Forum Sveta kompjutera

Nazad   Forum Sveta kompjutera > Test Play > Akcione igre

Akcione igre First-person-shooteri i slično...

Odgovor
 
Alatke vezane za temu Vrste prikaza
Stara 3.3.2012, 15:25   #561
nameless1
Deo inventara foruma
 
Član od: 19.8.2009.
Poruke: 6.769
Zahvalnice: 3.089
Zahvaljeno 4.935 puta na 2.298 poruka
Određen forumom Re: Max Payne 3

Zar je stvarno toliko bitno da li ima kosu, ili je celav?!

Mene mnogo vise brine kako ce pricu, novi setting da uklope..
nameless1 je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 3.3.2012, 15:34   #562
r0nIn
Banned
 
Član od: 17.1.2007.
Poruke: 2.388
Zahvalnice: 1.520
Zahvaljeno 1.007 puta na 520 poruka
Određen forumom Re: Max Payne 3

I mene to najvise brine. A koliko sam uspio da primijetim nigdje nisam vidio strip sekvence, sto znaci da ce se prica "pricati" kroz "game engine" animacije izmedju misija, kao sto je to slucaj u svim ostalim RS igrama. Neki bi kriticari rekli, to je njihov pecat, moraju nesto svoje da ubace...
r0nIn je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Sledećih 2 korisnika se zahvaljuje korisniku r0nIn na korisnoj poruci:
Biggus Dickus (3.3.2012), nameless1 (3.3.2012)
Stara 3.3.2012, 15:38   #563
Biggus Dickus
Član
 
Član od: 17.5.2011.
Poruke: 94
Zahvalnice: 91
Zahvaljeno 31 puta na 25 poruka
Određen forumom Re: Max Payne 3

Citat:
r0nIn kaže: Pregled poruke
I mene to najvise brine. A koliko sam uspio da primijetim nigdje nisam vidio strip sekvence, sto znaci da ce se prica "pricati" kroz "game engine" animacije izmedju misija, kao i svim ostalim RS igrama. Neki bi kriticari rekli, to je njihov pecat, moraju nesto svoje da ubace...
Da,al glupo to izbaciti kad je to,pored sjajne bullettime akcije,esencija Maks Pejn igara.I naravno ''Lords and ladies''
Biggus Dickus je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 3.3.2012, 15:40   #564
vlacke
Veteran
 
Član od: 20.2.2006.
Lokacija: Beograd
Poruke: 616
Zahvalnice: 450
Zahvaljeno 169 puta na 109 poruka
Određen forumom Re: Max Payne 3

Citat:
r0nIn kaže: Pregled poruke
I mene to najvise brine. A koliko sam uspio da primijetim nigdje nisam vidio strip sekvence, sto znaci da ce se prica "pricati" kroz "game engine" animacije izmedju misija, kao sto je to slucaj u svim ostalim RS igrama. Neki bi kriticari rekli, to je njihov pecat, moraju nesto svoje da ubace...
Slazem se, ako nema strip sekvenci onda to jednostavno nije vise to.
Imam utisak da ce RS da upropasti Max Payne-a.
vlacke je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 3.3.2012, 15:54   #565
nexexcalibur
Deo inventara foruma
 
Član od: 23.2.2009.
Lokacija: Belgrado
Poruke: 9.727
Zahvalnice: 1.639
Zahvaljeno 3.775 puta na 1.843 poruka
Određen forumom Re: Max Payne 3

Bice strip sekvenci...doubters rejoice
nexexcalibur je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 3.3.2012, 15:55   #566
pentraksil
Deo inventara foruma
 
Član od: 14.4.2007.
Lokacija: Nis
Poruke: 12.359
Zahvalnice: 4.519
Zahvaljeno 3.827 puta na 2.385 poruka
Slanje poruke preko MSN-a korisniku pentraksil
Određen forumom Re: Max Payne 3

Citat:
vlacke kaže: Pregled poruke
Slazem se, ako nema strip sekvenci onda to jednostavno nije vise to.
Imam utisak da ce RS da upropasti Max Payne-a.
Naravno da je bitnija prica od izgleda, samo predlazem.
Strip sekvence su potvrdjene i bice u igri.
pentraksil je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Sledeći korisnik se zahvaljuje korisniku pentraksil na korisnoj poruci:
vlacke (3.3.2012)
Stara 3.3.2012, 17:22   #567
r0nIn
Banned
 
Član od: 17.1.2007.
Poruke: 2.388
Zahvalnice: 1.520
Zahvaljeno 1.007 puta na 520 poruka
Određen forumom Re: Max Payne 3

Citat:
nexexcalibur kaže: Pregled poruke
Bice strip sekvenci...
Odakle znas?
r0nIn je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 3.3.2012, 17:37   #568
pentraksil
Deo inventara foruma
 
Član od: 14.4.2007.
Lokacija: Nis
Poruke: 12.359
Zahvalnice: 4.519
Zahvaljeno 3.827 puta na 2.385 poruka
Slanje poruke preko MSN-a korisniku pentraksil
Određen forumom Re: Max Payne 3

Citat:
r0nIn kaže: Pregled poruke
Odakle znas?

