Forum Sveta kompjutera

Nazad   Forum Sveta kompjutera > Ostale teme > „Ja, igrač!”
Uputstvo Članstvo Kalendar Današnje poruke Pretraži

„Ja, igrač!” Da li se slažete sa Kuzmom?

Tema zaključana
 
Alatke vezane za temu Vrste prikaza
Stara 27.9.2006, 15:43   #301
paterfamilias
Banned
 
Član od: 5.9.2006.
Lokacija: Srbija
Poruke: 549
Zahvalnice: 6
Zahvaljeno 109 puta na 51 poruka
Određen forumom Re: 9/2006 „Keep me hanging on”

Citat:
Garson kaže:
U zvanicnoj upotrebi ali retkoj.Na TV-u, u novinama, svuda se moze videti sve veca upotreba slenga.A shto ga onda i MK ne bi koristio?
Osnovna odlika svakog pa i IT novinara je pravilna upotreba jezika.Sleng je karakterističan za usmenu komunikaciju a ne pisane tekstove.Sleng je način govora jedne uže grupe a ne čitavog društva.
Ako jedan novinar ne zna pravilno da upotrebljava svoj jezik,kao MK,onda on i nije pravi novinar.

Citat:
Wolverine kaže:
Ozbiljno ljudi!Kuzma neka pise kako hoce!Ali covek jednostavno pise vecim delom istinu!To sto se malo zeza znaci da nije kao ostali "ozbiljni" novinari koji kao pisu nesto tipa Kuzme a u stvari debilniji su od paramecijuma
Vreme je da pustite Kuzmu da radi svoj posao!

A covek je u pravu gde god se okrenes vidis neki poremecaj u drustvu(najsveziji primer internet licni oglasi, zamislite kad bi se vasa sestra,ili devojka, tako reklamirala!
Kakva istina,to je obično trabunjanje bez ikakvog smisla.Svaki novinski članak treba da ima neku poentu.Ovaj tekstuljak od kolumne se bazira na neistini da je došlo do masovne pojave na internetu,devojaka iz Srbije koje nude sex.Svi znamo da je to neistina i da je reč o praćenju IP adrese i reklamama koje se prilagođavaju lokaciji.Dakle,osnovna zamisao i poenta kolumne je neistina pa je ceo tekst obična šarena laža.To što je MK nakalemio na osnovnu laž razne tričarije o fireru i inkviziciji uopšte ne menja stvar.
Žalosno je da jedan IT novinar plasira dezinformacije,i to vrlo naivne koje su svi na forumu provalili
paterfamilias je offline  
Stara 27.9.2006, 16:41   #302
ivke76
Član
 
Član od: 24.5.2006.
Poruke: 306
Zahvalnice: 16
Zahvaljeno 23 puta na 13 poruka
Određen forumom Re: 9/2006 „Keep me hanging on”

Citat:
paterfamilias kaže:
Osnovna odlika svakog pa i IT novinara je pravilna upotreba jezika.Sleng je karakterističan za usmenu komunikaciju a ne pisane tekstove.Sleng je način govora jedne uže grupe a ne čitavog društva.
Ako jedan novinar ne zna pravilno da upotrebljava svoj jezik,kao MK,onda on i nije pravi novinar.
ti se mnogo pravis englez pa covece pogledaj sve novine kod nas na najtiraznijim (na zalost) novinama kod nas na naslovnim stranama sevaju d****a,s**e itd...a tek tekstovi unutra puni slenga i psovki a ti nasao da optuzujes coveka koji godinama pise da nema pojma i da koristi ruzne reci i sleng oladi bre malo i osvrni se gde zivis kuzmini tekstovi su blagi soft u moru raznog hardcore-a i to hardcore-a koji se iznosi u mnooooogo "ozbiljnijim" novinama/temama
Citat:
paterfamilias kaže:
Žalosno je da jedan IT novinar plasira dezinformacije,i to vrlo naivne koje su svi na forumu provalili
pa sta?95% novinarstva plasira itekako naivnije dezinformacije u mnogo bitnijim temama nego sto su one o kojima mk pise
ivke76 je offline  
Stara 28.9.2006, 9:09   #303
lijenština
Starosedelac
 
Član od: 7.12.2005.
Lokacija: Sablasni Kosačanovac
Poruke: 1.266
Zahvalnice: 142
Zahvaljeno 703 puta na 359 poruka
Određen forumom Re: 9/2006 „Keep me hanging on”

Tebra, š'a ima? Jel' gotivna spika šatro,a?
Tekst je bio manje -više truba,tako da šatro ili ne -treba da se zagreje stolica, zareže olovka, stavi prst na čelo, promisli dobro (poželjno odigrati neki taktički shooter ili strategiju radi uhodavanja vijuga) pa tek onda raspaliti po provopisu i psovkama uz korišćenje stručnih termina, manje ili više korišćenih metafora od čijeg čitanja (a tek pisanja) zastaje dah.

