Forum Sveta kompjutera

Nazad   Forum Sveta kompjutera > Ostale teme > Cvet kompjutera
Uputstvo Članstvo Kalendar Današnje poruke Pretraži

Cvet kompjutera Vicevi, slike, sajtovi i ostale „zezalice”...
(POSTOVI SE NE BROJE!)

Odgovor
 
Alatke vezane za temu Vrste prikaza
Stara 24.5.2008, 8:41   #1881
Gordon Freeman
Starosedelac
 
Član od: 19.1.2007.
Lokacija: KG,West Side! Gang:West Coast!
Poruke: 1.604
Zahvalnice: 712
Zahvaljeno 413 puta na 230 poruka
Slanje poruke preko MSN-a korisniku Gordon Freeman
Određen forumom Re: Smešne situacije...

Dogovorimo se ja i drug da pravimo 18 rodjendan i sad pitanje je gde! Kaze on reko mu drugar za jedan kafic connect,bas je vrh ...spolja izgleda kako rupa al je unutra bas dobro sredjeno! Dobro ajde da pogledamo pa da vidimo kolko kosta i sta!
Jedva nadjosmo tj lokal pogledasmo ispred jes rupa ko sto ovaj rekao,aj unutra da vidimo kako i sta! Otvaram ja vrata i imam sta da vidim ,nema ni poda ni krova(bukvalno)...okrecem se ka drugu ovaj se drzi za glavu! Onda sam ga pitaso jel mogu da bijem njegovog druga,on je rakao da mogu!
U svakom slucaju danas odo do drugog kluba contrast(koji znam da postoji i da je lep) da iznajmim prostor(ako ne bude bilo preskupo)
Gordon Freeman je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 24.5.2008, 10:00   #1882
Mr.Deeds
Starosedelac
 
Član od: 11.9.2006.
Lokacija: Nedodjija
Poruke: 1.508
Zahvalnice: 582
Zahvaljeno 139 puta na 103 poruka
Slanje poruke preko MSN-a korisniku Mr.Deeds
Određen forumom Re: Smešne situacije...

Ovo se desilo juce u skoli. Profesorka prica nesto (predaje), a po obicaju niko je ne slusa. Vidi ona da drug nesto radi pod klupom, a onaj koji sedi pored njega isto gleda, kao da je telefon. Prilazi ona kao da bi uzela i govori "Daj to vamo", a on polako podize glavu i podize ruke, a u njima hemijska i sad ona mucenica ne zna sta ce okrece se dodje do pola ucionice i vrati se i uzme mu hemisku, a mi svi lezemo pod klupe.

Imam jednog profesora seljak teski i mi pisemo sve reci koje on govori, kad stignem sastavicu sve sto je rekao......
Mr.Deeds je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 24.5.2008, 13:33   #1883
fingerprint
Veteran
 
Član od: 5.11.2006.
Lokacija: Dark Side Of The Moon
Poruke: 1.121
Zahvalnice: 394
Zahvaljeno 594 puta na 222 poruka
Slanje poruke preko MSN-a korisniku fingerprint Slanje poruke preko Yahooa korisniku fingerprint
Određen forumom Re: Smešne situacije...

Moje odeljenje je skoro imalo nedelju dana 'prakse' u kabinetu za informatiku. Svi kompovi su umrezi, pa smo mi (normalno) instalirali CS (ne verujem da bi neka novija igra mogla). Posto je profesorka (koju necu imenovati, da ne izgubi posao) nema blage veze sa kompjuterima (jednom nije znala da prepozna graficku), pozove 'iskusniju' koleginicu da izbrise CS sa kompova. Ova 'iskusna' nesreca dolazi, a profesorka joj kaze :
"Znas li ti da izbrises taj kanter? Meni su rekli da ce da padne sistem ako izbrisem! Je l' to istina? Ja ne znam te igrice..."
Mi se, naravno vec valjamo od smeha. Onda ova 'iskusna' krece od kompa do kompa da brise CS. Svima nam je pobrisala ikonice sa desktop-a, i zaboravila cak i da ih izbrise iz recycle bin-a
I sad recite kavi su nam profesori...
fingerprint je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 26.5.2008, 16:03   #1884
HaveBreak
Veteran
 
Član od: 27.4.2008.
Lokacija: Αικατερίνη
Poruke: 1.120
Zahvalnice: 230
Zahvaljeno 255 puta na 137 poruka
Određen forumom Re: Smešne situacije...

