Forum Sveta kompjutera

Nazad   Forum Sveta kompjutera > Test Drive > Šta da kupim? > ŠDK - Osnovne komponente

ŠDK - Osnovne komponente Saveti u vezi sa kupovinom osnovnih komponenti računara: procesora, ploča, memorije...

Odgovor
 
Alatke vezane za temu Vrste prikaza
Stara 24.3.2009, 3:59   #121
AstraLogos
Deo inventara foruma
 
Član od: 25.10.2005.
Lokacija: Vrsac - lepa varos
Poruke: 3.511
Zahvalnice: 1.431
Zahvaljeno 2.450 puta na 1.153 poruka
Slanje poruke preko Skypea korisniku AstraLogos
Određen forumom Re: Napajanje za kompjuter - da li je dovoljno?

Citat:
ukimafija kaže: Pregled poruke
Da, ali Taj Chieftec iz GPS (Delta) serije je losijeg kvaliteta od LC powera koji su sad aktuelni iz ovih serija sa crnim oklopom, a pogotovo je losije od OCZ SXS 500w...

Pa malo je vise nego sto treba, moguce cak i da ti je malo i probilo specifikaciju od dozvoljenog odstupanja...
U svakom slucaju LC power 6600GP ili OCZ SXS 500W koji je kvalitetniji ali opet ne znam koliko je to zujanje i da li ce ga biti i na tvom primerku, mada mislim da se dize velika prasina oko toga verovatno da to nije nista strasno...Ali kako hoces...Jedno od ta dva
OK. Kulturno pises, dajes argumente.
Moj drugar slucajno ima taj Chief i radi mu savrseno na ne bas slaboj konfi. E sada ako je ubo' dobar primerak... Svasta je moguce.
LC Power pricam iz licnog iskustva da fuserisu i da nisu kao predhodna Gold serija od 550W.
Nasem clanu Micki-u je bas taj OCZ SXS 500W propistao. Zamenio ga je drugim i sad i ovo drugo pisti. Da li je to dizanje prasine? Hocemo li se konacno poceti uciti na tudjim greskama???

THERMALTAKE 500W mislim da bi za pribliznu tu sumu ipak bilo najsigurnije napajanje.
Naravno da ima i mnogo boljih napajanja ali su i mnogo skuplja. Tako da smo ograniceni budzetom kada treba nesto preporucitia a da valja.
AstraLogos je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 24.3.2009, 15:22   #122
Doomche
V.I.P. Test Drive
 
Član od: 18.2.2007.
Lokacija: Subsector Aurelia
Poruke: 7.473
Zahvalnice: 1.159
Zahvaljeno 2.446 puta na 1.922 poruka
Određen forumom Re: Napajanje za kompjuter - da li je dovoljno?

Citat:
AstraLogos kaže: Pregled poruke
OK. Kulturno pises, dajes argumente.
Moj drugar slucajno ima taj Chief i radi mu savrseno na ne bas slaboj konfi. E sada ako je ubo' dobar primerak... Svasta je moguce.
LC Power pricam iz licnog iskustva da fuserisu i da nisu kao predhodna Gold serija od 550W.
Nasem clanu Micki-u je bas taj OCZ SXS 500W propistao. Zamenio ga je drugim i sad i ovo drugo pisti. Da li je to dizanje prasine? Hocemo li se konacno poceti uciti na tudjim greskama???

THERMALTAKE 500W mislim da bi za pribliznu tu sumu ipak bilo najsigurnije napajanje.
Naravno da ima i mnogo boljih napajanja ali su i mnogo skuplja. Tako da smo ograniceni budzetom kada treba nesto preporucitia a da valja.
Sve je to tachno shto njemu pishti, ali toliko smo puta preporuchili napajanje i on je prvi koji se na njega zhali na ovom forumu, tako da ipak mislim da se dizhe prashina oko toga. Kada to saberemo, to je 1 na benchu, 1 na Jonnyguru i 1 na SK forumu, cela 3 (nisam nashao review napajanja na Jonnyguru, morace Mickie to da potrazhi, kao i gde su rekli da SVAKO pishti). Pored toga, njegov model je bio od 600W, mada to ne bi trebalo da ima veze. Isto tako ja pretrazhih Jonnyguru, i videh da je moderator kupio to napajanje za neku staru mashinu, i nigde ne spominje da mu pishti, tako da je moguce da je u pitanju losha serija, koja je, opet moguce, povuchena iz prodaje, pa je Mickie zahvatio neki zaostali model kod tog prodavca (a bogami, kako ga je zeznuo za PDV, moguce i da mu je samo vratio ono staro napajanje).
Sigurno bi se neko javio od ljudi u zadnjih 6 meseci koliko se ovo napajanje preporuchuje, da ima isti problem...

