Forum Sveta kompjutera

Nazad   Forum Sveta kompjutera > Test Play > Role-Play
Uputstvo Članstvo Kalendar Današnje poruke Pretraži

Role-Play FRP, RPG...

Odgovor
 
Alatke vezane za temu Vrste prikaza
Stara 3.4.2012, 23:06   #3841
Densetsu
Veteran
 
Član od: 6.2.2007.
Poruke: 880
Zahvalnice: 130
Zahvaljeno 196 puta na 147 poruka
Određen forumom Re: Mass Effect 3

Zavrsio sam ME3 pre par dana. Nemam sta puno da kazem a sto vec nije receno.

Jedino bih dodao da sam vrlo razocaran sto kraj treceg dela apsolutno ignorise sve moje prethodno donete odluke. Za dzabe sam pokusavao da igram full paragon lika kada na kraju to uopste nije ni bilo bitno.
Densetsu je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 3.4.2012, 23:59   #3842
player1
V.I.P. Test Play
 
Član od: 5.4.2006.
Lokacija: Beograd
Poruke: 14.772
Zahvalnice: 5.416
Zahvaljeno 4.101 puta na 2.675 poruka
Određen forumom Re: Mass Effect 3

Citat:
skorpius kaže: Pregled poruke
Kako da pomirim Gethe i Quariane
Ako igras sa novim likom:
Spoiler za :
Nikako!


Sa importovanim likom:
Spoiler za :

In order to achieve peace between the two races, you need to get 5 to 7 points. These points are based on your ME2 and ME3 decisions. If you have 4 points or below, you cannot achieve peace.

-Rewrote the Heretics (0 points)

-Destroyed the Heretics (+2 points)

-Tali is NOT exiled (+2 points)

-Tali has been exiled/You did not do the Loyalty Mission (0 points)

-Resolved Legion/Tali conflict either using the Paragon or Renegade options (+1 point)

-N7 Mission: Save the Admiral on Rannoch in ME3 (+1 point)

-N7 Mission: Destroy Geth Squadron on Rannoch in ME3 (+1 point)

-Completed Legion's Mission in ME3 (or no peace)


Plus bar 4 nivoa reputacije. U pravom momentu, treba dozvoliti upload, pa onda dobiti red/blue dijalog.
player1 je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 4.4.2012, 10:22   #3843
NaraYan
Starosedelac
 
Član od: 11.11.2005.
Lokacija: RC
Poruke: 1.729
Zahvalnice: 854
Zahvaljeno 326 puta na 204 poruka
Slanje poruke preko ICQ-a korisniku NaraYan Slanje poruke preko MSN-a korisniku NaraYan Slanje poruke preko Skypea korisniku NaraYan
Određen forumom Re: Mass Effect 3

U trojci je svejedno dal će da se mire ili nište.
U stvari, generalno je svejedno.
NaraYan je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 4.4.2012, 11:48   #3844
Andyui
Član
 
Član od: 25.6.2007.
Poruke: 403
Zahvalnice: 53
Zahvaljeno 54 puta na 33 poruka
Određen forumom Re: Mass Effect 3

To zato sto gledamo iz svoje egocentricne perspektive. 'Ja pa ja'. Moj Separd ovo, moj Separd ono. Njima nije svejedno. Gethima nije svejedno, niti Quarianskoj floti, niti Tali. I to nema nikakve veze s krajem
Andyui je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 4.4.2012, 13:06   #3845
skorpius
Član
 
Član od: 29.12.2005.
Poruke: 354
Zahvalnice: 2
Zahvaljeno 7 puta na 7 poruka
Određen forumom Re: Mass Effect 3

Citat:
player1 kaže: Pregled poruke
Ako igras sa novim likom:
Spoiler za :
Nikako!


Sa importovanim likom:
Spoiler za :

In order to achieve peace between the two races, you need to get 5 to 7 points. These points are based on your ME2 and ME3 decisions. If you have 4 points or below, you cannot achieve peace.

