Forum Sveta kompjutera

Nazad   Forum Sveta kompjutera > Test Play > Sportske simulacije
Uputstvo Članstvo Kalendar Današnje poruke Pretraži

Sportske simulacije Svi sportovi, fliperi i druge takmičarske igre...

Odgovor
 
Alatke vezane za temu Vrste prikaza
Stara 26.4.2009, 23:13   #21
miticfam
Veteran
 
Član od: 10.12.2006.
Poruke: 689
Zahvalnice: 209
Zahvaljeno 110 puta na 74 poruka
Određen forumom Re: Top Spin 2

Citat:
Pjanovic kaže: Pregled poruke
Ja sam veliki fan TS 1, ali sam odavno cuo da je 2.deo krsina neopevana, pre svega kretanje igraca, pa je nikad nisam ni instalirao na komp, niti je nabavo, for that matter.
Valja li cemu ?
Valja... Trebace ti vremena da se naviknes na kontrolu misem ali kad se naviknes bice ti veoma zanimljivo... Kretanje je stvarno krs ali to se moze zanemariti. Igra kao celina svakako nije krs ne mogu da kazem da je TS1 bolji jer su razliciti i meni se oba svidjaju. Ako mozes svakako probaj TS3 na PS3(zbog Nadala) gameplay je izvrstan
miticfam je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Sledeći korisnik se zahvaljuje korisniku miticfam na korisnoj poruci:
Pjanovic (26.4.2009)
Stara 26.4.2009, 23:32   #22
Pjanovic
Banned
 
Član od: 22.1.2007.
Lokacija: Beograd
Poruke: 10.077
Zahvalnice: 2.940
Zahvaljeno 2.739 puta na 1.903 poruka
Slanje poruke preko MSN-a korisniku Pjanovic
Određen forumom Re: Top Spin 2

Kontrolu misem , mislim da cu preskociti i misa i igru .

Lol, zbog Nadala kazes da iznajmim PS3.
Nemam pojma, nikad se nisam palio na gradjevince .
Pjanovic je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 27.4.2009, 9:50   #23
miticfam
Veteran
 
Član od: 10.12.2006.
Poruke: 689
Zahvalnice: 209
Zahvaljeno 110 puta na 74 poruka
Određen forumom Re: Top Spin 2

Citat:
Pjanovic kaže: Pregled poruke
Kontrolu misem , mislim da cu preskociti i misa i igru .

Lol, zbog Nadala kazes da iznajmim PS3.
Nemam pojma, nikad se nisam palio na gradjevince .
Hehe nisam ni ja, cak sta vise ne volim Nadala, ali osecaj je bolji kad ga sa Federerom pobedjujem na sljaci i travi
Ako mozes probaj TS2 cisto da vidis da li ce da ti legne, a ako mozes nekako do X360 ili PS3 probaj TS3, e za njega ce ti trebati puno vezbe
miticfam je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 27.4.2009, 15:56   #24
stalker42
Član
 
Član od: 24.7.2008.
Poruke: 43
Zahvalnice: 0
Zahvaljeno jedanput na jednoj poruci
Određen forumom Re: Top Spin 2

Pjanovicu, nikad ne veruj zeni koja laze!

Nisam igrao keca, instalirao sam dvojku pre par dana i ne skidam se ko dete s tresnje. Ako nista drugo instaliraj, probaj ga pa sam proceni valja li cemu.

Moje preporuke...

Hvala Miti na odgovorima.

