Forum Sveta kompjutera

Nazad   Forum Sveta kompjutera > Test Play > Sportske simulacije
Uputstvo Članstvo Kalendar Današnje poruke Pretraži

Sportske simulacije Svi sportovi, fliperi i druge takmičarske igre...

Odgovor
 
Alatke vezane za temu Vrste prikaza
Stara 8.10.2010, 20:11   #1
star_general
Banned
 
Član od: 8.8.2010.
Poruke: 8
Zahvalnice: 5
Zahvaljeno 0 puta na 0 poruka
Određen forumom Simulacije golfa

Zanima me koja je naljbolja simulacija golfa na PC-u, a kad kazem golfa ne mislim na smrdljivi mini golf nego pravi golf
star_general je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 8.10.2010, 20:16   #2
Devilish Soldier
Deo inventara foruma
 
Član od: 18.1.2009.
Lokacija: Beograd, Borča
Poruke: 3.053
Zahvalnice: 787
Zahvaljeno 1.296 puta na 728 poruka
Slanje poruke preko Skypea korisniku Devilish Soldier
Određen forumom Re: Simulacije golfa

Simulacije Tiger Woods golfova recimo 2008.

Tiger Woods 2008
Devilish Soldier je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Sledeći korisnik se zahvaljuje korisniku Devilish Soldier na korisnoj poruci:
star_general (9.10.2010)
Stara 8.10.2010, 20:20   #3
Sh0m1
Deo inventara foruma
 
Član od: 28.11.2009.
Lokacija: Bladehenge
Poruke: 4.267
Zahvalnice: 5.145
Zahvaljeno 994 puta na 697 poruka
Slanje poruke preko MSN-a korisniku Sh0m1
Određen forumom Re: Simulacije golfa

http://tigerwoodsonline.ea.com/
Probaj to
Sh0m1 je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Sledeći korisnik se zahvaljuje korisniku Sh0m1 na korisnoj poruci:
star_general (9.10.2010)
Stara 9.10.2010, 14:14   #4
Borislav Vuckovic
Član
 
Član od: 6.1.2007.
Poruke: 298
Zahvalnice: 24
Zahvaljeno 60 puta na 45 poruka
Određen forumom Re: Simulacije golfa

Iako stara TW2008 je prakticno jedina golf igra za PC koja lici na nesto. Na srecu postoji baza od vise stotina golf terena koja se svakodnevno dopunjuje. Besplatno sve te terene mozes skinitu sa:

http://www.coursedownloads.com/cours....asp?gameid=11
Borislav Vuckovic je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Sledeći korisnik se zahvaljuje korisniku Borislav Vuckovic na korisnoj poruci:
star_general (9.10.2010)
Stara 9.10.2010, 15:38   #5
Uros12
Deo inventara foruma
 
Član od: 2.1.2008.
Lokacija: Zvezdara
Poruke: 3.979
Zahvalnice: 521
Zahvaljeno 812 puta na 556 poruka
Određen forumom Re: Simulacije golfa

Definitivno mu je najbolje da proba ovo sto je Shomi ostavio.Mada ako hoce samo SP neka igra 2008.
Uros12 je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Sledeći korisnik se zahvaljuje korisniku Uros12 na korisnoj poruci:
star_general (9.10.2010)
Stara 11.10.2010, 18:53   #6
Borislav Vuckovic
Član
 
Član od: 6.1.2007.
Poruke: 298
Zahvalnice: 24
Zahvaljeno 60 puta na 45 poruka
Određen forumom Re: Simulacije golfa

Citat:
Uros12 kaže: Pregled poruke
Definitivno mu je najbolje da proba ovo sto je Shomi ostavio.
'Ajde ako ima zainteresovanih amatera , pa da tokom nedelje u vecernjim satima, odigramo jedan cetvoromec
Borislav Vuckovic je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 11.10.2010, 19:08   #7
Sh0m1
Deo inventara foruma
 
Član od: 28.11.2009.
Lokacija: Bladehenge
Poruke: 4.267
Zahvalnice: 5.145
Zahvaljeno 994 puta na 697 poruka
Slanje poruke preko MSN-a korisniku Sh0m1
Određen forumom Re: Simulacije golfa

U zivotu nisam igrao golf, ni pravi ni virtuelni
Al pokusao bih (kompovski svakako )
Sh0m1 je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 11.10.2010, 20:15   #8
Borislav Vuckovic
Član
 
