Forum Sveta kompjutera

Nazad   Forum Sveta kompjutera > Test Play > Konzole
Uputstvo Članstvo Kalendar Današnje poruke Pretraži

Konzole Konzole i softver za njih...

Odgovor
 
Alatke vezane za temu Vrste prikaza
Stara 17.12.2018, 22:46   #601
dex3108
V.I.P. Test Play
 
Član od: 1.6.2008.
Lokacija: Banja Luka
Poruke: 16.549
Zahvalnice: 300
Zahvaljeno 8.487 puta na 3.998 poruka
Određen forumom Re: Red Dead Redemption 2

Citat:
doctor kaže: Pregled poruke
Dobar video na temu smornog R* dizajna:

Rockstar's Game Design is Outdated
Ja i dalje cekam da mi neko pokaze igru koja je dala slobodu igracu i imala pricu i likove vrijedne pomena. Stukao sam 100+ sati u Assassin's Creed Origins koji daje ogromnu slobodu igracu i cega se sjecem? Nicega, ni likova ni miisija, ni lokacija. Jedna od prvih misija u Chapter-u 3 gdje zavrsis na pecanju ili misija sa Lenny-jem u Chapter 2 znaci mnogo vise nego 20 kampova koje sam napao u Origins-u. Cak i ako ignorisem glavne misije toliko sam zanimljivih lokacija obisao i likova sreo u RDR2 da je to strasno. Pa cak i samo setanje po kampu i momenti koji se dese u istom znace mnogo vise nego bilo sta sto sam uradio u AC Origins-u. Takodje RDR2 je prva open-world igra nakon duze vremena u kojoj zelim da provedem vrijeme a ne igra u kojoj sam primoran da provedem vrijeme (kako bi grind-ovao da dostignem iduci level kako bi mogao da uradim sporednu misiju ili odem u drugi region i slicno). Igra u kojoj imam apsolutnu slobodu da odabrem misiju koju hocu da igram i da idem gdje hocu i kad hocu.

Tako da sto se mene tice neka R* slobodno nastavi da ravi ovakve igre jer mi je dosadilo da igram "mak your own story" i "make your own fun" igre gdje stucem nebrojeno mnogo sati, a dobijem nista za uzvrat.

Poslednja ispravka: dex3108 (17.12.2018 u 22:56)
dex3108 je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Sledeći korisnik se zahvaljuje korisniku dex3108 na korisnoj poruci:
Cracked But Whole (17.12.2018)
Stara 18.12.2018, 1:12   #602
doctor
Deo inventara foruma
 
Član od: 14.3.2008.
Lokacija: EHCPCGG
Poruke: 12.110
Zahvalnice: 4.320
Zahvaljeno 3.295 puta na 2.274 poruka
Određen forumom Re: Red Dead Redemption 2

Citat:
dex3108 kaže: Pregled poruke
Pa cak i samo setanje po kampu i momenti koji se dese u istom znace mnogo vise nego bilo sta sto sam uradio u AC Origins-u. Takodje RDR2 je prva open-world igra nakon duze vremena u kojoj zelim da provedem vrijeme a ne igra u kojoj sam primoran da provedem vrijeme (kako bi grind-ovao da dostignem iduci level kako bi mogao da uradim sporednu misiju ili odem u drugi region i slicno). Igra u kojoj imam apsolutnu slobodu da odabrem misiju koju hocu da igram i da idem gdje hocu i kad hocu.

Tako da sto se mene tice neka R* slobodno nastavi da ravi ovakve igre jer mi je dosadilo da igram "mak your own story" i "make your own fun" igre gdje stucem nebrojeno mnogo sati, a dobijem nista za uzvrat.
Dishonored 1/2, Deus Ex i Deus Ex/HR i slične "emergent gameplay" igre nemaju samo "momente". Igre generalno nisu o "momentima" nego o konstantnom gejmpleju i zabavi koju možeš da iskusiš igrajući igru.
Uostalom, da si pogledao klip video bi da je lik koji kritikuje igru apsolutno zaljubljen u R* i RDR2 ali da ga u njihovim igrama frustriraju iste stvari kao i mene, recimo, određeni elementi - moronske, dosadne, linearne misije.