Igram karijeru i uglavnom mogu da osvajam sve sem mastersa i grand slamova, jerbo su ovi ****** jaki i sve me ubijaju. Par puta sam igrao protiv onog Francuza Grosjerana i jedva sam izvukao par gemova (cak dva brejka) ali to je bilo to. Ne znam prosto kako da se branim, jer njemu svaka lopta ide tik uz liniju brzinom 220km/h. Na moj najjaci tj risk servis on mi da ritern na drugoj strani terena koji je prosto neodbranjiv. Verovatno su i svi teniseri na vrhu istog kalibra i pitam se ima li uopste sanse da osvojim neki grand ili masters za sest sezona. Ne znam, ali verovatno bi trebao da u 90% slucajeva koristim advanced shots (risk, drop) ali jos nisam uvezbao te udarce toliko da mogu imati vise pogotka nego promasaja. Ipak treba usavrsiti onu skalu koja nije nimalo laka da se pogodi, pogotovu u igri sa takvim igracima kao sto su konkurenti na grand i masters turinirima kad se sve odvija neverovatnom brzinom. Ono sto sam primetio (a ujedno je i odgovor Pjanovicu) to je da na pocetku kad se igra sa pacerima i na slabim turnirima igra i nije previse zanimljiva cak i realna, jer se poeni dobijaju posle dva udarca posto je protivnik suvise glup da bi procitao igru. Medjutim u igri sa jacim protivnicima, koji cak vise prave neiznudjenih gresaka nego slabiji (pogadjaju mreze, aut), igra dobija i na zanimlivosti i na realnosti. Bukvalno imam osecaj da gledam televizijski prenos i debelo treba da se trudim da dobijem poen. Mnogo je vise potrebno da se anticipira igra protivnika i to je ujedno i najzanimljivije, jer sam video da je moguce da se pobede i najjaci samo ako se dobro citaju protivnicke lopte i vracaju odgovorajuce.

E sad, interesuje me koliko si tokom karijere osvajao velike turnire i koja je tvoja taktika protiv najjacih?

Koliko ti je vremena trebalo da mozes da se nosis s njima? Jer ovih mojih par dana definitivno nije dovoljno.

Imas li neku taktiku protiv takvih igraca tj. na cemu baziras svoju igru? Da li si risk shot doveo do perfekcije pa uglavnom u svakom trenutku meca mozes da ih izvedes i samim tim ti njima dajes neuhvatljive lopte ili je nesto drugo u pitanju?

Postoji li odbrana od kompanije sa vrha kad ti da ritern na tvoj risk servis i salje na drugu stranu terena velikom brzinom?
stalker42 je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Sledeći korisnik se zahvaljuje korisniku stalker42 na korisnoj poruci:
Pjanovic (27.4.2009)
Stara 27.4.2009, 16:30   #25
Pjanovic
Banned
 
Član od: 22.1.2007.
Lokacija: Beograd
Poruke: 10.077
Zahvalnice: 2.940
Zahvaljeno 2.739 puta na 1.903 poruka
Slanje poruke preko MSN-a korisniku Pjanovic
Određen forumom Re: Top Spin 2

Jel moze TS2 da se kvalitetno igra na gamepadu, ili barem samo na tastaturi ?
Misa ni u ludilu necu da koristim.
Pjanovic je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 27.4.2009, 16:46   #26
stalker42
Član
 
Član od: 24.7.2008.
Poruke: 43
Zahvalnice: 0
Zahvaljeno jedanput na jednoj poruci
Određen forumom Re: Top Spin 2

Ja i igram na gamepadu, nemam nameru da se drkam sa misem a po meni je i lakse i bolje. Uzmi neces se pokajati! Bar probaj!
stalker42 je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 27.4.2009, 21:06   #27
miticfam
Veteran
 
Član od: 10.12.2006.
Poruke: 689
Zahvalnice: 209
Zahvaljeno 110 puta na 74 poruka
Određen forumom Re: Top Spin 2

Citat:
stalker42 kaže: Pregled poruke
Pjanovicu, nikad ne veruj zeni koja laze!

Nisam igrao keca, instalirao sam dvojku pre par dana i ne skidam se ko dete s tresnje. Ako nista drugo instaliraj, probaj ga pa sam proceni valja li cemu.

Moje preporuke...

Hvala Miti na odgovorima.

