Forum Sveta kompjutera

Nazad   Forum Sveta kompjutera > Test Run > Video/TV softver
Uputstvo Članstvo Kalendar Današnje poruke Pretraži

Video/TV softver Video programi, formati, kodeci, konvertori, DVD/TV softver, satelitski/DVB programi, DivX i sl.

 
 
Alatke vezane za temu Vrste prikaza
Stara 1.2.2009, 4:01   #1
mikimaricic
Novi član
 
Član od: 25.1.2009.
Poruke: 15
Zahvalnice: 3
Zahvaljeno 0 puta na 0 poruka
Određen forumom Povezivanje kompa sa TV-om i DVD-om

Imam komp sa grafickom 9600gt,s-video,2x dvi,imam tv sa tri cinc ulaza i jednim skart ulazom i imam dvd player sa samo jednim skart izlazom pise out to tv...

Ja sa povezao preko cinca komp sa tv om putem s-video izlaza,ali imam problema kako da zvuk pustim sa kompa na tv preko cinceva ,imam kabal sa jedne strane banana koji ide na kompu gdje su nacrtani zvucnici,a druga strana kabla su crveni i beli cinc.Ja sam jedva izganjao kao da pustim sliku sa kompa na tv al mi sad jos veci problem predstavlja kako da pustim muziku sa kompa na tv.

Molim sve koji koriste ovaj sistem ili znaju kako trebam uraditi i koju opciju trebam u kompu ukljuciti da ovo radi neka mi opsirno odgovori jer sam ja tupav pa tesko kontam
UNAPRIJED HVALA KO RESI IMA PIVO
mikimaricic je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
 

Bookmarks sajtovi


Vaš status
Ne možete postavljati teme
Ne možete odgovarati na poruke
Ne možete slati priloge uz poruke
Ne možete prepravljati svoje poruke

BB kod: uključeno
Smajliji: uključeno
[IMG] kod: uključeno
HTML kod: isključeno


Slične teme
tema temu započeo forum Odgovora Poslednja poruka
Povezivanje računara sa TV-om draganpan Foto i audio/video 3 7.11.2008 21:21
Besplatan program za povezivanje Samsunga D500 sa PC-jem preko bluetootha? Kitara Aparati i oprema 4 4.11.2008 13:02
Internet sa kompa na mob? dzonihsv Programi za mobilne telefone 2 23.3.2008 22:57
povezivanje sa kompjuterom Iwan88 Aparati i oprema 5 14.5.2006 21:36
Povezivanje Nokie 3510i i kompa Carl Jonson CJ Aparati i oprema 7 30.12.2005 20:18


Sva vremena su po Griniču +2 h. Sada je 5:19.


Powered by vBulletin® verzija 3.8.7
Copyright ©2000–2024, vBulletin Solutions, Inc.
Hosted by Beograd.com