Forum Sveta kompjutera

Nazad   Forum Sveta kompjutera > Test Drive > Šta da kupim?
Uputstvo Članstvo Kalendar Današnje poruke Pretraži

Šta da kupim? Saveti oko kupovine novog ili nadogradnje starog računara

 
 
Alatke vezane za temu Vrste prikaza
Stara 7.12.2009, 21:57   #1
jonathan
Deo inventara foruma
 
Član od: 26.11.2006.
Poruke: 5.187
Zahvalnice: 948
Zahvaljeno 1.398 puta na 678 poruka
Određen forumom muzički player

Ovakva je situacija.

Imam zvucnike sa pojacalom. Tacnije 2.1 genius 1255. Zelim uredjaj na kojih cu ih spojit i slusat muziku. Kratko jasno. Ovih dana sam u potrazi za takvim nesto pa me interesuje misljenja vecine sta po tom pitanju poduzet.

Prva je bila solucija mp3 playera. Medjutim ono sto nude me nije zadivilo jer imam k750 koji je meni licno pogodniji.


iPod je najbolja solucija ali ! iPod izadje nekih stotinjak evra. Kada malo bolje pogledam, dodam koji € vise i uzmem WD media player. Ispada mi bolje jer na njega mogu nabacit filmova i slicno. Doduse nema memorije, treba i neka dodatna ali za pocetak moze bilokakav usb stick.

Al ida se vratim na muziku. Opet kazem, treba mi nesto sam oza muziku tak oda WD nije resenje jer cu nesto platit sto necu koristit. Te njegove funkcije pustanja HD filmova i slicno.

Dakle.. sta da uzmem kao player ?

Posto sam poceo sa mp3 playerima, ontao sam nesto od oko 60-70 € jer im je to realna cena. Ali kao st orece, misli mda je k750 meni licno bolji za tu opciju jer ga vec posedujem i imam dve kartice, onda mp3 player ispada bacanje para.

nije problem da izvodjim nesto vise keša ali sta uzeti? Znaci, nista all in uredjaj. Neki HD playeri koji puistaju koještošta vec samo za muziku.

Postojil kakav uredjaj koji ce zamenit ove muzičke linije ? Ima ih stavrno odličnih za nekih 150€-200€. Ak ose izbaci pojačalio, zvučnici, kasetofon, itd itd. Neka dodje bilokakav hdd, za 100€ bi bila realnacena takvog playera ..ponavljam, samo za muziku.
jonathan je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
 

Bookmarks sajtovi


Vaš status
Ne možete postavljati teme
Ne možete odgovarati na poruke
Ne možete slati priloge uz poruke
Ne možete prepravljati svoje poruke

BB kod: uključeno
Smajliji: uključeno
[IMG] kod: uključeno
HTML kod: isključeno


Slične teme
tema temu započeo forum Odgovora Poslednja poruka
Need help of my newest MP4 player? woterm ŠDK - Foto i audio/video 4 16.1.2011 15:55
GOM Player 2.1.14.4525 RidiK Video/TV softver 6 10.1.2011 15:25
Koji player pusta DVDrip??? Bane456 Video/TV softver 9 17.10.2007 21:45
Road Rush kodovi? Darth Ivan Stare igre 5 1.11.2006 22:41
dvd+divx player, pitanja sasha vukelic ŠDK - Foto i audio/video 3 27.1.2006 18:59


Sva vremena su po Griniču +2 h. Sada je 12:03.


Powered by vBulletin® verzija 3.8.7
Copyright ©2000–2024, vBulletin Solutions, Inc.
Hosted by Beograd.com