Igram karijeru i uglavnom mogu da osvajam sve sem mastersa i grand slamova, jerbo su ovi ****** jaki i sve me ubijaju. Par puta sam igrao protiv onog Francuza Grosjerana i jedva sam izvukao par gemova (cak dva brejka) ali to je bilo to. Ne znam prosto kako da se branim, jer njemu svaka lopta ide tik uz liniju brzinom 220km/h. Na moj najjaci tj risk servis on mi da ritern na drugoj strani terena koji je prosto neodbranjiv. Verovatno su i svi teniseri na vrhu istog kalibra i pitam se ima li uopste sanse da osvojim neki grand ili masters za sest sezona. Ne znam, ali verovatno bi trebao da u 90% slucajeva koristim advanced shots (risk, drop) ali jos nisam uvezbao te udarce toliko da mogu imati vise pogotka nego promasaja. Ipak treba usavrsiti onu skalu koja nije nimalo laka da se pogodi, pogotovu u igri sa takvim igracima kao sto su konkurenti na grand i masters turinirima kad se sve odvija neverovatnom brzinom. Ono sto sam primetio (a ujedno je i odgovor Pjanovicu) to je da na pocetku kad se igra sa pacerima i na slabim turnirima igra i nije previse zanimljiva cak i realna, jer se poeni dobijaju posle dva udarca posto je protivnik suvise glup da bi procitao igru. Medjutim u igri sa jacim protivnicima, koji cak vise prave neiznudjenih gresaka nego slabiji (pogadjaju mreze, aut), igra dobija i na zanimlivosti i na realnosti. Bukvalno imam osecaj da gledam televizijski prenos i debelo treba da se trudim da dobijem poen. Mnogo je vise potrebno da se anticipira igra protivnika i to je ujedno i najzanimljivije, jer sam video da je moguce da se pobede i najjaci samo ako se dobro citaju protivnicke lopte i vracaju odgovorajuce.

E sad, interesuje me koliko si tokom karijere osvajao velike turnire i koja je tvoja taktika protiv najjacih?

Koliko ti je vremena trebalo da mozes da se nosis s njima? Jer ovih mojih par dana definitivno nije dovoljno.

Imas li neku taktiku protiv takvih igraca tj. na cemu baziras svoju igru? Da li si risk shot doveo do perfekcije pa uglavnom u svakom trenutku meca mozes da ih izvedes i samim tim ti njima dajes neuhvatljive lopte ili je nesto drugo u pitanju?

Postoji li odbrana od kompanije sa vrha kad ti da ritern na tvoj risk servis i salje na drugu stranu terena velikom brzinom?
Pazi ovako, UOPSTE ne koristim risk shot!!! Dva puta sam pocinjao karijeru i tada sam u drugoj sezoni osvojio Australian Open i za****, onda po treci put kad sam igrao propustio AO i odmah osvojio Roland Garros, Wimbledon, US Open, Masters Cup, vec u drugoj sezoni sam osvojio sve masterse, sve slemove, Masters Cup i postao #1. O taktici nemam sta da ti savetujem, jednostavno igram kao da igram pravi tenis, cesto menjam ritam igre sa slajsevima... Posto igras igru tek par dana, igraj prvo egzibicione meceve, pocni da igras na normal pa na hard i kad masterujes igru karijera ce ti biti laganica...
miticfam je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 1.5.2009, 19:15   #28
2good4you
Novi član
 
Član od: 4.7.2008.
Lokacija: Beograd
Poruke: 5
Zahvalnice: 0
Zahvaljeno 0 puta na 0 poruka
Određen forumom Re: Top Spin 2

Citat:
stalker42 kaže: Pregled poruke
Pjanovicu, nikad ne veruj zeni koja laze!

Nisam igrao keca, instalirao sam dvojku pre par dana i ne skidam se ko dete s tresnje. Ako nista drugo instaliraj, probaj ga pa sam proceni valja li cemu.

Moje preporuke...

Hvala Miti na odgovorima.