To što neko kritikuje igru ne znači automatski da je igra loša i da nije masterpiece ali sa takvim sistemom misija sigurno nije za 97 na Metacriticu i to treba da se spomene. Sve poente koje su iznete su i više nego validne.
doctor je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 18.12.2018, 7:32   #603
dex3108
V.I.P. Test Play
 
Član od: 1.6.2008.
Lokacija: Banja Luka
Poruke: 16.549
Zahvalnice: 300
Zahvaljeno 8.487 puta na 3.998 poruka
Određen forumom Re: Red Dead Redemption 2

Citat:
doctor kaže: Pregled poruke
Dishonored 1/2, Deus Ex i Deus Ex/HR i slične "emergent gameplay" igre nemaju samo "momente". Igre generalno nisu o "momentima" nego o konstantnom gejmpleju i zabavi koju možeš da iskusiš igrajući igru.
Uostalom, da si pogledao klip video bi da je lik koji kritikuje igru apsolutno zaljubljen u R* i RDR2 ali da ga u njihovim igrama frustriraju iste stvari kao i mene, recimo, određeni elementi - moronske, dosadne, linearne misije.

To što neko kritikuje igru ne znači automatski da je igra loša i da nije masterpiece ali sa takvim sistemom misija sigurno nije za 97 na Metacriticu i to treba da se spomene. Sve poente koje su iznete su i više nego validne.
Necu da gledam zbog spoiler-a ali otprilike znam o cemu prica. Ja sam trazio da navedes open-world igre sa velikom slobodom igraca, a ti navodis level based igre. Dishonored 1 i 2 kao I Deus Ex HR i MD du jedne od mojih omiljenih igara ali nema tu neke pretjerane price I momenata u prici (narocito u Dishonored-u) kao sto ima u RDR2. Nemam ja nista protiv malo vise slobode u R* igrama ali linearnost glavnih misija je ono zbog cega igram R* igre jer nema vise ovakvih igara na trzistu. Van glavnih misija igrac je potpuno slobodan da radi sta I kako hoce tako da su postigli neki balans.

Jednostavno nije moguce imati vrhunsku pricu I glumu u igri koja dalje poptunu slobodu igracu, previse varijabli je u pitanju da bi developer mogao da predvidi sta ce igrac da uradi I pricu automatski prilagodi tome.
dex3108 je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 18.12.2018, 12:41   #604
dex3108
V.I.P. Test Play
 
Član od: 1.6.2008.
Lokacija: Banja Luka
Poruke: 16.549
Zahvalnice: 300
Zahvaljeno 8.487 puta na 3.998 poruka
Određen forumom Re: Red Dead Redemption 2

Nema u W3 neke pretjerane slobode. Eventualno nesto izbora imas u dijalogu. Idalje je dizajn samih misija idi tamo I uradi nesto. I u 90% slucajeva to nesto mozes da uradis samo na jedan nacin.
dex3108 je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 18.12.2018, 14:02   #605
doctor
Deo inventara foruma
 
Član od: 14.3.2008.
Lokacija: EHCPCGG
Poruke: 12.110
Zahvalnice: 4.320
Zahvaljeno 3.295 puta na 2.274 poruka
Određen forumom Re: Red Dead Redemption 2

Citat:
dex3108 kaže: Pregled poruke
Necu da gledam zbog spoiler-a ali otprilike znam o cemu prica...Van glavnih misija igrac je potpuno slobodan da radi sta I kako hoce tako da su postigli neki balans.

Jednostavno nije moguce imati vrhunsku pricu I glumu u igri koja dalje poptunu slobodu igracu, previse varijabli je u pitanju da bi developer mogao da predvidi sta ce igrac da uradi I pricu automatski prilagodi tome.
Sve je to istina ali Rockstar se više ni ne trudi oko dizajna misija. Detalji, world building i free-roaming deo su najbolji u industriji ali dizajn misija i njihova struktura su prosečni. Imaš jednu dobru pa 5 smornih generičkih misija.

I šta sad, najbitniji deo igre - core gameplay loop i main quest treba zanemariti jer je sve oko toga važno? Kapiram da ima ljudi koji prvenstveno uživaju i u tome ali ne možemo da se lažemo da je ovo što sam spomenuo ipak u svakoj igri prioritetno da bi zaista bila zabavna. U igrama se uživa na mnogo nivoa ali prevashodno je bitan gameplay i immersion faktor.

