Forum Sveta kompjutera

Nazad   Forum Sveta kompjutera > Test Play > Sportske simulacije
Uputstvo Članstvo Kalendar Današnje poruke Pretraži

Sportske simulacije Svi sportovi, fliperi i druge takmičarske igre...

Odgovor
 
Alatke vezane za temu Vrste prikaza
Stara 5.3.2012, 0:58   #1461
Љуша
Deo inventara foruma
 
Član od: 18.11.2011.
Poruke: 5.413
Zahvalnice: 644
Zahvaljeno 1.058 puta na 828 poruka
Određen forumom Re: Pro Evolution Soccer 2012

Citat:
doomche kaže: Pregled poruke
uopshte me ne zanima koga i koliko deresh. Meni je igra losha, pobedjivao ili gubio, a ne zhalim se na to koliko dobijam/gubim, vec na to shto je igra idiotska na tehnichkom planu iz 1001 razloga.
Ова расправа не води ничему. Теби не ваља гејмплеј, мени је добар.
Љуша je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 5.3.2012, 3:58   #1462
NaraYan
Starosedelac
 
Član od: 11.11.2005.
Lokacija: RC
Poruke: 1.729
Zahvalnice: 854
Zahvaljeno 326 puta na 204 poruka
Slanje poruke preko ICQ-a korisniku NaraYan Slanje poruke preko MSN-a korisniku NaraYan Slanje poruke preko Skypea korisniku NaraYan
Određen forumom Re: Pro Evolution Soccer 2012

Citat:
Љуша kaže: Pregled poruke
Ja играм 14 година, па шта. од 98-це. Ти си ко мој друг. Као смета му гејмплеј, стално се нешто вади, јер га дерем. Доста пљувања по игри. Вежбај па ти неће сметати гејмплеј . То је плус за Блекпул. али ниси ни први ни последњи .
Citat:
Doomche kaže: Pregled poruke
Ljusha, ne smaraj, molim te. Chim neko ima zamerku na igru (i to osnovanu), ne zna da igra. Nisi ni prvi ni poslednji koji ce tako da se izlupa kad nema nishta pametno da kazhe. Igram PES preko 10 godina, josh od kad se zvao ISS. Da do sad nisam nauchio da ga igram, zapitao bih se jesam li mentalno zaostao.

To shto sam sa se sa Blackpoolom probio na superstar u Premier Ligu u prvoj sezoni, uz cela 2 poraza (1 u FA kupu od Arsenala i drugi od West Hama u ligi) valjda ima bilo kakvu tezhinu. Ne mora ni da ima, nije ni bitno. Dovoljno je meni da zakljuchim da nisam idiot. Dovoljno mi je i iskustva u PES-u 2012 da kazhem da je sam daleko od zadovoljnog, a da je pogotovo po defaultu teshko smece.

Ako ti se svidja, izvoli, igraj. Ako ti je dobar gameplay, skini PESEdit patch i uzhivaj. Nemoj mene zamarati.
Ja igram od Goal Storma i slažem se sa Doomchetom. To nema nikakve veze dal gubm ili pobeđujem već sa kvalitetom fudbala. To što, Ljuša, tebi ne smeta gameplay ovakvog jadnog fubala (ova nazovi fizika i nazovi ljudi na terenu koji se kreću ko sa tarabama gurnutim u doope i rukometaškim suđenjem i banevićima, ikavićima, kurtajićima, retardiranim komentatorima, najgorim izvođenjem penala u istoriji pesa, golmanima koji u jednoj igri u 21. veku bacaju loptu rukom lošije nego u WE3 ko da ne vide dalje od dva metra, onim idiodskim data menadžmentom, skriptovanim šutevima...) je, iskreno, malo čudno.
A najveća ironija od svega je ta što je ipak bolji od prethodnika te ostade još samo malo nade za sledeći.

Citat:
Doomche kaže: Pregled poruke
Shta fali gameplayu imash ispisano na prethodnih zilion strana ovog topica. Svakako da mi ne pada na pamet da ponavljam.