A kakve veze ima sa tim što u 95% novina lažu? Treba se prikloniti trijumfalnoj većini?

Jel' ekstra spika šatro,a?

Poslednja ispravka: lijenština (28.9.2006 u 9:19)
lijenština je offline  
Stara 28.9.2006, 10:26   #304
ivke76
Član
 
Član od: 24.5.2006.
Poruke: 306
Zahvalnice: 16
Zahvaljeno 23 puta na 13 poruka
Određen forumom Re: 9/2006 „Keep me hanging on”

Citat:
lijenština kaže:
Tebra, š'a ima? Jel' gotivna spika šatro,a?
Tekst je bio manje -više truba,tako da šatro ili ne -treba da se zagreje stolica, zareže olovka, stavi prst na čelo, promisli dobro (poželjno odigrati neki taktički shooter ili strategiju radi uhodavanja vijuga) pa tek onda raspaliti po provopisu i psovkama uz korišćenje stručnih termina, manje ili više korišćenih metafora od čijeg čitanja (a tek pisanja) zastaje dah.

A kakve veze ima sa tim što u 95% novina lažu? Treba se prikloniti trijumfalnoj većini?

Jel' ekstra spika šatro,a?
bas volim kada me razumeju
ivke76 je offline  
Stara 28.9.2006, 21:47   #305
paterfamilias
Banned
 
Član od: 5.9.2006.
Lokacija: Srbija
Poruke: 549
Zahvalnice: 6
Zahvaljeno 109 puta na 51 poruka
Određen forumom Re: 9/2006 „Keep me hanging on”

Citat:
ivke76 kaže:
ti se mnogo pravis englez pa covece pogledaj sve novine kod nas na najtiraznijim (na zalost) novinama kod nas na naslovnim stranama sevaju d****a,s**e itd...a tek tekstovi unutra puni slenga i psovki a ti nasao da optuzujes coveka koji godinama pise da nema pojma i da koristi ruzne reci i sleng oladi bre malo i osvrni se gde zivis kuzmini tekstovi su blagi soft u moru raznog hardcore-a i to hardcore-a koji se iznosi u mnooooogo "ozbiljnijim" novinama/temama
Sa stranica SK-a,PC magazine,Micro-a,explorera itd ne sevaju delovi tela koje ti pominješ.Niti je sadržaj istih časopisa hardcore niti vulgaran.Jedino je MK pionir u takvom načinu izražavanja u IT novinama,sve te fazone je pokupio iz “Kurira”,”Nacionala” i sličnih tabloida pa ih sada plasira u svojim nižerazrednim tekstuljcima.
Citat:
ivke76 kaže:
pa sta?95% novinarstva plasira itekako naivnije dezinformacije u mnogo bitnijim temama nego sto su one o kojima mk pise
Nisam primetio da ijedan IT novinar,sem MK, širi dezinformacije među svojim čitaocima.Izgleda da MK unosi u srpsko IT novinarstvo onaj stil pisanja i teme koje su prisutne u dnevnoj štampi.
Ovakva sprdnja sa „najezdom“ devojaka iz Srbije koje se nude preko neta ravna je onoj ujdurmi u dnevniku RTS-a kada su govorili o opakom virusu koji uništava hard diskove.Samo oni koji su plasirali takve gluposti u Dnevniku su verovatno totalni laici za računare.A MK bi morao da je malo više upućen i da ukapira da mu po IP adresi stavljaju reklame.
paterfamilias je offline  
Stara 5.8.2007, 22:02   #306
Sale013
Kind Of A Big Deal
 
Avatar korisnika Sale013
 
Član od: 1.11.2005.
Lokacija: Levo od Pakla
Poruke: 2.214
Zahvalnice: 344
Zahvaljeno 450 puta na 265 poruka
Određen forumom Re: 9/2006 „Keep me hanging on”