Igram karijeru i uglavnom mogu da osvajam sve sem mastersa i grand slamova, jerbo su ovi ****** jaki i sve me ubijaju. Par puta sam igrao protiv onog Francuza Grosjerana i jedva sam izvukao par gemova (cak dva brejka) ali to je bilo to. Ne znam prosto kako da se branim, jer njemu svaka lopta ide tik uz liniju brzinom 220km/h. Na moj najjaci tj risk servis on mi da ritern na drugoj strani terena koji je prosto neodbranjiv. Verovatno su i svi teniseri na vrhu istog kalibra i pitam se ima li uopste sanse da osvojim neki grand ili masters za sest sezona. Ne znam, ali verovatno bi trebao da u 90% slucajeva koristim advanced shots (risk, drop) ali jos nisam uvezbao te udarce toliko da mogu imati vise pogotka nego promasaja. Ipak treba usavrsiti onu skalu koja nije nimalo laka da se pogodi, pogotovu u igri sa takvim igracima kao sto su konkurenti na grand i masters turinirima kad se sve odvija neverovatnom brzinom. Ono sto sam primetio (a ujedno je i odgovor Pjanovicu) to je da na pocetku kad se igra sa pacerima i na slabim turnirima igra i nije previse zanimljiva cak i realna, jer se poeni dobijaju posle dva udarca posto je protivnik suvise glup da bi procitao igru. Medjutim u igri sa jacim protivnicima, koji cak vise prave neiznudjenih gresaka nego slabiji (pogadjaju mreze, aut), igra dobija i na zanimlivosti i na realnosti. Bukvalno imam osecaj da gledam televizijski prenos i debelo treba da se trudim da dobijem poen. Mnogo je vise potrebno da se anticipira igra protivnika i to je ujedno i najzanimljivije, jer sam video da je moguce da se pobede i najjaci samo ako se dobro citaju protivnicke lopte i vracaju odgovorajuce.

E sad, interesuje me koliko si tokom karijere osvajao velike turnire i koja je tvoja taktika protiv najjacih?

Koliko ti je vremena trebalo da mozes da se nosis s njima? Jer ovih mojih par dana definitivno nije dovoljno.

Imas li neku taktiku protiv takvih igraca tj. na cemu baziras svoju igru? Da li si risk shot doveo do perfekcije pa uglavnom u svakom trenutku meca mozes da ih izvedes i samim tim ti njima dajes neuhvatljive lopte ili je nesto drugo u pitanju?

Postoji li odbrana od kompanije sa vrha kad ti da ritern na tvoj risk servis i salje na drugu stranu terena velikom brzinom?
Ja neznam u cemu je problem celog foruma u vezi ove igre.Ja sam napravio Djokovica i u celog osmogodisnjoj karijeri nisam izgubio ni jedan mec.Prva sezona osvajam sve regionale, od druge pa nadalje sve slemove i masterse.Bez problema dobijam bilo koga sa 30 zvezdica manje ( u drugoj sezoni na Australian Openu sam pobedio Federera u drugom kolu sa 3 srebrne i nijednom zlatnom).Samo treba budziti power, forhend i speed kao glavne i jos bekhend, spins, stamina i focus (voleje, servis, precison i ove ostale treba potpuno zanemariti jer su nepotrebne, ja na mrezi osvajam gotovo svaki poen a nemam nijednu zvezdicu u voleys, takodje imam mnogo aseva a nijedam u servis, ako zelite da igrate risk shotove i servise budzite focus mnogo olaksava posao).
2good4you je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 1.5.2009, 21:29   #29
munited
Član
 
Član od: 18.7.2007.
Lokacija: ZR
Poruke: 260
Zahvalnice: 89
Zahvaljeno 21 puta na 19 poruka
Određen forumom Re: Top Spin 2

Citat:
stalker42 kaže: Pregled poruke
Ja i igram na gamepadu, nemam nameru da se drkam sa misem a po meni je i lakse i bolje. Uzmi neces se pokajati! Bar probaj!
Mozda jeste lakse za igranje ,ali ja mislim da se mnogo bolje i kvalitetnije igra sa misem i tastaturom.Na primer, kad burazer i ja igramo uvek izgubi onaj koji igra sa gamepadom.Uvek ga odere onaj sa misem .Nema smisla ali tako je ,mis je mnogo bolji od gamepada i to se dokazalo u mnogo meceva sa burazerom i drugovima

Poslednja ispravka: munited (1.5.2009 u 21:38)
munited je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 2.5.2009, 18:51   #30
stalker42
Član
 
Član od: 24.7.2008.
Poruke: 43
Zahvalnice: 0
Zahvaljeno jedanput na jednoj poruci
Određen forumom Re: Top Spin 2

Ne znam, meni je ovako lakse. A kako ne mogu nikog da navatam da igra protiv mene, za vestacku inteligenciju je sasvim zadovoljavajuve.
stalker42 je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 19.5.2009, 22:08   #31
nesa24casa
Član
 
