Forum Sveta kompjutera

Nazad   Forum Sveta kompjutera > Test Play > Konzole

Konzole Konzole i softver za njih...

Odgovor
 
Alatke vezane za temu Vrste prikaza
Stara 19.7.2023, 18:48   #61
Stenmark
Banned
 
Član od: 13.4.2014.
Lokacija: Gora Crna
Poruke: 2.033
Zahvalnice: 389
Zahvaljeno 1.009 puta na 514 poruka
Određen forumom Re: Days Gone

Dosta stvari nije išlo na njihovu ruku i to je to, a definitivno je underrated igra naročito od strane "profesionalnih" recezenata. Mislim da je izvedba određenih mehanika i sistema bolja i logičnije ukomponovana u odnosu na neke druge Sony naslove/iskustva čija je prosječna ocjena za dvije margine iznad...
Stenmark je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Sledeći korisnik se zahvaljuje korisniku Stenmark na korisnoj poruci:
pentraksil (19.7.2023)
Stara 19.7.2023, 20:08   #62
pentraksil
Deo inventara foruma
 
Član od: 14.4.2007.
Lokacija: Nis
Poruke: 12.359
Zahvalnice: 4.519
Zahvaljeno 3.827 puta na 2.385 poruka
Slanje poruke preko MSN-a korisniku pentraksil
Određen forumom Re: Days Gone

Citat:
Stenmark kaže: Pregled poruke
Dosta stvari nije išlo na njihovu ruku i to je to, a definitivno je underrated igra naročito od strane "profesionalnih" recezenata. Mislim da je izvedba određenih mehanika i sistema bolja i logičnije ukomponovana u odnosu na neke druge Sony naslove/iskustva čija je prosječna ocjena za dvije margine iznad...
Apsolutno, a sa druge strane ima nekih mehanika kojima mozda i nije bas najbolje mesto ovde i koje nisu bas najbolje izvedene i na kojima se nisu dovoljno fokusirali. Ali eto, na kraju svega bilo je tu gomila faktora i jednostavno nisu izvukli slamku. Ima previse AAA naslova sa mnogo boljim pedigreom i boljom prodjom ma koliko bile losije u nekim segmentima. Sve je to biznis na kraju.

Umrle su mnoge vece fransize i za mnogo manje stvari (gde su studiji bukvalno dovedeni do samoubistva prljavom igrom samih izdavaca). Days Gone nije tolika kontroverza koliko bi Jeff voleo da jeste, nazalost.
pentraksil je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 19.7.2023, 21:43   #63
Atwa013
Starosedelac
 
Član od: 14.11.2010.
Lokacija: Pančevo
Poruke: 2.540
Zahvalnice: 1.226
Zahvaljeno 1.366 puta na 723 poruka
Određen forumom Re: Days Gone

Sećam se, mislim da sam u temi za PC verziju igre pisao da je dosta buke bilo oko one scene na venčanju (čitaj kao mnogo buke ni oko čega) jer je mlada izgovorila, posle sudbonosnog DA "ride me like your bike"....
A ta scena je, zapravo, vrlo romantična i smešna i odlično uklopljena (ko je igrao igru zna)....
Ali bitno da je odmah crveni alarm upaljen....
Atwa013 je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 19.7.2023, 22:18   #64
Stenmark
Banned
 
Član od: 13.4.2014.
Lokacija: Gora Crna
Poruke: 2.033
Zahvalnice: 389
Zahvaljeno 1.009 puta na 514 poruka
Određen forumom Re: Days Gone

Da, odlična scena/momenat u igri i usput je refernca na Sons of Anarchy:

Opie'S Wedding
Stenmark je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 20.7.2023, 12:58   #65
ogisha
Veteran
 
Član od: 25.4.2008.
Poruke: 998
Zahvalnice: 315
Zahvaljeno 299 puta na 197 poruka
Određen forumom Re: Days Gone

Ma ti argumenti za woke su bulšit. Pa igra je pokrivena i u tom segmentu (Rikki i Addy) i još je sve dobro odrađeno i nikom nije nabijano na nos, tako da sumnjam da je priča oko toga razlog za otkazivanje bilo čega. Verovatno su trebale da se poklope ostale kockice, zavisi i koje igre su izdavane u slično vreme, da li je tržište zasićeno nekim žanrovima itd.

