Forum Sveta kompjutera

Nazad   Forum Sveta kompjutera > Phone Zone > Aparati i oprema
Uputstvo Članstvo Kalendar Današnje poruke Pretraži

Aparati i oprema Mobilni telefoni i dodaci

Odgovor
 
Alatke vezane za temu Vrste prikaza
Stara 31.3.2017, 20:02   #1
sale94
Deo inventara foruma
 
Član od: 26.4.2011.
Lokacija: Beograd
Poruke: 4.600
Zahvalnice: 2.080
Zahvaljeno 1.638 puta na 1.357 poruka
Slanje poruke preko MSN-a korisniku sale94
Određen forumom Xiaomi 3s/x/note 3 pro / Huawei Honor 4x Pitanja

Spoiler za uvod:
U neko skorije vreme (Mesec do 2 meseca mozda ranije al upitno vrlo ) bih gledao da uzmem jedan nov telefon da bude uz ovaj moj oprobani al stariji Sony E4 koji bih i dalje koristio ponajvise za net/ mp3 (poprilicno dobar izlaz i sam kvalitet zvuka ) kao i zbog vrlo dobre autonomije.

Nikad nisam bio u situaciji da imam 100% sopstveni budzet za tel pa bi mi ovo bio prvenac pa gledam ubodem najsolidnije resenje.
Nov primarni fon bih uzeo da bude vise kad mi je do
- Overall cackanja dr*anja sa aplikacijama (ali ne i sa romovima ostao bih na fabrickom roomu do daljnjeg najverovatnije.
Volim kada je OS/Gui sto vise minimalisticki cist i brz za pretragu za osnovne stvari a opet drzi ispod haube dosta .

Uslovi su i cesca upotreba kamere za random fotke nista specijalno ali opet je dobro kad je reprodukcija boja sto manje **vestacka**(tj oversaturated boje) i bez noise overkilla (npr spomenuti sony radi ovo a nemoguce je ispraviti u potpunosti jer je senzor takav kakav je) nocni record/photo me ne interesuje previse mada znam da neretko koristim blic u raznim situacijama pa bi mi dual led bio plus.

Kao i vise interne memorije, 2-3 gb rama, normalno fluidan rad se podrazumeva a kvalitet zvucnog izlaza je drugi na listi pozeljnosti iza same fluidnosti posto jelte necu uvek nositi oba fona u dzepu.

Budzet bi bio nekih 19-22 000 din.
Kopajuci tako po cenama i modelima koji bi bili sto vise all round za te pare, sto u online mobile shopovima sto u it shopovima .

Mnogi su mi otpali iz ovog il onog razloga ukljucujuci i Cubot/elephone p8000 (neujednacenost kvaliteta odredjenih stvari na modelima kao i manjak ikakve solidne podrske/garancije, ili u slucaju odredjenih cubot modela precenjenost cenovna).

Meizu modele (ne zelim nano sim da koristim vec micro i tacka no reason i bez adaptera) kako samsung i lg nisu konkuretni tolko u tom rangu uopste skoro, sony i htc imaju po model al isto nano sim.


Sve se svelo ocekivano na kraju kad se podgledaju zaokruzeni proizvodi na Xiaomi Redmi 3s/3X/Note 3 Pro i Huawei Honor 4x ( kod njega mi smeta jedino manja interna memorija kao i kod mog sony-a).

I sustina teme.

Pitanje 1. da li je neko sa foruma kupovao bilo koji xiaomi preko ove radnje
Spoiler za Ime:
Speedshop/Aka my phone store

da li se dobija fiskalni racun uz sam garantni list to nigde nisam uspeo iskopam iako sam citao odredjena iskustva, voleo bih da cujem i odavde.

Spomenuta radnja pise da daje 2 god garancije za razliku od jedne druge dobro poznate koja pocinje na L
Spoiler za ime:
Logic Shop
gde sam cuo da je skracena na 1 godinu i da su ljudima pomesana osecanja u vezi iste po pitanju usluge i ostvarivanja iste.

Moram da napomenem da bih voleo da zaobidjem KP i slicne jer uprkos relativno dobrim iskustvima iz proslosti , radnja je radnja.


Pitanje 2. Interesuje me da li bi po vama Redmi 3x bio pametnija investicija od 3s s obzirom da su prakticno isti ali bi mi 32gb znacilo da ne moram stavljam vece memoriske a cena nije nista veca maltene.

