Forum Sveta kompjutera

Nazad   Forum Sveta kompjutera > Test Play > Mrežne igre > MMORPG igre
Uputstvo Članstvo Kalendar Današnje poruke Pretraži

MMORPG igre Massively multiplayer online role-playing games - WoW, Guild Wars, Eve Online, Age of Conan, Lineage, kao i mnoge druge...

Pregled rezultata glasanja: Koja je vasa main GW2 profesija?
Mesmer 12 6,09%
Engineer 19 9,64%
Thief 21 10,66%
Guardian 29 14,72%
Necromancer 25 12,69%
Ranger 27 13,71%
Warrior 41 20,81%
Elementalist 23 11,68%
Glasova: 197. U ovom glasanju ne možete da učestvujete

Odgovor
 
Alatke vezane za temu Vrste prikaza
Stara 2.4.2013, 0:17   #6861
ed_hunter
Starosedelac
 
Član od: 8.4.2006.
Poruke: 1.298
Zahvalnice: 87
Zahvaljeno 199 puta na 141 poruka
Određen forumom Re: Guild Wars 2

a sto ti stavljas 5 umesto lj?
ed_hunter je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 2.4.2013, 0:24   #6862
DeCoy
Intel Inside
 
Avatar korisnika DeCoy
 
Član od: 1.11.2005.
Lokacija: From the murky depths I come...
Poruke: 28.372
Zahvalnice: 1.625
Zahvaljeno 10.999 puta na 7.043 poruka
Određen forumom Re: Guild Wars 2

To je fora
DeCoy je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 2.4.2013, 0:37   #6863
Morca
Starosedelac
 
Član od: 30.3.2007.
Lokacija: Copper-city
Poruke: 2.232
Zahvalnice: 112
Zahvaljeno 618 puta na 438 poruka
Određen forumom Re: Guild Wars 2

Recimo, kao uspomenu na nešto...heh.
Morca je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 2.4.2013, 4:29   #6864
petar blagojevic
Član
 
Član od: 29.12.2008.
Poruke: 154
Zahvalnice: 0
Zahvaljeno 36 puta na 26 poruka
Određen forumom Re: Guild Wars 2

GW2 je solidna igra, vidi se da je to dobro urađeno, i da je uložen izvestan trud da se to razlikuje od uobičajenih šema.
Samo to je sve nekako sterilno .
petar blagojevic je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 2.4.2013, 10:06   #6865
Maladikt
Starosedelac
 
Član od: 21.8.2006.
Lokacija: In
Poruke: 3.207
Zahvalnice: 840
Zahvaljeno 973 puta na 624 poruka
Određen forumom Re: Guild Wars 2

Ascended oprema nije neophodna ni za šta u igri, tako da nema potrebe opterećivati se njenim grindanjem. Veći deo PvE sadržaja (verovatno sve osim Araha i fraktala) je moguće preći u rare opremi, a u WvW ne donosi značajnu prednost. Ko zna da igra on će 1 na 1 da te razbije i sa i bez tih dvadesetak dodatnih poena, a u zerg bitkama je totalno nebitno da li imaš ascended iteme.
Maladikt je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Sledećih 3 korisnika se zahvaljuje korisniku Maladikt na korisnoj poruci:
GaleOm (2.4.2013), ljubo-exyu (2.4.2013), svracak (2.4.2013)
Stara 2.4.2013, 11:30   #6866
drow
Član
 
Član od: 23.6.2008.
Poruke: 364
Zahvalnice: 0
Zahvaljeno 54 puta na 40 poruka
Određen forumom Re: Guild Wars 2

poenta je da trolovi bez zivota dolaze na forum da kake po igri koju vise ne igraju.

npr ja sam igrao wow i smucio mi se, kao ceo koncept ali ne idem na wow temu da slinim... ZATO STO ME IGRA VISE NE ZANIMA! xD


p.s. haha mislim da sam sad bacio jos koju kosku da glodju xD...
drow je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 2.4.2013, 12:32   #6867
ed_hunter
Starosedelac
 
Član od: 8.4.2006.
Poruke: 1.298
Zahvalnice: 87
Zahvaljeno 199 puta na 141 poruka
Određen forumom Re: Guild Wars 2

ovo za wow si u pravu... i ja batalio wow zbog gw2 i mogu slobodno reci da se nisam uopste pokajao... sve vreme dok sam igrao wow imao sam neki mrnjeh.... feeling, a gw2 je full of epicness msm drugacije su igre, ne mogu se porediti uopste... ja jednostavno volim te lepe svetove kroz koje se setkam, grafika u gw2 je vrhunska, iako je igram na low igra je divna. kod devojke na kompu igra leti zakucano 60fps sve na max u 1920x1200 pa ono je da ti oci krvare kako je lepo...
ed_hunter je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Sledeći korisnik se zahvaljuje korisniku ed_hunter na korisnoj poruci:
ljubo-exyu (2.4.2013)
Stara 2.4.2013, 13:15   #6868
r0nIn
Banned
 
