Forum Sveta kompjutera

Nazad   Forum Sveta kompjutera > Internet > Internet usluge
Uputstvo Članstvo Kalendar Današnje poruke Pretraži

Internet usluge Provajderi, načini povezivanja...

Odgovor
 
Alatke vezane za temu Vrste prikaza
Stara 11.9.2009, 18:56   #161
genius
Deo inventara foruma
 
Član od: 28.11.2005.
Lokacija: stigo sam...
Poruke: 4.635
Zahvalnice: 91
Zahvaljeno 902 puta na 621 poruka
Određen forumom Re: Telekomov IP TV

Okej lepo kazi.. u MOM gradu tom i tom trenutno je usluga uzasna...

znaci ja mogu da potvrdim za Pozarevac da radi perfektno sve...
genius je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 13.9.2009, 10:27   #162
DobroslaV
Veteran
 
Član od: 6.11.2006.
Lokacija: Voždovac, Beograd
Poruke: 1.081
Zahvalnice: 571
Zahvaljeno 169 puta na 94 poruka
Određen forumom Re: Telekomov IP TV

Ja koristim IPTV već 5 meseci i NIKAD mi se nisu desili učestali prekidi (jedino pravi frku posle nestanka struje). Sve radi super i nikad nisam pomislio da se vratim na zemaljsku TV, čak par puta mi se činilo da je signal u HD rezoluciji.
I da, gledam TV više od tih 20 minuta dnevno.
DobroslaV je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 13.9.2009, 20:06   #163
Leonidas
Član
 
Član od: 3.6.2009.
Lokacija: Daj ne pitaj...
Poruke: 107
Zahvalnice: 8
Zahvaljeno 17 puta na 15 poruka
Određen forumom Re: Telekomov IP TV

Ja sam podneo zahtev za IPTV još pre više od 2 meseca, i desilo se isto što su otpevali Indexi u pesmi "Žute dunje":

Nit' se javlja, niti dolazi...

Leonidas je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 15.9.2009, 0:58   #164
real022
Veteran
 
Član od: 26.7.2007.
Poruke: 928
Zahvalnice: 444
Zahvaljeno 171 puta na 117 poruka
Određen forumom Re: Telekomov IP TV

Aj bilo bi lepo da se još neko javi kome radi kako treba..

Ili ko ima smetnje...

Pa jel moguće da u jednom gradu radi, u drugom ne radi..

Sremska Mitrovica - fail.

...samo da probam velikim slovima... NE RADI .

Stvarno šteta. Jedan dan sam gledao NFL kako treba. Slika je zakon.
Ponadao se. Sutradan Branko Kockica ceo dan na svim kanalima...

Kod nas trenutno uvode iptv samo sa adsl-om, ali primali su zahteve i bez adsl-a (ali ne uvode).



real022 je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 19.9.2009, 23:57   #165
Betta
Član
 
Član od: 18.9.2008.
Lokacija: Novi Sad
Poruke: 78
Zahvalnice: 1
Zahvaljeno 6 puta na 6 poruka
Određen forumom Re: Telekomov IP TV

Ja sam prijavio IPTV kod roditelja u Zrenjaninu, cekali smo skoro mesec dana, mozda i vise, uz ucestale pozive i pretnje da donesu opremu, uz ljubazan osmeh operaterke preko fona i recenicu `Ovo je vec 4 puta da zovete` Mama i tata su savrseno zadovoljno smetnji je bilo do sada jednom u mesec dana i to mi se cini da je bilo zbog opterecenja mreze, sve u svemu savrseno radi sve pohvale
Betta je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 6.10.2009, 22:02   #166
Kisr
Veteran
 
Član od: 1.7.2007.
Lokacija: Lost*in*space...And*time!
Poruke: 1.051
Zahvalnice: 403
Zahvaljeno 286 puta na 170 poruka
Određen forumom Re: Telekomov IP TV

Blam me da pitam,ali televizor mi nema scart izlaz,vec samo antenski ,moze li to nekako da se premosti?
Kisr je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 7.10.2009, 18:31   #167
VojaM
Ad Ministrator
 
Avatar korisnika VojaM
 
Član od: 19.8.2005.
Lokacija: Beograd, SK
Poruke: 7.280
Zahvalnice: 29
Zahvaljeno 3.041 puta na 1.544 poruka
Određen forumom Re: Telekomov IP TV