Citao sam u jednom od prvih intervjua, ne secam se gde, ali sigurno je potvrdjeno da ce biti strip sekvenci i monologa kao i u prethodnim delovima, nema brige
pentraksil je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 3.3.2012, 19:38   #569
Asmodeus
Starosedelac
 
Član od: 30.5.2007.
Lokacija: Kuća Kafe
Poruke: 2.773
Zahvalnice: 3.539
Zahvaljeno 1.826 puta na 890 poruka
Određen forumom

Bice stripa, ali u drugacijoj formi.
Tj, bice iskoriscena stripska forma, gde ce cell shaded animacije (nesto slicno filmu scanner darkly) biti umesto klasicnih slustracija/slicica u stripu.

Sent from my GT-I9103 using Tapatalk
Asmodeus je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Sledeći korisnik se zahvaljuje korisniku Asmodeus na korisnoj poruci:
Rainman (3.3.2012)
Stara 4.3.2012, 2:51   #570
doctor
Deo inventara foruma
 
Član od: 14.3.2008.
Lokacija: EHCPCGG
Poruke: 12.111
Zahvalnice: 4.319
Zahvaljeno 3.295 puta na 2.274 poruka
Određen forumom Re: Max Payne 3

Ako ne bude dugih filozofskih unutrašnjih monologa, onda ću znati kakva je igra... To je po meni Max-ov trademark, teret koji nosi na duši i koji ga definiše kao osobu.

Igra će kao pucaljka sigurno biti odlična. Ali je ličnost protagoniste ono što u serijalu drži vodu po meni.
doctor je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Sledećih 3 korisnika se zahvaljuje korisniku doctor na korisnoj poruci:
Biggus Dickus (4.3.2012), Crow (4.3.2012), M.POP (4.3.2012)
Stara 4.3.2012, 16:16   #571
Reborn
Član
 
Član od: 21.5.2006.
Poruke: 159
Zahvalnice: 86
Zahvaljeno 78 puta na 42 poruka
Određen forumom Re: Max Payne 3

Pojedine od vas ja stvarno ne razumem, pa jedno je atmosfera a jedno je gameplay, i za mene da bi igra bila dobra, mora da zadovolji oba segmenta. Prvi i drugi deo su tu razbijali.... noc, hladna zima, i Max u koznom kaputu, u poredjenju sa debelim, celavim i bradatim Maxom koji se seta po siromasnim cetvrtima Brazila, neka hvala. Malo me podseca na onog Sama Fishera kojeg srecom nismo dobili, mrzi me sad da trazim klip, ali ako hoce neko neka okaci, kada se elegantni i zategnuti specijalac pretvorio u prosjaka.
Reborn je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 4.3.2012, 16:24   #572
Biggus Dickus
Član
 
Član od: 17.5.2011.
Poruke: 94
Zahvalnice: 91
Zahvaljeno 31 puta na 25 poruka
Određen forumom Re: Max Payne 3

Citat:
Reborn kaže: Pregled poruke
Pojedine od vas ja stvarno ne razumem, pa jedno je atmosfera a jedno je gameplay, i za mene da bi igra bila dobra, mora da zadovolji oba segmenta. Prvi i drugi deo su tu razbijali.... noc, hladna zima, i Max u koznom kaputu, u poredjenju sa debelim, celavim i bradatim Maxom koji se seta po siromasnim cetvrtima Brazila, neka hvala. Malo me podseca na onog Sama Fishera kojeg srecom nismo dobili, mrzi me sad da trazim klip, ali ako hoce neko neka okaci, kada se elegantni i zategnuti specijalac pretvorio u prosjaka.
Kako nismo?Sta je sa Samom iz Double Agenta koji je transformisan u totalnog badassa koji lomi vratove umesto da se sunja i ljude onesvescuje udarcem lakta efektnim poput Vulcan nerve pinch-a
Biggus Dickus je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 4.3.2012, 16:42   #573
Ocelot
Deo inventara foruma
 