Član od: 6.1.2007.
Poruke: 298
Zahvalnice: 24
Zahvaljeno 60 puta na 45 poruka
Određen forumom Re: Simulacije golfa

Ma da mlatimo palicom pa sta bude
Ako se nadju jos 2 entuzijasta pa da dogovorimo vreme.
Borislav Vuckovic je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 11.10.2010, 22:46   #9
Uros12
Deo inventara foruma
 
Član od: 2.1.2008.
Lokacija: Zvezdara
Poruke: 3.979
Zahvalnice: 521
Zahvaljeno 812 puta na 556 poruka
Određen forumom Re: Simulacije golfa

Evo ja se javljam,one more to goiako ni ja nisam bas ekspert za golf igrao sam malo TW Online,dobra je igra mada je jos bila u Beta fazi dok sam ja igrao tako da je bilo dosta bagova...ne znam kako je sad.
Uros12 je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 12.10.2010, 2:21   #10
Borislav Vuckovic
Član
 
Član od: 6.1.2007.
Poruke: 298
Zahvalnice: 24
Zahvaljeno 60 puta na 45 poruka
Određen forumom Re: Simulacije golfa

Za pocetak:

Posto se ode na sajt http://tigerwoodsonline.ea.com/ odmah upada u oci ogroman natpis SIGN UP NOW AND PLAY FOR FREE. Klik da se obavi procedura prijavljivanja mail adrese, sifre i imena koje ce se koristiti. Preuzme se mali porgram (3-4MB), startuje i on izvrsi instalaciju koja je potrebna, tako da sledici put samo pozivom na sajt ulazi se u igru.

Kad se udje u igru tu je hrpa podataka o vama kao igracu, ali to ce se tek vremenom popunjavati kako se napreduje. Za pocetak tu je 10.000 dolara kojima se moze raspolagati za kupovinu opreme, ili placanje treninga itd. Posto smo (valjda) svi pocetnici , oprema koja se dobija je losa, pa ce rezultati biti slabi. Ako prvu rundu zavrsite cak i sa +30, bez brige, nije nista neobicno. Kad se navikne na komande i bar malo upozna teren bice bolje, a kasnije, kako se bude napredovalo u sakupljanju iskustvenih poena i novca, moci ce se unapredjivati igrac i postizati bolji rezultati, otkljucavati novi tereni itd.

Na pocetku od terena jedino nam je dostupan Emerald Dragon. Odigrao sam ga nekoliko puta i nije bas naivan, ima par rupa koje cete psovati. Pre svega rupu 3, jer ako loptica uleti u vodu (a velika je sansa da se to desi) rupa je skoro sigurno izgubljena, Sledi +11 i prelazek na novu rupu.

Igra se ili kompletno preko tastature ili kombinacijom misa i tastarure.

Dakle, ulaskom u igru, pa klikom na Play Game dolazi se do Select Game Mode:

1.Singl Game Mode - Ulazi se u teren i igra solo, ujedno chat-uje, (ko zeli|) sa ljudima koji igraju i vide njihove loprice kako prelecu teren sa imenom igraca.

2.Multiplayer Game Mode - Tu se prijavljuje ako je neko pozvao na cetvoromec ili sam otvaras pozivnicu za mec. Prvo je jasno, a ako sam pozivas na mec klikom na Create a Round (Turn Based Play) ulazis u meni za izbor terena. Za pocetnike jedino je otvoren, kao sto rekoh, Emerald Dragon. Posle njegovog izbora biras ko ce u tvom mecu ucestvovati: Open to public (svi se mogu prijaviti) ili Open To Friends Only ili Invite A Friend. Ovde je zgodno da igraci koji zele zajedno da igraju, prethodno postanu prijatelji, pa da se samo oni mogu pozvati i na taj nacin izbegne ubacivanje "profesionalaca" koji igraju bolje od Tiger Woods-a

3.Tournament Mode - ima ih vise vrsta i uglavnom svi igraci mogu da se prijave.

Ima tu jos dosta zanimljivih sitnica koje se brzo "provale".