Jedino ako iskoristiš neki stari video kao modulator. Video, naravno, treba da bude ipak toliko "mlad" da ima SCART.
VojaM je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Sledeći korisnik se zahvaljuje korisniku VojaM na korisnoj poruci:
Kisr (7.10.2009)
Stara 7.10.2009, 20:22   #168
Kisr
Veteran
 
Član od: 1.7.2007.
Lokacija: Lost*in*space...And*time!
Poruke: 1.051
Zahvalnice: 403
Zahvaljeno 286 puta na 170 poruka
Određen forumom Re: Telekomov IP TV

Hehe,toga se nisam setio!Bas imam jedan stari video koji skuplja prasinu ali sada cu izgleda morati da ga povucem iz penzije,nadam se da ce moci na taj nacin.
Kisr je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 14.10.2009, 19:39   #169
Leonidas
Član
 
Član od: 3.6.2009.
Lokacija: Daj ne pitaj...
Poruke: 107
Zahvalnice: 8
Zahvaljeno 17 puta na 15 poruka
Određen forumom Re: Telekomov IP TV

Može li mi neko reći da li je moguće gledati IPTV na kompu preko programa ProgDVB?
TV karticu nemam, a ni para da je pazarim at the moment, pa bih probao ovu soluciju da koristim (naravno, ako je moguće, na netu sam našao i uputstvo kako podesiti program).

Hvala unapred na odgovoru...
Leonidas je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 14.10.2009, 20:56   #170
oluja
Superb Moderator
 
Avatar korisnika oluja
 
Član od: 17.8.2005.
Lokacija: Vojvodina
Poruke: 4.869
Zahvalnice: 2.932
Zahvaljeno 3.863 puta na 1.166 poruka
Određen forumom Re: Telekomov IP TV

Citat:
Leonidas kaže: Pregled poruke
Može li mi neko reći da li je moguće gledati IPTV na kompu preko programa ProgDVB?
TV karticu nemam, a ni para da je pazarim at the moment, pa bih probao ovu soluciju da koristim (naravno, ako je moguće, na netu sam našao i uputstvo kako podesiti program).

Hvala unapred na odgovoru...
Nije moguce. Koristi se "specijalan risiver" (Set-top box).

Pisali smo o tome http://www.sk.rs/2009/08/skds01.html

oluja je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Sledeći korisnik se zahvaljuje korisniku oluja na korisnoj poruci:
Leonidas (14.10.2009)
Stara 17.10.2009, 16:08   #171
McNAIR
Član
 
Član od: 24.9.2007.
Poruke: 216
Zahvalnice: 16
Zahvaljeno 18 puta na 14 poruka
Određen forumom Re: Telekomov IP TV

Kakvi seljaci dali mi pogresan PUK i sad treba da ih cekam nedelju dana da dodju
McNAIR je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 18.10.2009, 5:20   #172
BigBadVuk
Veteran
 
Član od: 4.1.2006.
Lokacija: Malinovka
Poruke: 1.036
Zahvalnice: 22
Zahvaljeno 113 puta na 92 poruka
Određen forumom Re: Telekomov IP TV

HEH..Telekom..
Ja sam zadnjih 9 meseci proveo na "ratnoj stazi" as SBB-om i njihovom tehnickom podrskom jer kad god je pala kisa,meni je dvadesetak kanala odlazilo u vecna lovista itd.. I onda sam se raspitao za IPTV i kao sve moze i sve je ok,tacnije tako je na telekomovim salterima u posti,e onda sam pitao ljude okolo po zgradama tipa:"Dobar dan komsija da nemate iskustva sa IPTV-om?", i sl..Reakcije koje sam dobio su isle od pitanja da li se to maze na hleb do razgovora sa likom koji me je vodio u stan da mi pokaze kako kod njega (NE)radi..Elem zakljucak:Ako ste u Novom Sadu,na Grbavici sanse su vam za normalan IPTV ravne bacanju dve D10 kockice..moze da bude 100% a moze da bude 0%,od ulaza do ulaza...Uzas zivi!Nekima neradi u opste( radi,imaju Branka kockicu da gledaju po ceo dan) a drugi imaju probleme samo ponekad..Komsija preko puta je podneo zahtev u avgustu i jos ceka "da ga ogreje sunce"..100 ljudi i 100 slucajeva od kojih svaki za sebe je sramota za bilo koju firmu koja drzi do sebe...
Telekom...heh...
BigBadVuk je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 18.10.2009, 17:20   #173
McNAIR
Član
 