Avatar korisnika Ocelot
 
Član od: 3.4.2006.
Poruke: 3.151
Zahvalnice: 373
Zahvaljeno 991 puta na 533 poruka
Slanje poruke preko ICQ-a korisniku Ocelot Slanje poruke preko Skypea korisniku Ocelot
Određen forumom Re: Max Payne 3

O čemu vi pričate? Gameplay je gotovo identičan kao u prethodnim igrama.
Ocelot je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 4.3.2012, 17:06   #574
Rainman
Starosedelac
 
Član od: 5.1.2006.
Poruke: 2.394
Zahvalnice: 1.365
Zahvaljeno 2.322 puta na 924 poruka
Određen forumom Re: Max Payne 3

Citat:
Reborn kaže: Pregled poruke
Pojedine od vas ja stvarno ne razumem, pa jedno je atmosfera a jedno je gameplay, i za mene da bi igra bila dobra, mora da zadovolji oba segmenta. Prvi i drugi deo su tu razbijali.... noc, hladna zima, i Max u koznom kaputu, u poredjenju sa debelim, celavim i bradatim Maxom koji se seta po siromasnim cetvrtima Brazila, neka hvala. Malo me podseca na onog Sama Fishera kojeg srecom nismo dobili, mrzi me sad da trazim klip, ali ako hoce neko neka okaci, kada se elegantni i zategnuti specijalac pretvorio u prosjaka.
Jel mozes da postavis link sa koga si skinuo, probao i igrao igru - pa mozes da pricas tako samouvereno u atmosferi i gejmepleju ove igre?

Hvala unapred.
Rainman je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Sledeći korisnik se zahvaljuje korisniku Rainman na korisnoj poruci:
Ocelot (4.3.2012)
Stara 4.3.2012, 18:43   #575
pentraksil
Deo inventara foruma
 
Član od: 14.4.2007.
Lokacija: Nis
Poruke: 12.359
Zahvalnice: 4.519
Zahvaljeno 3.827 puta na 2.385 poruka
Slanje poruke preko MSN-a korisniku pentraksil
Određen forumom Re: Max Payne 3

Gameplay je ono sto su (ako je suditi po klipovima) odlicno odradili i podseca na onog dobrog starog Maksu. Ljude vise ne brine kakav ce gameplay biti, vec prica pre svega.
pentraksil je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 4.3.2012, 19:07   #576
Reborn
Član
 
Član od: 21.5.2006.
Poruke: 159
Zahvalnice: 86
Zahvaljeno 78 puta na 42 poruka
Određen forumom Re: Max Payne 3

Citat:
Rainman kaže: Pregled poruke
Jel mozes da postavis link sa koga si skinuo, probao i igrao igru - pa mozes da pricas tako samouvereno u atmosferi i gejmepleju ove igre?

Hvala unapred.
Ne znam zasto ti uopste odgovaram kad vidim da nisi ni pazljivo procitao moj post, nego ajde.... Ja nigde nisam pricao o gameplay, i ovakav je i onakav je, cak mislim da on uopste nije sporan u celoj ovoj prici, ali za atmosferu imam pravo da komentarisem na osnovu svega vidjenog do sad. I ne mogu a da ne budem skeptican kad vidim celavog Maxa u brutalka i havajka majici, dnevne misije, sam nagovestaj moguce price, itd, itd.
Reborn je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 4.3.2012, 19:14   #577
Uros12
Deo inventara foruma
 
Član od: 2.1.2008.
Lokacija: Zvezdara
Poruke: 3.979
Zahvalnice: 521
Zahvaljeno 812 puta na 556 poruka
Određen forumom Re: Max Payne 3

Sve sto smo dosada videli jeste demonstracija fizike i gameplaya,od price nisu skoro nista prikazali osim settinga i novog izgleda Maxa(da ne pominjem da se na jednom klipu vidi Njujork).Po vama bi najbolje bilo da se stari Max odradi u novom endzinu i da se to nazove Max Payne 3,bar to tako zvuci.Rockstar zeli da uvede novine u serijal,da ubaci svezinu u jos odavno prezvakanu pricu a vama to kao i uvek ne valja,bez obzira na to sto niste ni probali igru.If you ask me,jedan dobar twist u ovom serijalu bi dobro dosao,a MP3 bi upravo to trebalo da bude.Ako ne bude ja cu prvi kritikovati Rockstar,ali ne vredi putovati kroz vreme sad
Uros12 je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 4.3.2012, 19:25   #578
filpan
Deo inventara foruma
 