Ili bi mi pak izrazito preporucili da idem na Note 3 Pro rako je fluidnost kad se optereti sa instalacijama/pokrenutim servisima bolja u odnosu na redmi 3s ?

Kod njega mi se sve dopada kao i 3x jedino me kopka to sto sam citao da ima problema izrazitih pri losijim uslovima kad se snima video da spusta fps na 15 i td deo ljudi smatra i da je generalno losiji senzor nego 3s .



Ako je neko imao oba modela , koliko bi losije ocenio kameru na note 3 pro u odnosu na 3s. ?


Pitanje 3 Kako bi ste ocenili Honor 4x oni koji su ga imali, naspram ovih xiaomi modela, kako se nosi sa njima i cenim da bi mu prednost nevezana za hardver bila standardna garancija / veci izbor servisa ?

Poslednja ispravka: sale94 (1.4.2017 u 23:10)
sale94 je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 1.4.2017, 0:44   #2
darac_kv
Veteran
 
Član od: 5.3.2007.
Poruke: 506
Zahvalnice: 115
Zahvaljeno 134 puta na 123 poruka
Određen forumom Re: Xiaomi 3s/x/note 3 pro / Huawei Honor 4x Pitanja

Drugar je uzeo u Log**u samsung i imao je dve godine garancije. Verovatno na kineze iz madjarske daju 1 godinu kao i prodavci sa kp. Isao bih na redmi note 3 pro, u svakom pogledu. Pogledaj i Moto G4, ako preferiras clean i stock android, od ovoga nema bolje.Kamera je extra, a zvuk je izuzetno dobar. Fluidnost u radu odlicna.
darac_kv je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Sledeći korisnik se zahvaljuje korisniku darac_kv na korisnoj poruci:
sale94 (1.4.2017)
Stara 1.4.2017, 1:08   #3
water wizard
Deo inventara foruma
 
Član od: 29.1.2008.
Poruke: 20.482
Zahvalnice: 433
Zahvaljeno 4.007 puta na 3.729 poruka
Određen forumom Re: Xiaomi 3s/x/note 3 pro / Huawei Honor 4x Pitanja

sva tehnička roba ima garanciju 2 godine po zakonu dovoljan je račun, e sad što te oni nabede da si ga ti pokvario to je druga priča
water wizard je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Sledeći korisnik se zahvaljuje korisniku water wizard na korisnoj poruci:
sale94 (1.4.2017)
Stara 1.4.2017, 2:13   #4
Strider
Veteran
 
Član od: 21.5.2012.
Lokacija: Kurbelwelle
Poruke: 820
Zahvalnice: 41
Zahvaljeno 165 puta na 145 poruka
Određen forumom Re: Xiaomi 3s/x/note 3 pro / Huawei Honor 4x Pitanja

Ja imam Xiaomi i veoma sam zadovoljan. Ako ti je potrebno vise RAM-a, uzmi sa vise RAM-a

Samo da ti dam malu sugestiju oko kamere - ako si perfekcionista, ni najbolji senzor nece da ti bude dosta. Telefoni imaju izuzetno male senzore, i koliko god da je sam senzor dobar, ipak su pikseli prosto premali da bi radili dobro u uslovima loseg osvetljenja. Ako ti je video i slika mnogo bitna, moraces da nosis dodatnu kameru, posto od telefona, pogotovo u ovom cenovnom rangu nikako ne mozes da ocekujes cuda.

Uzgred budi receno, ulozi par dolara u aftermarket kamera aplikaciju. Igraj se malo, vredi.
Strider je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Sledeći korisnik se zahvaljuje korisniku Strider na korisnoj poruci:
sale94 (1.4.2017)
Stara 1.4.2017, 5:43   #5
sale94
Deo inventara foruma
 
Član od: 26.4.2011.
Lokacija: Beograd
Poruke: 4.600
Zahvalnice: 2.080
Zahvaljeno 1.638 puta na 1.357 poruka
Slanje poruke preko MSN-a korisniku sale94
Određen forumom Re: Xiaomi 3s/x/note 3 pro / Huawei Honor 4x Pitanja

Daleko sam ja strider od perfekcioniste naveo sam u uvodu da ja kamere na telefonima koristim random casualno kad se zadesim u momentu ali to zna da bude ucestalije znaci klasika dobro je da kamera ima nivo tj da se dobro nosi u uslovima pomesane il prigusene svetlosti da ne dodaje tonu noise(ozbiljno nekad sam imao n79 polovnu kao i n95 e ono je bila prirodna slika) al mi nije deal braker cisto me interesuje neko licno vidjenje ljudi koji su drzali i note 3 pro i 3s .posto neki preuvelicavaju kao da je note 3 pro druga liga iza po kameri or something tj da ga 3s i mi4 osetno siju u tom segmentu .