Član od: 24.9.2007.
Poruke: 216
Zahvalnice: 16
Zahvaljeno 18 puta na 14 poruka
Određen forumom Re: Telekomov IP TV

Ja sam se prijavio sad u cetvrtak a zvali me odmah u petak ujutro.Ali problem su oni likovi koji rade tamo.45 minuta je frajer kliktao po misu da bi odstampao 10 strana na stampacu.Dodjem kuci a ethernet kabl duzine 1m,odem do njih a onaj sto je pisao ugovor pita el to ono sto ide u tv, i kad sam ja slozio facu o ne, kaze sad cu da zovem kolegu.Ovaj je poceo spiku da je 1m standard i da kupim u radnji duzi kabl.Kupim novi i vratim se kuci povezem i doceka me ekran ubacite PUK.Pozovem 977 kazem nemam PUK(kasnije se ispostavilo da je mi tip koji je stampao ugovor nije dao prilog2 ugovora na kome je upisan PUK),oni mi izdiktiraju ja da ukucam ne radi daljinac.Pozovem ponovo 977 (naravno uvek se javlja drugao osoba) kaze pritisni STB dugme i ok istovremeno.Ukucam PUK pa OK.Izadje poruka setbox parametres dont match with registered once.Ponovo zovem 977 i sad ide ona opste prihvacena mudrost restartuj modem pa probaj.Naravno da nije htelo i ponovo ih zovem da su dali PUK od nekog drugog SETBOX-a i onda su rekli da ce doci da provere opremu.Da napomenem da je 2 puta pucala veza kad sam razgovarao sa podrskom.Neverovatno kakav call centar.Ako se ne pojave do sredine sedmice ima da uzmem onaj setbox i da im nabijem u ....
McNAIR je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 18.10.2009, 18:19   #174
sofiduda
Član
 
Član od: 3.5.2009.
Poruke: 44
Zahvalnice: 2
Zahvaljeno 0 puta na 0 poruka
Određen forumom Re: Telekomov IP TV

Ja sam takodje bio da se prijavim za iptv ,u cetvrtak i rece mi devojka zvacemo te za par dana da ti nasi ljudi instaliraju.Inace sam iz Zemuna.
sofiduda je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 18.10.2009, 19:48   #175
McNAIR
Član
 
Član od: 24.9.2007.
Poruke: 216
Zahvalnice: 16
Zahvaljeno 18 puta na 14 poruka
Određen forumom Re: Telekomov IP TV

Ja sam iz Krusevca i verovatno zovu odmah jer kod nas u gradu 99%trzista drzi sugavi SBB.U pravu je BigBadVuk cim padne kisa nestane polovina kanala iz SBB ponude nestane ili se toliko pokvari slika da je negledljivo.A stalno su povecavali cene i konacno se pojavila neka konkurencija.Ali umesto da ovi iz Lelekoma zelegnu i privuku sto vise korisnika tamo rade neki polupriuceni ljudi koji su na ta mesta dosli na ko zna koji nacin.
McNAIR je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 20.10.2009, 15:30   #176
BigBadVuk
Veteran
 
Član od: 4.1.2006.
Lokacija: Malinovka
Poruke: 1.036
Zahvalnice: 22
Zahvaljeno 113 puta na 92 poruka
Određen forumom Re: Telekomov IP TV

Neznam kako se kod vas u Krusevcu dolazi do takvih mesta,kod nas u NSu ima dve mogucnosti:
Peces dobru prepecenicu i gajis kvalitetne prasice,diploma i struka postaju malo bitne u tom slucaju.
Pod dva imas neku rodbinu/kuma/prijatelja ili JAKOO dubok dzep da "das gde treba",u tom slucaju diploma i struka postaju TOTALNO nebitne..

Lelekom..hehehe
izvinjavam se za OT ali ovo je bilo jace od mene...
BigBadVuk je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 21.10.2009, 2:29   #177
McNAIR
Član
 
Član od: 24.9.2007.
Poruke: 216
Zahvalnice: 16
Zahvaljeno 18 puta na 14 poruka
Određen forumom Re: Telekomov IP TV