Član od: 5.2.2012.
Lokacija: Kumova slama, planeta Zemlja
Poruke: 3.456
Zahvalnice: 3.920
Zahvaljeno 2.108 puta na 1.167 poruka
Određen forumom Re: Max Payne 3

+1. Skroz se slazem
filpan je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 4.3.2012, 19:40   #579
Crow
Član
 
Član od: 9.11.2010.
Poruke: 76
Zahvalnice: 20
Zahvaljeno 31 puta na 16 poruka
Određen forumom Re: Max Payne 3

Citat:
Uros12 kaže: Pregled poruke
Po vama bi najbolje bilo da se stari Max odradi u novom endzinu i da se to nazove Max Payne 3,bar to tako zvuci.Rockstar zeli da uvede novine u serijal,da ubaci svezinu u jos odavno prezvakanu pricu a vama to kao i uvek ne valja,bez obzira na to sto niste ni probali igru.If you ask me,jedan dobar twist u ovom serijalu bi dobro dosao,a MP3 bi upravo to trebalo da bude.Ako ne bude ja cu prvi kritikovati Rockstar,ali ne vredi putovati kroz vreme sad
Е видиш, грешиш, Max Payne никада није планиран као серијал, Sam Lake и Remedy су планирали да прича почне и заврши се у првом делу. По њиховим речима:
"On Max Payne 1 Sam [Lake, creative director] killed off all the characters. So it was a problem starting Max Payne 2 because we never knew we were going to make a sequel. We never thought about it. Sam never wrote the story like that. He wrote one game. The only reason why Mona Sax survived when the lift door closed is because one of the partners we were working with on the graphic novel, she was like, 'Don't kill Mona!' So we changed it so you didn't explicitly see she died. Fortunately, that's why Mona played such a big role in Max Payne 2."
Разумљиво је што су након успеха првог дела желели да још мало профитирају на њему, па су направили други део, јер су ипак они били мали тим (и даље су), који је стварао име и морао се пробити на сцени, али опет су то одрадили врхунски.
Rockstar-у то није потребно и могли су да започну нови серијал овом игром, и да уведу новог лика а не да се шлепају уз стару славу Max Payne-a и тако зараде који долар више. Једно је сигурно прича је завршена након другог дела, и ту се више нема шта рећи. Ово је само покушај да се вештачки продужи прича и још мало измузе наслов.
Crow je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Sledeći korisnik se zahvaljuje korisniku Crow na korisnoj poruci:
nameless1 (4.3.2012)
Stara 4.3.2012, 20:17   #580
Uros12
Deo inventara foruma
 
Član od: 2.1.2008.
Lokacija: Zvezdara
Poruke: 3.979
Zahvalnice: 521
Zahvaljeno 812 puta na 556 poruka
Određen forumom Re: Max Payne 3

Ni Dzordz Lukas verovatno nije planirao da nastavi Star Wars sagu posle prvog napravljenog filma pa vidi sta nastade
Ne znam bas koliko je tacno ovo sto cu sad reci,ali treci nastavak su ocekivali mnogi fanovi pre nego sto je najavljen.Dovoljno je pogledati prvu stranu ove teme i mislim da bi svaki izdavac zeleo da napravi treci deo s obzirom na popularnost igre.Sigurno je i sam Remedy to zeleo.Mozda je Rockstar uveo ove elemente bas zato da bi se resio tog pitanja oko muzenja vec gotove price.Preostaje nam mnogo toga da vidimo,igra je bas dugo u razvoju i mislim da se za to vreme moze napraviti dobar zaplet.Ne ocekujem nesto groundbreaking naravno,ali isto tako imam poverenja.
Uros12 je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Odgovor

Bookmarks sajtovi

Tagovi
max payne

Alatke vezane za temu
Vrste prikaza

Vaš status
Ne možete postavljati teme
Ne možete odgovarati na poruke
Ne možete slati priloge uz poruke
Ne možete prepravljati svoje poruke

BB kod: uključeno
Smajliji: uključeno
[IMG] kod: uključeno
HTML kod: isključeno


Slične teme
tema temu započeo forum Odgovora Poslednja poruka
Max Payne 1 i 2 Boris Zegarac Akcione igre 318 19.12.2023 1:29


Sva vremena su po Griniču +2 h. Sada je 21:49.


Powered by vBulletin® verzija 3.8.7
Copyright ©2000–2024, vBulletin Solutions, Inc.
Hosted by Beograd.com