Forum Sveta kompjutera

Nazad   Forum Sveta kompjutera > Test Play > O igrama uopšte

O igrama uopšte Uopšteno, dakle sve ono što se ne tiče samo konkretnog igranja i konkretne igre (poređenje raznih igara, o žanrovima, o sociološkom i drugim uticajima igara itd.)

 
 
Alatke vezane za temu Vrste prikaza
Stara 20.1.2006, 0:21   #1
hacker_aca
amurof aratnevni oeD
 
Avatar korisnika hacker_aca
 
Član od: 18.11.2005.
Lokacija: tamo gde se ne radi
Poruke: 3.181
Zahvalnice: 2.055
Zahvaljeno 1.217 puta na 551 poruka
Određen forumom Nasilje u video igrama

Ja neznam za vas, ali ova situacija kako se meni čini, postaje pomalo loša. Sve ređe čujem kako su neka deca pobile ljude zbog igranja igara i još kakvih zločina i kriminala. Eto, nedavno su onoga lika, što je ubio 3 policajca, presudili smrtnu kaznu inekcijom. A on u svoju odbranu kaže:"Sve je to zbog GTA." Kakvi bre crni GTA, zbog igre ubija ljude?! Kaže da je mnogo igrao GTA i tako zamislio da je u igri, i pobi jadne ljude! A porodica ovog što je "igrao" GTA, tuži Rockstar Games! Pa zaboga! A i kako sam primetio, nešto će sve manje i manje da prave igre sa krvlju i nasiljem. Evo, imaju neke zemlje, neznam tačno koje, da su zabranile Postal 2! Što možeš da otkineš glavu čoveku i da se isp**aš na njega!

Mislite li da polako dolazi kraj nasilnim igrama? Možda sam ipak ja malo preterao, ali ipak nije dobro. I mnogi psiholozi govore da takve igre nisu dobre za djecu, mogu da "pobudale", pa da izrastu u narkomane, ubice i što već. Jel se vama desilo da ste prebili malu mačku, ili da ste ubili čoveka zbog toga kako ste se uživjeli u igru? Ja sam posle mnogo igranja Postal 2, Prince of Persia: Warrior Within, GTA (3, VC i SA), FarCry i neznam još kakve druge nasilne igre, pa nisam poludio.

Ne morate da odgovarate na ovo što sam ja napisao, ali ipak šta mislite o uticaju nasilnih igara? Ja mislim da je to čista glupost. Neznam za djecu u inostranstvu, ali ja mislim da smo mi zdravi i da nam se neće nešto tako desiti.
hacker_aca je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
 

Bookmarks sajtovi

Alatke vezane za temu
Vrste prikaza
Pregled sa stablom odgovora Pregled sa stablom odgovora

Vaš status
Ne možete postavljati teme
Ne možete odgovarati na poruke
Ne možete slati priloge uz poruke
Ne možete prepravljati svoje poruke

BB kod: uključeno
Smajliji: uključeno
[IMG] kod: uključeno
HTML kod: isključeno


Slične teme
tema temu započeo forum Odgovora Poslednja poruka
ACDSee i video fajlovi...? krypton_151 Aplikativni softver 4 10.2.2008 15:22
Video u Subtitle workshopu svetlanalane Video/TV softver 7 25.1.2008 3:40
C# i Video out na grafickoj dechkotzar Programiranje 6 31.10.2006 9:52
Procesori u video igrama markopaun Osnovne komponente 17 30.9.2006 15:40
Video unazad? Kokan Video/TV softver 4 19.12.2005 21:49


Sva vremena su po Griniču +2 h. Sada je 13:39.


Powered by vBulletin® verzija 3.8.7
Copyright ©2000–2024, vBulletin Solutions, Inc.
Hosted by Beograd.com