Malo kasno dajem svoj komentar na ovu temu, ali nikad nije kasno Razlog zašto ranije nisam ostavio komentar je taj što sam bio taj mesec udaljen od foruma pa nisam stigao.. Ovo mu je definitivno najbolja kolumna ikada! Razlog zašto mi je ova kolumna pala na pamet je vest koju sam pročitao u novinama o dešavanjima u Novom Sadu oko javnih kuća.. Ja sam "ukrao" jedan citat iz ovog teksta koji koristim u RL a to je
Citat:
Kako bih rekao, ja sam oduvek bio u fazonu inkvizitora: verbalnim putem bih pokušao da ih spasem od puta ka prokletstvu, a ako to ne bi uspelo, spalio bih ih na lomači.

Eh, kuda ide ova omladina.. I ja danas, gledajući mlađe generacije nemam nimalo vere u budućnost.. Respect za ovu najbolju kolumnu ikada, čitaću je kad god se razočaram u ovo naše društvo kao danas
završio bih sa citatom iz The big love kolumne(9/05)
Citat:
Znam šta sada mislite: da je mirni građanski protest potpuno deplasirana kategorija, da se glasanjem nikada ništa neće promeniti, da je nekim zemljama očajnički potrebna strana okupacija. O da.
Sale013 je offline  
Stara 6.8.2007, 3:11   #307
paterfamilias
Banned
 
Član od: 5.9.2006.
Lokacija: Srbija
Poruke: 549
Zahvalnice: 6
Zahvaljeno 109 puta na 51 poruka
Određen forumom Re: 9/2006 „Keep me hanging on”

Citat:
Sale013 kaže: Pregled poruke
Znam šta sada mislite: da je mirni građanski protest potpuno deplasirana kategorija, da se glasanjem nikada ništa neće promeniti, da je nekim zemljama očajnički potrebna strana okupacija. O da
Baš si našao misao i ideju zbog koje aktiviraš temu od pre skoro godinu dana.
I to bljutavu i izdajničku ideju koja priziva stranu okupaciju svoje zemlje.Još da spremimo cveće da zakitimo okupacione tenkove koji će nam doneti prosperitet kao u Iraku ili Avganistanu.
paterfamilias je offline  
Stara 6.8.2007, 10:07   #308
ivke76
Član
 
Član od: 24.5.2006.
Poruke: 306
Zahvalnice: 16
Zahvaljeno 23 puta na 13 poruka
Određen forumom Re: 9/2006 „Keep me hanging on”

Citat:
paterfamilias kaže: Pregled poruke
Baš si našao misao i ideju zbog koje aktiviraš temu od pre skoro godinu dana.
I to bljutavu i izdajničku ideju koja priziva stranu okupaciju svoje zemlje.Još da spremimo cveće da zakitimo okupacione tenkove koji će nam doneti prosperitet kao u Iraku ili Avganistanu.
ne,nego da spremimo cvece i gu*ice pa da zakitimo putina i aeroflot
p.s.bolje i ameri da me okupiraju nego vucic,palma,velja ilic,mira markovic i ivica dacic (i par njegovih "bossova" pre njega) pod cijom sam okupacijom ionako vec skoro 2 decenije
ivke76 je offline  
Stara 6.8.2007, 17:34   #309
paterfamilias
Banned
 
Član od: 5.9.2006.
Lokacija: Srbija
Poruke: 549
Zahvalnice: 6
Zahvaljeno 109 puta na 51 poruka
Određen forumom Re: 9/2006 „Keep me hanging on”

Citat:
ivke76 kaže: Pregled poruke
ne,nego da spremimo cvece i gu*ice pa da zakitimo putina i aeroflot
p.s.bolje i ameri da me okupiraju nego vucic,palma,velja ilic,mira markovic i ivica dacic (i par njegovih "bossova" pre njega) pod cijom sam okupacijom ionako vec skoro 2 decenije
Sve te naše "okupatore"(Vućič,Palma,Velja itd) možemo da smenimo na izborima,a američke trupe kada jednom dođu ne možeš isterati ni kukom ni motikom.
Više vredi Putinovo govance od pola Amerike,bar nam je njegov avion ugasio par požara a nije nas posipao osiromašenim uranijumom,a ti slobodno spremi gu*icu,neki američki vojnici će možda biti oduševljeni.
paterfamilias je offline  
Stara 6.8.2007, 18:54   #310
ACHTUNG
Starosedelac
 