Kad odgledaš linkovani video možemo da nastavimo diskusiju, do tad - ne znaš ni sam šta braniš u vezi igre, niko je ne pljuje. Ja je nisam ni igrao ali sam dosta gledao na YT i čak i meni deluje fascinantno. S druge strane video sam i nekoliko misija i razočarao se i shvatio da je opet ista priča kao zadnjih 20 godina sa R*.
doctor je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 18.12.2018, 15:13   #606
Cracked But Whole
Starosedelac
 
Član od: 26.6.2016.
Lokacija: Beograd
Poruke: 1.638
Zahvalnice: 153
Zahvaljeno 568 puta na 345 poruka
Određen forumom Re: Red Dead Redemption 2

Očigledno je da nisi igrao, jer u suprotnom bi video koliko je sam gameplay i dizajn misija opravdan pričom. Lik nije spoilovao ništa u videu, i baš zato što nije ubacio elemente priče i način na koji ona napreduje, gubi sav kredibilitet kad je u pitanju kritika misija.
Ne kažem da uopšte nije u pravu, ubada u metu kad su neki argumenti u pitanju, ali mislim da on kao i mnogi drugi očekuju savršenu igru. Nijedna igra nikad neće biti savršena i ljudi će uvek nalaziti mane.
Ja se slažem da Rockstar mora da evoluira dizajn misija ubuduće, ali ovde se vidi da su mnoge misije išle pod ruku samog narativa. Niko drugi ne bi to mogao bolje da odradi da ima istu priču. Uporedi prethodna dva AC naslova i njihove užasne misije: sve sami ebeni fetch questovi! Ovde svaka misija gradi priču, gradi svet, gradi likove.
Cracked But Whole je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 18.12.2018, 18:29   #607
doctor
Deo inventara foruma
 
Član od: 14.3.2008.
Lokacija: EHCPCGG
Poruke: 12.110
Zahvalnice: 4.320
Zahvaljeno 3.295 puta na 2.274 poruka
Određen forumom Re: Red Dead Redemption 2

Nema veza da li opravdavaju jedno drugo to je poenta - smor je. Priča treba da bude u službi gejmpleja a ne obrnuto.
doctor je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Sledeći korisnik se zahvaljuje korisniku doctor na korisnoj poruci:
simke85 (18.12.2018)
Stara 18.12.2018, 19:06   #608
mare037
Deo inventara foruma
 
Član od: 16.11.2011.
Lokacija: Kruševac
Poruke: 7.286
Zahvalnice: 30
Zahvaljeno 2.448 puta na 2.073 poruka
Određen forumom Re: Red Dead Redemption 2

Citat:
Dovahkiin kaže: Pregled poruke
RDR2 je odlicna igra i cudno mi je sto nije uzela titule za igru godine...
Santa Monica je rizikovala sa God of War franšizom i donela fenomenalno osveženje u već prezasićenoj hack&slash formi. Tako da je zasluženo odnela GOTY titulu. RDR2 koliko god sjajan bio, zadržao se starog recepta i to je ono što je donelo prevagu u Kratosovu korist.
mare037 je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 18.12.2018, 19:49   #609
Akumu
Veteran
 
Član od: 3.1.2006.
Poruke: 817
Zahvalnice: 285
Zahvaljeno 209 puta na 123 poruka
Određen forumom Re: Red Dead Redemption 2

Odličan video. Same misije u Rockstar igrama nisu problematične i uglavnom su zanimljive, ali je način na koji nas Rockstar tera da ih igramo naporan. Baš sam letos igrao GTA III prvi put u životu, pošto sam pre 15 godina krenuo od VC i više puta mi je na pamet palo da igra ne crta kako tačno svaka misija treba da se odradi, za razliku od novijih igara. Čak i ako se isključe hintovi, tamo gde je to moguće, ne dobija se neka velika razlika jer se dešava ono što je u videu opisano u delu o sakrivanju kola - Rockstar je zamislio da se ta kola sakriju na tom jednom mestu, tako da isključivanje hintova ne omogućava da se nešto odradi na drugačiji način, onaj koji ćemo da smislimo u toku igranja, već na pogađanje mesta do kojeg bi nas hintovi inače odveli. Dobar je i primer sa prosjakom koji ga je uputio na tajnu partiju karata i putanju kojom se dolazi do prostorije u kojoj se to igra.