Inace slazem se potpuno si u pravu sto se tice toga da se mnogi zaljudjuju i pale da fonovi mogu u svim situacijama zamene cak i male rucne low cost kamerice. Imam jednog dobrog drugara koji je hardcore zaljubljenik u amaterske fotke, i kad stavimo galaxy s6 npr sto ima njegov kum pored toshiba kamerice od 130e toshiba izuva po kolicini detalja kad se zumira pogotovo s6, ali tek o motion detekciji brzih pokreta tu se tek vidi razlika upravo zbog stvari koje si naveo.

Inace logic ima cenu za note 3 pro za 3000 +manje nego speedshop , takodje i 2000 manje za Redmi 3x. To mi nekako ukazuje da je upravo zbog te garancije...

Poslednja ispravka: sale94 (1.4.2017 u 6:02)
sale94 je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 1.4.2017, 6:53   #6
C64freak
Banned
 
Član od: 3.5.2009.
Lokacija: Tunguzija x)
Poruke: 2.905
Zahvalnice: 1.239
Zahvaljeno 438 puta na 374 poruka
Određen forumom Re: Xiaomi 3s/x/note 3 pro / Huawei Honor 4x Pitanja

2 godine ti je garancija u Logic_u, pitao sam onomad kad sam se razmisljao da uzmem redmi 3
C64freak je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Sledeći korisnik se zahvaljuje korisniku C64freak na korisnoj poruci:
sale94 (1.4.2017)
Stara 1.4.2017, 11:00   #7
Aibo
Deo inventara foruma
 
Avatar korisnika Aibo
 
Član od: 30.6.2008.
Lokacija: Beograd
Poruke: 7.295
Zahvalnice: 993
Zahvaljeno 3.965 puta na 2.387 poruka
Određen forumom Re: Xiaomi 3s/x/note 3 pro / Huawei Honor 4x Pitanja

@sale94

Redmi 3s ima najslabiju kameru od svih koje ti pominješ, slabiju i od onog prvog Redmi 3 koji više nije u prodaji. Ne znam ko ti je rekao da Redmi Note 3 zaostaje, on zapravo ima bolju kameru od svih drugih redmija uključujući tu i Redmi 4, Redmi Note 4... I brži je. Dakle od svih njih je Redmi Note 3 Pro najbolji fotkaš bez sumnje.

Mi4 sam ostavio za kraj jer on za fotkanje ima jednu sitnu ali veliku prednost - a to je da može ručno da se podešava brzina zatvarača i dozvoli noću da upije gomilu svetla i napravi slike bez šuma. Evo primera kakve slike Filip89x sa našeg foruma pravi sa njim noću




To je otprilike najbolje što može noću na telefonu ove cene. Svi Redmiji, a i bilo koji drugi telefoni ove cene će samo automatski da povećaju ISO i naprave gomilu šuma.
Aibo je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Sledeći korisnik se zahvaljuje korisniku Aibo na korisnoj poruci:
sale94 (1.4.2017)
Stara 1.4.2017, 11:03   #8
Strider
Veteran
 
Član od: 21.5.2012.
Lokacija: Kurbelwelle
Poruke: 820
Zahvalnice: 41
Zahvaljeno 165 puta na 145 poruka
Određen forumom Re: Xiaomi 3s/x/note 3 pro / Huawei Honor 4x Pitanja

Ja sam telefon uzeo od preprodavca na KP. Izuzetno je korektan, a Redmi Note 4 je kostao 185 eur. Verovatno je bolje uzeti od preko, ali sta ga znam...

Ah, da. Iako su Mediatek cipsetovi stvarno odlicni po brzini i svemu ostalom, i nisu nesto sporiji od Snapdragona, MTK ima izgleda neke tripove sa pustanjem source code. Nemoj da me drzis za rec ovde, ali koliko sam za svoj telefon gledao, MTK varijanta je malo sporija sa modovanjem - ima, ali ne toliko brzo kao SD. Ako ti je bitno, uzmi SD.