Mozhe da potrazhi taj Thermaltake, ali neka obrati pazhnju da to bude ili Toughpower Q-fan (W0151, koji nisam video da se nalazi kod nas), ili TR2 Q-fan (W0194), jer obichan TR2 koji ima da se nadje nije toliko kvalitetan (manji vent = buchniji, slabija 12V grana, nije 80+, pasivan PFC, manje 6-pinskih i S-ATA konektora), ali ako se ne varam ovi kvalitetniji su skuplji i oko 20e...
Doomche je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 24.3.2009, 18:33   #123
Mickie
Deo inventara foruma
 
Član od: 22.11.2005.
Poruke: 3.399
Zahvalnice: 389
Zahvaljeno 716 puta na 542 poruka
Određen forumom Re: Napajanje za kompjuter - da li je dovoljno?

E ovako... nije mi uvaljeno isto napajanje jer nisam bas tolika ovca. Na ovom novom ima vise HDD prikljucaka (onih sto nisu sata), kablovi su nesto kraci a kutija je veca i bila je neotvorena (ja sam licno skinuo foliju). Evo cuvam obe kutije kod kuce. I sa novim SXS-om je stigo i naponski kabl za americke stekere, a sa onim prvim nije. U oba slucaja sam ja prvi otvorio kutiju, samo sa prvim sam dao njima da montiraju a sa novim sam montirao sam. Znaci nije isti primerak a nije ni serija.

E sad za jonnyGuru... na to sam naleteo dok sam trazio review za OCZ MXS koji sam planirao da kupim kad mi je prodavac rekao da necu dobiti isti SXS jer nema. I zato nisam snimio link u FF, jer sam mislio da sam se otarasio od nonSteathXStream. Posle ste mi rekli da je Chief od 700 ili 750W bolji izbor, ja ga narucio, al kad sam doso da ga izmem prodavac reko da je stigo isti OCZ ko sto sam imao, dobavljac poslao to umesto finansijskog razduzenja.

Tu sam se zezuo sto odma nisam trazio pare nazad kad je reko da nema, nego sam reko da netreba da mi vraca pare zbog toga sto ponovo uzimam kod njega. I ja sam mu reko da mi ne odgovara ponovo SXS, al se on vadio da nikad nikome (sem meni) nije prodao napajanje koje ima veci broj od 500W na nalepnici, i ako ja ovo ne uzmem on je kao puko jer niko drugi nece da ga kupi. Zaustio je da mi kaze da oko ocu Chief treba da platim punu cenu tj, da uzmem ovo SXS i da dokupim Chef pa da imam dva. Al dok je zavrsio recenicu ja sam vec izaso na vrata sa SXS-om. Kad sam ga namontirao i kad je ponovo pocelo da pisti, odma sutra sam otiso opet da mu kazem da ce da bude reklamacija cim mi se zavrsi DL i neko rendeovanje - znaci sutra (sto sam poceo cim sam montirao napajanjea)Al necu da mi daje sugavi Codegen da se sluzim, nego nek narucuje odma Chief il nek vrce pare. A on je onda poceo da prica kako sam ja sam birao to napajanje i da on za njega u izvotu nije cuo te da nemoze da daje takvu garanciju. Rekao je da moze da posalje opet na reklamaciju pa sta bude - ako opet posalju isto, dobicu isto. Ja ga pitam da pogleda stanje tj dali ima neki SXS 600W kod dobavljaca, on rece da ima vazdan. Znaci dobicu isto. Odustanem ja od raklamacije jer verovatno opet nece imati smisla, jedino ako ubodem bas kad nema na lageru.

Znaci javite mi kad nemoze da nadjete OCZ LoudXStream 600W nigde da odma kupujem Chief od 700W a da ovo samljem na RMA. A ako mi opet posalju LXS, njega cu poslati nekom od vas sto ga preporucujete da vam malo svira uspavanku nocu...