Igre se danas fokusiraju na nepotrebne stvari, poput tog čuvenog skupljanja konjskih ****, umesto na ono o čemu čovek priča i baš to i mene nervira godinama. Previše pažnje se posvećuje grafici, animacijama, cut scenama, a premalo priči, odnosno logici i slobodi u radnjama karaktera. Lepo je opisao gluposti u vezi sa kampom ili paljenjem vatre - džabe svo moguće treperenje lišća na vetru kad ti u igri možeš da ložiš drvo na kiši i da ono uredno gori. Takve stvari em izgledaju glupo, em dodatno nervira kad vidiš da nisu posvetili pažnju takvim detaljima. Eno u glupom GTA V ne može da se čučne, prosto da ne veruješ da je to nemoguće.

Hvala za kačenje videa.

Poslednja ispravka: Akumu (19.12.2018 u 0:30)
Akumu je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Sledećih 2 korisnika se zahvaljuje korisniku Akumu na korisnoj poruci:
doctor (18.12.2018), filpan (18.12.2018)
Stara 21.12.2018, 14:43   #610
pentraksil
Deo inventara foruma
 
Član od: 14.4.2007.
Lokacija: Nis
Poruke: 12.362
Zahvalnice: 4.520
Zahvaljeno 3.828 puta na 2.386 poruka
Slanje poruke preko MSN-a korisniku pentraksil
Određen forumom Re: Red Dead Redemption 2

Nije moja slika, ali je osvetljenje je zaista najbolje koje sam ikada video u nekoj igri......


pentraksil je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 21.12.2018, 15:10   #611
caine
Deo inventara foruma
 
Član od: 24.2.2006.
Lokacija: Nis
Poruke: 3.038
Zahvalnice: 723
Zahvaljeno 946 puta na 594 poruka
Određen forumom Re: Red Dead Redemption 2

Citat:
doctor kaže:
Nema veza da li opravdavaju jedno drugo to je poenta - smor je. Priča treba da bude u službi gejmpleja a ne obrnuto.
A sto tako treba, jer se tebi tako svidja? Prave se igre i gde je gameplay u sluzbi price, i obrnuto, za svaciji ukus, sreca pa se ne prave samo za Doktora koji nam diktira da tako treba jer on voli takve igre
caine je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 21.12.2018, 16:29   #612
Cracked But Whole
Starosedelac
 
Član od: 26.6.2016.
Lokacija: Beograd
Poruke: 1.638
Zahvalnice: 153
Zahvaljeno 568 puta na 345 poruka
Određen forumom Re: Red Dead Redemption 2

Realno, da ne odlazimo sada u diskusiju koja bi izgledala kao staromodni sukob naratologa i ludologa, dobro je uvek imati igre koje imaju makar jedan od ta dva elementa na visokom nivou. Ako su oba dobro ukombinovana, još bolje, ali ja sam svakako veći ljubitelj dobre priče nego gejmpleja, tako da ovo meni odgovara. GoW je zato i uzeo nagradu za igru godine jer je napravio dobar balans, ali iako je i tu priča odlična, dobro prikazani odnosi likova i građenje emotivne spone sa njima, ipak nema taj epski momenat koji sam očekivao od GoW naslova, i tačno se vidi da su se spremali više za nastavak, dok RDR2, iako je prequel, daje tu epsku širinu narativa, velikih okršaja i drastičnih promena, i jakih likova koji prolaze kroz transformacije.
Cracked But Whole je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 21.12.2018, 16:48   #613
caine
Deo inventara foruma
 
Član od: 24.2.2006.
Lokacija: Nis
Poruke: 3.038
Zahvalnice: 723
Zahvaljeno 946 puta na 594 poruka
Određen forumom Re: Red Dead Redemption 2

Ma to uopste ne bi bio takav sukob, bas je moja poenta u tome da ne treba da postoji sukob, nego da ima za svakog ponesto I za naratologe, i za ludologe, i za ove kao sto je Doktor kojima je bitno samo da je mehanika zabavna - sto je sasvim ok, al ne da nam namece misljenje da iskljucivo tako treba...
caine je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 21.12.2018, 18:05   #614
doctor
Deo inventara foruma
 
Član od: 14.3.2008.
Lokacija: EHCPCGG
Poruke: 12.110
Zahvalnice: 4.320
Zahvaljeno 3.295 puta na 2.274 poruka
Određen forumom Re: Red Dead Redemption 2

