Forum Sveta kompjutera

Nazad   Forum Sveta kompjutera > Test Run > Operativni sistemi
Uputstvo Članstvo Kalendar Današnje poruke Pretraži

Operativni sistemi Windows, Mac OS, DOS...

Odgovor
 
Alatke vezane za temu Vrste prikaza
Stara 29.7.2016, 21:40   #2361
ColdBoot
Starosedelac
 
Član od: 21.8.2012.
Poruke: 2.666
Zahvalnice: 514
Zahvaljeno 495 puta na 418 poruka
Određen forumom Re: Windows 10

^Čuj i treba mu da pokrene adobe paket na laptopu. Fotošopovanje na ekrančiću od 15'' je ozbiljan posao - za oči, jedino.
ColdBoot je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Sledeći korisnik se zahvaljuje korisniku ColdBoot na korisnoj poruci:
C64freak (1.8.2016)
Stara 29.7.2016, 21:43   #2362
Neutrino
Deo inventara foruma
 
Član od: 17.6.2011.
Poruke: 7.336
Zahvalnice: 94
Zahvaljeno 3.334 puta na 2.010 poruka
Određen forumom Re: Windows 10

Citat:
analayzer kaže: Pregled poruke
Postoje još programa za ubijanje i mogu se potpuno "ubiti" a tu je i dobar fajerwol za blokiranje telemetrije. Ja sam "ubio" sve.
Baš je firewall koji radi u user-space-u garancija kontrole šta sve operativni sistem može da pošalje ili primi bez njegovog znanja Kontrolisati druge user-space procese ima smisla ali operativni sistem, bar u slučaju Windows-a, pa i ne baš.

Poslednja ispravka: Neutrino (29.7.2016 u 21:58)
Neutrino je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 29.7.2016, 22:03   #2363
Rockstar
Deo inventara foruma
 
Član od: 26.5.2008.
Lokacija: Панчево
Poruke: 4.422
Zahvalnice: 746
Zahvaljeno 1.425 puta na 1.082 poruka
Određen forumom Re: Windows 10

Od privatnosti nema nista, treba paziti i na 7 i 8.1 koji su takodje dobili Microsoftov spyware. Ja sam presao na 10, iskljucio sta se iskljuciti da, svestan sam da sam "na izvolte" ali dok ne krenu tuzbe za piratski softver, ne migoljim se mnogo. Mene mnogo vise brine Google, koji stravicno vise zna o meni.

Sent from my E2303 using Tapatalk
Rockstar je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 29.7.2016, 22:05   #2364
LoneWolf
Deo inventara foruma
 
Član od: 9.1.2006.
Lokacija: Kafana
Poruke: 7.665
Zahvalnice: 1.612
Zahvaljeno 2.006 puta na 1.418 poruka
Slanje poruke preko Skypea korisniku LoneWolf
Određen forumom Windows 10

Citat:
ColdBoot kaže: Pregled poruke
^Čuj i treba mu da pokrene adobe paket na laptopu. Fotošopovanje na ekrančiću od 15'' je ozbiljan posao - za oči, jedino.

17.3", 16", pa i 15.6" je sasvim solidno za rad u Photoshopu pogotovo u uslovima kad nakačim eksterni monitor a ekran laptopa koristim kao kontrolu. Nisam cvikeraš i nemam dioptriju, a održavam zdrav vid eksternim monitorom kad god imam uslove za to. Kad nemam, radi se van ofisa ali rjeđe. Cvikerašima ni 24" ne pomažu.
LoneWolf je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 29.7.2016, 22:17   #2365
ColdBoot
Starosedelac
 
Član od: 21.8.2012.
Poruke: 2.666
Zahvalnice: 514
Zahvaljeno 495 puta na 418 poruka
Određen forumom Re: Windows 10

Citat:
Neutrino kaže: Pregled poruke
Baš je firewall koji radi u user-space-u garancija kontrole šta sve operativni sistem može da pošalje ili primi bez njegovog znanja Kontrolisati druge user-space procese ima smisla ali operativni sistem, bar u slučaju Windows-a, pa i ne baš.
Tačno tako. Obično zavaravanje da neki programčić može da spreči bilo šta od toga, ako to m$ ne želi da dopusti. A kad im pukne film od Ahampoo i sličnih "rešenja", samo povuku kill switch.
ColdBoot je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 30.7.2016, 0:09   #2366
ColdBoot
Starosedelac
 