Član od: 17.1.2007.
Poruke: 2.388
Zahvalnice: 1.520
Zahvaljeno 1.007 puta na 520 poruka
Određen forumom Re: Guild Wars 2

Citat:
Maladikt kaže: Pregled poruke
Ascended oprema nije neophodna ni za šta u igri,.
Fraktale preko 10. nivoa nije moguce preci ako se u grupi nalaze igraci koji nemaju ascedent opremu koja je "infuzionisana". Ne znam sad da li me *****avas ili si stvarno ozbiljan?! Da ne spominjem fraktale od 20. pa navise nivoa. "Nije ni za sta neophodna" jao Klinktone...

A sad zamisli 2 identicne grupe igraca od po njih 10, u nekoj w3 situaciji, ili jos bolje, kad izadje jos malo GvG: igraju isto, iskusni su, jedni nose exotic a drugi full - legendary, exotic i ascedent. Sta mislis ko ce tu da ima prednost?

Zato sam i napisao, da su oni polako zagazili u tu teritoriju "gear based" igara. Jos kad uvedu ostale djelove ascedent opreme, bice sjajno.

Citat:
Maladikt kaže: Pregled poruke
Ko zna da igra on će 1 na 1 da te razbije i sa i bez tih dvadesetak dodatnih poena,
Samo u situaciji da ovaj sto nosi full - legendary, exo i ascedent nikad ne igra bilo koju vrstu PvPa.

Da se taj pvp igrac nadje 1na1 sa isto tako iskusnim pvp igracem, koji ima full gear - leg.exo.ascedent, pa on ne bi imao sanse da ga pobijedi. Toliko o tome.

Citat:
Maladikt kaže: Pregled poruke
Veći deo PvE sadržaja (verovatno sve osim Araha i fraktala) je moguće preći u rare opremi,.
To je tacno, i to samo govori koliko je igra, pve, laka i gotovo bez izazova. Cak i pored toga, igraci se zale kako su neke stvari teske... Ne znam da li je to do mog gilda samo ili je svuda tako, samo znam da Arah gear ne bih mogao da sakupim da nije LFG sajta.

Jednostavno, da nema tog sajta odavno bi kancelarije Arena Neta bile u plamenu...

Poslednja ispravka: r0nIn (2.4.2013 u 13:39)
r0nIn je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 2.4.2013, 13:42   #6869
Morca
Starosedelac
 
Član od: 30.3.2007.
Lokacija: Copper-city
Poruke: 2.232
Zahvalnice: 112
Zahvaljeno 618 puta na 438 poruka
Određen forumom Re: Guild Wars 2

Citat:
drow kaže: Pregled poruke
poenta je da trolovi bez zivota dolaze na forum da kake po igri koju vise ne igraju.
p.s. haha mislim da sam sad bacio jos koju kosku da glodju xD...
Trol o trolovima? Dajemo miš5enje o igri. A ti si ovim ostavio utisak o sebi...


Citat:
petar blagojevic kaže: Pregled poruke
GW2 je solidna igra, vidi se da je to dobro urađeno, i da je uložen izvestan trud da se to razlikuje od uobičajenih šema.
Samo to je sve nekako sterilno .
Sumirao si moj utisak...previše su se trudili da naprave nešto drugačije da su omašili, po meni. Kad se ulogujem, posle pola sata se zapitam šta ja tražim u toj igri, šta ću ja tamo...i nemam odgovor. Kao kad sam igrao D3...šteta, stvarno sam hteo da uživam u GW2, zaista ambiciozna igra...
Morca je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 2.4.2013, 13:51   #6870
ed_hunter
Starosedelac
 
