Forum Sveta kompjutera

Nazad   Forum Sveta kompjutera > Test Run > Grafički softver i radovi

Grafički softver i radovi Programi za pregled slika, programi za obradu vektorskih i rasterskih slika, programi za projektovanje, modelovanje i rendering, konvertori; takođe i primeri fotografija i radova

Odgovor
 
Alatke vezane za temu Vrste prikaza
Stara 30.11.2006, 15:28   #1
Optique
Član
 
Član od: 14.6.2006.
Poruke: 66
Zahvalnice: 0
Zahvaljeno 0 puta na 0 poruka
Arrow Stakleni dugmici

Verovatno znate na sta mislim kada kazem stakleni dugmici, ali 'ajd da objasnim:
To su oni dugmici ili slike koji se vidjaju na skoro svakoj strani i izgledaju kao da su stakleni- imaju senku i onaj svetlosni odbljesak. Neki ostavljaju utisak da su providne staklene loptice na cijem se dnu nalazi slika... Ma znate na sta mislim sigurno.
Problem je sto ja to znam da napravim rucno i zato nikada ne moze da mi ispadne potpuno isto (senke i odbljesak), a i treba mi odredjeno vreme za svaku. Ali zato na svim stranicama na internetu sve staklene kuglice su iste , napravljene bez ikakve greske i nelogicnosti. Da li postoji neki program ili fora (ili sajt na netu gde ih ima) da sve kuglice budu sa savrsenim i identicnim odbijanjem svetlosti, ili jednostano su ti koji prave te staklene dugmice talentovani i sa preciznom rukom, pa prave jednu po jednu kuglicu rucno?
Optique je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 1.12.2006, 17:45   #2
Highlander
information junkie
 
Avatar korisnika Highlander
 
Član od: 3.11.2005.
Lokacija: MAX Highlands
Poruke: 2.160
Zahvalnice: 616
Zahvaljeno 686 puta na 401 poruka
Slanje poruke preko MSN-a korisniku Highlander Slanje poruke preko Skypea korisniku Highlander
Određen forumom Re: Stakleni dugmici

Ne znam ni za jedan tut... ali skini ovo. To bi trebalo da su neke kristalne ikonice. Gledaj pa pokušaj nešto sam.
Highlander je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Odgovor

Bookmarks sajtovi

Alatke vezane za temu
Vrste prikaza

Vaš status
Ne možete postavljati teme
Ne možete odgovarati na poruke
Ne možete slati priloge uz poruke
Ne možete prepravljati svoje poruke

BB kod: uključeno
Smajliji: uključeno
[IMG] kod: uključeno
HTML kod: isključeno



Sva vremena su po Griniču +2 h. Sada je 7:23.


Powered by vBulletin® verzija 3.8.7
Copyright ©2000–2024, vBulletin Solutions, Inc.
Hosted by Beograd.com