Član od: 21.8.2012.
Poruke: 2.666
Zahvalnice: 514
Zahvaljeno 495 puta na 418 poruka
Određen forumom Re: Windows 10

Citat:
LoneWolf kaže: Pregled poruke
17.3", 16", pa i 15.6" je sasvim solidno za rad u Photoshopu pogotovo u uslovima kad nakačim eksterni monitor a ekran laptopa koristim kao kontrolu. Nisam cvikeraš i nemam dioptriju, a održavam zdrav vid eksternim monitorom kad god imam uslove za to. Kad nemam, radi se van ofisa ali rjeđe. Cvikerašima ni 24" ne pomažu.
Ma dobro to, kači ga i na tv od 34 da ne postaneš ćorča, nego izostavih onaj biser
Citat:
ili na neki mrtvi bagoviti Linux
a 10-ka misliš nije bagovita...
ColdBoot je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Sledećih 2 korisnika se zahvaljuje korisniku ColdBoot na korisnoj poruci:
C64freak (1.8.2016), LoneWolf (30.7.2016)
Stara 30.7.2016, 0:33   #2367
LoneWolf
Deo inventara foruma
 
Član od: 9.1.2006.
Lokacija: Kafana
Poruke: 7.665
Zahvalnice: 1.612
Zahvaljeno 2.006 puta na 1.418 poruka
Slanje poruke preko Skypea korisniku LoneWolf
Određen forumom Windows 10

Citat:
ColdBoot kaže: Pregled poruke
Ma dobro to, kači ga i na tv od 34 da ne postaneš ćorča, nego izostavih onaj biser a 10-ka misliš nije bagovita...

Desetka je bagovita od prvog dana, tu se svi slažemo Linux nije bagovit, samo se donedavno uz 28 pritisaka jedne te iste tipke mogao zaobići unos šifre za root access i grub password😂

http://thehackernews.com/2015/12/hac...sword.html?m=1

Čak ni Windows nije toliko tulav da nakon 28 pritisaka na bekspejs dobiješ access ka svemu no dobro, Win10 je zaista takođe bagovito smeće ali kad ga već imam legalno - da se ne baci
LoneWolf je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Sledeći korisnik se zahvaljuje korisniku LoneWolf na korisnoj poruci:
C64freak (1.8.2016)
Stara 30.7.2016, 0:49   #2368
Neutrino
Deo inventara foruma
 
Član od: 17.6.2011.
Poruke: 7.336
Zahvalnice: 94
Zahvaljeno 3.334 puta na 2.010 poruka
Određen forumom Re: Windows 10

Citat:
LoneWolf kaže: Pregled poruke
Desetka je bagovita od prvog dana, tu se svi slažemo Linux nije bagovit, samo se donedavno uz 28 pritisaka jedne te iste tipke mogao zaobići unos šifre za root access i grub password😂
To je bio samo čist senzacionalizam za ljude koji apsolutno ništa ne znaju o Linux-u. Propust je postojao u GRUB boot loaderu a ne u Linux-u (kernelu ili distribucijama).
Neutrino je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Sledeći korisnik se zahvaljuje korisniku Neutrino na korisnoj poruci:
C64freak (1.8.2016)
Stara 30.7.2016, 0:55   #2369
LoneWolf
Deo inventara foruma
 
Član od: 9.1.2006.
Lokacija: Kafana
Poruke: 7.665
Zahvalnice: 1.612
Zahvaljeno 2.006 puta na 1.418 poruka
Slanje poruke preko Skypea korisniku LoneWolf
Određen forumom Windows 10

Sreća pa nema drugih bagova na Linuxu, i otkud ovdje na temi toliko linuksaša kad se takmičite koji više mrzi M$? Nije da mi smeta, no me malo čudi nego, da se vratimo na temu: može li neko da postavi spisak svih aplikacija koje preporučujete kod (potpunog ili djelimičnog) suzbijanja telemetrije i svih oblika špijunaže na Windowsu 10? Hvala.
LoneWolf je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Sledeći korisnik se zahvaljuje korisniku LoneWolf na korisnoj poruci:
todos (30.7.2016)
Stara 30.7.2016, 1:05   #2370
NIx Car
Deo inventara foruma
 