A za woke zafrkancije ćemo videti kako će se odvijati nadalje. Evo Dizni se opekao poprilično sa Malom sirenom. Zaradili 500 miliona umesto opuštenih milijardu ipo. To im je glavni adut uz Lion King za mlaćenje para, a prokockali ga na jeftino.
ogisha je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 20.7.2023, 15:19   #66
doctor
Deo inventara foruma
 
Član od: 14.3.2008.
Lokacija: EHCPCGG
Poruke: 12.111
Zahvalnice: 4.319
Zahvaljeno 3.295 puta na 2.274 poruka
Određen forumom Re: Days Gone

Citat:
ogisha kaže: Pregled poruke
A za woke zafrkancije ćemo videti kako će se odvijati nadalje. Evo Dizni se opekao poprilično sa Malom sirenom. Zaradili 500 miliona umesto opuštenih milijardu ipo. To im je glavni adut uz Lion King za mlaćenje para, a prokockali ga na jeftino.
Bukvalno samo čekam da korpo lobanje pronađu način (čitaj: pritisnu medije da batale woke-ism) da odrade zaokret od 180 stepeni i distanciraju se od celog tog bullshita kad skontaju da je prošao hajp oko toga i da više ne samo da ne utiče na profit već može da ih ukanali... Biće zabavno gledati plakanje ultra-liberalnih frikova po onim Mastodonima i Tviterima ovog sveta.

Jedino dobro u celom ovom woke movementu je što će krajnji rezultat biti iskorenjivanje otvorenog iskazivanja mržnje prema bilo kome - niko nikada nikog ne treba da mrzi i promoviše mržnju - a kamoli da otvoreno vređa i provocira u javnom prostoru.
doctor je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 25.7.2023, 8:16   #67
tommy gun
Veteran
 
Član od: 14.12.2008.
Poruke: 1.020
Zahvalnice: 235
Zahvaljeno 238 puta na 134 poruka
Slanje poruke preko MSN-a korisniku tommy gun
Određen forumom Re: Days Gone

Igram sada ovu igru, solidna je zaista, igriva, iako ima ubisoftovski dodir repetetivnosti, ali u poređenju sa ostalim vršnjacima poprilično zaostaje, što i dalje ne umanjuje njen kvalitet. Nakon odigranog CP2k77, ovo mi dođe ko odmor za dušu, jer se samo vozikaš i lagano odrađuješ sve, bez mnogo velike pompe i razmišljanja.

Nego ono što meni sve više bode oči jeste taj manična potreba da svaka igra danas mora da ima RPG sistem i open world, pa makar prazan bio. Znam da se u back in the day žudeli za time, ali sada, maltene, samo što FIFA nema to, pa da vodiš igrače na tuširanje i da im budžiš staminu preko starleta.
tommy gun je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 25.7.2023, 11:04   #68
Cracked But Whole
Starosedelac
 
Član od: 26.6.2016.
Lokacija: Beograd
Poruke: 1.638
Zahvalnice: 153
Zahvaljeno 568 puta na 345 poruka
Određen forumom Re: Days Gone

Iskreno, meni je OW ovde više organski nego u većini Ubish*t igara, iako zna da zamara i ovde takođe, ali to je do sistema koji je bio izmužen do iznemoglosti.
Cracked But Whole je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 25.7.2023, 11:26   #69
tommy gun
Veteran
 
