Forum Sveta kompjutera

Nazad   Forum Sveta kompjutera > Test Play > Konzole
Uputstvo Članstvo Kalendar Današnje poruke Pretraži

Konzole Konzole i softver za njih...

Odgovor
 
Alatke vezane za temu Vrste prikaza
Stara 24.4.2008, 11:57   #41
nex999
Član
 
Član od: 5.8.2006.
Lokacija: Cacak
Poruke: 248
Zahvalnice: 34
Zahvaljeno 152 puta na 83 poruka
Određen forumom Re: Grand Theft Auto 4 - Believe me, GTA IV is even better than the hype suggests!

PAzi, manhunt (kao i postal) su bizarre igre, banovane u mnogim zemljama i za njih vazi ono sto sam rekao gore, apsolutno.Ali popularnost i marketinska podrska u odnosu na GTA je zanemarljiva.Njihovi developeri su timovi klinaca koji su eto, na taj nacin dosli do malo paznje...I obe igre su definitivno gore od GTA, ali su i nastale maltene kao derivati GTA, sto je interesantno...

Opet da kazem, brutalnosti u drugim igrama ima, naravno...ali uz bar malo korektnosti.Evo Assassin's Creed, na primer.Ima puno krvi, fajt obiluje prilicno realnim potezima, ipak je to srednji vek, jeli, macevi su macevi...Ali da su pratili sistem GTA, Altair bi, posto ubije metu, otisao da mu siluje zenu,decu i kozu u stali i potom bi sve spalio, i zauzeo bi njegovo mesto kao vodja trgovaca robljem
Hocu da kazem, vecina igara sa nasilnim stvarima ima i neku moralnu dimenziju, The Witcher je takodje primer...gde ubijanje svih koji ti iskoce pred mac ima i posledice.I ponudjen je jasan izbor, da li ces biti dobar, ili ces biti zao.
Ako u MGS3 ubijas sve vojnike odreda, imaces prilicno dugacak nivo gde cete duhovi istih "proganjati"...
Ili je cista situacija, kao u velikoj vecini igara- losi momci, ubij, ali nema izivljavanja.
U GTA izbor maltene ne postoji.Ako eliminisem pimpa, posto te ljude ne mogu da smislim, ne dobijam opciju da raspustim njegov biznis (i da ribe posaljem u sigurnu kucu, LoL), nego ga preuzimam i postajem pimp...

Ne znam, ipak ta scena sa tabanjem coveka na zemlji mi deluje isuvise "vec vidjeno" sa nasih ulica...
Ok, mozda preterujem, ali stvarno mi je to palo u oci i u principu mi smeta
nex999 je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Sledećih 2 korisnika se zahvaljuje korisniku nex999 na korisnoj poruci:
BrutaLiS (30.4.2008), Pjanovic (24.4.2008)
Stara 25.4.2008, 2:03   #42
M.C.
Deo inventara foruma
 
Član od: 4.2.2006.
Lokacija: Kragujevac
Poruke: 5.614
Zahvalnice: 298
Zahvaljeno 1.469 puta na 1.017 poruka
Slanje poruke preko Yahooa korisniku M.C.
Određen forumom Re: Grand Theft Auto 4 - Believe me, GTA IV is even better than the hype suggests!

Postal 'maltene' nikako ne moze da bude derivat GTA. To bi mozda i moglo da ti prodje...da je sam GTA izashao pre Postal-a.
M.C. je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 25.4.2008, 2:23   #43
Sol-Badguy
Veteran
 
Član od: 10.11.2006.
Poruke: 939
Zahvalnice: 52
Zahvaljeno 127 puta na 74 poruka
Određen forumom Re: Grand Theft Auto 4 - Believe me, GTA IV is even better than the hype suggests!

Fino sročeno, loled about the Altair part. Slažem se za prebijanje na ulici i to je nešto što je, nažalost, deo svakodnevnice svakog čoveka.