Član od: 28.12.2006.
Lokacija: New Now
Poruke: 3.641
Zahvalnice: 1.743
Zahvaljeno 921 puta na 518 poruka
Slanje poruke preko MSN-a korisniku NIx Car Slanje poruke preko Skypea korisniku NIx Car
Određen forumom Re: Windows 10

http://www.sk.rs/2015/12/sktr01.html
NIx Car je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Sledeći korisnik se zahvaljuje korisniku NIx Car na korisnoj poruci:
LoneWolf (30.7.2016)
Stara 30.7.2016, 1:20   #2371
ColdBoot
Starosedelac
 
Član od: 21.8.2012.
Poruke: 2.666
Zahvalnice: 514
Zahvaljeno 495 puta na 418 poruka
Određen forumom Re: Windows 10

Citat:
LoneWolf kaže: Pregled poruke
Desetka je bagovita od prvog dana, tu se svi slažemo Linux nije bagovit, samo se donedavno uz 28 pritisaka jedne te iste tipke mogao zaobići unos šifre za root access i grub password��

http://thehackernews.com/2015/12/hac...sword.html?m=1

Taj članak sam imao prilike da pročitam još kad je izašao ali ništa nisam postigao tapkajući 28 puta backspace. Siguran sam ni ti ako negde uopšte koristiš "tulav" OS.

Citat:
LoneWolf kaže: Pregled poruke
Sreća pa nema drugih bagova na Linuxu, i otkud ovdje na temi toliko linuksaša kad se takmičite koji više mrzi M$? Nije da mi smeta, no me malo čudi nego, da se vratimo na temu: može li neko da postavi spisak svih aplikacija koje preporučujete kod (potpunog ili djelimičnog) suzbijanja telemetrije i svih oblika špijunaže na Windowsu 10? Hvala.
Ne treba da te čudi jer kući imam nabudženiju gaming mašinu pa mi winblows nije stran u meri u kojoj je tebi "mrtvi linux". Nego, čudi me da iz prethodnih postova, brojnih članaka po netu, nisi shvatio da na 10-ci (ako nije Enterprise) ništa od toga ne može da se isključi mada ima i ovde onih koji se teše ahampoo "rešenjima". Zaboravi na to. A ako je legalan, stvarno nemaš ni razloga za brigu.

Poslednja ispravka: ColdBoot (30.7.2016 u 1:32)
ColdBoot je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 30.7.2016, 2:49   #2372
LoneWolf
Deo inventara foruma
 
Član od: 9.1.2006.
Lokacija: Kafana
Poruke: 7.665
Zahvalnice: 1.612
Zahvaljeno 2.006 puta na 1.418 poruka
Slanje poruke preko Skypea korisniku LoneWolf
Određen forumom Windows 10

Citat:
ColdBoot kaže: Pregled poruke
Ne treba da te čudi jer kući imam nabudženiju gaming mašinu pa mi winblows nije stran u meri u kojoj je tebi "mrtvi linux". Nego, čudi me da iz prethodnih postova, brojnih članaka po netu, nisi shvatio da na 10-ci (ako nije Enterprise) ništa od toga ne može da se isključi mada ima i ovde onih koji se teše ahampoo "rešenjima". Zaboravi na to. A ako je legalan, stvarno nemaš ni razloga za brigu.

Koristim Manjaro na netbuku i jednom od desktopa, tako da znam ponešto o Linuxu: nisam zaluđen da učim komande napamet i slične stvari, ali znam da se snađem. Ipak, afera sa tih "28 puta pritiskanja bekspejsa" me je debelo odvratila od Linuxa i postavila nad glavom hiljadu upitnika po pitanju njegove neranjivosti i navodne nadmoći u odnosu na Windows. Tehnički, dosta smo zagušivali temu Linuxom i to nije poenta. Jasno je da je Win10 "špijunski" OS ali ni Linux ne nudi ništa kvalitetniju zaštitu od bilo čega: ransomware, bagovi, nedosljednost u kvalitetu i gomila "inovacija" za koje niko nije pitao krajnje korisnike "krase" obe platforme. Linux nije mrtav jer ima poprilično velik community, ali je mrtav za ovo što meni treba (Adobe paket, 3DsMax) jer neću da koristim raspali Blender i Gimp. Stvar ukusa, navike i standarda u radu, ništa manje ni više
LoneWolf je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 30.7.2016, 4:00   #2373
todos
Deo inventara foruma
 