Nemam dovoljna tehnichka znanja po pitanju softverskog dizajna i programiranja, da bih i mogao da pravim PES 2013 . Ni vremena. Ni volje. Ni dizajnerski tim. Ni pare.

Sa druge strane, da slushaju savete publike (a i moje u toj celoj masi), mozhda bi i bilo neshto od sledeceg PES-a, ali kao i obichno guraju po svom i svake godine prave sve loshiji PES.

Ironije radi, svake godine pochev od 2009 koristim sve komplikovanije edit i config fajlove, patcheve i addonove ne bih li nekako izmenio igru do shto normalnijeg nivoa. I tu ne mislim na super realne stadione, HD lopte, proklete reklame, travu, kopachke, korner zastavicu, domara, kvaku na svlachionici i ostalo shto donosi PESEdit patch. OK, imena igracha, sastavi i imena timova, pravi dresovi i pravi grbovi jesu bitni, a i himne navijacha su kul, ali sve to ima i PSD. I mnogo vishe.
Večito se pitam kad vidim neku totalno zatupljenu igru da li ti ljudi koji je prave imaju neke druge ljude koji je testiraju i koji im daju fidbek.
Još je čudnije kod sportskih simulacija (ovaj i ovi noviji PESovi nisu simulacija već parodija na fudbal) jerbo tu nema nikakve filozofije (za razliku npr tamo gde ima neke magije ili sl).
Brate pa sve je jasno i po tu. Pgle samo košarka kolko je dobra.
A to da nisu u mogućnosti da urade dobru simulaciju... mislm da nije u pitanju već da namerno ne rade iz nekog (verovatno komercijalnog i monopolističkog) razloga.



Ja i dalje najviše igram PES6.
Nego ti reče ima nekako da se podešava engine?!
NaraYan je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 5.3.2012, 4:22   #1463
Љуша
Deo inventara foruma
 
Član od: 18.11.2011.
Poruke: 5.413
Zahvalnice: 644
Zahvaljeno 1.058 puta na 828 poruka
Određen forumom Re: Pro Evolution Soccer 2012

Citat:
narayan kaže: Pregled poruke

a to da nisu u mogućnosti da urade dobru simulaciju... Mislm da nije u pitanju već da namerno ne rade iz nekog (verovatno komercijalnog i monopolističkog) razloga.
Ово је нажалост случај и са Резидент и Нод фор спид серијалом који су скренули с пута. Не преостаје друго него прилагодити се. Што ја и радим. Џаба кукање то је што је. Од симулације можеш да се опростиш, кад је досад нису направили неће никад. Шестице се не сећам, давно сам је играо, ал се сећам само да је Манчестер на том песу био напуцан а Руни имао мотор у ********************************ту.
Љуша je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 5.3.2012, 4:47   #1464
NaraYan
Starosedelac
 
Član od: 11.11.2005.
Lokacija: RC
Poruke: 1.729
Zahvalnice: 854
Zahvaljeno 326 puta na 204 poruka
Slanje poruke preko ICQ-a korisniku NaraYan Slanje poruke preko MSN-a korisniku NaraYan Slanje poruke preko Skypea korisniku NaraYan
Određen forumom Re: Pro Evolution Soccer 2012

Kukanje nije džaba, ako se f+dovoljno protedtuje svuda možda i shvate da je krajnje kritična situacija
Prilagodio sam se taman tolko da mogu da ponekad igram s drugarima i to je to, inače izbegavam ili lobiram za 6.
A na 6 je mnogo njih imalo motore svuda, samo je filing same igre super. Malo je arkadniji doduše, al to mu je ujedno i prednost.
NaraYan je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 5.3.2012, 4:58   #1465
Љуша
Deo inventara foruma
 
Član od: 18.11.2011.
Poruke: 5.413
Zahvalnice: 644
Zahvaljeno 1.058 puta na 828 poruka
Određen forumom Re: Pro Evolution Soccer 2012

Е да видиш какав је некад био Резидент серијал, сад је постао кунг фу игра уместо хорор преживљавања. Не верујем да намерно праве такав пес. Проблем је у томе што демо касно избаце па немају времена да услише све сугестије и предлоге. А конкурентска фифа је одувек била и остала смеће, пес је ту мајка.
Љуша je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 5.3.2012, 9:44   #1466
bojan23
Novi član
 