Dogodilo se u kabinetu za informatiku.Meni je tamo uvek dosadno pa resim da malo z*j*bavam druga koji se pa recimo ne razume u kompove.One je igrao fliper na kompu ja resim da mu pritisnem dugme na monitoru za pozivanje menija u monitoru.Kad se pojavio on pocne da stiska ESCkako bi izasao.Vidi nece pa mi kaze da sam mu zablokirao komppa je resio da ga restartuje.Restartuje se komp i ja mu ponovo pritisnem dugme za meni,on se naljuti na mene sto mu namerno blokiram komp.Meni bi zao pa mu objasnim da je to meni za monitor i da se izlazi preko istog tog dugmeta
HaveBreak je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 26.5.2008, 16:54   #1885
Partybreaker
d-_-b
 
Avatar korisnika Partybreaker
 
Član od: 13.10.2007.
Lokacija: 127.0.0.1
Poruke: 5.317
Zahvalnice: 1.626
Zahvaljeno 2.307 puta na 1.520 poruka
Određen forumom Re: Smešne situacije...

Meni (i mom odeljenju) su se u prvoj godini gimnazije izdesavale svakve smesne situacije. Valjda sto smo tad bili prepadnuti, pa smo nesvesno (mada ponekad i svesno) zayebavali profesore. Na tapeti se nasao nas razredni, inace matematicar od 30 i kusur godina. Delio je keceve kako je stigao. Nego da predjem na stvar. Jednom je zatrazio da mu se kupi burek i odnese na sto u zbornicu. Dao je pare jednom uceniku i ovaj obavio sve po propisu. Medjutim na "pitanje" razrednog upuceno tom uceniku: "Naravno kupio si burek sa sirom", ucenik nista nije odgovorio, samo mu je lice iznenada izbledelo, ali se provukao bez odgovora. Sutradan, razredni ulazi u ucionicu i proziva doticnog ucenika: "Dva lista papira i u prvu klupu! Ti ces meni burek sa zeljem, cela zbornica mi se juce smejala..."
Partybreaker je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 26.5.2008, 17:04   #1886
che daboli guz
Banned
 
Član od: 23.1.2006.
Lokacija: http://www.fotoklub.info
Poruke: 694
Zahvalnice: 231
Zahvaljeno 190 puta na 95 poruka
Određen forumom Re: Smešne situacije...

Zalosno je sto i nastavnik i ucenik nisu u pravu.
Burek je burek a to moze da znaci samo jedno ,a to je sa mesom.
Pita sa zeljem-zeljanica,
-//- sirom-sirnica,
-//- krompirom-krompiraca ili ti ispravnije,jednostavno pita sa krompirom.

che daboli guz je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 26.5.2008, 20:31   #1887
KiB0rG3000xII
Banned
 
Član od: 26.5.2007.
Lokacija: Ebon Hawk
Poruke: 509
Zahvalnice: 70
Zahvaljeno 95 puta na 54 poruka
Određen forumom Re: Smešne situacije...

Ide jedna extra riba uglavnom bila je starija,ide u mom pravcu i povice ''ljubavi'' i krene mi u zagrljajja rasirim ruke da je zagrlim kad ona prolazi pored mene i grli lika koji je bio malo dalje iza mene,steta
KiB0rG3000xII je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 26.5.2008, 20:33   #1888
Stojadin
Starosedelac
 
Član od: 3.3.2007.
Lokacija: Dolina gladi...
Poruke: 2.111
Zahvalnice: 747
Zahvaljeno 779 puta na 353 poruka
Određen forumom Re: Smešne situacije...

Citat:
KiB0rG3000xII kaže: Pregled poruke
Ide jedna extra riba uglavnom bila je starija,ide u mom pravcu i povice ''ljubavi'' i krene mi u zagrljajja rasirim ruke da je zagrlim kad ona prolazi pored mene i grli lika koji je bio malo dalje iza mene,steta
E pazi da ti ne poverujemo.
Stojadin je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 26.5.2008, 20:46   #1889
che daboli guz
Banned
 
Član od: 23.1.2006.
Lokacija: http://www.fotoklub.info
Poruke: 694
Zahvalnice: 231
Zahvaljeno 190 puta na 95 poruka
Određen forumom Re: Smešne situacije...

Cini mi se da si to preuzeo iz jedne reklame any way lol 4 a trud!
che daboli guz je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 26.5.2008, 21:12   #1890
Partybreaker
d-_-b
 
Avatar korisnika Partybreaker
 
Član od: 13.10.2007.
Lokacija: 127.0.0.1
Poruke: 5.317
Zahvalnice: 1.626
Zahvaljeno 2.307 puta na 1.520 poruka
Određen forumom Re: Smešne situacije...