PS: A ovo na JonnyGURU cu pokusati da potrazim, mada priznajem ne polazi mi nesto za rukom, nije valjda da su ga maknuli. Kad bih se setio sta sam ukucao u search tada... ima neke veze sa ModXStream 700W ili 500W (600 nije imalo) a onom mi izbacilo nSXS

Poslednja ispravka: Mickie (24.3.2009 u 18:41)
Mickie je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 24.3.2009, 21:35   #124
ukimafija
Deo inventara foruma
 
Član od: 10.7.2006.
Lokacija: Las Vegas, USA
Poruke: 5.435
Zahvalnice: 788
Zahvaljeno 1.618 puta na 1.389 poruka
Određen forumom Re: Napajanje za kompjuter - da li je dovoljno?

Definitivno se radi o falicnoj seriji ili serijama, to "isto" napajanje se prodaje i na zapadu i po iskustvima nisam imao prilike da procitam da ljudima to pisti.
Ali mi spadamo u "istocno trziste" i definitivno sam siguran da cesto roba koju mi dobijamo ovde nije isog kvaliteta kao roba koja se prododaje u USA recimo...Zasto? Pa tamo mozes da vratis sta god hoces i moraju da ti vrate pare ako nisi zadovoljan, ovde je to tesko...A i kod nasih slabo upucenih kupaca svasta prolazi...
Nama se salje skart serija ponekad, oni dobijaju najbolju...Hocu ka kazem da je napajanje kao build Q kvalitetno, solidno jako i ima dobre grane i zastitu, e sad za pistanje kulera na nejmu od serije i konkretno primerka vec zavisi...Ali sigurno nisu sva takva
ukimafija je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 24.3.2009, 21:47   #125
Mickie
Deo inventara foruma
 
Član od: 22.11.2005.
Poruke: 3.399
Zahvalnice: 389
Zahvaljeno 716 puta na 542 poruka
Određen forumom Re: Napajanje za kompjuter - da li je dovoljno?

Ne pisti kuler. Pisti +12vSB grana. Valjda se tako pise pravilno? Mislim na onu granu koja radi i kad je kompjuter ugasen, uvek kad je napajanje pod naponom. A SERIJA NIJE ISTA. Dva primerka koja sa kojima sam imao/imam iste probleme su fizicki vrlo razlicita. A prvo je kupljeno krajem septembra dok je drugo pocetkom februara. Znaci nema teorije da iste su serije. Nije zaostalo na lageru jer sam na drugo cekao skoro pa zakonskih 45 dana, sve dok Alti nije dobio novu turu od OCZ-a. Ili su mozda iskoristili onu OCZ-ovu pogodnost za zamenu, nemam pojma.

OCZ je kao kompanija mila majka prema korisnicima, ali od toga nemas nista ako zivis u Srbiji. Jako gotivim takve customer-centric kompanije i zato mi ovo sve pada josh teze...

PS: Mislim da se ta OCZ-ova pogodnost za zamenu zove "swap out" i mislim da su to uptavo i uradili, jer sam dobio i naponski kabl za americke stekere koji se obicno ne dobija u evropi, kolko ja znam. Ispavte me ako gresim.

PS: http://www.gamespot.com/pages/forums...ic_id=26582091 evo zanji post ovde, lik kaze da je imao problem sa SXS 650W. Nisam znao da ima i takvo... voleo bih da nadjem ceo jedan topic o tome da se uverite da nisam lud i da mi ne zuji u glavi...

Opet EDIT: Eve jedan thread direk(t)no sa OCZ foruma. http://www.ocztechnologyforum.com/fo...ad.php?t=50857 Ovde je 700W u pitanju. Izgleda da se verovatnoca pistaceg primerka povecava sa snagom napajanja. To objasnjava zasto ljudi nemaju problema sa SXS 500W. Tako nekako je rekao i onaj lik na jonnyGuru... jedem se ziv sto nemogu to da nadjem.

Evo josh malo http://www.gamespot.com/pages/forums...ic_id=26166906 ovo je isto ko moje

Poslednja ispravka: Mickie (24.3.2009 u 22:26)
Mickie je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 25.3.2009, 8:35   #126
ajjajj
Novi član
 
Član od: 20.3.2009.
Poruke: 28
Zahvalnice: 15
Zahvaljeno 4 puta na jednoj poruci
Određen forumom Re: Napajanje za kompjuter - da li je dovoljno?

