Forum Sveta kompjutera

Nazad   Forum Sveta kompjutera > Phone Zone > Aparati i oprema

Aparati i oprema Mobilni telefoni i dodaci

Odgovor
 
Alatke vezane za temu Vrste prikaza
Stara 1.9.2013, 13:49   #1
max93ns
Novi član
 
Član od: 12.2.2009.
Poruke: 6
Zahvalnice: 1
Zahvaljeno 0 puta na 0 poruka
Određen forumom Huawei G510 bricked | Pomoc !

Pozdrav ljudi,
imam problem,pa mi je potreban savet..
Skoro sam uzeo Huawei G510 i nameracim se da stavim custom room,odradim sve sto treba,sve oke prodje itd i kada sam stavio miui custom rom nisam mogao da dodam kontakte,odlucim da ponovo stavim rom,tj sve ispocetka i prilikom flashovanja flashovao sam neki drugi rom koji je izbacio gresku ,zaboravim da uradim wipe posle toga i ponovo stavim onaj prvi rom..posle restarta ima sta da vidim,blokirao telefon,fatalno,ne moze da se udje u recovery a ni u bootloader,ne komunicira uopste sa racunarom...nosio u servis (kod prijatelja samo da ga pogleda) kaze treba da se menja ploca,telefon je pod garancijom i sad kao treba da ga saljem za BG,sad imam i opciju da flashujem novi boot kako mi je rekao jedan lik u NS to bi me izaslo 20e..nisam pametan sad da li da ga saljem za BG ili da nosim u servis da se flashuje boot,ako moze pomoc sta mi je pametnije da odradim ? (nisam siguran u garanciju jer mi mogu reci da je ko zna sta bilo i da mi pritom naprave neko dodatno sra** tipa bilo je vode na ploci i zaliju ga malo vodom,sta znam koji djavo rade samo da ne bi uvazili garanciju) :|
max93ns je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 1.9.2013, 14:31   #2
tref
Veteran
 
Član od: 5.8.2013.
Lokacija: Nis
Poruke: 1.159
Zahvalnice: 312
Zahvaljeno 368 puta na 275 poruka
Određen forumom Re: Huawei G510 bricked | Pomoc !

Citat:
max93ns kaže: Pregled poruke
Pozdrav ljudi,
imam problem,pa mi je potreban savet..
Skoro sam uzeo Huawei G510 i nameracim se da stavim custom room,odradim sve sto treba,sve oke prodje itd i kada sam stavio miui custom rom nisam mogao da dodam kontakte,odlucim da ponovo stavim rom,tj sve ispocetka i prilikom flashovanja flashovao sam neki drugi rom koji je izbacio gresku ,zaboravim da uradim wipe posle toga i ponovo stavim onaj prvi rom..posle restarta ima sta da vidim,blokirao telefon,fatalno,ne moze da se udje u recovery a ni u bootloader,ne komunicira uopste sa racunarom...nosio u servis (kod prijatelja samo da ga pogleda) kaze treba da se menja ploca,telefon je pod garancijom i sad kao treba da ga saljem za BG,sad imam i opciju da flashujem novi boot kako mi je rekao jedan lik u NS to bi me izaslo 20e..nisam pametan sad da li da ga saljem za BG ili da nosim u servis da se flashuje boot,ako moze pomoc sta mi je pametnije da odradim ? (nisam siguran u garanciju jer mi mogu reci da je ko zna sta bilo i da mi pritom naprave neko dodatno sra** tipa bilo je vode na ploci i zaliju ga malo vodom,sta znam koji djavo rade samo da ne bi uvazili garanciju) :|
Vidi ovde, ima neki su se pohvalili da su povratili telefon!! Citaj, sve od reda, na dole...
http://www.modaco.com/topic/362721-d...ick-g510-0100/
tref je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 1.9.2013, 14:45   #3
max93ns
Novi član
 
Član od: 12.2.2009.
Poruke: 6
Zahvalnice: 1
Zahvaljeno 0 puta na 0 poruka
Određen forumom Re: Huawei G510 bricked | Pomoc !

Citat:
tref kaže: Pregled poruke
Vidi ovde, ima neki su se pohvalili da su povratili telefon!! Citaj, sve od reda, na dole...
http://www.modaco.com/topic/362721-d...ick-g510-0100/
Pokusavao sve i svasta,ne uspeva.. Bukvalno mora preko negog uredjaja da se flashuje boot jer boot ne radi..zato ne znam da li da saljem na reklamaciju da mi on ne bi nesto dodatno sredili da bi mi ponistili garanciju..
max93ns je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 1.9.2013, 14:46   #4
tref
Veteran
 
Član od: 5.8.2013.
Lokacija: Nis
Poruke: 1.159
Zahvalnice: 312
Zahvaljeno 368 puta na 275 poruka
Određen forumom Re: Huawei G510 bricked | Pomoc !