Citat:
KiB0rG3000xII kaže: Pregled poruke
Ide jedna extra riba uglavnom bila je starija,ide u mom pravcu i povice ''ljubavi'' i krene mi u zagrljajja rasirim ruke da je zagrlim kad ona prolazi pored mene i grli lika koji je bio malo dalje iza mene,steta
Ti si njoj trebao da uzvratis najpre sa: "Zdravo srce...", a kada se okrene ti nastavis svoju nedovrsenu recenicu: "...imaju svi sportisti!"
Partybreaker je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 26.5.2008, 21:36   #1891
nikola s
Veteran
 
Član od: 10.1.2008.
Poruke: 607
Zahvalnice: 915
Zahvaljeno 79 puta na 69 poruka
Određen forumom Re: Smešne situacije...

Citat:
KiB0rG3000xII kaže: Pregled poruke
Ide jedna extra riba uglavnom bila je starija,ide u mom pravcu i povice ''ljubavi'' i krene mi u zagrljajja rasirim ruke da je zagrlim kad ona prolazi pored mene i grli lika koji je bio malo dalje iza mene,steta

Nekoliko puta bilo na TV-u u skrivenoj kameri. . .
nikola s je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 26.5.2008, 21:41   #1892
KiB0rG3000xII
Banned
 
Član od: 26.5.2007.
Lokacija: Ebon Hawk
Poruke: 509
Zahvalnice: 70
Zahvaljeno 95 puta na 54 poruka
Određen forumom Re: Smešne situacije...

Citat:
Stojadin kaže: Pregled poruke
E pazi da ti ne poverujemo.
ne moras
KiB0rG3000xII je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 29.5.2008, 10:49   #1893
Wolverine
Intelov plaćenik
 
Avatar korisnika Wolverine
 
Član od: 29.10.2005.
Lokacija: Danger Zone
Poruke: 1.378
Zahvalnice: 5.228
Zahvaljeno 642 puta na 306 poruka
Slanje poruke preko Skypea korisniku Wolverine
Određen forumom Re: Smešne situacije...

Danas dolazi SBB kod mog oca nesto nude net, (cale ima ADSL i treba i meni da sprovede kabl, al ga mrzi) i pozove mene cale da me pita da li ocu SBB (imao sam ga kratko i omrzo ga), a ja kazem ono tipa: "Jok, ADSL je bolji ima dinamicnu IP (treba mi za RapidShare), brza konekcija, modem ne prezubljuje vremenom, vec radi kako treba...". Ukratko, nabio sam im na nos sve ono sto nisu hteli da slusaju po njihovim forumima. Nije smesno, ali mi je milo sto sam to uradio...
Wolverine je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 29.5.2008, 11:00   #1894
zoran845
Deo inventara foruma
 
Član od: 7.6.2007.
Lokacija: Naissus (M.S.)
Poruke: 4.729
Zahvalnice: 872
Zahvaljeno 2.575 puta na 1.457 poruka
Slanje poruke preko Yahooa korisniku zoran845
Određen forumom Re: Smešne situacije...

Na razgovorima za posao (to se sada srpski kaže "intervju") dešavaju se zanimljive stvari. Evo nekoliko takvih interesantnih situacija:

Dvoje ljudi za jednu poziciju
Na oglas za jednu poziciju prijavio se bračni par navodeći da zajedno imaju sve tražene karakteristike.

Dovođenje drugih ljudi na intervju
Kandidatkinja se na razgovoru pojavila sa detetom koje je bilo u "neću" fazi, sve diralo i stalno ometalo razgovor. Drugi primer je devojka koja je došla sa mamom koja je bila veoma nametljiva i praktično ona odgovarala na postavljena pitanja.

Nametanje pogrešnih "atributa"
Na razgovor je došla kandidatkinja koja je stalno povlačila deo donjeg rublja tako da se vidi.

Dođite vi do mene na intervju
Firma čije sedište nije u Beogradu, obavestila je kandidate 4 dana pre intervjua o mestu i vremenu održavanja istog. Kada je odlučila da kandidate obavesti i telefonom o vremenu i mestu održavanja intervjua, dobijeni su odgovori: "Znate, ja ne mogu da dođem čak iz Sremske Mitrovice, čak kod vas u firmu", "Hvala vam na pozivu, ali ja živim u Beogradu i nisam u mogućnosti da dođem kod vas na razgovor, ali ako ste vi u mogućnosti da razgovor održimo u Beogradu, rado ću doći".