Član od: 2.11.2005.
Lokacija: Aarhus
Poruke: 2.025
Zahvalnice: 58
Zahvaljeno 148 puta na 103 poruka
Slanje poruke preko MSN-a korisniku ACHTUNG Slanje poruke preko Yahooa korisniku ACHTUNG Slanje poruke preko Skypea korisniku ACHTUNG
Exclamation Re: 9/2006 „Keep me hanging on”

Sa time sto su taj Iljušin Il-76 prvo iznajmili Bugari pa mi.
ACHTUNG je offline  
Stara 6.8.2007, 19:15   #311
ivke76
Član
 
Član od: 24.5.2006.
Poruke: 306
Zahvalnice: 16
Zahvaljeno 23 puta na 13 poruka
Određen forumom Re: 9/2006 „Keep me hanging on”

Citat:
paterfamilias kaže: Pregled poruke
Sve te naše "okupatore"(Vućič,Palma,Velja itd) možemo da smenimo na izborima
pored takvih kao sto si ti...tesko
Citat:
paterfamilias kaže: Pregled poruke
bar nam je njegov avion ugasio par požara a nije nas posipao osiromašenim uranijumom
bas mu hvala evo nas "voljeni" premijer im se zahvalio rofl primio covek pilota i clanove posade ko da su ministri inostranih poslova...a za takve kao sto si ti osiromaseni uranijum je smesan,za tebe treba obogaceni uranijum onako cernobilski da vidis kako to rusi rade u sred mirnodopskih uslova ili jos bolje da se preselis u pancevo pa da vidis kako mozes biti "ozracen" onako patriotski za dz.
ivke76 je offline  
Stara 6.8.2007, 19:27   #312
Ghost
Starosedelac
 
Član od: 10.4.2006.
Lokacija: SGC
Poruke: 1.990
Zahvalnice: 167
Zahvaljeno 486 puta na 233 poruka
Određen forumom Re: 9/2006 „Keep me hanging on”

Citat:
!ACHTUNG! kaže: Pregled poruke
Sa time sto su taj Iljušin Il-76 prvo iznajmili Bugari pa mi.
Па ниси ваљда мислио да ћемо добити џабе.
Ghost je offline  
Stara 6.8.2007, 19:32   #313
ACHTUNG
Starosedelac
 
Član od: 2.11.2005.
Lokacija: Aarhus
Poruke: 2.025
Zahvalnice: 58
Zahvaljeno 148 puta na 103 poruka
Slanje poruke preko MSN-a korisniku ACHTUNG Slanje poruke preko Yahooa korisniku ACHTUNG Slanje poruke preko Skypea korisniku ACHTUNG
Exclamation Re: 9/2006 „Keep me hanging on”

Obrati pažnju na čiju poruku sam odgovorio.

I naravno šta sam napisao.
ACHTUNG je offline  
Stara 6.8.2007, 19:41   #314
Jaguar
Član
 
Član od: 7.11.2005.
Poruke: 303
Zahvalnice: 27
Zahvaljeno 39 puta na 27 poruka
Određen forumom Re: 9/2006 „Keep me hanging on”

Ček' ovo beše ona kolumna gde se Kuzma maestralno samoispalio
fantazirajući da su reklame za prostitutke stvarno lokalne iz Vojvodine?

Moderatori, bolje nas ne podsećajte na ovo, neće ni NATO, Kinezi i Rusi
zajedno nuklearnim bombama uspeti da zatrpaju sramotu IT novinara
koji ne ume da prepozna spam reklamu koja zloupotrebljava IP adrese.
Jaguar je offline  
Stara 6.8.2007, 20:29   #315
Sale013
Kind Of A Big Deal
 
Avatar korisnika Sale013
 
Član od: 1.11.2005.
Lokacija: Levo od Pakla
Poruke: 2.214
Zahvalnice: 344
Zahvaljeno 450 puta na 265 poruka
Određen forumom Re: 9/2006 „Keep me hanging on”

Citat:
ivke76 kaže: Pregled poruke
da se preselis u pancevo pa da vidis kako mozes biti "ozracen" onako patriotski za dz.
Upravo tako! , ali nažalost jedino je jaguar pogodio temu .. Onaj zadnji citat je kao što sam naveo iz 9/2005, koji mi je ostao u sećanju pa mi se uklapa u celu situaciju..