@Aibo RN4 ima sasvim solidan IMX258 senzor, za dnevne uslove je sposoban za odlicne fotke - u mraku manjka zbog ogranicenja samog senzora i "dvotonskog blica" koji nazalost, dvotonira na 1.5m maksimalno. Problem je upravo kao sto si rekao, moguce je podesavanje ekspozicije i ISO, ali je stelovanje aparature nerealno musicavo i konfuzno, i na momente propisno nefunkcionalno. Prosto, sto se mene tice, da su telefoni toliko dobri, DSLR bi nestao
Strider je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Sledeći korisnik se zahvaljuje korisniku Strider na korisnoj poruci:
sale94 (1.4.2017)
Stara 1.4.2017, 14:38   #9
sale94
Deo inventara foruma
 
Član od: 26.4.2011.
Lokacija: Beograd
Poruke: 4.600
Zahvalnice: 2.080
Zahvaljeno 1.638 puta na 1.357 poruka
Slanje poruke preko MSN-a korisniku sale94
Određen forumom Re: Xiaomi 3s/x/note 3 pro / Huawei Honor 4x Pitanja

Znaci kada budem uzimao ako se gledaju cene iz Logica Note3 Pro je oko 19200 za 2gb ram/ 16gb verziju (naspram 23000 iz speedshopa mi se cini kao logicniji izbor ako je garancija ista kao u spomenutom tu je i 3x primamljiv cisto zbog interne memorije al me nekako vuce 3 pro deluje mi kao najbolji od gomile ili bar najzaokruzeniji.
P

Nadam se da za 1-2 meseca biti isto stanje cena .

Kad malo bolje pogledam 32gb/3gb verzija note 3 pro mi je vec mrvicu van budzeta koji sam postavio ne zelim da ga prelazim nema potrebe.


Hvala Darac Kv na preporuci za G4 motorolu cisto da i nju dodam u razmatranje.

Ostaje jos neko da izadje sa misljenjem o Honor 4x naspram ostalih.

Dakle trenutno su tu .
Xiaomi Redmi Note 3 Pro 16gb
Xiaomi Redmi 3x/32gb
Motorola G4
Huawei Honor 4x

Poslednja ispravka: sale94 (1.4.2017 u 19:29)
sale94 je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 1.4.2017, 17:32   #10
Strider
Veteran
 
Član od: 21.5.2012.
Lokacija: Kurbelwelle
Poruke: 820
Zahvalnice: 41
Zahvaljeno 165 puta na 145 poruka
Određen forumom Re: Xiaomi 3s/x/note 3 pro / Huawei Honor 4x Pitanja

Jos jedna mala sugestija:

Probaj da ides na 3GB RAM, ako mozes. Moj telefon ima 3 GB, vozi 6.0, i kad potpuno ocistim RAM ima ga oko 1.5-1.6 GB slobodno. Drugar ima Huawei sa 2GB, i hoce da ga menja zato sto ne uspeva da multitaskuje sa 2 GB. Nisam siguran kako je to optimizovano kod ostalih, ali ako ti je multitasking bitan, 1.000 dinara preko za nesto sto ces nositi narednu godinu ili dve nije mnogo.
Strider je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Sledeći korisnik se zahvaljuje korisniku Strider na korisnoj poruci:
sale94 (1.4.2017)
Stara 1.4.2017, 19:36   #11
sale94
Deo inventara foruma
 
Član od: 26.4.2011.
Lokacija: Beograd
Poruke: 4.600
Zahvalnice: 2.080
Zahvaljeno 1.638 puta na 1.357 poruka
Slanje poruke preko MSN-a korisniku sale94
Određen forumom Re: Xiaomi 3s/x/note 3 pro / Huawei Honor 4x Pitanja

Fora je sto nije 1000 razlika izmedju Note 3 Pro 2gb/16 i 3gb/32 je oko 5000 19k naspram 24k u pravu si doduse da ne prelazi znacajno budzet .

Redmi 3s prime 3gb/32 je 21k poredjenja radi.