Ali eto, meni je Manhunt npr. interesantnije iskustvo od GTA. Mnogo. And no, I'm not a psycho. Mada... posle igranja Manhunta + čitanje Battle Royala mislim da sam se najviše približio toj granici u životu

Kapiram šta hoćeš da kažeš oko izbora, ali kao što si rekao, iako u GTA nema izbora, i u tim drugim igrama ti imaš izbor da nemaš izbor tj. da ideš "dark side"om, pa ipak, o tome se znatno manje polemiše (u witcheru ako si i good guy, u get laid, ali to ipak nije toliko kontroverzno). Ali ako sevne nečije **** u Mass Effectu to odma dođe na FOX Isto tako ni u GoW sex mini-igre nisu izazvale previše kontroverzi. Zapadnjački (čitaj američki) sistem vrednosti je skroz poremećena stvar i sama psiha američkog građanina je izuzetno složena i *****na stvar. Evropski narodi imaju neku kulturu i neke korene koje ih vuku nekim moralnim normama, dok USA to nema. Mada i ja se rasrpričah i odoh u OT tj. diskutovanje o moralnim načelima u igrama i narodima i tako to...
Sol-Badguy je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 25.4.2008, 8:11   #44
wolfologin
Član
 
Član od: 27.9.2007.
Lokacija: prestup.blogspot.com
Poruke: 369
Zahvalnice: 52
Zahvaljeno 46 puta na 42 poruka
Određen forumom Re: Grand Theft Auto 4 - Believe me, GTA IV is even better than the hype suggests!

I eto pojavila se i ova igra ali trenutno samo za Xbox 360
wolfologin je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 25.4.2008, 8:18   #45
Stojadin
Starosedelac
 
Član od: 3.3.2007.
Lokacija: Dolina gladi...
Poruke: 2.111
Zahvalnice: 747
Zahvaljeno 779 puta na 353 poruka
Određen forumom Re: Grand Theft Auto 4 - Believe me, GTA IV is even better than the hype suggests!

Citat:
wolfologin kaže: Pregled poruke
I eto pojavila se i ova igra ali trenutno samo za Xbox 360
To je pirat , a samo xbox je zato sto na PS3 piraterija nije moguca.
A zbog GTA incidenti su se desavali samo u americi dok za tako nesto kod nas ili u evropi nisam cuo.

Poslednja ispravka: Ocelot (25.4.2008 u 14:02) Razlog: polako
Stojadin je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 25.4.2008, 10:05   #46
wolfologin
Član
 
Član od: 27.9.2007.
Lokacija: prestup.blogspot.com
Poruke: 369
Zahvalnice: 52
Zahvaljeno 46 puta na 42 poruka
Određen forumom Re: Grand Theft Auto 4 - Believe me, GTA IV is even better than the hype suggests!

Citat:
Stojadin kaže: Pregled poruke
To je pirat , a samo xbox je zato sto na PS3 piraterija nije moguca.
A zbog GTA incidenti su se desavali samo u americi dok za tako nesto kod nas ili u evropi nisam cuo.
Potpuno se slazem s tobom
Mada,zaista po tome ko kakve igre konzomira,se moze odrediti psiholoshki profil i prikriveni ili pritajeni porivi. Secam se da sam pre nekoliko godina,drzeci igraonicu,provalio da bash GTA klinci i odrasli igraju svako na svoj nachin.
Najzeshci lik je samo shetao pored riba pa kad mu to dosadi on uplati josh sat i zuji oko drota udarajuci ga kad-kad.
Boga mi danima sam ga zagledao.

PS. Manhunt i Postal kao i Soldier Of Fortune bash zato igram potpuno izolovan Jer Neko nas Posmatra

Poslednja ispravka: Ocelot (25.4.2008 u 14:02) Razlog: polako
wolfologin je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 25.4.2008, 11:58   #47
Ocelot
Deo inventara foruma
 
Avatar korisnika Ocelot
 
Član od: 3.4.2006.
Poruke: 3.151
Zahvalnice: 373
Zahvaljeno 991 puta na 533 poruka
Slanje poruke preko ICQ-a korisniku Ocelot Slanje poruke preko Skypea korisniku Ocelot
Određen forumom Re: Grand Theft Auto 4 - Believe me, GTA IV is even better than the hype suggests!

Da se polako vratimo na temu.
Ocelot je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 29.4.2008, 22:33   #48
bobo cc 2001
Novi član
 
Član od: 3.2.2008.
Poruke: 19
Zahvalnice: 0
Zahvaljeno jedanput na jednoj poruci
Određen forumom Re: Grand Theft Auto 4 - Believe me, GTA IV is even better than the hype suggests!