Posto sam tek pre nekoliko dana upoznao ovaj sajt malo sam cesce tamo, uglavnom izmedje 23-01 sata, pa ako neko svrati mozemo da chat-ujemo vezbajuci u Singl Player modu ili ako nas se dovoljno okupi isprobamo i mec u Multiplayer modu. E da, odazivam se na BaneVu

Poslednja ispravka: Borislav Vuckovic (12.10.2010 u 15:41)
Borislav Vuckovic je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Sledećih 2 korisnika se zahvaljuje korisniku Borislav Vuckovic na korisnoj poruci:
Flexyy (30.8.2011), Peruzzi (30.10.2010)
Stara 12.10.2010, 10:12   #11
Nikola Lavrnja
Član
 
Član od: 19.1.2007.
Poruke: 382
Zahvalnice: 186
Zahvaljeno 86 puta na 63 poruka
Određen forumom Re: Simulacije golfa

Prvo da dodam, nemojte praviti gresku kao ja koji sam dosta rasporedjivao skillove, trosite najvise na power. Dzabe vam sve, ako je power mali. Najvazniji power je onaj u full vrsti udarca.

Citat:
Borislav Vuckovic kaže: Pregled poruke
Za pocetak:
Ako prvu rundu zavrsite cak i sa +30, bez brige, nije nista neobicno. Kad se navikne na komande i bar malo upozna teren bice bolje,


Na pocetku od terena jedino nam je dostupan Emerald Dragon. Odigrao sam ga nekoliko puta i nije bas naivan, ima par rupa koje cete psovati. Pre svega rupu 3, jer ako loptica uleti u vodu (a velika je sansa da se to desi) rupa je skoro sigurno izgubljena, Sledi +11 i prelazek na novu rupu.

Igra se ili kompletno preko tastature ili kombinacijom misa i tastarure.

Dakle, ulaskom u igru, pa klikom na Play Game dolazi se do Select Game Mode:
1. Ja zavrsio sa +40, a kidao sam TW 08. Tesko je bez skill-a, a sto je najgore tesko se i zaradjuje kes bez skill-a Posto imam malo Rama, ume da mi zasecka, pogotovu sto igram u FF-u, koji me nesto zeza, a ne mogu da igram u Chrome-u (prijavljuje gresku). Najbolji rez do sada mi je oko +20. Igram tek 2-3 dana.

Sto se tice 3. rupe, dok ne nabudzis dovoljan power, moras da ides na desni deo ostrva, onaj sto je malo blizi i veci. Takodje ako se vec ubaci u vodu, mzoe se ici onim levim rough putem, ali ce rez biti oko 7-8.
U pravom golfu postoji mogucnost da izaberes da li ce da se ostavi najblize vodi ili da ponavljas udarac (sto bi najcesce olaksalo situaciju), jel postoji to u igri. Inace, za sada mi se cini da ce se tesko igrati bez kupovine poena ( ne mislim na XP, vec one sto otvaraju terene). Videcu kroz nekoliko dana da li je to moguce
Nikola Lavrnja je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 12.10.2010, 13:08   #12
Borislav Vuckovic
Član
 
Član od: 6.1.2007.
Poruke: 298
Zahvalnice: 24
Zahvaljeno 60 puta na 45 poruka
Određen forumom Re: Simulacije golfa

Odigrah sinoc turnir i bas mi je dobro islo obzirom na skill koji moj igrac ima, pa zavrsih sa +5. Mislio sam da cu se dobro opariti posto je nagradni fond bio 2.000.000 dolara, ali kad su svi zavrsili zauzeo sam 116 mesto i zaradio 4830$. Posto se tesko zaradjuje novac i ovo ispade dosta, pa odmah za te pare odoh na Swing Trainer i malo unapradih Full i Putt udarce.

Sve u svemu zanimljivo i zarazno jeste, ali malo smeta sto se jako tesko dolazi do novca (na pocetku kad je i najpotrebniji), a unapredjivanje igraca je skupo, pa ce trebati puno vremena da se dogura makar do srednjih vrednosti skill-a igraca. Bez kvalitetno istreniranog igraca ne moze se ravnopravno igrati sa onima koji su tu dugo ne zatio sto ne umete da igrate vec vas igrac nema te moci. Pogledao sam liste bolje plasiranih igraca i oni su odigrali po nekoliko hiljada rundi pa im je skill na maksimumu. Ja sam odigrao malo vise od desetak rundi i podigao sam Full udarce na 20% a Putt na 14%. Svi ostali udarci (Punch, Pitch, Flop, Chip) su na pocetnim vrednostima. Nista od dodatnih, kvalitetnih stapova i opreme nisam kupio. Eh ti novci