Član od: 9.12.2005.
Lokacija: Parmenac Čačak
Poruke: 7.723
Zahvalnice: 4.563
Zahvaljeno 2.635 puta na 1.578 poruka
Slanje poruke preko Skypea korisniku todos
Određen forumom Re: Windows 10

Citat:
bachi kaže: Pregled poruke
Dobro, ajde, izuzetak koje potvrđuje pravilo. Čuj legalan Windows. 1 od 100.
I meni je legalan. I kad budem uskoro kupio desktop varijantu biće sa legalnim windowsom 2/100.
todos je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 30.7.2016, 4:27   #2374
ColdBoot
Starosedelac
 
Član od: 21.8.2012.
Poruke: 2.666
Zahvalnice: 514
Zahvaljeno 495 puta na 418 poruka
Određen forumom Re: Windows 10

Citat:
LoneWolf kaže: Pregled poruke
Koristim Manjaro na netbuku i jednom od desktopa, tako da znam ponešto o Linuxu: nisam zaluđen da učim komande napamet i slične stvari, ali znam da se snađem. Ipak, afera sa tih "28 puta pritiskanja bekspejsa" me je debelo odvratila od Linuxa i postavila nad glavom hiljadu upitnika po pitanju njegove neranjivosti i navodne nadmoći u odnosu na Windows. Tehnički, dosta smo zagušivali temu Linuxom i to nije poenta. Jasno je da je Win10 "špijunski" OS ali ni Linux ne nudi ništa kvalitetniju zaštitu od bilo čega: ransomware, bagovi, nedosljednost u kvalitetu i gomila "inovacija" za koje niko nije pitao krajnje korisnike "krase" obe platforme. Linux nije mrtav jer ima poprilično velik community, ali je mrtav za ovo što meni treba (Adobe paket, 3DsMax) jer neću da koristim raspali Blender i Gimp. Stvar ukusa, navike i standarda u radu, ništa manje ni više
Kao, što rekoh, ja tu "aferu" nisam mogao da ponovim a i ako je bilo, vrlo su je brzo okrpili što već jeste ogromna predsnost. A nešto ne mogu da poverujem da ti je ransomware pravio probleme ili da si bio zaražen malwarom koristeći Linux tako da razmišljanje o jednom izdvojenom slučaju koji po tebe nije imao neke reperkusije je ekstrem, naročito posle svog prethodnog iskustva sa windblowsom.

Ali, što se teme tiče, mislim da je ova priča o telemetriji na 10-ki prenaduvana i da joj se pridaje preveliki značaj. Mogućnosti za špijuniranje i mimo telemetrije je bila ogromna i ranije pa se opet o tome nije pričalo kao sada. Iz mog ugla, pustili su je na korišćenje prerano, u pre-alfa fazi, pa da se ne bi oslanjali na, uglavnom neuke i nezainteresovane korisnike, zakucali telemetriju da bi znali šta treba okrpiti u hodu.
ColdBoot je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 30.7.2016, 13:25   #2375
doctor
Deo inventara foruma
 
Član od: 14.3.2008.
Lokacija: EHCPCGG
Poruke: 12.110
Zahvalnice: 4.320
Zahvaljeno 3.295 puta na 2.274 poruka
Određen forumom Re: Windows 10

Citat:
LoneWolf kaže: Pregled poruke
...neki mrtvi bagoviti Linux kojim ne mogu da pokrenem Adobe paket ni gomilu drugih alata za posao?
Ohhhh daym, ovo ti nije trebalo
Mrtvi bagoviti Linux? Uzmi neki mainstream distro, instaliraj na komp i poigraj se malo, videćeš da je nit' mrtav nit' bagovit. Samo realno nije namenjen prosečnom krajnjem korisniku. Bagovit je onoliko koliko ga ti načiniš bagovitim