Evo Gamespot je GTA chetvorci dao ocjenu 10 , shto je kod njih ocjena za savrshenu igru.Mislim da je to tek peta igra koja je kod njih dobila tu ocjenu.Da budem precizan prethodne su bile Chrono Cross za PS1,Soul Calibur za Sega Dreamcast,Tony Hawks Pro Skater 3 za PS2 i The Legend of Zelda Ocarina of Time za Nintendo N64.

Poslednja ispravka: bobo cc 2001 (29.4.2008 u 23:05)
bobo cc 2001 je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 30.4.2008, 20:32   #49
wolfologin
Član
 
Član od: 27.9.2007.
Lokacija: prestup.blogspot.com
Poruke: 369
Zahvalnice: 52
Zahvaljeno 46 puta na 42 poruka
Određen forumom Re: Grand Theft Auto 4 - Believe me, GTA IV is even better than the hype suggests!

Izgleda da je dobro imati obe verzije poshto su skoro pa iste. ALI opet X360 stoji ispred PS3,bar sudeci po ovom
http://kotaku.com/384422/which-versi...d-360-versions
wolfologin je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 30.4.2008, 23:06   #50
donator99
Deo inventara foruma
 
Član od: 10.3.2007.
Poruke: 4.425
Zahvalnice: 318
Zahvaljeno 780 puta na 600 poruka
Određen forumom Re: Grand Theft Auto 4 - Believe me, GTA IV is even better than the hype suggests!

Citat:
wolfologin kaže: Pregled poruke
Izgleda da je dobro imati obe verzije poshto su skoro pa iste. ALI opet X360 stoji ispred PS3,bar sudeci po ovom
http://kotaku.com/384422/which-versi...d-360-versions
Review je lose napisan.U vecini drugih reviewova jasno stoji da PS3 ima nesto bolji framerate.Mada, opet, kao i u vecini multiplatform igara, razlike je maltene nemoguce uociti...
donator99 je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 2.5.2008, 23:43   #51
wolfologin
Član
 
Član od: 27.9.2007.
Lokacija: prestup.blogspot.com
Poruke: 369
Zahvalnice: 52
Zahvaljeno 46 puta na 42 poruka
Određen forumom Re: Grand Theft Auto 4 - Believe me, GTA IV is even better than the hype suggests!

Citat:
donator99 kaže: Pregled poruke
Review je lose napisan.U vecini drugih reviewova jasno stoji da PS3 ima nesto bolji framerate.Mada, opet, kao i u vecini multiplatform igara, razlike je maltene nemoguce uociti...
Ne mogu da uochim razliku jer josh nisam probao X360 verziju ali ...
Igra na Ps3 blago,na pojedinim mestima secka. Ipak ...
Neshto kao GTA 4 josh ne postoji tako da ono shto se u njemu moze videti je zaista,zaista izvanredno. Poseta raznih lokala ( strip bar,restoran,prodavnica,igraonica,...) je neshto do sada ne vidjeno.
Neznam za druge igre ali zbog GTA 4 vredi kupiti konzolu nove generacije
wolfologin je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 7.5.2008, 12:48   #52
Ocelot
Deo inventara foruma
 
Avatar korisnika Ocelot
 
Član od: 3.4.2006.
Poruke: 3.151
Zahvalnice: 373
Zahvaljeno 991 puta na 533 poruka
Slanje poruke preko ICQ-a korisniku Ocelot Slanje poruke preko Skypea korisniku Ocelot
Određen forumom Re: Grand Theft Auto 4 - Believe me, GTA IV is even better than the hype suggests!

Ova besmislena rasprava o njegovom poreklu se već vodu u drugoj temi. Nećeno i ovde da je selimo.
Ocelot je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 7.5.2008, 15:37   #53
Leonida
Deo inventara foruma
 
Član od: 31.7.2007.
Lokacija: filpan=oldSKULhardcoreALFA
Poruke: 3.977
Zahvalnice: 2.952
Zahvaljeno 2.018 puta na 1.040 poruka
Određen forumom Re: Grand Theft Auto 4 - Believe me, GTA IV is even better than the hype suggests!