Може ли неко да сними "пиштање напајања кад је под напоном а рачунар угашен", рецимо мобилним телефоном као диктафоном, па да то постави негде на интернету и да линк ка снимку. Колико се разумем у физику једини могући извор звука су вибрације. Једино што може бити извор вибрација у напајању кад је под напоном а без потрошње је пакет лимова у трансформатору. Фреквенција тих вибрација је 50Hz ако је уређај прикључен на европску мрежу а 60Hz ако је уређај прикључен на америчку електромрежу.
Још мало физике: ако је конструкција подложна резонанци на 50 херца не значи да је подложна и на 60 херца.
ЗАКЉУЧАК: Уређај-напајање које је рађено за америчко тржиште и тамо беспрекорно ради не мора бити добро и у европским условима. Поготово ово важи за робу која нема цертификат европске комисије - то је знак "СЕ" обично и на налепници и у пратећим папирима.
Лек против "пиштања" изазваног осцилацијама магнетног језгра трансформатора је притезање лимова и укрућење осталих делова конструкције. Ово зујање се притезањем може смањити само до неке мере јер оно постоји докле год је трафо под напоном. Једини начин да се отклони је искључење са напона.
Edit: Да ли је неко пробао смањити буку притезањем вијака напајања и кућишта?

Poslednja ispravka: ajjajj (26.3.2009 u 8:14)
ajjajj je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Sledećih 4 korisnika se zahvaljuje korisniku ajjajj na korisnoj poruci:
1972 (25.3.2009), Doomche (25.3.2009), Thunder (8.5.2009), vlajo (25.3.2009)
Stara 14.5.2009, 14:27   #127
kvare_cg
Član
 
Član od: 15.11.2006.
Poruke: 427
Zahvalnice: 20
Zahvaljeno 50 puta na 43 poruka
Određen forumom Re: Napajanja

E ovako, kupo sam novi komp
proc e7400
2 GB RAMa
Palit 9800gt 512
P5Q SE maticnu

E sad ovaj mi je lik stavio neko frontier napajanje od 450 wati, a dok igram CoH ili FEAR 1, pojavljuju mi se anomalije zestoke i blue scren of death. Da li to moze biti do napajanja?
kvare_cg je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 14.5.2009, 14:30   #128
Picard
Deo inventara foruma
 
Avatar korisnika Picard
 
Član od: 30.11.2008.
Lokacija: NI
Poruke: 11.787
Zahvalnice: 682
Zahvaljeno 4.326 puta na 3.571 poruka
Određen forumom Re: Napajanja

Moze. Ako mozes pozajmi od nekoga normalno napajanje, pa probaj. Ako se opet desava, onda je graficka u pitanju. Svaka cast tome koji ti je stavio Fronta na tu masinu...
Picard je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 14.5.2009, 14:30   #129
vlajo
Starosedelac
 
Član od: 5.10.2008.
Lokacija: na terenu, po rubovima civilizacije
Poruke: 2.376
Zahvalnice: 214
Zahvaljeno 441 puta na 373 poruka
Određen forumom Re: Napajanja

Gde bre Frontier uz tu konfiguraciju.... Može da bude do napajanja, ali to moraš da proveriš u servisu.
vlajo je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 14.5.2009, 16:22   #130
kvare_cg
Član
 
Član od: 15.11.2006.
Poruke: 427
Zahvalnice: 20
Zahvaljeno 50 puta na 43 poruka
Određen forumom Re: Napajanja

Pa ja mislim da je do njega u pm,a sad, na ono dodatno napajanje graficke, mogu da se prikljuce dva ona cetvoropinska konektora koja idu iz napajanja, a samo je jedno prikaceno, drugo nije, ima li to kakve veze
kvare_cg je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 14.5.2009, 16:25   #131
Picard
Deo inventara foruma
 
Avatar korisnika Picard
 
Član od: 30.11.2008.
Lokacija: NI
Poruke: 11.787
Zahvalnice: 682
Zahvaljeno 4.326 puta na 3.571 poruka
Određen forumom Re: Napajanja

Moze da bude i zbog toga.
Picard je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 16.5.2009, 20:35   #132
ajjajj
Novi član
 
Član od: 20.3.2009.
Poruke: 28
Zahvalnice: 15
Zahvaljeno 4 puta na jednoj poruci
Određen forumom Re: Napajanje za kompjuter - da li je dovoljno?