A to što nemamo Adobe na Linuxu i game developeri nikako da počnu da masovno razvijaju igre za Linux je veoma tužno ali je odavno očigledno da taj progres koči samo korporativni interes. Hvala Bogu, pomaka na tom polju ima odavno. Ako ništa drugo ogroman deo developera softvera koji nije namenjen ekskluzivno Windowsu danas koristi Linux za rad. Npr. u "bagovitom" Linuxu barem mogu da podesim swappiness kako mi odgovara a na Windowsu moram da trpim loš (po mom mišljenju) RAM management.
Nažalost, i sam sam vezan za Windows zbog igara, fakulteta na kom koristimo dosta MS alata i nedostatka prostora na SSD-u ali već neko vreme čačkam oko Linuxa i spreman sam za tranziciju onog dana kad budem uzeo desktop. Jedno vreme pre par godina sam čak koristio Ubuntu kao primarni OS na desktopu a Windows sam bootovao samo zbog igara. Ništa mi nije falilo kao prosečnom korisniku, jedino što sam morao da uradim nakon instalacije je da podesim ALSA Mixer da mi proradi mikrofon (čitaj: bio je muteovan).

Znači nemoj da pričaš tako napamet ubuduće
doctor je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Sledeći korisnik se zahvaljuje korisniku doctor na korisnoj poruci:
ColdBoot (30.7.2016)
Stara 30.7.2016, 14:10   #2376
ColdBoot
Starosedelac
 
Član od: 21.8.2012.
Poruke: 2.666
Zahvalnice: 514
Zahvaljeno 495 puta na 418 poruka
Određen forumom Re: Windows 10

Tačno tako, doco...

Na linuxu sam sve nedostatke uglavnom i sam mogao da okrpim a ovde uglavnom čekam da pročitaju report i nešto urade u sledećem upade-u...

Nego, ako mi se ostvari crna slutnja i redstone 1 bude imao duplo uvećan apetit za memorijom, trebaće nova ploča i više rama. Stvarno se razmišljam da batalim desktop i uzmem konzolu pa neka se igraju... Uncharted-u 4 ništa nije falilo i to iz prve ruke kažem.

Inače 3/100 legalan OS i igre...
ColdBoot je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 30.7.2016, 14:29   #2377
Lanikor
Starosedelac
 
Član od: 14.2.2008.
Lokacija: Nis
Poruke: 1.428
Zahvalnice: 213
Zahvaljeno 241 puta na 200 poruka
Određen forumom Re: Windows 10

Nadam se da ce ovim famoznim updateom da ispeglaju to kako radi sa usb wifi adapterima posto sam privremeno digao ruke od rollback-a jer je update blizu.
Lanikor je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 30.7.2016, 18:14   #2378
LoneWolf
Deo inventara foruma
 
Član od: 9.1.2006.
Lokacija: Kafana
Poruke: 7.665
Zahvalnice: 1.612
Zahvaljeno 2.006 puta na 1.418 poruka
Slanje poruke preko Skypea korisniku LoneWolf
Određen forumom Windows 10

Citat:
doctor kaže: Pregled poruke
Ohhhh daym, ovo ti nije trebalo
Mrtvi bagoviti Linux? Uzmi neki mainstream distro, instaliraj na komp i poigraj se malo, videćeš da je nit' mrtav nit' bagovit. Samo realno nije namenjen prosečnom krajnjem korisniku. Bagovit je onoliko koliko ga ti načiniš bagovitim

A to što nemamo Adobe na Linuxu i game developeri nikako da počnu da masovno razvijaju igre za Linux je veoma tužno ali je odavno očigledno da taj progres koči samo korporativni interes.

Znači nemoj da pričaš tako napamet ubuduće

1. Pogledaj forum sa slobodnim softverom pa vidi koliko sam se puta petljao sa gomilom raznih distroa i valjda će ti biti jasno da ne pričam napamet. Netbuk, laptop, desktop, biraj. Na svemu sam probao.