Član od: 8.4.2006.
Poruke: 1.298
Zahvalnice: 87
Zahvaljeno 199 puta na 141 poruka
Određen forumom Re: Guild Wars 2

care, ajmo da rezimiramo malo sta si napisao... gledajuci ovaj tvoj post, prvo kazes:
Citat:
r0nIn kaže: Pregled poruke
Fraktale preko 10. nivoa nije moguce preci ako se u grupi nalaze igraci koji nemaju ascedent opremu koja je "infuzionisana". Ne znam sad da li me *****avas ili si stvarno ozbiljan?! Da ne spominjem fraktale od 20. pa navise nivoa. "Nije ni za sta neophodna" jao Klinktone...
a onda kazes:
Citat:
r0nIn kaže: Pregled poruke
To je tacno, i to samo govori koliko je igra, pve, laka i gotovo bez izazova. Cak i pored toga, igraci se zale kako su neke stvari teske...
sto direktno ponistava ovo prvo sto si rekao! dakle prvo se zalis kako ne mozes da prelazis neki pve content bez jake opreme jer je mnogo tesko, a posle se zalis kako je pve content lak. dakle tebi je poslo za rukom da se u isto vreme zalis kako je igra i teska i laka!

elem, ja ne znam, nisam lvl 80, ali znam ono sto sam uradio, a to je da sam kao lvl 35 sa party-jem iz guilda presao fraktal lvl 10! i sta onda pises kako je nemoguce preci fraktale visokog nivoa ukoliko nema infusionisanih igraca. kapiram da full exo party moze da predje bilo sta u igri, nisam probao ali verujem da je tako, a exo gear nije toliko tesko dobiti. uporedi samo sa wow-om, koliko ti tamo vremena treba da uzmes naj naj naj bolji gear?!
ed_hunter je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 2.4.2013, 13:56   #6871
drow
Član
 
Član od: 23.6.2008.
Poruke: 364
Zahvalnice: 0
Zahvaljeno 54 puta na 40 poruka
Određen forumom Re: Guild Wars 2

Morca:Trol o trolovima? Dajemo miš5enje o igri. A ti si ovim ostavio utisak o sebi...


haha pa sta cu ne mogu da se suzdrzim... ali ti i dalje visis na temi igre koja ti je LOSA! xD


p.s. ja obicno dolazim na forum da se informisem o stvarima koje me interesuje al kad vidim `kaku` razmazanu po temi od zapenusalih nezadovoljnih `gejmera`(hardkor) prosto moram nesto da izbacim...
drow je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 2.4.2013, 14:05   #6872
r0nIn
Banned
 
Član od: 17.1.2007.
Poruke: 2.388
Zahvalnice: 1.520
Zahvaljeno 1.007 puta na 520 poruka
Određen forumom Re: Guild Wars 2

Citat:
ed_hunter kaže: Pregled poruke

sto direktno ponistava ovo prvo sto si rekao! dakle prvo se zalis kako ne mozes da prelazis neki pve content bez jake opreme jer je mnogo tesko, a posle se zalis kako je pve content lak. dakle tebi je poslo za rukom da se u isto vreme zalis kako je igra i teska i laka!
Fraktali za mene prakticno ne postoje, to po meni nije adekvatna zamjena za end game. Procitaj moj predhodni post, end game je nula u ovoj igri. Posto jos nisi dosegao maks. lvl, shvati ces o cemu pricam.

To za fraktale mi stvarno nije jasno, kako si ti igrao na 35 nivou?! I da jesi, vjerovatno si jedino ti bio u neadekvatnoj opremi.
r0nIn je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 2.4.2013, 14:14   #6873
DeCoy
Intel Inside
 
Avatar korisnika DeCoy
 
Član od: 1.11.2005.
Lokacija: From the murky depths I come...
Poruke: 28.372
Zahvalnice: 1.625
Zahvaljeno 10.999 puta na 7.043 poruka
Određen forumom Re: Guild Wars 2

Za fraktale igra skalira sve igrače na lvl 80, kao i u WvW.
DeCoy je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 2.4.2013, 14:49   #6874
cages
Starosedelac
 
Član od: 6.12.2005.
Lokacija: Alterac Valley
Poruke: 1.534
Zahvalnice: 406
Zahvaljeno 181 puta na 133 poruka
Određen forumom Re: Guild Wars 2

Citat:
drow kaže: Pregled poruke
poenta je da trolovi bez zivota dolaze na forum da kake po igri koju vise ne igraju.

npr ja sam igrao wow i smucio mi se, kao ceo koncept ali ne idem na wow temu da slinim... ZATO STO ME IGRA VISE NE ZANIMA! xD


p.s. haha mislim da sam sad bacio jos koju kosku da glodju xD...
U bratori,kolko si ti PRO
cages je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 2.4.2013, 15:29   #6875
Maladikt
Starosedelac
 