Ипак пробај у сервису, графичка је осетљива и на нестабилност напајања и на нестабилност и тзв. багове у програму игрице. Посебно ти препоручујем сервис јер су графичке са истом ознаком и из исте испоруке често неуједначеног квалитета па ти је највероватније решење замена графичке док је још под гаранцијом.
Ако бараташ са енглеским скини са сајта произвођача оригинални "јузер мануал" и "сервис мануал" тј. упутства за кориснике и серви******************************** тачно за тип графичке каква је твоја. Могуће је да нађеш и на српском или хрватском то је сада већ, веровао или не, пракса многих великих кућа - дошли и ми на ред.
ajjajj je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 16.5.2009, 21:47   #133
ivanza
Deo inventara foruma
 
Član od: 19.7.2006.
Lokacija: Zaječar, I.Srbija
Poruke: 4.140
Zahvalnice: 148
Zahvaljeno 991 puta na 765 poruka
Određen forumom Re: Napajanje za kompjuter - da li je dovoljno?

Cim spomenu Intel E7400 + geforce 9800gt + Frontier 450W meni se odmah smrklo pred ocima.

Geforce 9800gt je dobar potrosac struje i za njeno dobro funkcionisanje je potrebno brendirano napajanje od 450W+. Takva napajanja kostaju blizu 50e pa navise (u tih 50e nije uracunata cena kucista).

Cak ni Frontier od 550W ne bi mogao da izgura ovu grafu. Ustvari ni jedno Kinesko napajanje jednostavno nije dovoljno jako da se nosi sa 9800gt a cene nekih od takvih napajanja se krecu do malo preko 2000 dinara bez obzira koliko vati ima.

Menjaj taj Frontier (cija je cena inace 10 do 15e) dok jos mozes i doplati jos 40e za neko ljudsko napajanje tipa OCZ StelthXtream 500W (koje kosta izmedju 50 i 55e).
ivanza je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 28.5.2009, 16:39   #134
Souln
Novi član
 
Član od: 28.5.2009.
Poruke: 2
Zahvalnice: 0
Zahvaljeno 0 puta na 0 poruka
Određen forumom Re: Napajanje za kompjuter - da li je dovoljno?

Radice ti to napajanje ali ce biti optereceno, bolje skupi jos malo para i uzmi LC Power od 550W ili 600 W. Ja sam zbog moje 9800GTX+ morao sa 450 W da predjem na 600 W. Najbolja kupovina za mene, nasao sam ga u Etron firmi u Beograd-u. Staro napajanje je bilo toliko optereceno da je postizalo veoma visoke temerature.
Souln je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 2.6.2009, 9:04   #135
bojanh
Starosedelac
 
Član od: 26.9.2007.
Poruke: 2.405
Zahvalnice: 538
Zahvaljeno 291 puta na 243 poruka
Određen forumom Re: Napajanje za kompjuter - da li je dovoljno?

konfiguracija je:
athlon x2 5200
msi k9n neo-f
2gb ram
asus 4670 512
250gb hdd
dvdrw

napajanje je neko lc 8360 btx

vidim da nema ta firma svoj sajt uopste,a ja imam to napajanje vec 5 godina i prebacio sam ga u ovaj gore navedeni komp,pa me zanima hoce li to napajanje izdrzati takvu konfiguraciju?

radi se o tome da mi je stigla gore navedena konfiguracija sa napajanjem slicnog naziva,lc b350 atx koje je tise od mog napajanja starog 5 godina i samo sam im zamenuo mesta ,i sad imam u mojoj staroj konfiguraciji to napajanje iz ove dual core konfe,a moje staro napajanje sam ubacio u ovu novu konfu i takvu je planiram prodati,pa sledi pitanje,jel moze da izdrzi ili ce da crkne uskoro ?
bojanh je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 2.6.2009, 11:29   #136
toxic
Deo inventara foruma
 
Član od: 16.6.2008.
Lokacija: Bananaland
Poruke: 4.294
Zahvalnice: 618
Zahvaljeno 875 puta na 758 poruka
Određen forumom Re: Napajanje za kompjuter - da li je dovoljno?