Član od: 15.12.2006.
Poruke: 193
Zahvalnice: 9
Zahvaljeno 33 puta na 23 poruka
Određen forumom Re: Top Spin 2

Da li neko moze da uploaduje kreiranog Djokovica?
ja sam pokusavao ali mi je nekako smesan ispao kada sam napravio
nesa24casa je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 17.9.2009, 2:29   #32
stalker42
Član
 
Član od: 24.7.2008.
Poruke: 43
Zahvalnice: 0
Zahvaljeno jedanput na jednoj poruci
Određen forumom Re: Top Spin 2

Oce li neko da igra multiplayer?
stalker42 je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 29.4.2011, 23:10   #33
Mafija2
Banned
 
Član od: 23.1.2010.
Lokacija: Jay-Z and Alicia Keys - Empire State of Mind In New York
Poruke: 1.725
Zahvalnice: 413
Zahvaljeno 203 puta na 162 poruka
Određen forumom Re: Top Spin 2

Dizem temu iz mrtvih ali imam razloga...
Kada sam pre igrao TS 2 kada igrac udari lopticu reketom ima zvuka, ali sad nema..?
Prvi put kad sam instalirao igru pojavilo kao da CD nije dobar medjutim izvadio sam CD obrisao i nastavilo je ali nije bilo zvuka pa sam misleo da je do toga ali nije jer sam sutra dan ponovo instalirao sa tog CD-a i sve je proteklo ok a nema zvuka ni kada sudija kaze ''out'' niti pri udarcu!
Jel zna mozda neko kako ovo mogu resiti jer mi se igra ovaj tenis?
Mafija2 je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 3.5.2011, 0:06   #34
Mafija2
Banned
 
Član od: 23.1.2010.
Lokacija: Jay-Z and Alicia Keys - Empire State of Mind In New York
Poruke: 1.725
Zahvalnice: 413
Zahvaljeno 203 puta na 162 poruka
Određen forumom Re: Top Spin 2

Ljudi skinuo sam drugu instalaciju, potpuno je isto, jer zna mozda neko bar kako da pokusam jer mi se ovaj tenis igra mnogo ali mnogo?!
Mafija2 je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 22.5.2011, 1:11   #35
Mafija2
Banned
 
Član od: 23.1.2010.
Lokacija: Jay-Z and Alicia Keys - Empire State of Mind In New York
Poruke: 1.725
Zahvalnice: 413
Zahvaljeno 203 puta na 162 poruka
Određen forumom Re: Top Spin 2

Da kazem da sam resio problem koji je bio kao i sto sam misleo u TV kartici...
Mozda nekom pomogne pa cu da napisem...
Posto imam TV kartu i na njoj nije bilo zvuka pozvao sam jednog lika da vidi zasto to nema i onda je on cacka i cackao i nije mogao da nadje problem i u kucistu je izvukao pozadi antenu i gurnuo u sledecu sto je isto za antenu i zvuk se pojavio a samim tim i zvuk u TS 2 a na koj nacin je ovo povezano, ne znam.
Mafija2 je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Odgovor

Bookmarks sajtovi

Tagovi
tenis, top spin


Vaš status
Ne možete postavljati teme
Ne možete odgovarati na poruke
Ne možete slati priloge uz poruke
Ne možete prepravljati svoje poruke

BB kod: uključeno
Smajliji: uključeno
[IMG] kod: uključeno
HTML kod: isključeno


Slične teme
tema temu započeo forum Odgovora Poslednja poruka
Top Spin 3 zidan grobar Konzole 79 29.6.2008 2:26
Top Spin 2 LAN nesa24casa Mrežne igre 0 21.5.2008 1:18
Virtua Tennis 3 vs. Top Spin 2 Mil00rad Sportske simulacije 54 14.12.2007 17:53
HHD spin down nightshift Prenosni računari 1 6.3.2007 13:01


Sva vremena su po Griniču +2 h. Sada je 2:30.


Powered by vBulletin® verzija 3.8.7
Copyright ©2000–2024, vBulletin Solutions, Inc.
Hosted by Beograd.com