"Direktor" prelazi na šalter
Kandidat se više puta javljao na oglas za skoro sve konkurse za pozicije šalterskih službenika da bi na kraju, kada je bio pozvan na intervju, rekao gde radi i kolika mu je plata koja je inače 5 puta veća od plate običnih šalterskih radnika.

Neozbiljnost
Na pitanje "Zašto ste odabrali našu firmu?" kandidat je odgovorio "Sladak vam je oglas".

Krivica i parnica
Kandidat je tvrdio da ima veliko iskustvo u oblasti prava i to krivice i parnice. Parnice – zato što je lično tužilac protiv svog komšije, a krivice zato što u jednom slučaju zastupa sebe pošto je oštećen.

Radno iskustvo
Kandidatkinja se ispitivaču obratila rečima "Ja sam to sve već radila, razumeš?". Poslodavac se zapitao kakav stav može da očekuje od nje kasnije.

Pušenje
Usred razgovora za posao, kandidatkinja je postavila pitanje "Šta? Zar se ovde ne puši? Ja moram da izađem napolje da zapalim cigaretu?".

Prisnost
Kanidat se pojavio sa rečima "Ćao, ovde Goran, jes' ti dala oglas za posao?"
zoran845 je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 29.5.2008, 13:02   #1895
HaveBreak
Veteran
 
Član od: 27.4.2008.
Lokacija: Αικατερίνη
Poruke: 1.120
Zahvalnice: 230
Zahvaljeno 255 puta na 137 poruka
Određen forumom Re: Smešne situacije...

Citat:
KiB0rG3000xII kaže: Pregled poruke
Ide jedna extra riba uglavnom bila je starija,ide u mom pravcu i povice ''ljubavi'' i krene mi u zagrljajja rasirim ruke da je zagrlim kad ona prolazi pored mene i grli lika koji je bio malo dalje iza mene,steta
Mozes nekog i ti da ispalis ovako=>Idi ulicom i drzi telefon kao da pricas.Idi iza nekog ili nekih i naglas vici par puta "Jel me cujes,cujes me" sve dok se ne okrenu.Kada se okrenu reci "Halo,jel me cujes".Works every time

Ovako sam ispalio jednog lika koji je isao sa ribom,isao sam iza njega i vikao,sve dok se nije okrenuo i video da drzim mob u ruci.Cuo sam mu komentar.Bio je "Nosi se u p*zdu materinu"
HaveBreak je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 29.5.2008, 13:12   #1896
veseliburek
Starosedelac
 
Član od: 13.10.2007.
Lokacija: BG
Poruke: 2.049
Zahvalnice: 388
Zahvaljeno 717 puta na 386 poruka
Slanje poruke preko MSN-a korisniku veseliburek Slanje poruke preko Skypea korisniku veseliburek
Određen forumom Re: Smešne situacije...

burazer mog druga bio na maturskoj veceri pre par godina, i stoji pored obezbedjenja. odjednom ovaj preko nekog radia kaze: "Ponovi ponovo..." Smejao sam se pola sata kad sam cuo za dogadjaj...
veseliburek je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 29.5.2008, 13:43   #1897
veseliburek
Starosedelac
 
Član od: 13.10.2007.
Lokacija: BG
Poruke: 2.049
Zahvalnice: 388
Zahvaljeno 717 puta na 386 poruka
Slanje poruke preko MSN-a korisniku veseliburek Slanje poruke preko Skypea korisniku veseliburek
Određen forumom Re: smesne situacije...

Citat:
Johnny kaže: Pregled poruke
Setio sam se jos necega, isti lik. Radimo pismeni iz srpskog jezika, tema nesto o Njegosu. Hteo je da napise i kako je umro, ali ne moze da se seti pa pita druga iza sebe. Dobio je odgovor "od sifilisa" i tako napisao u vezbanci!
nije to nista... u mom odeljenju je pilipenda imao kozu, zenu maru i ziveo je na avali...
veseliburek je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 29.5.2008, 13:46   #1898
G@Rtn3R
Nepotvrđena registracija
 
Član od: 10.2.2008.
Lokacija: Cybertron
Poruke: 418
Zahvalnice: 503
Zahvaljeno 346 puta na 111 poruka
Određen forumom Re: Smešne situacije...