Član od: 12.2.2012.
Lokacija: München, Deutschland
Poruke: 18
Zahvalnice: 0
Zahvaljeno 0 puta na 0 poruka
Određen forumom

Ja sam igrao konamijev fudbal od kad sam presao sa fife na we3 '98 sve do ove jeseni. Pes 2011 sam igrao dok nisu izasli demoi pesa i fife za ovu godinu. Vec tad se dalo primetiti da postoji poprilicna razlika izmedju ova dva fudbala. Kao sto je pre 5 godina konami bio na tronu bez ozbiljne konkurencije, sada se kolo srece okrece. ako se ovako nastavi za 2 godine konami ce potpuno da pukne sa fudbalom. Moram reci da igram na ps3 od prosle godine i iako se osecam bedno jer sam bio zagrizen pesovac na pc-iju, na ps3 je fifa daleko ispred pesa. Naravno da je to pitanje kao ko voli zvezdu, a ko partizan, svako ima svoje razloge. Meni je drazi pes i voleo bih da mogu da uzivam u njemu ponovo, ali trenutno mi se vise svidja fifa zbog mnogo stvari, a pre svega zato sto uzivam u igri. Pes je poceo da me smara sa neprihvatljivim propustima i glupostima. Ne kazem da mi je fifa savrsena, ali kad skupim sve pluseve i minuse, moje subjektivno misljenje je da je ove godine bolja. Mislim da je glupo raspravljati o tome ko od kad igra i ko koga dere. Nije neki zivotni uspeh pobediti u igrici, koja god da je. Takodje mislim da je krajnje neozbiljno nazivati fifu smecem iz neke tradicije ne prihvatanja objektivnosti zbog individualne i krajnje subjektivne zatucanosti i zadrtosti. Ipak, kao sto rekoh ukusi su razliciti i svi mi volimo neke druge stvari u zivotu, mislim da je pitanje krajnje subjektivno za sve nas. Mislim da je glupo etiketitati. Ja se samo nadam, kao i godinama u nazad da ce pes da krene uzlaznom putanjom i da ce da se vrati gde je bio dugi niz godina.

Sent from my GT-I9000 using Tapatalk

Poslednja ispravka: bojan23 (5.3.2012 u 9:53)
bojan23 je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 5.3.2012, 13:13   #1467
Doomche
V.I.P. Test Drive
 
Član od: 18.2.2007.
Lokacija: Subsector Aurelia
Poruke: 7.473
Zahvalnice: 1.159
Zahvaljeno 2.446 puta na 1.922 poruka
Određen forumom Re: Pro Evolution Soccer 2012

Citat:
NaraYan kaže: Pregled poruke
Nego ti reče ima nekako da se podešava engine?!
Nije bash neko revolucionarno podeshavanje engine-a, ali ispegla par stvari, pogotovo AI protivnika, korisno je:

http://jenkey1002.blogspot.com/

^Ovde imash gameplay tool, koga je dovoljno ukljuchiti i ostaviti na defaultu kada se pokrece. Neka veca podeshavanja vezana za loptu mnogo narushavaju balans igre, na primer.
Doomche je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Sledeći korisnik se zahvaljuje korisniku Doomche na korisnoj poruci:
NaraYan (5.3.2012)
Stara 5.3.2012, 16:29   #1468
NaraYan
Starosedelac
 
Član od: 11.11.2005.
Lokacija: RC
Poruke: 1.729
Zahvalnice: 854
Zahvaljeno 326 puta na 204 poruka
Slanje poruke preko ICQ-a korisniku NaraYan Slanje poruke preko MSN-a korisniku NaraYan Slanje poruke preko Skypea korisniku NaraYan
Određen forumom Re: Pro Evolution Soccer 2012