Citat:
caine kaže: Pregled poruke
A sto tako treba, jer se tebi tako svidja? Prave se igre i gde je gameplay u sluzbi price, i obrnuto, za svaciji ukus, sreca pa se ne prave samo za Doktora koji nam diktira da tako treba jer on voli takve igre
Citat:
caine kaže: Pregled poruke
Ma to uopste ne bi bio takav sukob, bas je moja poenta u tome da ne treba da postoji sukob, nego da ima za svakog ponesto I za naratologe, i za ludologe, i za ove kao sto je Doktor kojima je bitno samo da je mehanika zabavna - sto je sasvim ok, al ne da nam namece misljenje da iskljucivo tako treba...
Bravo ti si sad car najveći, kako si samo tolerantan i otvoren. Zadnjih 30 godina je fokus u igrama bio na gejmpleju i immersion faktoru pre svega a u zadnje dve generacije konzola su se pojavile ove hiper linearne smaračine sa bazičnim ispodprosečnim gejmplejem (ne pričam o RDR2 koji nipošto nije eksplicitno takav kao igra u celini) i sad ćemo taj smor da pravdamo ovakvim splačinama od postova kao što je tvoj.

Ako mi se gleda film gledaću film. Igre su interaktivno iskustvo pre svega, ali nekima evidentno fali sposobnost za kreativno mišljenje pa vole da ih igra drži za ruku i fascinira banalnim wow faktorima i momentima.
doctor je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Sledećih 2 korisnika se zahvaljuje korisniku doctor na korisnoj poruci:
filpan (21.12.2018), Sertaita (22.12.2018)
Stara 21.12.2018, 22:22   #615
caine
Deo inventara foruma
 
Član od: 24.2.2006.
Lokacija: Nis
Poruke: 3.038
Zahvalnice: 723
Zahvaljeno 946 puta na 594 poruka
Određen forumom Re: Red Dead Redemption 2

Pa nisam car najveci, nego je to neko najnormalnije razmisljanje i meni je cudno da neko razmislja drugacije. Meni je ove godine jedna od najboljih igara The Hex, u kojoj je gameplay u sluzbi price. I sta sad, takve igre ne treba da se prave i ja ne smem da uzivam u njima jer se tebi ne svidjaju? Pa da l ti stvarno verujes da treba se prave igre samo za ukus odredjenog dela publike i da mala umetnicka dela kao sto je The Hex ne treba da postoje Ja nisam pricao o "hiperlinearnim smaracinama", al ti si brate generalizovao i rekao da gameplay nikad ne treba da bude u sluzbi price, sto mi je neshvatljivo jer time eliminises mnogo odlicnih (prvenstveno indie) igara. Pa evo, takav ti je i legendarni Planescape: Torment, sta, to je trebalo da bude zamrseni RPG sa kompleksnom borbom, a ne story-driven igra? Pa onda point & click avanture, taj zanr ne treba da postoji, Grim Fandango i Monkey Island su smece???

Mislim, kapiram ja da ti sve posmatras iz svoje uske pucacine/immersive sim perspektive, al brate, da ocekujes da sve igre budu takve i da se odlicne igre druge vrste ne proizvode je... u najmanju ruku neozbiljno/cudno. Inace, igre kao sto je The Hex upravo koriste interaktivnost kako bi se izdvojile od drugih formi, iako su prvenstveno narativne (dakle, ne bi mogle da postoje u formi filma, knjige itd).

Poslednja ispravka: caine (21.12.2018 u 22:38)
caine je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 22.12.2018, 2:42   #616
pentraksil
Deo inventara foruma
 
Član od: 14.4.2007.
Lokacija: Nis
Poruke: 12.362
Zahvalnice: 4.520
Zahvaljeno 3.828 puta na 2.386 poruka
Slanje poruke preko MSN-a korisniku pentraksil
Određen forumom Re: Red Dead Redemption 2

Mislim da ni u cemu ne treba ici iz krajnosti u krajnost....Igre se mogu fokusirati na jednom od ta dva i i dalje biti odlicne i zabavne...To na sta su se ranije fokusirale ne treba da bude neko zlatno pravilo niti znaci da neki novi trendovi moraju da budu isto.