Član od: 21.8.2006.
Lokacija: In
Poruke: 3.207
Zahvalnice: 840
Zahvaljeno 973 puta na 624 poruka
Određen forumom Re: Guild Wars 2

Citat:
r0nIn kaže: Pregled poruke
Fraktale preko 10. nivoa nije moguce preci ako se u grupi nalaze igraci koji nemaju ascedent opremu koja je "infuzionisana". Ne znam sad da li me *****avas ili si stvarno ozbiljan?! Da ne spominjem fraktale od 20. pa navise nivoa. "Nije ni za sta neophodna" jao Klinktone...
Citat:
Maladikt kaže: Pregled poruke
Veći deo PvE sadržaja (verovatno sve osim Araha i fraktala) je moguće preći u rare opremi.
Lepo sam napisao. Ne može se preći u rare opremi koja nema slot za infuziju, dakle potrebna je ona koja ga ima. Ne mogu da crtam sve. A i ko igra fraktale i želi da dogura do visokog nivoa u njima on se ne žali na ascended opremu jer se vrlo lako nabavlja aktivnom igrom, ili preko tokena ili kao drop iz chesta. BTW do 20. nivoa je moguće prelaziti fraktale iako u grupi ima 1 ili 2 čoveka bez agony resistance. Sve više od toga je već mučenje.


Citat:
r0nIn kaže: Pregled poruke
A sad zamisli 2 identicne grupe igraca od po njih 10, u nekoj w3 situaciji, ili jos bolje, kad izadje jos malo GvG: igraju isto, iskusni su, jedni nose exotic a drugi full - legendary, exotic i ascedent. Sta mislis ko ce tu da ima prednost?
Ako zamišljaš idealnu situaciju 10v10 gde obe grupe komuniciraju preko mumble (ili nekog sličnog servisa), imaju podjednako iskustvo u timskim borbama, isti sastav rasa i klasa, iste tehničke uslove, borba je na otvorenom polju bez terenske prednosti/siege oružja itd, a jedina razlika je što jedni imaju full exotic, a drugi full exotic + ascended trinkets, onda ovi drugi imaju prednost, iako bih rekao mizernu. Niti im ona garantuje pobedu, niti ćeš na takvu situaciju realno da naiđeš u WvW. Osim toga, za GvG, ako ga uopšte i bude, se ne zna kako će biti implementiran.

Citat:
r0nIn kaže: Pregled poruke
Samo u situaciji da ovaj sto nosi full - legendary, exo i ascedent nikad ne igra bilo koju vrstu PvPa.

Da se taj pvp igrac nadje 1na1 sa isto tako iskusnim pvp igracem, koji ima full gear - leg.exo.ascedent, pa on ne bi imao sanse da ga pobijedi. Toliko o tome.
Varaš se ako misliš da full ascended igrači dobijaju 100% borbi 1v1, zanemaruješ odnose između pojedinačnih klasa i njihovih buildova i previše pažnje pridaješ brojkama. Situacija nije crno-bela (ne igramo šah), a ovo sve govorim iz ličnog primera jer sam igrao dosta duela i borbi manjeg obima u WvW koje obično igraju kvalitetno opremljeni igrači. Dodatnih 20 Power ili 20 Vitality su dobar dodatak ako to možeš i želiš da priuštiš (lično bojkotujem ascended iteme, osim što sam dobio nekoliko prstenova iz fraktala koje i ne koristim za WvW), ali ne bih se oslanjao na njih da mi reše borbu u moju korist, jer najčešće i neće.
Maladikt je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 2.4.2013, 16:13   #6876
ed_hunter
Starosedelac
 
Član od: 8.4.2006.
Poruke: 1.298
Zahvalnice: 87
Zahvaljeno 199 puta na 141 poruka
Određen forumom Re: Guild Wars 2

jel zna neko koliko dugo ce super adventure box biti tu?
ed_hunter je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 2.4.2013, 17:01   #6877
r0nIn
Banned
 
Član od: 17.1.2007.
Poruke: 2.388
Zahvalnice: 1.520
Zahvaljeno 1.007 puta na 520 poruka
Određen forumom Re: Guild Wars 2

Citat:
Maladikt kaže: Pregled poruke
Dodatnih 20 Power ili 20 Vitality su dobar dodatak ako to možeš i želiš da priuštiš (lično bojkotujem ascended iteme, osim što sam dobio nekoliko prstenova iz fraktala koje i ne koristim za WvW), ali ne bih se oslanjao na njih da mi reše borbu u moju korist, jer najčešće i neće.
Ja samo konstantujem da je ascedent oprema korisnija od exotic. Igraci koji znaju sta rade, mogu da naprave dobar build koji ce im donijeti prednost nad dobrim igracima sa exo opremom.