Citat:
bojan23 kaže: Pregled poruke
Ja sam igrao konamijev fudbal od kad sam presao sa fife na we3 '98 sve do ove jeseni. Pes 2011 sam igrao dok nisu izasli demoi pesa i fife za ovu godinu. Vec tad se dalo primetiti da postoji poprilicna razlika izmedju ova dva fudbala. Kao sto je pre 5 godina konami bio na tronu bez ozbiljne konkurencije, sada se kolo srece okrece. ako se ovako nastavi za 2 godine konami ce potpuno da pukne sa fudbalom. Moram reci da igram na ps3 od prosle godine i iako se osecam bedno jer sam bio zagrizen pesovac na pc-iju, na ps3 je fifa daleko ispred pesa. Naravno da je to pitanje kao ko voli zvezdu, a ko partizan, svako ima svoje razloge. Meni je drazi pes i voleo bih da mogu da uzivam u njemu ponovo, ali trenutno mi se vise svidja fifa zbog mnogo stvari, a pre svega zato sto uzivam u igri. Pes je poceo da me smara sa neprihvatljivim propustima i glupostima. Ne kazem da mi je fifa savrsena, ali kad skupim sve pluseve i minuse, moje subjektivno misljenje je da je ove godine bolja. Mislim da je glupo raspravljati o tome ko od kad igra i ko koga dere. Nije neki zivotni uspeh pobediti u igrici, koja god da je. Takodje mislim da je krajnje neozbiljno nazivati fifu smecem iz neke tradicije ne prihvatanja objektivnosti zbog individualne i krajnje subjektivne zatucanosti i zadrtosti. Ipak, kao sto rekoh ukusi su razliciti i svi mi volimo neke druge stvari u zivotu, mislim da je pitanje krajnje subjektivno za sve nas. Mislim da je glupo etiketitati. Ja se samo nadam, kao i godinama u nazad da ce pes da krene uzlaznom putanjom i da ce da se vrati gde je bio dugi niz godina.

Sent from my GT-I9000 using Tapatalk
Ja sam probao i fifu i nisam baš primetio da je dovoljno bolja da bi nju igrao.
Jednostavno su loši i jedan i drugi. Sad, nemam strpljenja da se navikavam na onaj gameplay iz fife kad je već isto sranye.
Da je primetno bolji pa i da proba čovek.
Kad bi se spojili i izvukle dobre stvari iz oba moglo bi i da ispadne nešto vako imamo dva poluzavršena nekvalitetna proizvoda.

I samo da mi je da znam na koju foru dobijaju i pes i fifa onolko dobre ocene par godina unazad a NBA 2k12kao fenomenalna igra da dobije manju ocenu od njih... to je ogromna bruka za jedan ovakav časopis i za ljude koji su ocenjivali to.

Ja odavno ne uzimam za ozbiljno recenzije sportskih igara u SK. Od pes 2010 koji je dobio 89 a realno je ne više od 70 max.
Ja bi mu dao 40 za onakvu sramotu od igre. Pa 2k12 je primetno bolji od 2k11 a slabije je ocenjen itd

Izgleda da ljudi koji su recenzirali navedene igre jednostavno nemaju znanje o dotičnim sportovima te ga gledaju isto kao da je u pitanju neki čovečuljak koji skače skuplja parice. Tj ne razumeju se ni u fudbal ni u basket dovoljno za realniju recenziju.
NaraYan je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 5.3.2012, 16:42   #1469
Љуша
Deo inventara foruma
 
Član od: 18.11.2011.
Poruke: 5.413
Zahvalnice: 644
Zahvaljeno 1.058 puta na 828 poruka
Određen forumom Re: Pro Evolution Soccer 2012

Citat:
narayan kaže: Pregled poruke
nba 2k12kao fenomenalna igra da dobije manju ocenu od njih... To je ogromna bruka za jedan ovakav časopis i za ljude koji su ocenjivali to.
Фудбал је најважнија споредна ствар на свету
Љуша je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 5.3.2012, 17:36   #1470
NaraYan
Starosedelac
 
Član od: 11.11.2005.
Lokacija: RC
Poruke: 1.729
Zahvalnice: 854
Zahvaljeno 326 puta na 204 poruka
Slanje poruke preko ICQ-a korisniku NaraYan Slanje poruke preko MSN-a korisniku NaraYan Slanje poruke preko Skypea korisniku NaraYan
Određen forumom Re: Pro Evolution Soccer 2012

