Forum Sveta kompjutera

Nazad   Forum Sveta kompjutera > Internet > Internet usluge
Uputstvo Članstvo Kalendar Današnje poruke Pretraži

Internet usluge Provajderi, načini povezivanja...

 
 
Alatke vezane za temu Vrste prikaza
Stara 1.2.2006, 1:41   #1
sssnake
Član
 
Član od: 20.1.2006.
Poruke: 68
Zahvalnice: 4
Zahvaljeno 2 puta na 2 poruka
Question Internet uslovi u bloku 1 na NBGD

Trenutno koristim dial-up i zelim da predjem na neki "broadband" (za nase uslove ) ADSL, cable (kod mene u zgradi je PTT, ako je on los da li mogu da uzmem od drugog ili PTT sada ima monopol na moju zgradu), wireless ili neki brzi satelit. Interesuju me narocito uslovi kod mene u bloku 1 uz ova neka opsta pitanja. Sto se tice ADSL-a, interesuje me gde je/koliko je udaljena najbliza centrala meni(zivim kod Perpera), kakav je Neobee (P2P uslovi, stalnost brzine, prosecna brzina, ping zbog online igranja, da li etiketiraju heavy downloadere, koliko im treba za instalaciju...), ko inace ima najbolji odnos cena kvalitet, i sta je to sto sam video na forumu da ce Telekom na NBGD nuditi ADSL2 po cenama ADSL-a. Za wireless, opste o uslovima i gde su najblizi access point-ovi (nezgodna stvar kod mene je sto mi dugacka zgrada kvari vidljivost sa blokom 30 gde ima nekih antena i ne vidim Genex i sve dole ka Studentskom gradu jer nisam okrenut na tu stranu, najcistiji mi je pogled ka Crkvi svetog Dimitrija i Banovom Brdu. Kakav je PTT kablovski? Da li ima neki povoljan a brz (>=512kbps)satelit i sta mislite da je najbolje za upload kod satelita? Najvaznije, ima li neko iz bloka 1 i blize okoline da mi kaze svoja iskustva.
sssnake je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
 

Bookmarks sajtovi


Vaš status
Ne možete postavljati teme
Ne možete odgovarati na poruke
Ne možete slati priloge uz poruke
Ne možete prepravljati svoje poruke

BB kod: uključeno
Smajliji: uključeno
[IMG] kod: uključeno
HTML kod: isključeno


Slične teme
tema temu započeo forum Odgovora Poslednja poruka
Na preklop,bez antene,spoljni ekran,VGA upotrebljiva kamera,mp3 150-160EUR??? Ilic Marko Aparati i oprema 6 31.1.2006 19:12
Zasto je slika na monitoru losija nego na TV Bosko Bozinovski Video/TV softver 2 18.1.2006 14:21
Slika sa kompa na TV Svideo komunista Grafika 5 16.1.2006 23:51


Sva vremena su po Griniču +2 h. Sada je 7:14.


Powered by vBulletin® verzija 3.8.7
Copyright ©2000–2024, vBulletin Solutions, Inc.
Hosted by Beograd.com