Znas kako cesto otvorim izmedju 2-4 aktivne aplikacije (ne racunam pozadinske procese sto jedu ram) istovremeno tipa mx player pustim video + muzicki plejer,+ nekoliko tabova u operi beta(min 2 max 9-10) i mozda nesto sa strane tipa viber stoji u pozadini ako mi jos ide chat il umesto njega neku laganiju igru u pozadini pride al ne cesto.

Eto nista specijalno nzm kako se ovo moze klasifikovati na multitask skali.


Al eto to je nesto sto nekako radim na xperia e4 sa 1gb rama doduse Os 4.4

Cesce je to kombinacija samo dve stvari tipa opera nekoliko tabova+ mp3 plejer.

Generalno trudim se da ne natrpavam suvise u pozadinu istovremeno zna i saltanje da smori prosto.

Osecam da bi note 3 pro sa 2gb terao ovu kolicinu istovremenih stvari bez znojenja.


E sad ne znam raznih debata na netu ima u vezi toga koliko je zapravo zdravo/nezdravo imati popunjen il prazan dostupan ram, neki smatraju da sto vise lufta imas to je bolje zato sto je manje ponovne potrebe za kesiranjem dok drugi smatraju da je odziv sistema i aplikacija bolji ako je ram iskoriscen ne bas do maksimuma ali nekih 20% -25% da je free a ostalo popunjeno.

Nasuprot onim matorim androidima iz doba 2x verzija os- a koji su se raspadali ako lufta nema .

Koji huawei ima drugar inace da nije spomenuti 4x il p8 lite.

Razmislicu jos uglavnom.

Poslednja ispravka: sale94 (1.4.2017 u 20:13)
sale94 je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 1.4.2017, 21:40   #12
Strider
Veteran
 
Član od: 21.5.2012.
Lokacija: Kurbelwelle
Poruke: 820
Zahvalnice: 41
Zahvaljeno 165 puta na 145 poruka
Određen forumom Re: Xiaomi 3s/x/note 3 pro / Huawei Honor 4x Pitanja

RAM je napravljen da bude pun - kao kes koji samo ceka da bude pozvan. Umesto da ti otvara opet tabove, bice u RAM-u i spremni za akciju cim ti trebaju, to znas.

E sad, mozda to trosi nesto vise baterije, ali i jedenje prstima manje prlja escajg, takodje Problem je samo u tome da li ce biti dovoljno.

Kad smo kod toga, evo sta je meni trenutno otvoreno u manageru: Viber, Settings, Cleaner (wtf?), neka aplikacija za posao, Gmail, phone, messages, explorer, camera FV-5, Play Store, Gear Best, You Tube, Alarm Droid, Maps, Netflix, i iz nekog razloga, CPU-Z. Pola ovih aplikacija je od juce Imam jos RAM-a dostupno. Medjutim, iako imam sve ovo, povremeno osetim propisno da manjka, posto browser zna da zavrsi sa 15 tabova, uz bazilion drugih stvari. Cisto ti po tome pricam.

5k vise nikako nije "malo preko", pogotovo ne za nekog ko po prvi put ima svoj budzet za telefon, isto kao i ja. Siguran sam da ce i 2 da ti zavrsava posao, ali ti samo kazem da 1 GB vise moze da ti znaci, kao i da je drugar imao problema sa 2GB (Huawei P9 Lite, konkretno).
Strider je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Sledeći korisnik se zahvaljuje korisniku Strider na korisnoj poruci:
sale94 (1.4.2017)
Stara 1.4.2017, 22:28   #13
doctor
Deo inventara foruma
 
Član od: 14.3.2008.
Lokacija: EHCPCGG
Poruke: 12.111
Zahvalnice: 4.319
Zahvaljeno 3.295 puta na 2.274 poruka
Određen forumom Re: Xiaomi 3s/x/note 3 pro / Huawei Honor 4x Pitanja

Citat:
sale94 kaže: Pregled poruke
Eto nista specijalno nzm kako se ovo moze klasifikovati na multitask skali.
Kao hardkor multitasking Ozbiljno, telefoni nisu pravljeni za tako nešto. Uostalom to i nije realni multitasking, kako gledaš nešto u MX Playeru dok piči muzika i onda pokreneš igru dok browsuješ? Ako ostanu keširani u RAM-u onda da, tehnički multitaskuješ, ali nema razloga da toliko aplikacija bleji keširano i Android će ih verovatno poubijati prvom prilikom, pogotovu neke igre koje zauzmu po 500MB memorije.
Moje mišljenje je da je trenutno 2GB RAM-a sasvim dovoljno ali kako gledam kako ove aplikacije danas (Messenger, Viber, Google aplikacije, Chrome jede koliko mu daš) bez pardona jedu svaka po 150MB RAM-a kad su aktivne možda bi bilo dobro da gledaš nešto i sa više memorije...
doctor je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Sledeći korisnik se zahvaljuje korisniku doctor na korisnoj poruci:
sale94 (1.4.2017)
Stara 1.4.2017, 22:52   #14
sale94
Deo inventara foruma
 
