Forum Sveta kompjutera

Nazad   Forum Sveta kompjutera > Test Drive > Komunikacioni uređaji i umrežavanje
Uputstvo Članstvo Kalendar Današnje poruke Pretraži

Komunikacioni uređaji i umrežavanje Modemi, mrežna oprema, mreže i umrežavanje…

Odgovor
 
Alatke vezane za temu Vrste prikaza
Stara 22.11.2013, 23:00   #1
Phantom Stranger
Novi član
 
Član od: 13.10.2012.
Poruke: 1
Zahvalnice: 0
Zahvaljeno 0 puta na 0 poruka
Određen forumom Problem sa wireless adapterom

Nedavno sam uzeo novu stonu konfiguraciju, i pošto za internet koristim komšijin wireless (uz njihov pristanak) uzeo sam wireless karticu ASUS PCE-N15. Međutim, imam probleme.

Kartica radi, to je provereno. Kači se na jednu drugu lokalnu mrežu i radi savršeno. Međutim ima problema sa ovom mrežom koju bi trebalo da koristi. Nađe je, "poveže se", ima 3-5 crta, ali ne radi. Ponekad se poveže na sekund, pa onda odmah pukne, ali u suštini 90% vremena ne radi.
U stanu imam još dva laptopa koji odlično rade i povezuju se na tu mrežu bez problema.

Da li je moguće da je antena na kartici samo previše slaba? Ili je možda u pitanju neki drugi problem? Instalirao sam sve najnovije drajvere i apdejtovao Windows.
Phantom Stranger je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Odgovor

Bookmarks sajtovi


Vaš status
Ne možete postavljati teme
Ne možete odgovarati na poruke
Ne možete slati priloge uz poruke
Ne možete prepravljati svoje poruke

BB kod: uključeno
Smajliji: uključeno
[IMG] kod: uključeno
HTML kod: isključeno


Slične teme
tema temu započeo forum Odgovora Poslednja poruka
Problem sa TP-LINK 150 Mbps wireless N USB adapter-om vanya Komunikacioni uređaji i umrežavanje 4 24.10.2013 11:47
Problem sa TP LINK wifi usb adapterom nikolavuk Kvarovi 5 22.5.2013 21:53
Problem sa Wireless karticom maximusbrut Kvarovi 2 2.4.2010 18:46
Problem sa wireless mrežom aleksandar031 Komunikacioni uređaji i umrežavanje 0 23.2.2009 12:17
Problem sa Kingsun SF-620 USB IrDA adapterom Hippy Tesla Komunikacioni uređaji i umrežavanje 2 21.2.2007 17:07


Sva vremena su po Griniču +2 h. Sada je 23:33.


Powered by vBulletin® verzija 3.8.7
Copyright ©2000–2024, vBulletin Solutions, Inc.
Hosted by Beograd.com