Evo citam i po ovom i raznim drugim forumima da se vecem procentu igraca grafika i ne svidja nesto narocito??Meni je grafika veoma vazan faktor pri igranju igrice (gameplay naravno najvazniji) i igrao sam veliki broj ,takoreci,''grafickih cuda od igara'' i nijedna me nije tolko impresionirala(u grafickom smislu) kao GTA 4...Virtuelni grad tih razmera i detalja je nesto nevidjeno.Kvalitet senki je neverovatan...Zamislite samo da idete na onaj najveci most (koji spaja prva dva grada) , sunce izlazi i svojim sjajem obasjava ceo grad...zaista prelepo deluje ... Ili reflekcije u vodi ili kvalitet tekstura...Cak mi i putevi deluju foto-realisticno,narocito posle kisa pa kada ostane voda po putu...GTA 4
Leonida je sada online   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 7.5.2008, 16:18   #54
RUSuper
Deo inventara foruma
 
Član od: 10.11.2007.
Lokacija: Moskva
Poruke: 4.760
Zahvalnice: 2.120
Zahvaljeno 786 puta na 496 poruka
Slanje poruke preko MSN-a korisniku RUSuper Slanje poruke preko Skypea korisniku RUSuper
Određen forumom Re: Grand Theft Auto 4 - Believe me, GTA IV is even better than the hype suggests!

Citat:
Leonida kaže: Pregled poruke
Evo citam i po ovom i raznim drugim forumima da se vecem procentu igraca grafika i ne svidja nesto narocito??Meni je grafika veoma vazan faktor pri igranju igrice (gameplay naravno najvazniji) i igrao sam veliki broj ,takoreci,''grafickih cuda od igara'' i nijedna me nije tolko impresionirala(u grafickom smislu) kao GTA 4...Virtuelni grad tih razmera i detalja je nesto nevidjeno.Kvalitet senki je neverovatan...Zamislite samo da idete na onaj najveci most (koji spaja prva dva grada) , sunce izlazi i svojim sjajem obasjava ceo grad...zaista prelepo deluje ... Ili reflekcije u vodi ili kvalitet tekstura...Cak mi i putevi deluju foto-realisticno,narocito posle kisa pa kada ostane voda po putu...GTA 4
Jesi li mozda cuo za Crysis ili Bioshock?Stani ma grafika u GTA je prava krscina po svim trailerima.Uporedi to sa trailerom FarCry 2 ili sa samom igrom Crysis.Grafika je ravna grafici iz Pro Streeta po meni.A PS nema preterano dobru grafiku,to sto se sve vidi neverovatno daleko nije nista spektakularno,stvar je u tome da u poslednje vreme igre izlaze ali nijedna se neigra toliko na otvorenom,vec vise u zatvorenom prostoru.Cekamo da vidimo kakva ce grafika biti,ali ocekivao sam vise,jer su najavili nesto toliko dobro..............a imamo nesto malo iznad proseka.Naravno stvar je druga sto konzole nemogu da poguraju Cryengine 2.Ali ok grafa je samo prosek,hteo sam reci iznad proseka ali ne perfektna.Videcemo sta ce biti,ali mislim da nije nista spektakularno gledajuci ove trailere

Poslednja ispravka: RUSuper (7.5.2008 u 16:53)
RUSuper je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Sledeći korisnik se zahvaljuje korisniku RUSuper na korisnoj poruci:
Pjanovic (7.5.2008)
Stara 7.5.2008, 17:01   #55
Stojadin
Starosedelac
 
Član od: 3.3.2007.
Lokacija: Dolina gladi...
Poruke: 2.111
Zahvalnice: 747
Zahvaljeno 779 puta na 353 poruka
Određen forumom Re: Grand Theft Auto 4 - Believe me, GTA IV is even better than the hype suggests!

Citat:
RUSuper kaže: Pregled poruke
Jesi li mozda cuo za Crysis ili Bioshock?Stani ma grafika u GTA je prava krscina po svim trailerima.Uporedi to sa trailerom FarCry 2 ili sa samom igrom Crysis.Grafika je ravna grafici iz Pro Streeta po meni.A PS nema preterano dobru grafiku,to sto se sve vidi neverovatno daleko nije nista spektakularno,stvar je u tome da u poslednje vreme igre izlaze ali nijedna se neigra toliko na otvorenom,vec vise u zatvorenom prostoru.Cekamo da vidimo kakva ce grafika biti,ali ocekivao sam vise,jer su najavili nesto toliko dobro..............a imamo nesto malo iznad proseka.Naravno stvar je druga sto konzole nemogu da poguraju Cryengine 2.Ali ok grafa je samo prosek,hteo sam reci iznad proseka ali ne perfektna.Videcemo sta ce biti,ali mislim da nije nista spektakularno gledajuci ove trailere
Grafika nikad nije bila glavni adut GTA serijala uvek je akcenat stavljan na gameplay i ogromni otvoreni svet.Verovatno bi im trebalo mnogo vise vremena da naprave i uber grafiku pored onolikog sveta i unutrasnjosti gradjevina...Moze Crysis da ima 10x bolju grafiku ali nikad se nece prodati u tolikom broju kao bilo koji GTA.
Stojadin je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 7.5.2008, 17:02   #56
Leonida
Deo inventara foruma
 