-Rewrote the Heretics (0 points)

-Destroyed the Heretics (+2 points)

-Tali is NOT exiled (+2 points)

-Tali has been exiled/You did not do the Loyalty Mission (0 points)

-Resolved Legion/Tali conflict either using the Paragon or Renegade options (+1 point)

-N7 Mission: Save the Admiral on Rannoch in ME3 (+1 point)

-N7 Mission: Destroy Geth Squadron on Rannoch in ME3 (+1 point)

-Completed Legion's Mission in ME3 (or no peace)


Plus bar 4 nivoa reputacije. U pravom momentu, treba dozvoliti upload, pa onda dobiti red/blue dijalog.
Nema mi druge nego da predjem drugi deo igre
skorpius je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 4.4.2012, 15:00   #3846
dragomix
Deo inventara foruma
 
Član od: 1.9.2006.
Lokacija: MIRA
Poruke: 5.037
Zahvalnice: 437
Zahvaljeno 1.113 puta na 716 poruka
Određen forumom Re: Mass Effect 3

Citat:
Andyui kaže: Pregled poruke
To zato sto gledamo iz svoje egocentricne perspektive. 'Ja pa ja'. Moj Separd ovo, moj Separd ono. Njima nije svejedno. Gethima nije svejedno, niti Quarianskoj floti, niti Tali. I to nema nikakve veze s krajem
Jes sve ima veze. Dal ima veze dal si ubio nekog ako znas da ce smak sveta biti i da ce svi izginuti. Na kraju bolje da si ih pobio sve nego osudio na dug zivot bez hrane, vode, energije i nekoliko propalih generacija dok se svi vrate kuci. Pogotovu to vazi za ove dve rase koje su na sasvim drugom delu galaksije.

Ako je u pitanju indoktrinacija, e onda pricamo drugu pricu!

@skorpius: Predji oba prethodna dela, ova trojka nije ni 10% onoga sto je ovaj serial predstavljao u svoja prethodna dva dela.

P.S. Koliku bi joj ocenu dao, ako si igrao samo trojku? Ovde polemisemo mi koji smo po vise puta prelazili prethodne delove, niko nije mogao da da pojedinacnu objektivnu ocenu po pitanju ove igre.
dragomix je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 4.4.2012, 15:59   #3847
Andyui
Član
 
Član od: 25.6.2007.
Poruke: 403
Zahvalnice: 53
Zahvaljeno 54 puta na 33 poruka
Određen forumom Re: Mass Effect 3

Da, indoktrinacija menja stvari, ali zaista duboko verujem da ima veze nezavisno od Sepike (iako bi bilo lepse da je on tj mi igraci imao neki closure). Kako ce se ko snaci za resurse jeste tesko pitanje, al prezivesmo mi i sankcije i hiperinflaciju i bombardovanje pa sta nam fali
Andyui je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 4.4.2012, 18:19   #3848
dragomix
Deo inventara foruma
 
Član od: 1.9.2006.
Lokacija: MIRA
Poruke: 5.037
Zahvalnice: 437
Zahvaljeno 1.113 puta na 716 poruka
Određen forumom Re: Mass Effect 3

Citat:
Andyui kaže: Pregled poruke
Da, indoktrinacija menja stvari, ali zaista duboko verujem da ima veze nezavisno od Sepike (iako bi bilo lepse da je on tj mi igraci imao neki closure). Kako ce se ko snaci za resurse jeste tesko pitanje, al prezivesmo mi i sankcije i hiperinflaciju i bombardovanje pa sta nam fali
Ma nije tu bitan Shepard, vec razglabasmo o tome. Meni bi igra imala dobar kraj da se sve zavrsilo sa andersonom, da ne pokazu nista, uspeo si da linkujes ono cudo i za dalje nek brine neko drugi. Tu da je bio samo mrak, ne bih se buni, mastao bi sta su radili ovi, sta oni... o kome ce biti sledeca igra, dali bi mozda vodili nekog Krogana po imenu Shepard koji spasava novu Krogan koloniju ili nesto drugo, nebitno... Ovako razmisljam samo o tome kako bi se prehranila tolika populacija, dal bi zapoceo neki rat, dal se galakticka civilizacija raspala...