Član od: 26.4.2011.
Lokacija: Beograd
Poruke: 4.600
Zahvalnice: 2.080
Zahvaljeno 1.638 puta na 1.357 poruka
Slanje poruke preko MSN-a korisniku sale94
Određen forumom Re: Xiaomi 3s/x/note 3 pro / Huawei Honor 4x Pitanja

U pravu si nemoguce je gledati video na mx-u i slusati muziku dok prebacujes tab na operi mx mora da se stopira il muzika . Ali kao sto si i sam rekao tehnicki to jeste multitasking samim tim sto je sve aktivno i fakat popunjava ram. Naravno ko sto rekoh mnogo cesce je to samo 2 combo multitask samo net + samo muzika ili igra + net il muzika/net i td.

Ne vadim fonu dusu cesto zapravo to samo kad mi dodje.

Chrome je zlo na bilo kojoj platformi/kompu/space satlu/nasi i obliku ne koristim ga nikad. Samo Opera mini/opera beta i eventualno neki alternativni ko rocket browser. Jedino vece zlo koje mozete naciniti fonu je desktop mod u Firefoxu na androidu.

Hvala momci na detaljnim misljenjima do sada.

Poslednja ispravka: sale94 (1.4.2017 u 23:08)
sale94 je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 2.4.2017, 16:03   #15
sale94
Deo inventara foruma
 
Član od: 26.4.2011.
Lokacija: Beograd
Poruke: 4.600
Zahvalnice: 2.080
Zahvaljeno 1.638 puta na 1.357 poruka
Slanje poruke preko MSN-a korisniku sale94
Određen forumom Re: Xiaomi 3s/x/note 3 pro / Huawei Honor 4x Pitanja

U razgovoru sa jednim prijateljem smo polemisali o procentu mogucnosti da ovi xiaomi preko logica znaju da dolaze sa china verzijom rooma a ne sa global verzijom. Kazao mi je da je pre koju god kad je kupovao redmi 2 preko jednog dilera dobio stock china room koji je bio malo vise napunjen.adwarom. E sada naveo je i da je to zbog uvoza kako se kome zalomi ..
Spomenutu radnju sam cimao mejlom dvaput al naravno ne odgovaraju. E sad ljudi koji su radili recenzije kada je note3pro tek izasao nisu imali primedbe na nista osim tih 3-4 inicijalne aplikacije za koje sam na jednoj temi citao da je Aibo davao savet kako da se disabluju najefikasnije sto se kosi sa iskustvom iznad.

I jos jedno pitanje na sajtu kupimobilni com stoje identicne cene u evro kao jednog lika sa kp(pise da ide global room) isto 12 meseci garancije s tim da u odnosu na kp gde se to ne navodi , u radnji se telefoni se valjda salju u doctor mobile u slucaju kvara.

Sta misliti jos neko iskustvo iz prve ruke bi bilo super cisto da sam pripremljen unapred.

Poslednja ispravka: sale94 (2.4.2017 u 16:39)
sale94 je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Odgovor

Bookmarks sajtovi


Vaš status
Ne možete postavljati teme
Ne možete odgovarati na poruke
Ne možete slati priloge uz poruke
Ne možete prepravljati svoje poruke

BB kod: uključeno
Smajliji: uključeno
[IMG] kod: uključeno
HTML kod: isključeno


Slične teme
tema temu započeo forum Odgovora Poslednja poruka
Huawei HG510 + TP Link TL-WA601G pitanja... BolleNS Komunikacioni uređaji i umrežavanje 9 21.1.2010 21:18


Sva vremena su po Griniču +2 h. Sada je 4:54.


Powered by vBulletin® verzija 3.8.7
Copyright ©2000–2024, vBulletin Solutions, Inc.
Hosted by Beograd.com