Citat:
Jaguar kaže: Pregled poruke
Ček' ovo beše ona kolumna gde se Kuzma maestralno samoispalio
fantazirajući da su reklame za prostitutke stvarno lokalne iz Vojvodine?

Moderatori, bolje nas ne podsećajte na ovo, neće ni NATO, Kinezi i Rusi
zajedno nuklearnim bombama uspeti da zatrpaju sramotu IT novinara
koji ne ume da prepozna spam reklamu koja zloupotrebljava IP adrese.
Zna on vrlo dobro za to što pričaš ali zar ti nimalo ne deluje logično da su određene prostitutke iz Srbije ostavile tamo svoj oglas pa se preko njega reklamiraju? Ili na primer neki naš xxx sajt? I onda lepo kad dođe korisnik iz Srbije na sajt, lepo mu se ponudi izbor iz njegove države.. A uostalom to nije bitno, on je te reklame samo iskoristio kao povod za svoj tekst što je OK..
Ova kolumna je pre svega jako duhovita i ne treba sad svaku napisanu reč shvatiti bukvalno. Mislim..
Citat:
Nemaju od čega da žive? Ko je rekao da se mora živeti po svaku cenu?
Legendarno
Sale013 je offline  
Stara 7.8.2007, 1:30   #316
MilanSM
Član
 
Član od: 1.12.2005.
Lokacija: Sirmium, Neo Planta
Poruke: 425
Zahvalnice: 352
Zahvaljeno 155 puta na 93 poruka
Slanje poruke preko MSN-a korisniku MilanSM
Smile Re: 9/2006 „Keep me hanging on”

Citat:
Nemaju od čega da žive? Ko je rekao da se mora živeti po svaku cenu?
Ili pisati.
MilanSM je offline  
Stara 7.8.2007, 12:03   #317
Gavran5000
Novi član
 
Član od: 7.8.2007.
Poruke: 8
Zahvalnice: 0
Zahvaljeno 2 puta na 2 poruka
Određen forumom Re: 9/2006 „Keep me hanging on”

Miodragu "toliko dugo koristim isti stos da sam odavno banalan i krajnje dosadan" Kuzmanovicu

"Mneh.Bah.yeah, Pfft, Buu,Blast.Buhaahaaaha!Sigh"

Izvinjavam se, ali sta znace ove onomatopeje? Zar vi ne umete na maternjem
jeziku i u vise od tri slova da izrazite svoj stav preme necemu?

Jer ako umesto "bah" kazete, na primer, cvrc Milojka, to bi , verovatno, bilo suvise "papanski"?

Predlazem da u sledecem broju da svoj opis buvlje pijace ili tako neceg
usko vezanog za kompjuterske igre pocnete ovako:

"Fiju, fiju, fiju, fijukale su pistaljke odvratnih prodavaca, dok su sa svoje strane, zu,zu,
zujale dosadne muve, a ja sam glup, glup, glup, pio vodu iz ogavne flase. Jer su svi oko mene seljaci i odvratni primitivci i ja hocu da zivim u orbiti, al' da imam brz internet!"

Srecan Vam put,ali cvrc, ne moze i jare i pare. Ne moze i da se stisne i da se prdne.
Ili, Vasim recnikom, pfft mhehe ghuh uf pfuf.


Mnogo je licemerja u Vasim recima.


Kritikujete emisiju "veliki brat", a gledate je, i to sa uzivanjem!

"Gledam kako se tuširaju, kako prave ajvar, kako se smeškaju jedni drugima, a posle opanjkavaju u „ispovedaonici”, kako pricaju gluposti i teoretišu o smislu života, kako se lažno zaljubljuju... Zar je moguce da ovo neko može da gleda, a da mu ne bude muka?

Moguce je.Vi, gospodine Kuzmanovicu gledate i nije Vam muka, nego jos i smisljate gadosti koje bi tim ljudima priredjivali i radosti koje bi se Vama dogodile pritom.

"Onda bih ih desetak dana ostavio bez hrane"
"kako im pred spavanje u kucu ubacujem tarantulu"
"Sledeceg dana bih im pijacu vodu obogatio LSD-om"

Gospodine dragi, ili se protiv sunda borite na ispravan nacin, a taj je da u "etar" ili "kolumnu" kad je vec imate stavite nesto sto nije sund, ili jednostavno promenite tv kanal.
Vase mazohisticke sanjarije citaju klinci od 8 ili 9 godina.