Član od: 14.12.2008.
Poruke: 1.020
Zahvalnice: 235
Zahvaljeno 238 puta na 134 poruka
Slanje poruke preko MSN-a korisniku tommy gun
Određen forumom Re: Days Gone

Citat:
Cracked But Whole kaže: Pregled poruke
Iskreno, meni je OW ovde više organski nego u većini Ubish*t igara, iako zna da zamara i ovde takođe, ali to je do sistema koji je bio izmužen do iznemoglosti.
Pa dobro, da, ali više ne stajem na znakove pitanja, niti čistim kampove i gnijezda, radio sam sve to u početku, a onda shvatiš da se relativno sve ponavlja na isti način, pa ti postane dosadno, jer se igra suštinski svodi na prevoz od tačke A do tačke B, kako bi nastavio priču, sve ovo je onako urađeno ofrlje, čisto da ima nešto.

Greška je što sve igre sada takvog stila pored sa RDR2, jer je on postavio univerzumski standard, ali, ajde, onda i ovo preguraš, pošto je interesantna priča, iako je kliše.
tommy gun je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 25.7.2023, 11:42   #70
DBrave
Starosedelac
 
Član od: 7.5.2006.
Lokacija: Lion
Poruke: 1.884
Zahvalnice: 460
Zahvaljeno 496 puta na 345 poruka
Određen forumom Re: Days Gone

meni je ciscenje hordi (ne secam se sada koliko ih ima, oko 30-40 ukupno) bilo bas zanimljivo. Mozda zavisi i na kojoj tezini se igra, ako je na easy onda je verovatno dosadno.

Ali secam se da sam morao da isplaniram kako cu i sta cu, nije moglo samo da se uleti i rostilja.

Pored glavne price, to mi je bio najzanimljiviji deo igre.
DBrave je sada online   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 25.7.2023, 13:07   #71
Stenmark
Banned
 
Član od: 13.4.2014.
Lokacija: Gora Crna
Poruke: 2.033
Zahvalnice: 389
Zahvaljeno 1.009 puta na 514 poruka
Određen forumom Re: Days Gone

Igru definitivno treba igrati na Hard ili Hard II levelu težine jer spawn crafting resursa je umanjen tako da je sa tim looting mehanika vrlo bitna. Tjera igrača na exploring i onda čišćenje gnijezda i outpostova ima smisla zbog resursa a takođe i zbog kamp trust poena koji otključavaju novo oružije i upgrejde za motor. Nagrada za njih je odlična i sistemski su uvezane u gameplay loop. Znakove pitanja samo treba rešavati u momentu ako fali poena za određeni kamp trust level.
Stenmark je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Sledećih 2 korisnika se zahvaljuje korisniku Stenmark na korisnoj poruci:
DBrave (25.7.2023), filpan (25.7.2023)
Odgovor

Bookmarks sajtovi

Alatke vezane za temu
Vrste prikaza

Vaš status
Ne možete postavljati teme
Ne možete odgovarati na poruke
Ne možete slati priloge uz poruke
Ne možete prepravljati svoje poruke

BB kod: uključeno
Smajliji: uključeno
[IMG] kod: uključeno
HTML kod: isključeno


Slične teme
tema temu započeo forum Odgovora Poslednja poruka
Bonus Kodovi za World of Tanks Eddy Online susreti 621 11.3.2016 0:13
Konferencija Voxxed Days Petar Lončarević Dešavanja i događaji 0 21.9.2015 10:53
Kane and Lynch 2: Dog Days Vulee Akcione igre 64 25.10.2010 23:44
Darkest of Days draske73 Akcione igre 51 27.10.2009 9:30
Career Days (8-9. april 2009, Beogradska Arena) Chivan Dešavanja i događaji 0 23.2.2009 14:09


Sva vremena su po Griniču +2 h. Sada je 11:37.


Powered by vBulletin® verzija 3.8.7
Copyright ©2000–2024, vBulletin Solutions, Inc.
Hosted by Beograd.com