================================================
EDIT:

Za ovu nedelju je otvoren WOLF CREEK GK koji je neuporedivo laksi od prethodnog. Dok je kod Emerald Dragon GK za pocetnike rezultat bolji od +10 bio "misaona imenica", dotle Wolf Creek omogucava i onoma koji se prvi put susrecu sa golfom da na kraju runde budu u minusu. Raj za pocetnike

Poslednja ispravka: Borislav Vuckovic (13.10.2010 u 11:12)
Borislav Vuckovic je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 30.10.2010, 3:19   #13
NaraYan
Starosedelac
 
Član od: 11.11.2005.
Lokacija: RC
Poruke: 1.729
Zahvalnice: 854
Zahvaljeno 326 puta na 204 poruka
Slanje poruke preko ICQ-a korisniku NaraYan Slanje poruke preko MSN-a korisniku NaraYan Slanje poruke preko Skypea korisniku NaraYan
Određen forumom Re: Simulacije golfa

Citat:
Sh0m1 kaže: Pregled poruke
U zivotu nisam igrao golf, ni pravi ni virtuelni
Al pokusao bih (kompovski svakako )
Za razliku od pravog, virtuelni nije ni izbliza toliko težak.
Ja sam najviše igrao neki Pin High Country iz neke Game Hous kolekcije, fleš čini mi se, i ne znam šta tu može da se još doda. Imaš vetar, biraš štapče, felš, jačinu,sve u zavisnosti od terena i... to je to.
NaraYan je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 5.6.2011, 1:34   #14
Borislav Vuckovic
Član
 
Član od: 6.1.2007.
Poruke: 298
Zahvalnice: 24
Zahvaljeno 60 puta na 45 poruka
Određen forumom Re: Simulacije golfa

http://tigerwoodsonline.ea.com/

Igra li neko ovaj golf? Ne treba imati nikakvu igru instaliranu na racunaru i sve je besplatno. Poterebno je samo malo volje da se proba, a zabava je zagarantovana

U poslednjih par nedelja su unapredili igru, pa je dosta realisticnija. Definitivno najbolji golf za PC i za klasu je ispred TW2008 (poslednji koji je izasao za PC)

Ako ima zainteresovanih za koju partiju moj golfer je BaneVu. Dosadlio mi BRE da igram samo sa strancima i objasnjavam Amerima da Srbija nije u Sibiru
Borislav Vuckovic je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 5.6.2011, 2:12   #15
LoneWolf
Deo inventara foruma
 
Član od: 9.1.2006.
Lokacija: Kafana
Poruke: 7.665
Zahvalnice: 1.612
Zahvaljeno 2.006 puta na 1.418 poruka
Slanje poruke preko Skypea korisniku LoneWolf
Određen forumom Re: Simulacije golfa

Citat:
star_general kaže: Pregled poruke
Zanima me koja je naljbolja simulacija golfa na PC-u, a kad kazem golfa ne mislim na smrdljivi mini golf nego pravi golf
Za mene je najbolja simulacija pravog Golfa GTI Racing, imaš sve Golfove od "keca" do "petice"
LoneWolf je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Odgovor

Bookmarks sajtovi


Vaš status
Ne možete postavljati teme
Ne možete odgovarati na poruke
Ne možete slati priloge uz poruke
Ne možete prepravljati svoje poruke

BB kod: uključeno
Smajliji: uključeno
[IMG] kod: uključeno
HTML kod: isključeno


Slične teme
tema temu započeo forum Odgovora Poslednja poruka
Preporučite mi igru! stewazy O igrama uopšte 5628 10.2.2024 17:49
Koji joystick za flight simulacije dodgeme ŠDK - Ostale komponente 1 19.9.2009 13:09
Trucking simulacije NorthernerViking Simulacije vožnje 3 5.8.2009 20:08
Preporuka za simulacije borbenih aviona Marko069 Simulacije vožnje 7 13.5.2008 15:30
XBOX 360 Controller i simulacije na PC-u? Vladimiros Ostale komponente 6 16.3.2008 14:44


Sva vremena su po Griniču +2 h. Sada je 17:49.


Powered by vBulletin® verzija 3.8.7
Copyright ©2000–2024, vBulletin Solutions, Inc.
Hosted by Beograd.com