Pa, 5 godina je dosta dug period... Da je novo, ili bar malo novije, izdrzalo bi sigurno, ovako ko zna u kakvom je sada stanju. Moras malo da ga isprobas, ako krene da se restartuje komp, to mu je.
toxic je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 2.6.2009, 11:33   #137
bojanh
Starosedelac
 
Član od: 26.9.2007.
Poruke: 2.405
Zahvalnice: 538
Zahvaljeno 291 puta na 243 poruka
Određen forumom Re: Napajanje za kompjuter - da li je dovoljno?

pa tako sam i ja mislio

jedino onda da vijam nekog novijeg kineza u oglasima od 400,450w,frontier,codegen,thermal master,vito i slicne marke.

hoce li takvo neko napajanje da izdrzi onda bez problema ?

a da li osim restarta moze da se desi i da pregori ploca,graficka ili tako nesto ?
bojanh je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 2.6.2009, 11:40   #138
toxic
Deo inventara foruma
 
Član od: 16.6.2008.
Lokacija: Bananaland
Poruke: 4.294
Zahvalnice: 618
Zahvaljeno 875 puta na 758 poruka
Određen forumom Re: Napajanje za kompjuter - da li je dovoljno?

Da, ali se redje desava. Uglavnom samo ode napajanje.
Moze kinez to da drzi, ali gledaj da imas garanciju jedno nedelju dana na napajanje (toliko, odprilike daju, do 1 mesec). Ako ce da crkne, crci ce odmah.
toxic je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 2.6.2009, 11:53   #139
ukimafija
Deo inventara foruma
 
Član od: 10.7.2006.
Lokacija: Las Vegas, USA
Poruke: 5.435
Zahvalnice: 788
Zahvaljeno 1.618 puta na 1.389 poruka
Određen forumom Re: Napajanje za kompjuter - da li je dovoljno?

Covece daj ~2000din za LC power 420H (12cm fan) 420w i miran si, mnogo vise nego sa klasicnim kinezom na koga bi pukao pare, ovo bar valja za nesto, staro prodaj a ovo ostavi sebi, gde ces to staro napajanje da vukljas
ukimafija je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 2.6.2009, 11:56   #140
bojanh
Starosedelac
 
Član od: 26.9.2007.
Poruke: 2.405
Zahvalnice: 538
Zahvaljeno 291 puta na 243 poruka
Određen forumom Re: Napajanje za kompjuter - da li je dovoljno?

dao bi ja 2000 din za lc 420,ali onda opet moram da podizem cenu konfiguracije za tih 2000din + ptt troskovi,pa zato trazim sto jeftinije resenje.

inace u toj konfiguraciji je bio chieftec od 400w koji je odnesen na servis u beograd,odneo je kolega od koga sam kupio komp,jer mu se jako cesto restartovao racunar,pa sutra ocekujem da mi stigne napajanje sa servisa.

da li servisirano napajanje moze da radi kako treba ili ce opet da pravi iste probleme posle nekog vremena?

kakvo je ovo napajanje u odnosu na to 420w od 20e:
- Lc Power 6420 v1.3 420W super silent series 120mm fan, potpuno novo neotpakovano.
u maloprodaji je 35e,ja ga nabavljam za 25e isplati li se uzeti ovo ?

Poslednja ispravka: bojanh (2.6.2009 u 12:07)
bojanh je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Odgovor

Bookmarks sajtovi

Tagovi
napajanje

Alatke vezane za temu
Vrste prikaza

Vaš status
Ne možete postavljati teme
Ne možete odgovarati na poruke
Ne možete slati priloge uz poruke
Ne možete prepravljati svoje poruke

BB kod: uključeno
Smajliji: uključeno
[IMG] kod: uključeno
HTML kod: isključeno


Slične teme
tema temu započeo forum Odgovora Poslednja poruka
Sta ako napajanje nema 6pin ili 8pin pcie Wolfy Grafika 15 19.10.2019 22:04
Napajanje Enermax ili Thermaltake Ivann ŠDK - Ostale komponente 8 1.9.2008 15:55
Napajanje Frontier 400 W Chemist Ostale komponente 30 11.5.2008 22:51
Napajanje za ATI Radeon HD3870 yahhoo ŠDK - Ostale komponente 37 9.3.2008 0:59
Napajanje operator ŠDK - Ostale komponente 16 10.9.2007 20:17


Sva vremena su po Griniču +2 h. Sada je 5:40.


Powered by vBulletin® verzija 3.8.7
Copyright ©2000–2024, vBulletin Solutions, Inc.
Hosted by Beograd.com