Poenta moje price nije u brojkama i tome da ascedent ima neki uticaj na W3, vec, na to da se igra, pored toga sto je grinderska, polako pretvara u gear based. Toliko o tome.
r0nIn je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 2.4.2013, 17:05   #6878
Morava
Član
 
Član od: 3.10.2007.
Poruke: 131
Zahvalnice: 41
Zahvaljeno 53 puta na 29 poruka
Određen forumom Re: Guild Wars 2

Citat:
ed_hunter kaže: Pregled poruke
jel zna neko koliko dugo ce super adventure box biti tu?
Koliko mi je poznato do kraja aprila.
Morava je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 2.4.2013, 17:40   #6879
ed_hunter
Starosedelac
 
Član od: 8.4.2006.
Poruke: 1.298
Zahvalnice: 87
Zahvaljeno 199 puta na 141 poruka
Određen forumom Re: Guild Wars 2

Citat:
r0nIn kaže: Pregled poruke
Ja samo konstantujem da je ascedent oprema korisnija od exotic. Igraci koji znaju sta rade, mogu da naprave dobar build koji ce im donijeti prednost nad dobrim igracima sa exo opremom.

Poenta moje price nije u brojkama i tome da ascedent ima neki uticaj na W3, vec, na to da se igra, pored toga sto je grinderska, polako pretvara u gear based. Toliko o tome.
pa care ni u wow-u nije isto epic i blue gear! mislim ti kukas kako je igra gear dependant a ovo je najmanje gear dependand mmo od svih! ostali kukaju zasto nije vise gear dependant! stvarno vas ne razumem ni jedne ni druge... meni je sve ok, s jedne strane treba da se stavi da se ne dobija gear bas tako lako, a sa druge strane necu ni da izgubim citav zivot da bih imao koliko toliko dobar gear sa kojim mogu da igram sve (konkretno ovde exo)
ed_hunter je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 2.4.2013, 18:20   #6880
r0nIn
Banned
 
Član od: 17.1.2007.
Poruke: 2.388
Zahvalnice: 1.520
Zahvaljeno 1.007 puta na 520 poruka
Određen forumom Re: Guild Wars 2

Citat:
ed_hunter kaže: Pregled poruke
pa care ni u wow-u nije isto epic i blue gear! mislim ti kukas kako je igra gear dependant a ovo je najmanje gear dependand mmo od svih! ostali kukaju zasto nije vise gear dependant! stvarno vas ne razumem ni jedne ni druge... meni je sve ok, s jedne strane treba da se stavi da se ne dobija gear bas tako lako, a sa druge strane necu ni da izgubim citav zivot da bih imao koliko toliko dobar gear sa kojim mogu da igram sve (konkretno ovde exo)
Nisam ja car i niti kukam, vec samo iznosim svoje misljenje. Ti, legendo, ako ti se ne svidja to sto ja pisem, nemoj ni da citas... Nisi jos iskusio igru u dovoljnoj mjeri, tako sam i ja bio ushicen kada sam igrao prvu betu, bio sam opcinjen. Sada je prica skroz drugacija.

A kad vec pominjest toliko taj WoW, end game je tamo epik u svakom smislu, za razliku od fraktala.
r0nIn je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Odgovor

Bookmarks sajtovi

Tagovi
guild wars 2, mmorpg


Vaš status
Ne možete postavljati teme
Ne možete odgovarati na poruke
Ne možete slati priloge uz poruke
Ne možete prepravljati svoje poruke

BB kod: uključeno
Smajliji: uključeno
[IMG] kod: uključeno
HTML kod: isključeno


Slične teme
tema temu započeo forum Odgovora Poslednja poruka
Guild Wars Sale013 MMORPG igre 4095 7.6.2023 18:02
Guild Wars pitanja primeyuri Mrežne igre 288 27.11.2009 17:47
Guild Wars ! !Hand-of-blood! ! Tekstovi u SK 2 19.11.2007 14:09
Guild Wars - Internet konekcija?! eXtreme Role-Play 12 25.9.2006 8:24
neka pitanja o Guild Wars... barjaktar Mrežne igre 6 11.4.2006 18:06


Sva vremena su po Griniču +2 h. Sada je 0:37.


Powered by vBulletin® verzija 3.8.7
Copyright ©2000–2024, vBulletin Solutions, Inc.
Hosted by Beograd.com