I svako ko izjavi da je ova igra, makar i za trunku bolja od prvog i drugog dela je indoktrinirani husk. Igram prvi deo i svakim danom igra me odusevljava, po treci put!
dragomix je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 4.4.2012, 19:24   #3849
Andyui
Član
 
Član od: 25.6.2007.
Poruke: 403
Zahvalnice: 53
Zahvaljeno 54 puta na 33 poruka
Određen forumom Re: Mass Effect 3

Ma normalno, nema govora. ME1 je bolji od vecine igara, a nekmoli od ME3. Ko Kum 3 u odnosu na Kuma 1 (nazalost, ME2 nije isto sto i kum 2)
Andyui je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 4.4.2012, 21:19   #3850
Pandemonium
Veteran
 
Član od: 10.4.2008.
Lokacija: SSV Belgrade
Poruke: 987
Zahvalnice: 366
Zahvaljeno 379 puta na 203 poruka
Određen forumom Re: Mass Effect 3

Pandemonium je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 4.4.2012, 23:08   #3851
Strelok
Član
 
Član od: 15.10.2008.
Lokacija: Pripyat
Poruke: 293
Zahvalnice: 34
Zahvaljeno 73 puta na 41 poruka
Određen forumom Re: Mass Effect 3

Slučajno sam naleteo na ovo:

http://www.gamefront.com/rumor-mass-...-due-in-april/

Citat:
The ending was half-assed because of the leak. They changed it at the last minute so they could have more time to prepare the real ending via DLC.
Vreme će reći svoje...
Strelok je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 4.4.2012, 23:21   #3852
Uros12
Deo inventara foruma
 
Član od: 2.1.2008.
Lokacija: Zvezdara
Poruke: 3.979
Zahvalnice: 521
Zahvaljeno 812 puta na 556 poruka
Određen forumom Re: Mass Effect 3

Prva recenica je verovatno tacna,posto je zaista bio leak.Sto se druge recenice tice sumnjam da ce izbaciti nesto,zavrsilo se tako i gotovo.
Uros12 je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 5.4.2012, 2:54   #3853
bokela
Veteran
 
Član od: 15.11.2008.
Lokacija: Čačak
Poruke: 1.175
Zahvalnice: 2.781
Zahvaljeno 833 puta na 389 poruka
Određen forumom Re: Mass Effect 3

Evo i šta SK ima da kaže u vezi ME3:

Citat:
Gurnimo prst u oko svim konvencijama i počnimo sa zaključkom – Mass Effect 3 je najlepša i mehanički najbolja Mass Effect igra, tehnički impresivan naslov, ali, nažalost, pati od zabrinjavajuće doze patetike i delimične krize identiteta (koje ćete postati svesni u poslednjih pet minuta igre). Kao finalni deo trilogije, funkcioniše na sasvim zadovoljavajući način, iako, prema našem mišljenju, uopšte nema mesta nekoj većoj paljevini i sečenju vena. Mass Effect 3 je OK, nije izuzetan...
- Miodrag Kuzmanović (SK 04/2012)
bokela je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 5.4.2012, 3:37   #3854
jozvan_Kg
V.I.P. Test Drive
 
Član od: 8.11.2005.
Lokacija: Arcship Bizymandias, Detritus Ring
Poruke: 1.995
Zahvalnice: 1.572
Zahvaljeno 822 puta na 457 poruka
Slanje poruke preko MSN-a korisniku jozvan_Kg
Određen forumom Re: Mass Effect 3

jozvan_Kg je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Sledećih 2 korisnika se zahvaljuje korisniku jozvan_Kg na korisnoj poruci:
LoshMeeBre (5.4.2012), Skenderevo (5.4.2012)
Stara 5.4.2012, 7:55   #3855
efil82
Starosedelac
 
Član od: 26.6.2010.
Lokacija: Beograd
Poruke: 1.214
Zahvalnice: 315
Zahvaljeno 420 puta na 238 poruka
Određen forumom Re: Mass Effect 3

EA proglashen najgorom kompanijom u americi
efil82 je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 5.4.2012, 9:23   #3856
Exia
Deo inventara foruma
 
Član od: 18.6.2011.
Lokacija: off the grid
Poruke: 7.155
Zahvalnice: 496
Zahvaljeno 3.056 puta na 1.270 poruka
Određen forumom Re: Mass Effect 3

Jeste ali mislim da ih to i ne pogadja jer i dalje imaju najveci obrt novca u celoj gaming industriji. Mada teško da su gori od Acti/Blizz-a
Exia je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 5.4.2012, 11:02   #3857
Nergal
V.I.P.
 