Zamisljam svog sina koji cita SK, prilazi mi i kaze:
"Hey,aj stavimo grannyju a little bit of LSD u vodu." Ja ga pitam gde si to cuo a on mi kaze mnogo si damn stupid. To su misli "vizionara i individualnog genija" Kuzmanovica!


Posto ste buntovnik, a vi se skinite goli, pa u Terazijsku cesmu, pa urlajte "MRZIM NARODNJAKE! ONI IMAJU DZIPOVE A JA NEMAM!BLAST!BAH!YEAH!


Misao broj 122.
"Ko je rekao da se mora živeti po svaku cenu?"

Ovakav stav treba da dobije ozbiljnu studiju, i aplauz, jer, zaista gospodine Kuzmanovicu, razmatrati motive prostitutki sa nasih prostora u kolumni koja nosi naziv "Ja, igrac" u listu pod nazivom "Svet kompjutera", i reci im otvoreno da treba da crknu pre nego da se bave svojim poslom...

Ne rekoste samo kakav je Vas stav prema hiljadama drugih zena koje na internetu prikazuju sve ono sto Vi sa uzivanjem posmatrate kad Vas niko ne vidi (de,de, to rade svi muskarci, to nije sramota)
Gavran5000 je offline  
Sledeći korisnik se zahvaljuje korisniku Gavran5000 na korisnoj poruci:
Covenant (7.8.2007)
Stara 7.8.2007, 12:05   #318
Gavran5000
Novi član
 
Član od: 7.8.2007.
Poruke: 8
Zahvalnice: 0
Zahvaljeno 2 puta na 2 poruka
Određen forumom nastavak gavran5000

Misao broj 140.
"Poceo sam da mrzim komunikaciju i razmenu mišljenja bilo kog tipa.Prošlo je puno vremena od kada me je neko poslednji put oduševio nekim pametnim zakljuckom, opaskom ili recenicom."


Vise citajte, g. Kuzmanovicu, vise se druzite, i videcete vrlo brzo kako ste Vi taj koji jako dugo nikog nije odusevio nicim pametnim.pa makar to bila i opaska.
Ili neki inteligentni Pff.
Mozda pametno mneh?
ko zna...

antiestablisment awareness? Vi? koga su sa casa izbacili? Borac protivu domaceg jezika!
Mracni vitez, osvetnik, donosi srbiji prosvetljenje. Vi ste novi Vuk Karadzic koji srpskoj deci govori da treba biti otvorenog uma i ubacivati u maternji jezik kako ko sta 'oce.
Pa sto onda ne pisete na engleskom? Ili spanskom? Zato sto ste licemer koji ZNA da ono sto je na srpskom MOZDA neko i procita.

A i sa maternjim ne stojite dobro.

Na primer, "najtvrdokornije bodljikavo prase".

To je kao da ste rekli "Najpernatija zmija potocarka".

Ako vec koristite poredjenja pazite da imaju smisla i logike. Jer ako je nesto tvrdokorno, mora da ima koru, a jedino prase sa tvrdom korom je ono sa raznja koje Vi verovatno prezirete jer je olicenje svega domaceg, samim tim papanskog.
Pazite Kuzmanovicu, neko moze da Vas vidi kako glodjete rebarca na nekoj slavi.


Nemojte da prepisujete od sportskih i ostalih nazovi novinara, jer su i oni sposobni da napisu cestitu recenicu isto onoliko koliko i Vi.


I zasto mislite da bilo koga interesuje to sto se Vi preselili u Beograd i sto Vam smetaju trolejbusi? Mozda cemo u sledecem broju morati da citamo kako su Vasa gljivicna oboljenja mnogo
otmenija i vise fancy od tudjih? Otkud Vama pravo da bilo koga ko ima bolji racunar od Vaseg nazivate "seljoberom"?
Otkud Vama pravo da klincima govorite kako im maternji jezik nije cool?

Jel Vi shvatate da ste mediokritet? Jel shvatate da ste minorni pisac ispodprosecnih tekstova?
I sto je najvaznije, jel shvatate da imate odredjenu kolicinu SOCIJALNE ODGOVORNOSTI?

Ocigledno da ne, posto laprdate sta god Vam padne na pamet, zapisujete to bez ikakvog stila i logike i lazete svoj ego da ste posebni a da svi ostali treba da Vam kazu hvala.