Verovali ili ne, moze da se postuje i uziva i u Rimworld-u i komplikovanom gameplay-u i u Life is Strange koji gameplay-a ima jako malo....

To da li ja ili neko drugi voli da odigra igru koja me, sa vremena na vreme, "vuce za rukav" i vodi (narativno i imerzivno) ne znaci da mi fali kreativno misljenje i da sam operisan od zivota i ostalih igara....Poprilicno besmislena tvrdnja....
pentraksil je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 22.12.2018, 12:33   #617
Shonkas
Banned
 
Član od: 2.11.2005.
Poruke: 5.379
Zahvalnice: 1.248
Zahvaljeno 618 puta na 468 poruka
Slanje poruke preko MSN-a korisniku Shonkas
Određen forumom Re: Red Dead Redemption 2

Ma mozemo mi PC igraci samo hejt da bacamo, a dali bi du*e da igramo ovo na nasim masinama...
Shonkas je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 22.12.2018, 15:33   #618
pentraksil
Deo inventara foruma
 
Član od: 14.4.2007.
Lokacija: Nis
Poruke: 12.362
Zahvalnice: 4.520
Zahvaljeno 3.828 puta na 2.386 poruka
Slanje poruke preko MSN-a korisniku pentraksil
Određen forumom Re: Red Dead Redemption 2

Citat:
Shonkas kaže: Pregled poruke
Ma mozemo mi PC igraci samo hejt da bacamo, a dali bi du*e da igramo ovo na nasim masinama...
Ja iskreno nisam video da neko ovde baca bilo kakav hejt RDR-u, samo normalna kritika koja se sada sa RDR 2 prebacila na neke besmislene licne prozivke bez ikakvog razloga.....
pentraksil je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 22.12.2018, 20:49   #619
Shonkas
Banned
 
Član od: 2.11.2005.
Poruke: 5.379
Zahvalnice: 1.248
Zahvaljeno 618 puta na 468 poruka
Slanje poruke preko MSN-a korisniku Shonkas
Određen forumom Re: Red Dead Redemption 2

Citat:
pentraksil kaže: Pregled poruke
Ja iskreno nisam video da neko ovde baca bilo kakav hejt RDR-u, samo normalna kritika koja se sada sa RDR 2 prebacila na neke besmislene licne prozivke bez ikakvog razloga.....
Nije fer traziti mane ovakvoj igri, kao da pljunes supermena jer ga KRIPTON zeza
Shonkas je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 23.12.2018, 1:30   #620
pentraksil
Deo inventara foruma
 
Član od: 14.4.2007.
Lokacija: Nis
Poruke: 12.362
Zahvalnice: 4.520
Zahvaljeno 3.828 puta na 2.386 poruka
Slanje poruke preko MSN-a korisniku pentraksil
Određen forumom Re: Red Dead Redemption 2

Citat:
Shonkas kaže: Pregled poruke
Nije fer traziti mane ovakvoj igri, kao da pljunes supermena jer ga KRIPTON zeza
Ja se licno ne bih slozio. To sto je igra odlicna ne znaci da treba zazmuriti na neke mane i pomenuti ih ako ih ima (naravno to zavisi i od licnog ukusa). Ako nesto u igri ne valja ili ako nesto smeta, ne znaci da je cela igra losa i da nije vrhunsko ostvarenje.
pentraksil je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Odgovor

Bookmarks sajtovi


Vaš status
Ne možete postavljati teme
Ne možete odgovarati na poruke
Ne možete slati priloge uz poruke
Ne možete prepravljati svoje poruke

BB kod: uključeno
Smajliji: uključeno
[IMG] kod: uključeno
HTML kod: isključeno


Slične teme
tema temu započeo forum Odgovora Poslednja poruka
Red Dead Redemption 2 Exia otpaTci 0 18.10.2016 15:11
Red Dead Redemption 2 (rumor) jonathan Akcione igre 0 10.4.2015 18:57
Red Dead Redemption za PC srksi otpaTci 3 9.4.2012 3:51
Red Dead Redemption Brzi82 Akcione igre 6 13.6.2010 0:22
Red Dead Redemption movie DylaN Kompjuteri i film 0 7.6.2010 22:39


Sva vremena su po Griniču +2 h. Sada je 13:05.


Powered by vBulletin® verzija 3.8.7
Copyright ©2000–2024, vBulletin Solutions, Inc.
Hosted by Beograd.com