Zar to nije još jedan razlog da bude bolji? A ovako da muzu pare ni bog čega...
Aj oni što ga prave nego ovi što se ne bune i daju mu visoke ocene, oni su više krivi što gutaju ovakve krišine.
NaraYan je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 10.3.2012, 14:51   #1471
CaptainCrash
Veteran
 
Član od: 7.12.2011.
Lokacija: Srce Srema
Poruke: 523
Zahvalnice: 62
Zahvaljeno 3 puta na 3 poruka
Određen forumom Re: Pro Evolution Soccer 2012

Ima li neko predstavu kako da promenim jezik u PESu 2012,imam samo francuski i Nemacki a ne znam kako i gde da nadjem EN,da li to moze tako i gde i kako ubaciti,ako moze link bio bi zahvalan do neba
CaptainCrash je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 10.3.2012, 15:42   #1472
minist@r
Veteran
 
Član od: 13.2.2011.
Poruke: 1.182
Zahvalnice: 402
Zahvaljeno 144 puta na 119 poruka
Određen forumom Re: Pro Evolution Soccer 2012

Skini fajlove za engleski
minist@r je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 10.3.2012, 16:21   #1473
CaptainCrash
Veteran
 
Član od: 7.12.2011.
Lokacija: Srce Srema
Poruke: 523
Zahvalnice: 62
Zahvaljeno 3 puta na 3 poruka
Određen forumom Re: Pro Evolution Soccer 2012

Citat:
minist@r kaže: Pregled poruke
Skini fajlove za engleski
Druze skinuo sam,unrarovao u instalaciju u img. ali opet nista,upalio igricu i imam samo FR i GER...strasno!
Inace imam pod dt05 e,f,g,h,i,n,q,r,s,t,v ali pod dt00 samo dt00_f i dt00_g
Nema nigde dt00_e ne znam da li to ima neke veze a skinuo sam i ubacio neko multy pakovanje...
CaptainCrash je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 10.3.2012, 17:22   #1474
Љуша
Deo inventara foruma
 
Član od: 18.11.2011.
Poruke: 5.413
Zahvalnice: 644
Zahvaljeno 1.058 puta na 828 poruka
Određen forumom Re: Pro Evolution Soccer 2012

Citat:
CaptainCrash kaže: Pregled poruke
Druze skinuo sam,unrarovao u instalaciju u img. ali opet nista,upalio igricu i imam samo FR i GER...strasno!
Inace imam pod dt05 e,f,g,h,i,n,q,r,s,t,v ali pod dt00 samo dt00_f i dt00_g
Nema nigde dt00_e ne znam da li to ima neke veze a skinuo sam i ubacio neko multy pakovanje...
Ево апллоудовао сам ти енглески из имиџа http://www.sendspace.com/file/yuuvk9
Љуша je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Sledeći korisnik se zahvaljuje korisniku Љуша na korisnoj poruci:
CaptainCrash (11.3.2012)
Stara 11.3.2012, 0:27   #1475
CaptainCrash
Veteran
 
Član od: 7.12.2011.
Lokacija: Srce Srema
Poruke: 523
Zahvalnice: 62
Zahvaljeno 3 puta na 3 poruka
Određen forumom Re: Pro Evolution Soccer 2012

Citat:
Љуша kaže: Pregled poruke
Ево апллоудовао сам ти енглески из имиџа http://www.sendspace.com/file/yuuvk9
Hvala ti...samo mi reci,da li sa ovim treba da dobijem i komentatore na EN,dobio sam samo jezik EN,mada u principu i to mi je dovoljno ali pitam cisto da znam?
Hvala mnogo...
CaptainCrash je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 11.3.2012, 0:32   #1476
Љуша
Deo inventara foruma
 
Član od: 18.11.2011.
Poruke: 5.413
Zahvalnice: 644
Zahvaljeno 1.058 puta na 828 poruka
Određen forumom Re: Pro Evolution Soccer 2012

Не, само језик. Ако ти требају коментатори даћу ти линк .