1) Prije neki dan radili mi u skoli neki diktat iz serbskog jezika .
Uglavnom kada smo zavrsili profesorica je onda na tabli napisala kako je sve pravilno trebalo napisati.
Drug iza mene je sa cudjenjem upitao
"Profesorice kako to da Ivo Lola Ribar ide sve velikim slovima?"
"Znas li ti ko je to?"
"Pa valjda neki Ivo koji je seoski lola a voli da ide na pecanje?!"
>Ovi koji znaju sta je provalio smiju se<
Upada drugi drug:
"Sta su to crveni bozuri?"
>koma<

2) Spremamo se da igramo fudbal i sad se biraju moji drugovi (jedan je malo iskusniji fudbaler a drugi je me(n)talac)
Drug_1:"Sta si?"
Drug_metalac:"Nepar"
Drug_1:"Ajd...Par nepar bim bam bus bla bla bla"
Drug_1 dize tri prsta a ovaj drugi cetri
Drug_1:"Par!!! Moje"
Drug_metalac:"Moze"

3)
Osnovna skola cas hemije
Nastavnica hemije (najgora u svakom pogledu): "Koga nema?"
Djole: "Svi ga imaju!"
>opste odusevljenje<
Nastavnica hemije:"Zar ga niko nije ostavio kod kuce majci?"

4) Ovo nam je pricala profesorica srpskog da joj je ucenica, dok je opisivala psa, rekla:
"Sav je crn i mal' ko medjed"

5) Osnovna skola, nastavnica njemackog umiruje:
"Cuti da cujem ko prica"

6) (bilo 2005) Osnovna skola, nastavnik muzickog prica o nekom domacem kompozitoru :
"To je moj veliki prijatelj, druzimo se cesto, eto prije neki dan smo pili kafu zajedno"
Pogledah u sliku i vidjeh kraj imena (19xx-2000)

7) Pitam profesoricu matematike (ne sjecam se najbolje pa lupam):
"Profesorice kada se rjesava Gausovom metodom jel se mjenjaju ovi gornji sa donjim ili se svi mnoze"
"Da".
G@Rtn3R je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 30.5.2008, 20:11   #1899
Stevvan
Veteran
 
Član od: 17.12.2005.
Lokacija: Zarkovo, Beograd
Poruke: 1.114
Zahvalnice: 97
Zahvaljeno 179 puta na 104 poruka
Slanje poruke preko MSN-a korisniku Stevvan Slanje poruke preko Skypea korisniku Stevvan
Određen forumom Re: Smešne situacije...

Evo sta se desilo jednom mom ortaku:

Vraca se ortak umoran sa treninga, zedan i gladan, a ispred njega isla neka riba kojoj ispadne 50 din, i sad on odluci da podigne novcanicu i da joj da, da bar po nekad nacini neko dobro delo Medjutim kada joj je pruzio 50 din i rekao da joj je ispalo, njena reakcija je bila: "Mogao si da smislis neku bolju foru da mi pridjes" Decko ju je iznerviran opsovao, okrenuo se i otisao da kupi sok za te pare
Stevvan je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 30.5.2008, 23:04   #1900
Notorious B.I.G
Veteran
 
Član od: 16.4.2007.
Lokacija: Novi Sad,Veternik
Poruke: 874
Zahvalnice: 628
Zahvaljeno 452 puta na 231 poruka
Određen forumom Re: Smešne situacije...

Moj drug je na pismenom napisao zakljucak"U ovom delu ima jos mnogo vaznih likova ali oni su manje vazni"


Seta se profesor programiranja po ucionici i kaze"Da li nekom treba pomoc,ako nekom treba nek pritisne F1"
Notorious B.I.G je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Odgovor

Bookmarks sajtovi

Tagovi
biseri, lapsusi, nije smesno, smesne situacije, smesno


Vaš status
Ne možete postavljati teme
Ne možete odgovarati na poruke
Ne možete slati priloge uz poruke
Ne možete prepravljati svoje poruke

BB kod: uključeno
Smajliji: uključeno
[IMG] kod: uključeno
HTML kod: isključeno


Slične teme
tema temu započeo forum Odgovora Poslednja poruka
Situacije kad vas je vaš ljubimac (komp) doveo do ivice razuma ivan79 Brbljaonica 45 8.4.2010 13:45


Sva vremena su po Griniču +2 h. Sada je 19:07.


Powered by vBulletin® verzija 3.8.7
Copyright ©2000–2024, vBulletin Solutions, Inc.
Hosted by Beograd.com