. Citao sam da makar neke stvari nisu linearne, te mozete naletiti prvo na "drugog bossa" pa onda prvog, u zavisnosti kojim putem krenete. Poruke koje ostavljaju ostali igraci , koje ukazuju na skrivenu opasnost, ili tajni prolaz su me odusevile. Cak se vide duhovi tih igraca, pa kada vidim da odjednom taj neko zavrsi na podu ili nesto, znam da me tu nesto ceka

Nadjem juce tajni prolaz, zavrsim u jednom dijelu grada koji je nevjerovatno jeziv, horor zivi, da bih nakon toga skocio u kanalizaciju jer je na ivici ostavljena poruka od nekog igraca "be brave, it's worth it". Skocim dole, napadnu me iz vode bestije, jedva ih se oslobodim, ali zato dobijem bas finu nagradu.

Dosao sam do prvog bossa i za malo ga ubijem iz prvog puta. Da sam imao koji healing potion vise

Strasno, kakva igra... Jedino sto je mana (na kojoj developeri rade) jesu ucitavanja. Svaki put kad poginete ili idete u Hunters Dream , ucitavanje traje po 30tak-40 sekundi. Ovo ostalo - igra zasluzuje ocjenu 100! perverzija
ddak je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Sledećih 2 korisnika se zahvaljuje korisniku ddak na korisnoj poruci:
pentraksil (26.3.2015), vetar. (26.3.2015)
Odgovor

Bookmarks sajtovi

Tagovi
bloodborne, dark souls, from software, playstation, ps4

Alatke vezane za temu
Vrste prikaza

Vaš status
Ne možete postavljati teme
Ne možete odgovarati na poruke
Ne možete slati priloge uz poruke
Ne možete prepravljati svoje poruke

BB kod: uključeno
Smajliji: uključeno
[IMG] kod: uključeno
HTML kod: isključeno



Sva vremena su po Griniču +2 h. Sada je 4:17.


Powered by vBulletin® verzija 3.8.7
Copyright ©2000–2024, vBulletin Solutions, Inc.
Hosted by Beograd.com