2. Adobe paket i njegovo nepostojanje na Linuxu nije nikakav korporativni interes nego čista nemogućnost da na besplatnim platformama tipa Debi(L)an itd. prodaš i portuješ kvalitetan komercijalni paket aplikacija. Pa čak i Appleov OS je ispod haube zapravo ušminkana linux platforma i tamo je uspjelo sa Adobom, a ovamo "ne odgovara" nekom: Canonicalu, communityju ili nekom desetom, ne znam kome. Znam da MOŽE da se portuje ali neko NEĆE. Krš alternative tipa Gimp, Blender, Inkscape, Avidemux itd. su čisto gubljenje vremena i nikad neće postati standard ni uzeti primat nad komercijalnim paketima programa firmi tipa Adobe, Autodesk, Corel itd. Da ne pominjem nepostojanje kvalitetnih i uniformisanih makroa za korištenje formata iz Windowsa pod Linuxom, od najobičnijih word dokumenata pa preko printanja pdf-a za šta su potrebne nekakve posebne biblioteke i burgijanje ispod haube koje oduzima vrijeme. Nikad da naprave nijedan Linux koji sve dobro radi iz kutije, nego sve nešto mora da se čačka, podešava, konvergira sa trećom kućicom Marsa u Neptunu i kad sve podesiš OPET ti niko ne garantuje da će sve biti kako treba.

3. Da ne idemo dalje u off, Linux je super bajan krasan divan ali imate sekciju foruma koji se bavi njime pa možemo tamo nastaviti "čiji je veći".
LoneWolf je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 30.7.2016, 18:38   #2379
Neutrino
Deo inventara foruma
 
Član od: 17.6.2011.
Poruke: 7.336
Zahvalnice: 94
Zahvaljeno 3.334 puta na 2.010 poruka
Određen forumom Re: Windows 10

Citat:
LoneWolf kaže: Pregled poruke
Pa čak i Appleov OS je ispod haube zapravo ušminkana linux platforma
MacOSX nema apsolutno nikakve veze sa Linuxom i klasifikuje se kao sertifikovani UNIX inspirisan BSD-om.
Neutrino je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Sledećih 2 korisnika se zahvaljuje korisniku Neutrino na korisnoj poruci:
Lich_king2 (31.7.2016), LoneWolf (30.7.2016)
Stara 30.7.2016, 18:59   #2380
ColdBoot
Starosedelac
 
Član od: 21.8.2012.
Poruke: 2.666
Zahvalnice: 514
Zahvaljeno 495 puta na 418 poruka
Određen forumom Re: Windows 10

Citat:
LoneWolf kaže: Pregled poruke
1. Pogledaj forum sa slobodnim softverom pa vidi koliko sam se puta petljao sa gomilom raznih distroa i valjda će ti biti jasno da ne pričam napamet. Netbuk, laptop, desktop, biraj. Na svemu sam probao.

Nikad da naprave nijedan Linux koji sve dobro radi iz kutije, nego sve nešto mora da se čačka, podešava, konvergira sa trećom kućicom Marsa u Neptunu i kad sve podesiš OPET ti niko ne garantuje da će sve biti kako treba.
1.Šta si petljao? Ja baš i ne videh.

2.Sve i radi iz kutije čak i na Manjaru...

Morao sam da prokomentarišem jer prosto bode oči nivo neodređenog i paušalnog (ne)znanja koje iznosiš i zadovoljan si time. Ovo za adobe je tek naglavce pogrešno.

Uživaj na 10-ki na kojoj ti sad sve radi iz kutije i bez bagova i ne brini za telemetriju. Linux nikad neće biti za tebe.

Sry, za OT.
ColdBoot je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Odgovor

Bookmarks sajtovi

Tagovi
spyware, update windows 10, win10


Vaš status
Ne možete postavljati teme
Ne možete odgovarati na poruke
Ne možete slati priloge uz poruke
Ne možete prepravljati svoje poruke

BB kod: uključeno
Smajliji: uključeno
[IMG] kod: uključeno
HTML kod: isključeno


Slične teme
tema temu započeo forum Odgovora Poslednja poruka
Windows Live Messenger? mick Aplikativni softver 532 19.11.2012 20:36
Windows 7 (64) problem!!! Hitno!!! Nastaaki98 Operativni sistemi 4 9.7.2012 14:05
Windows 7 BETA Mr.Eco Operativni sistemi 2277 20.2.2010 8:58
Windows installer nikolapfc89 Operativni sistemi 6 16.11.2009 0:13
Windows 8 saleSK Operativni sistemi 37 19.8.2009 11:40


Sva vremena su po Griniču +2 h. Sada je 6:49.


Powered by vBulletin® verzija 3.8.7
Copyright ©2000–2024, vBulletin Solutions, Inc.
Hosted by Beograd.com