Thanks, but no thanks! Manite se pisanja, ako Boga znate. Lecite svoju logodijareju ispred ogledala a ne u novinama.


S postovanjem

Aleksandar Kostic
Gavran5000 je offline  
Sledeći korisnik se zahvaljuje korisniku Gavran5000 na korisnoj poruci:
Covenant (7.8.2007)
Stara 7.8.2007, 13:09   #319
player1
V.I.P. Test Play
 
Član od: 5.4.2006.
Lokacija: Beograd
Poruke: 14.772
Zahvalnice: 5.415
Zahvaljeno 4.099 puta na 2.674 poruka
Određen forumom Re: nastavak gavran5000

S neba pa u rebra. ^

E sad ozbiljno, zar nije ova duhovita prepiska trebalo da bude podeljena na teme u zavisnosti koji Kuzmini clanci se kritikuju, a ne sve tutnuto ovde, ko da sve ima veze sa onime pisanim septembra prosle godine.
player1 je offline  
Stara 7.8.2007, 13:57   #320
ivke76
Član
 
Član od: 24.5.2006.
Poruke: 306
Zahvalnice: 16
Zahvaljeno 23 puta na 13 poruka
Određen forumom Re: 9/2006 „Keep me hanging on”

@Gavran5000

Aleksandre "ipak citam i ulazim duboko u tekstove ali moram da ih (naravno srbija je ovo) pljujem" Kosticu: "kada jos malo odrastete i shvatite da vas mrznja (prema bilo cemu,kod nas je nazalost zastupljena prema svemu sto se ne preziva na "ic" i sto nema veze sa 4C,rakijom i sarmom) nece nigde odvesti do gde ste sada (a zapitajte se malo onako iskreno: "dopada li vam se stvarno ovo gde ste sada") shvaticete da je sve to sloboda govora i novinarskog izrazavanja a tu ne bi trebalo biti cenzure.sto se tice glooposti tipa: "osmogodisnje dete ce traziti da dedi sipate lsd" ne brinite,to dete ce u svom "surroundings"-u videti vec dovoljno toga da ce taj isti lsd poceti da konzumira kada mu se te godine dupliraju ako ne i ranije i to ne zbog sveta kompjutera i mk nego zbog necega drugog (mnooooogo opasnijeg btw) a vi se zapitajte zbog cega
Citat:
Gavran5000 kaže: Pregled poruke
Jel Vi shvatate da ste mediokritet? Jel shvatate da ste minorni pisac ispodprosecnih tekstova?
I sto je najvaznije, jel shvatate da imate odredjenu kolicinu SOCIJALNE ODGOVORNOSTI?
sta li ste onda vi aleksandre kosticu ako sa toliko paznje citate tekstove jednog mediokriteta/minornog pisca ispodprosecnih tekstova?
da li vi aleksandre kosticu shvatate da imate SLOBODU da te tekstove (kao i bilo sta ostalo) NE CITATE ili ste i vi generacija koja je odrasla uz dnevnik rts-a 90-ih pa onome sto vidite/procitate u medijima slepo verujete i odmah mislite da je tako bog (na zalost,mnogima ovde je i bio ) ili sta vec zapovedio?
sloboda je divna stvar (misljenja,govora,zivljenja,citanja,pisanja,itd... ) pa pocnite malo da je koristite znam da je to tesko u zemlji koja jos uvek izlazi iz umno/robovlasnickog drustva ali bar probajte NE CITAJTE NE CITAJTE NE CITAJTE NE CITAJTE NE CITAJTE (pokusavam da postignem "dnevnik effect" ) jer onda ne biste dolazili ovde sa takvom kolicinom mrznje nego biste bili "ocisceni" pisanja jednog minornog pisca ispodprosecnih tekstova

Poslednja ispravka: ivke76 (7.8.2007 u 14:12)
ivke76 je offline  
Tema zaključana

Bookmarks sajtovi


Vaš status
Ne možete postavljati teme
Ne možete odgovarati na poruke
Ne možete slati priloge uz poruke
Ne možete prepravljati svoje poruke

BB kod: uključeno
Smajliji: uključeno
[IMG] kod: uključeno
HTML kod: isključeno



Sva vremena su po Griniču +2 h. Sada je 9:16.


Powered by vBulletin® verzija 3.8.7
Copyright ©2000–2024, vBulletin Solutions, Inc.
Hosted by Beograd.com