Član od: 31.7.2007.
Lokacija: filpan=oldSKULhardcoreALFA
Poruke: 3.977
Zahvalnice: 2.952
Zahvaljeno 2.018 puta na 1.040 poruka
Određen forumom Re: Grand Theft Auto 4 - Believe me, GTA IV is even better than the hype suggests!

Si ti uopste igrao igricu ? I da,igrao sam i Crysis i Bioshock,ali ne znam zasto ,meni se gta 4 vise svidja...
Leonida je sada online   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 7.5.2008, 17:13   #57
donator99
Deo inventara foruma
 
Član od: 10.3.2007.
Poruke: 4.425
Zahvalnice: 318
Zahvaljeno 780 puta na 600 poruka
Određen forumom Re: Grand Theft Auto 4 - Believe me, GTA IV is even better than the hype suggests!

Naravno da nije igrao.Vidis da poredi grafiku iz trailera sa igrama koje je igrao.
BTW Mozes li da mi objasnis po kom si tacno kriterijumu poredio grafiku iz GTA4 sa grafikom iz NFS-a?Posto te 2 igre i njihova 2 enginea nemaju bas nista zajedno.
Sa jedne strane imamo "simulaciju" voznje koja prikazuje odredjen broj automobila i stazu ispred tebe.Sa druge strane open ended igru koja prikazuje ogromna prostranstva i mnogo vise vozila, pesaka i svega ostalog nego NFS.
Te 2 igre se ne mogu porediti.
Takodje, poredjenje GTA4 sa Bioshockom je opet nemoguce, jer je Bioshock close-quarter igra sa malim brojem likova na ekranu, dok je GTA4 potpuna suprotnost tome.
A, da.Selling point GTA serijala nikada nije bila grafika, vec iskljucivo gameplay.
donator99 je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Sledećih 3 korisnika se zahvaljuje korisniku donator99 na korisnoj poruci:
BrutaLiS (7.5.2008), guza88 (8.5.2008), Leonida (7.5.2008)
Stara 7.5.2008, 18:08   #58
Pjanovic
Banned
 
Član od: 22.1.2007.
Lokacija: Beograd
Poruke: 10.077
Zahvalnice: 2.940
Zahvaljeno 2.739 puta na 1.903 poruka
Slanje poruke preko MSN-a korisniku Pjanovic
Određen forumom Re: Grand Theft Auto 4 - Believe me, GTA IV is even better than the hype suggests!

Citat:
donator99 kaže: Pregled poruke
Naravno da nije igrao.Vidis da poredi grafiku iz trailera sa igrama koje je igrao.
BTW Mozes li da mi objasnis po kom si tacno kriterijumu poredio grafiku iz GTA4 sa grafikom iz NFS-a?Posto te 2 igre i njihova 2 enginea nemaju bas nista zajedno.
Sa jedne strane imamo "simulaciju" voznje koja prikazuje odredjen broj automobila i stazu ispred tebe.Sa druge strane open ended igru koja prikazuje ogromna prostranstva i mnogo vise vozila, pesaka i svega ostalog nego NFS.
Te 2 igre se ne mogu porediti.
Takodje, poredjenje GTA4 sa Bioshockom je opet nemoguce, jer je Bioshock close-quarter igra sa malim brojem likova na ekranu, dok je GTA4 potpuna suprotnost tome.
A, da.Selling point GTA serijala nikada nije bila grafika, vec iskljucivo gameplay.
Covek je samo konstatovao da grafika u GTA4 nije fenomenalna.
Jes malo zastranio sa poredjenjem, ali poenta je tu...

Plus kad dodamo random zamrzavanja (vise na PS3 nego na Xbox-u), pa problemi sa multiplayem, rekao bih da su ovi iz Rockstara malo pozurili sa izdavanjem igre... Pa jos neke patcheve izdaju, to mi lici previse na probleme pc igara...