Član od: 25.9.2006.
Lokacija: Obrenovac (u stvari: Odai Plateau, Vvardenfell)
Poruke: 4.537
Zahvalnice: 1.185
Zahvaljeno 1.475 puta na 940 poruka
Određen forumom Re: Mass Effect 3

Citat:
bokela kaže: Pregled poruke
Evo i šta SK ima da kaže u vezi ME3:
Gurnimo prst u oko svim konvencijama i počnimo sa zaključkom – Mass Effect 3 je najlepša i mehanički najbolja Mass Effect igra, tehnički impresivan naslov, ali, nažalost, pati od zabrinjavajuće doze patetike i delimične krize identiteta (koje ćete postati svesni u poslednjih pet minuta igre). Kao finalni deo trilogije, funkcioniše na sasvim zadovoljavajući način, iako, prema našem mišljenju, uopšte nema mesta nekoj većoj paljevini i sečenju vena. Mass Effect 3 je OK, nije izuzetan...
- Miodrag Kuzmanović (SK 04/2012)
Ih, što volim duboku, kritičku analizu koja pogađa pravo u centar! Mass Effect 3 je najlepša Mass Effect igra jer je ponegde grafički isti kao prethodnici a često, bogami, mnogo gori. I zato je, valjda, najlepša.

Mass Effect 3 je mehanički identičan Mass Effect-u 2 i zato je, mora biti, mehanički najbolji (novije je najbolje i kad nema poboljšanja).

Mass Effect 3 je, da se ne lažemo, tehnički go prosek - sve igre visoke produkcije u poslednjih godinu-dve dana izgledaju neuporedivo bolje - ali baš zato što je tehnički prosečna, ona mora biti i tehnički najbolja.

Jasno vam je, jel'? I meni.

"Krize identiteta" sam inače, kao i većina, postao svestan u prva 2 minuta igre. Ovoliko naglašavanje lošeg kraja (a kraj jeste kriminalan, nema spora) kao jedinog problema, skreće pažnju sa činjenici da je ME3 po priči, misijama, objašnjenjima, korehentnosti, glumi i dijalozima loš i problematičan tokom čitave igre. Da, "funkcioniše zadovoljavajuće" kao finale trilogije, šta god to značilo.
Nergal je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 5.4.2012, 11:02   #3858
NaraYan
Starosedelac
 
Član od: 11.11.2005.
Lokacija: RC
Poruke: 1.729
Zahvalnice: 854
Zahvaljeno 326 puta na 204 poruka
Slanje poruke preko ICQ-a korisniku NaraYan Slanje poruke preko MSN-a korisniku NaraYan Slanje poruke preko Skypea korisniku NaraYan
Određen forumom Re: Mass Effect 3

Citat:
Exia kaže: Pregled poruke
Jeste ali mislim da ih to i ne pogadja jer i dalje imaju najveci obrt novca u celoj gaming industriji. Mada teško da su gori od Acti/Blizz-a


Gde god ima korporatokratije je tako, ne vidim zašto bi gejming industrija bila pošteđena toga. To što se mi zanesemo ponekad pa zaboravimo je druga stvar.
Kada hiperprodukcija uzme maha (a to se sa igrama dešava već neko vreme) kvalitet opada, što ne znači da se gube pare već je ponuda na tržištu u celosti manje kvalitetna.
Da nije Braida, Machinariuma, To the Moon-a, i takvih dragulja ne bih mogao da kažem da su današnje igre neka umetnost...
Sve je to biznis. A naravno, potkrade se i korporaciji neki kvalitetan naslov, mada se to dešava retko.
NaraYan je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 5.4.2012, 11:05   #3859
NaraYan
Starosedelac
 