Evo da napisem kraj ove sage zvana IPTV.Zove me u ponedeljak ujutro tip iz call centra.Kao Vi ste prijavili kvar.Rekoh da pogresan PUK.Pogledajte serijski broj na setboxu i onaj na ugovoru i ja vidim ne slazu se.A na kutiji stoji onaj seriski broj sa ugovora.Kaze vratite im opremu da Vam daju drugu.Odem do nijh i kazem u kutiji je pogresan setbox.(Verovatno nekom bilo dosadno pa se igrao sa setboxevima)Vratite nam ugovor i zvacemo Vas mi ponovo da potpisete ugovor.Zasto da komplikujemo pitam, dajte mi njegov PUK pa da prikljucim.Ne mogu,moram da pitam sefa komplikovano je to ne razumes( da da moras da resis Sredingerovu jednacinu jer se u njenom resenju krije PUK).Vratim se kuci i negde oko 2 sata zove riba i kaze mozete doci da potpisete ugovor sve je sredjeno samo im recite da Vam daju isti setbox.Opet odem u poslovnicu objasnim tipu sad me je zvala Vasa koleginica da potpisem ugovor.Kaze sad cu da vidim.Nema ga jedno 10 minuta,vraca se i kaze mora da je neka greska sad sam pitao seficu.Odite vi do upravne zgrade Telekom centra verovatno su vas tamo zvali.Odem do njih,tamo neka zena koja radi mi kaze mi radimo samo poslovne ugovore ne radimo sa tim.Ja vec popizdeo pokazem broj sa koga me je zvala operaterka iz call centa.Ova riba potvrdi da me je zvala.Ova zena okrene poslovnicu malo im podvikne sta to rade tamo i posle 15 minuta zvoni telefon,neka dodje klijent doneo Mika opremu.Totalno rasulo.Naravno niko tamo da se izvini.Bonton na nivou.Ponovo cekanje na ugovor i da uzitak bude potpun nisu mi dali uputsvo za daljinac.Stvarno treba da dobiju nekog gazdu da im uvede malo reda.Ovako samo brukaju casno i neukaljano ime Lelekoma

Poslednja ispravka: McNAIR (21.10.2009 u 2:41)
McNAIR je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 21.10.2009, 6:14   #178
BigBadVuk
Veteran
 
Član od: 4.1.2006.
Lokacija: Malinovka
Poruke: 1.036
Zahvalnice: 22
Zahvaljeno 113 puta na 92 poruka
Određen forumom Re: Telekomov IP TV

OMG,kad procitam sve ovo..vidim ja da je SBB okej,a ni kisa nije tako cesta u ovim krajevima...izgleda da je SVE bolje od Telekoma..Nije vredno zivaca,i ja treba da im dam pare da me setaju okolo i zezaju kako im se prohte..NECE MOCI!

Neka,ne treba mi IP TV odustajem!

Poslednja ispravka: Iris (21.10.2009 u 10:49)
BigBadVuk je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 27.10.2009, 15:36   #179
sofiduda
Član
 
Član od: 3.5.2009.
Poruke: 44
Zahvalnice: 2
Zahvaljeno 0 puta na 0 poruka
Određen forumom Re: Telekomov IP TV

Koliko se ceka dolazak tehnicara za instaliranje iptv telekoma.Predao zahtev 15 Iz Zemuna sam.
sofiduda je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 2.11.2009, 17:40   #180
AcaN
Član
 
Član od: 12.6.2008.
Lokacija: NS
Poruke: 89
Zahvalnice: 33
Zahvaljeno 5 puta na 4 poruka
Određen forumom Re: Telekomov IP TV

Evo videh da Eunet reklamira IPTV od telekoma,kako se moze uzeti kod njih,ali na sajtu nigde ne spominju cene ili nesto slicno,pa me zanima da li neko nesto zna o tome ili moram da njih zovem?
AcaN je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Odgovor

Bookmarks sajtovi

Tagovi
ip tv, telekom, telekom srbija, usluga


Vaš status
Ne možete postavljati teme
Ne možete odgovarati na poruke
Ne možete slati priloge uz poruke
Ne možete prepravljati svoje poruke

BB kod: uključeno
Smajliji: uključeno
[IMG] kod: uključeno
HTML kod: isključeno


Slične teme
tema temu započeo forum Odgovora Poslednja poruka
Dial Up u Srbiji marko1986 Internet usluge 37 14.1.2008 1:18
Telekomov ADSL ruter Sagem Fast 1201 i Ubuntu 6.10 problem Marshall George Slobodni softver 2 27.4.2007 0:01


Sva vremena su po Griniču +2 h. Sada je 11:46.


Powered by vBulletin® verzija 3.8.7
Copyright ©2000–2024, vBulletin Solutions, Inc.
Hosted by Beograd.com