Poslednja ispravka: Љуша (11.3.2012 u 0:58)
Љуша je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 11.3.2012, 18:40   #1477
CaptainCrash
Veteran
 
Član od: 7.12.2011.
Lokacija: Srce Srema
Poruke: 523
Zahvalnice: 62
Zahvaljeno 3 puta na 3 poruka
Određen forumom Re: Pro Evolution Soccer 2012

Citat:
Љуша kaže: Pregled poruke
Не, само језик. Ако ти требају коментатори даћу ти линк .

Pa moze,posalji mi komentare ako hoces ovde ako ne onda na PM,kako mi i to nisi poslao vracam lap top ali nema veze,ostaje mi da namestim na mom PES-u na obicnom kompu!
Inace,ne mogu da se snadjem na pes serbia,da nema mozda neki patch sa Jelen super ligom?
Moze i za to link i samo mi reci imam patch ovaj neki poslednji sa dlc-om,jel samo instaliram JSL ili ovo moram obrisati?
CaptainCrash je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 11.3.2012, 19:22   #1478
Љуша
Deo inventara foruma
 
Član od: 18.11.2011.
Poruke: 5.413
Zahvalnice: 644
Zahvaljeno 1.058 puta na 828 poruka
Određen forumom Re: Pro Evolution Soccer 2012

Citat:
CaptainCrash kaže: Pregled poruke
Pa moze,posalji mi komentare ako hoces
Овде имаш све коментаторе. Арапски немој да скидаш, лоше је урађен.

Citat:
CaptainCrash kaže: Pregled poruke
Inace,ne mogu da se snadjem na pes serbia,da nema mozda neki patch sa Jelen super ligom?
Има али је изашао 28 децембра. Имаш и упутство
Љуша je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Sledeći korisnik se zahvaljuje korisniku Љуша na korisnoj poruci:
CaptainCrash (12.3.2012)
Stara 11.3.2012, 20:48   #1479
minist@r
Veteran
 
Član od: 13.2.2011.
Poruke: 1.182
Zahvalnice: 402
Zahvaljeno 144 puta na 119 poruka
Određen forumom Re: Pro Evolution Soccer 2012

Nemoj samo engleza da stavljas retardiran je,zna li neko ima li rus?
minist@r je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 12.3.2012, 0:48   #1480
Љуша
Deo inventara foruma
 
Član od: 18.11.2011.
Poruke: 5.413
Zahvalnice: 644
Zahvaljeno 1.058 puta na 828 poruka
Određen forumom Re: Pro Evolution Soccer 2012

Citat:
minist@r kaže: Pregled poruke
nemoj samo engleza da stavljas retardiran je,zna li neko ima li rus?
Колико ја знам нема. На прошлом песу је био, и нисам био одушевљен. Јако мало коментара за играче. Eнглез је увек био ретардиран, мислим првенствено на сукоментатора. Џон Чемпион је на овом барем нешто бољи.
Љуша je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Odgovor

Bookmarks sajtovi


Vaš status
Ne možete postavljati teme
Ne možete odgovarati na poruke
Ne možete slati priloge uz poruke
Ne možete prepravljati svoje poruke

BB kod: uključeno
Smajliji: uključeno
[IMG] kod: uključeno
HTML kod: isključeno


Slične teme
tema temu započeo forum Odgovora Poslednja poruka
Game-o-Kwiz Patton Opšta kultura 15955 9.6.2017 14:42
Pro Evolution Soccer 2011 Devilish Soldier Sportske simulacije 2913 1.10.2011 16:49
[Symbian] Pro Evolution Soccer 2010 - problem milosh-96 Igre za mobilne telefone 5 28.2.2011 20:37
Pro Evolution Soccer 2008 PC resenje za sve relja1234 Sportske simulacije 7 3.6.2008 10:01
Laptop za Pro Evolution Soccer? Sledge_Hammer ŠDK - Prenosni računari 20 20.10.2007 22:14


Sva vremena su po Griniču +2 h. Sada je 8:58.


Powered by vBulletin® verzija 3.8.7
Copyright ©2000–2024, vBulletin Solutions, Inc.
Hosted by Beograd.com