Član od: 11.11.2005.
Lokacija: RC
Poruke: 1.729
Zahvalnice: 854
Zahvaljeno 326 puta na 204 poruka
Slanje poruke preko ICQ-a korisniku NaraYan Slanje poruke preko MSN-a korisniku NaraYan Slanje poruke preko Skypea korisniku NaraYan
Određen forumom Re: Mass Effect 3

Citat:
Nergal kaže: Pregled poruke
Ih, što volim duboku, kritičku analizu koja pogađa pravo u centar! Mass Effect 3 je najlepša Mass Effect igra jer je ponegde grafički isti kao prethodnici a često, bogami, mnogo gori. I zato je, valjda, najlepša.

Mass Effect 3 je mehanički identičan Mass Effect-u 2 i zato je, mora biti, mehanički najbolji (novije je najbolje i kad nema poboljšanja).

Mass Effect 3 je, da se ne lažemo, tehnički go prosek - sve igre visoke produkcije u poslednjih godinu-dve dana izgledaju neuporedivo bolje - ali baš zato što je tehnički prosečna, ona mora biti i tehnički najbolja.

Jasno vam je, jel'? I meni.

"Krize identiteta" sam inače, kao i većina, postao svestan u prva 2 minuta igre. Ovoliko naglašavanje lošeg kraja (a kraj jeste kriminalan, nema spora) kao jedinog problema, skreće pažnju sa činjenici da je ME3 po priči, misijama, objašnjenjima, korehentnosti, glumi i dijalozima loš i problematičan tokom čitave igre. Da, "funkcioniše zadovoljavajuće" kao finale trilogije, šta god to značilo.
Ne slažem se, generalna akcija i atmosfera su dosta bolje nego li u dvojci. I nije po tom pitanju uopšte prosečan ME3.
NaraYan je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 5.4.2012, 11:29   #3860
Grimm_SBL
Veteran
 
Član od: 24.3.2006.
Lokacija: Bristol
Poruke: 537
Zahvalnice: 16
Zahvaljeno 58 puta na 29 poruka
Slanje poruke preko Skypea korisniku Grimm_SBL
Određen forumom Re: Mass Effect 3

Meni se atmosfera nije dopala preterano, jednostavno nisam imao osećaj da je u pitanju borba za preživljavanje, poslednji čas isl...

Čim ja umesto da idem u misiju spasavanja čovečanstva provodim vreme po Normandiji gledajući da li ima još neki delić razgovora sa nekim od kompanjona ili da li ima šta novo da se kupi (oooh, nova riba za moj akvarijum, džek-pot!) shvatam da me igra nije nešto preterano uvukla, nema osećaja hitnost.

Velika količina patetike, retardirani gung-ho amerikanizam i kaubojština me jednostavno odbijaju.
Grimm_SBL je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Odgovor

Bookmarks sajtovi

Tagovi
mass effect, multiplayer, rpg, srbija


Vaš status
Ne možete postavljati teme
Ne možete odgovarati na poruke
Ne možete slati priloge uz poruke
Ne možete prepravljati svoje poruke

BB kod: uključeno
Smajliji: uključeno
[IMG] kod: uključeno
HTML kod: isključeno


Slične teme
tema temu započeo forum Odgovora Poslednja poruka
Mass Effect PC version WU TANG CLAN Role-Play 1545 2.7.2023 19:33
Problem sa Mass effect igrom Vestax Kvarovi 6 24.6.2009 14:00
Mass effect Bozidar Konzole 33 11.3.2009 21:26
HTPC (tih, ne greje se, moze da gura Mass Effect) Vladimiros Šta da kupim? 8 30.5.2008 19:06


Sva vremena su po Griniču +2 h. Sada je 17:21.


Powered by vBulletin® verzija 3.8.7
Copyright ©2000–2024, vBulletin Solutions, Inc.
Hosted by Beograd.com