Forum Sveta kompjutera

Nazad   Forum Sveta kompjutera > Test Play > Konzole
Uputstvo Članstvo Kalendar Današnje poruke Pretraži

Konzole Konzole i softver za njih...

 
 
Alatke vezane za temu Vrste prikaza
Stara 24.4.2008, 11:57   #11
nex999
Član
 
Član od: 5.8.2006.
Lokacija: Cacak
Poruke: 248
Zahvalnice: 34
Zahvaljeno 152 puta na 83 poruka
Određen forumom Re: Grand Theft Auto 4 - Believe me, GTA IV is even better than the hype suggests!

PAzi, manhunt (kao i postal) su bizarre igre, banovane u mnogim zemljama i za njih vazi ono sto sam rekao gore, apsolutno.Ali popularnost i marketinska podrska u odnosu na GTA je zanemarljiva.Njihovi developeri su timovi klinaca koji su eto, na taj nacin dosli do malo paznje...I obe igre su definitivno gore od GTA, ali su i nastale maltene kao derivati GTA, sto je interesantno...

Opet da kazem, brutalnosti u drugim igrama ima, naravno...ali uz bar malo korektnosti.Evo Assassin's Creed, na primer.Ima puno krvi, fajt obiluje prilicno realnim potezima, ipak je to srednji vek, jeli, macevi su macevi...Ali da su pratili sistem GTA, Altair bi, posto ubije metu, otisao da mu siluje zenu,decu i kozu u stali i potom bi sve spalio, i zauzeo bi njegovo mesto kao vodja trgovaca robljem
Hocu da kazem, vecina igara sa nasilnim stvarima ima i neku moralnu dimenziju, The Witcher je takodje primer...gde ubijanje svih koji ti iskoce pred mac ima i posledice.I ponudjen je jasan izbor, da li ces biti dobar, ili ces biti zao.
Ako u MGS3 ubijas sve vojnike odreda, imaces prilicno dugacak nivo gde cete duhovi istih "proganjati"...
Ili je cista situacija, kao u velikoj vecini igara- losi momci, ubij, ali nema izivljavanja.
U GTA izbor maltene ne postoji.Ako eliminisem pimpa, posto te ljude ne mogu da smislim, ne dobijam opciju da raspustim njegov biznis (i da ribe posaljem u sigurnu kucu, LoL), nego ga preuzimam i postajem pimp...

Ne znam, ipak ta scena sa tabanjem coveka na zemlji mi deluje isuvise "vec vidjeno" sa nasih ulica...
Ok, mozda preterujem, ali stvarno mi je to palo u oci i u principu mi smeta
nex999 je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Sledećih 2 korisnika se zahvaljuje korisniku nex999 na korisnoj poruci:
BrutaLiS (30.4.2008), Pjanovic (24.4.2008)
 

Bookmarks sajtovi


Vaš status
Ne možete postavljati teme
Ne možete odgovarati na poruke
Ne možete slati priloge uz poruke
Ne možete prepravljati svoje poruke

BB kod: uključeno
Smajliji: uključeno
[IMG] kod: uključeno
HTML kod: isključeno


Slične teme
tema temu započeo forum Odgovora Poslednja poruka
NFSMW, vaš auto hacker_aca Simulacije vožnje 52 27.7.2008 11:16
Samsung 740BF i ''auto'' dugme Pivalica Grafika 2 5.1.2007 13:59
Grand Theft Auto : Counter Strike dodgeme Akcione igre 0 16.5.2006 22:26


Sva vremena su po Griniču +2 h. Sada je 2:08.


Powered by vBulletin® verzija 3.8.7
Copyright ©2000–2024, vBulletin Solutions, Inc.
Hosted by Beograd.com