Taman kad pc verzija izadje, da sve te bolesti izlece .

edit: genius, gledao sam gameplay snimkove... nisam rekao da je grafika losa, vec da nije odlicna .

Poslednja ispravka: Pjanovic (7.5.2008 u 18:35)
Pjanovic je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 7.5.2008, 18:22   #59
genius
Deo inventara foruma
 
Član od: 28.11.2005.
Lokacija: stigo sam...
Poruke: 4.635
Zahvalnice: 91
Zahvaljeno 902 puta na 621 poruka
Određen forumom Re: Grand Theft Auto 4 - Believe me, GTA IV is even better than the hype suggests!

Pa Pjano... da se ne lazemo, PC verzija ce sigurno biti bolja ali ako si samo gledao trejlere pogledaj i neki snimak gameplay-a... I ja sam mislio da ce grafika da bude krsh najgori po trejlerima a ispostavilo se da je sasvim prihvatljiva i da lepo je uklopljena sa ostalim elementima... Na PC ima da izgleda extra ako izadje ali i ovo je ok.

Poslednja ispravka: Ocelot (7.5.2008 u 18:25) Razlog: ne izazivaj flamewar
genius je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 7.5.2008, 19:01   #60
RUSuper
Deo inventara foruma
 
Član od: 10.11.2007.
Lokacija: Moskva
Poruke: 4.760
Zahvalnice: 2.120
Zahvaljeno 786 puta na 496 poruka
Slanje poruke preko MSN-a korisniku RUSuper Slanje poruke preko Skypea korisniku RUSuper
Određen forumom Re: Grand Theft Auto 4 - Believe me, GTA IV is even better than the hype suggests!

Ma nisam igrao igru i gluperda bi to shvatila,a i poredjenje sam grunuo kao sam hteo,poenta je da je grafika za danasnje dane ne dovoljno dobra poredio je ja sam PS-om ili BS-om.Samo se setite kakav je to bio BOOM kada je izasao Crysis,a za GTA4 o grafici rec nisam cuo.A GTA4 da ti se vise svidja od BS-a i Crysisa......................Ljudi evo iskreno cu da ispricam sve sta JA mislim o GTA serijalu.Kao prvo dobra strana je sloboda kretanja ono-ovo,ali s druge strane zaludjenici ovakvim igrama na kraju postaju narkomani ili ko zna sta.Jer je to ovako:Ubij,ukradi,opljackaj,zapali,izmasakriraj,un isti,miniraj,odseci mu glavu itd.Sve misije se svode na to ili jos neku glupost,nemojte mi molim vas reci da nije tako jer sam igrao skoro sve GTA igre.Igra ima pricu uvek manje-vise normalnu,ali opet.......prosto je glupo sto je na isti fazon,naravno nije isto ali tu su negde.Otkljucavanje onih gradova DO SADA jer neznam kako je sada je prosto sra**e.Gde je vidjeno da nemogu da se setam po celom gradu.A da nepricam kako me je nervirala glupost da ako ti se prevrne auto onda eksplodira.To znaci da je svaki auto koji se prevrnuo eksplodirao,glupo!Sifre su posebna prica,jer to nemora da se koristi.Aai sve o svemu igra je uvek ista,sem sto malo promene pricu,lika i grad.Nisam igrao poslednju igru tako da mi nemojte odmah pricati kako pojma nemam,govorim o onome sto je bilo do sada.A i izneo sam svoje misljenje.Ja licno neznam sta je u svemu ovome bolje od BS-a ili Crysisa
RUSuper je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Odgovor

Bookmarks sajtovi


Vaš status
Ne možete postavljati teme
Ne možete odgovarati na poruke
Ne možete slati priloge uz poruke
Ne možete prepravljati svoje poruke

BB kod: uključeno
Smajliji: uključeno
[IMG] kod: uključeno
HTML kod: isključeno


Slične teme
tema temu započeo forum Odgovora Poslednja poruka
NFSMW, vaš auto hacker_aca Simulacije vožnje 52 27.7.2008 11:16
Samsung 740BF i ''auto'' dugme Pivalica Grafika 2 5.1.2007 13:59
Grand Theft Auto : Counter Strike dodgeme Akcione igre 0 16.5.2006 22:26


Sva vremena su po Griniču +2 h. Sada je 13:10.


Powered by vBulletin® verzija 3.8.7
Copyright ©2000–2024, vBulletin Solutions, Inc.
Hosted by Beograd.com