Citat:
max93ns kaže: Pregled poruke
Pokusavao sve i svasta,ne uspeva.. Bukvalno mora preko negog uredjaja da se flashuje boot jer boot ne radi..zato ne znam da li da saljem na reklamaciju da mi on ne bi nesto dodatno sredili da bi mi ponistili garanciju..
Pa ako je telefon rootovan, garancija ne vazi, koliko se meni cini!!
tref je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 1.9.2013, 14:50   #5
max93ns
Novi član
 
Član od: 12.2.2009.
Poruke: 6
Zahvalnice: 1
Zahvaljeno 0 puta na 0 poruka
Određen forumom Re: Huawei G510 bricked | Pomoc !

Citat:
tref kaže: Pregled poruke
Pa ako je telefon rootovan, garancija ne vazi, koliko se meni cini!!
Ali nema nacina da se vidi da li je telefon rootovan.. mene samo plasi da nesto dodatno je sje*u i onda komotno mogu da kazu da je npr upao u vodu i onda ne mogu nista posle da uradim..zato trazim savet.
max93ns je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 1.9.2013, 17:40   #6
lobanja
Veteran
 
Član od: 18.5.2008.
Poruke: 864
Zahvalnice: 65
Zahvaljeno 135 puta na 114 poruka
Određen forumom Re: Huawei G510 bricked | Pomoc !

ako mislis da oni nemogu da otkriju da li je telefon rootovan varas se.Mogu ladno da ti odbiju garaciju pa sam juri maticnu plocu,a ako SAM zamenis deo tek onda nemas garaciju u svakom slucaju spremi se da odredis kesu
lobanja je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 2.9.2013, 10:14   #7
zajchik
Starosedelac
 
Član od: 24.4.2011.
Lokacija: KLADOVO
Poruke: 1.936
Zahvalnice: 314
Zahvaljeno 461 puta na 406 poruka
Slanje poruke preko AIM-a korisniku zajchik Slanje poruke preko Yahooa korisniku zajchik Slanje poruke preko Skypea korisniku zajchik
Određen forumom Re: Huawei G510 bricked | Pomoc !

Lako je za kesu,prvo ga pošalji na servis,i kaži da je odjednom prestao da radi.Ako je crkla ploča,neće videti ništa od onoga sto si radio.Ako ga pak flesnu, verovatno će videti pa ti neće vaziti garancija,ali ćeš opet moći da biraš da li ćeš kod njih,ili kod druga na popravku.Ko je jeftiniji tamo odeš.

Poslato sa roamera koristeći TT 2
zajchik je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Sledeći korisnik se zahvaljuje korisniku zajchik na korisnoj poruci:
max93ns (12.9.2013)
Stara 12.9.2013, 21:48   #8
max93ns
Novi član
 
Član od: 12.2.2009.
Poruke: 6
Zahvalnice: 1
Zahvaljeno 0 puta na 0 poruka
Određen forumom Re: Huawei G510 bricked | Pomoc !

Citat:
lobanja kaže: Pregled poruke
ako mislis da oni nemogu da otkriju da li je telefon rootovan varas se.Mogu ladno da ti odbiju garaciju pa sam juri maticnu plocu,a ako SAM zamenis deo tek onda nemas garaciju u svakom slucaju spremi se da odredis kesu
ipak nisu otkrili


Poslao sam telefon na reklamaciju direktno u ovlasceni servis,danas mi je stigao novi telefon izgleda da je bilo nesto do njega pa sam ga dokrajcijo,ili sam ga ja totalno ubio.. Hvala svima.
max93ns je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Odgovor

Bookmarks sajtovi

Alatke vezane za temu
Vrste prikaza

Vaš status
Ne možete postavljati teme
Ne možete odgovarati na poruke
Ne možete slati priloge uz poruke
Ne možete prepravljati svoje poruke

BB kod: uključeno
Smajliji: uključeno
[IMG] kod: uključeno
HTML kod: isključeno


Slične teme
tema temu započeo forum Odgovora Poslednja poruka
Gledanje filmova putem Android telefona? Pomoc hitno Kobilic Aparati i oprema 34 13.8.2015 11:24
Huawei Ascend G300 pedjosav Aparati i oprema 297 12.7.2013 15:20
Samsung gt-S5230 Aplikacije??? Pomoc Kobilic Aparati i oprema 26 17.9.2012 18:38
Pomoc oko podesavanja rutera huawei hg520s vane1 Komunikacioni uređaji i umrežavanje 6 15.9.2012 0:54
Huawei MT882 + D-Link DI524 + bridge mode + DDNS= glavobolja Damiao Komunikacioni uređaji i umrežavanje 0 6.11.2010 21:59


Sva vremena su po Griniču +2 h. Sada je 23:41.


Powered by vBulletin® verzija 3.8.7
Copyright ©2000–2024, vBulletin Solutions, Inc.
Hosted by Beograd.com