Forum Sveta kompjutera

Nazad   Forum Sveta kompjutera > Test Play > Mrežne igre > MMORPG igre

MMORPG igre Massively multiplayer online role-playing games - WoW, Guild Wars, Eve Online, Age of Conan, Lineage, kao i mnoge druge...

Pregled rezultata glasanja: Koja je vasa main GW2 profesija?
Mesmer 12 6,09%
Engineer 19 9,64%
Thief 21 10,66%
Guardian 29 14,72%
Necromancer 25 12,69%
Ranger 27 13,71%
Warrior 41 20,81%
Elementalist 23 11,68%
Glasova: 197. U ovom glasanju ne možete da učestvujete

Odgovor
 
Alatke vezane za temu Vrste prikaza
Stara 23.9.2010, 22:26   #221
Maladikt
Starosedelac
 
Član od: 21.8.2006.
Lokacija: In
Poruke: 3.207
Zahvalnice: 840
Zahvaljeno 973 puta na 624 poruka
Određen forumom Re: Guild Wars 2

Vau, nemoj da pucaš. Redom:

Trenutno se prodaju kampanje, dodatni storage prostor u outpostovima, promena izgleda lika, promena imena lika i dodatni slotovi za pravljenje likova. Šta se pre prodavalo ne znam, nisam zavirivao, ali u svakom slučaju - ništa što bi nekome dalo prednost u igri.

Nema open pvp, u smislu da ideš redom i gankuješ koga stigneš.

Svet nije open world, oblasti su instancirane (osim outpostova).

Igra mu ne dođe kao single player, osim ako si zombi pa baš hoćeš i možeš da igraš sam, a ako tek počinješ ne možeš ništa osim prvih nekoliko misija u Prophecies i Factions. U Nightfall i Eye of the North dobijaš i heroje, ali je ovaj drugi dosta teži (predviđen je za likove koji su dostigli maksimalan nivo) tako da ćeš teško sam da uradš išta. Dakle, ono drugo M u MMO ima svoju svrhu.

Da, sav pvp se svodi na arene, mada nisam stručan za taj deo jer sam vrlo malo igrao pvp.

Ne moraš, ni ja nisam siguran da li ću igrati.

Nadam se da si zadovoljan.
Maladikt je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Sledeći korisnik se zahvaljuje korisniku Maladikt na korisnoj poruci:
noisy (25.9.2010)
Stara 23.9.2010, 22:27   #222
GaleOm
Veteran
 
Član od: 7.11.2005.
Poruke: 808
Zahvalnice: 350
Zahvaljeno 268 puta na 153 poruka
Određen forumom Re: Guild Wars 2

evo sta sve imas u shop-u
https://secure.ncsoft.com/cgi-bin/St...ory&category=4
Igrao sam par istaknutijih MMOova i u jedno sam siguran, PvP u GW-u je najblaze receno superioran u odnosu na konkurenciju, malo vise o tipovima PvP-a koje imas
http://wiki.guildwars.com/wiki/Player_versus_Player
GaleOm je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Sledeći korisnik se zahvaljuje korisniku GaleOm na korisnoj poruci:
noisy (25.9.2010)
Stara 24.9.2010, 0:01   #223
BobaL
Član
 
Član od: 1.4.2006.
Poruke: 493
Zahvalnice: 85
Zahvaljeno 143 puta na 83 poruka
Određen forumom Re: Guild Wars 2

Citat:
noisy kaže: Pregled poruke
Dalje, nema open pvp. Da li kec ima open world? Koliko sam čuo sve je instancirano i igra mu dođe k'o single player online a sav pvp se svodi na arene.
Ne, ne postoji open pvp. Postoji Random arena/Team arena (4 na 4), HA 8 na 8 mada postoje mape gde se medjusobno sukobljava vise timova od po osam igraca, Guild vs Guild - 8 na 8.

Nazalost vrlo brzo po izlasku igre dosetljivi igraci (ili je neko iz dev tima otkrio igracima) pronasli su takozvane 55HP sastave koji su u potpunosti unistili car PVE-a.
Bukvalno vise niko nije zeleo da radi elitne instance u punoj grupi (8 ljudi) vec su svi kreirali monk/necro kombinacije nesto kasnije monk/monk itd. Ovo je dovelo do toga da ostale klase (koje nisu bile pozeljne za 55HP sastav) padnu u drugi plan. Ovo je bio jedan od razloga zasto sam batalio igru, drugi je nastao onda kada su Random arenu pretvorili u Random farmrenu.
BobaL je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Sledeći korisnik se zahvaljuje korisniku BobaL na korisnoj poruci:
noisy (25.9.2010)
Stara 24.9.2010, 0:03   #224
High life
Starosedelac
 
Član od: 12.9.2009.
Poruke: 1.581
Zahvalnice: 73
Zahvaljeno 807 puta na 347 poruka
Određen forumom Re: Guild Wars 2

Citat:
noisy kaže: Pregled poruke
zašto neko ne odgovori na pitanje ako ste već igrali gw1?!


Dalje, nema open pvp. Da li kec ima open world? Koliko sam čuo sve je instancirano i igra mu dođe k'o single player online a sav pvp se svodi na arene.

Ja ovo neću igrati dok vi ne budete igrali 2-3 mjeseca, pa da onda vidim vaše komentare.


Kao prvo, ja sam objasnio sta ce biti u cash shopu dva posta iznad tvog tako da necu da ti odgovorim na pitanje.

Drugo, GW1 je lobby igra kao DDO, Phantasy Star, Vindictus itd. Sve se igra u instancama. GW2 je open world (persistent) MMORPG kao sto su WoW, Warhammer, Everquest itd.

Trece. Open world PvP a u GW2 nece biti u klasicnom obliku. Nece biti frakcija kao sto su Horda i Alijansa (WoW) ili Order i Destruction (WAR). Sve rase su na istoj strani. GW2 ce imati nesto slicno Frontiers PvPu iz DaoCa. Imaces ogromnu zonu u kojoj ces imati tvrdjave, rudnike itd. U toj zoni tri servera se bore medjusobno za teritoriju pritom osvajajuci tvrdjave, rudnike itd. Ponavljam, to je velika zona i prevljena je za sukobe izmedju nekoliko stotina igraca. Pored toga, imaces raznorazne arene i BGove.
High life je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 24.9.2010, 0:06   #225
BobaL
Član
 
Član od: 1.4.2006.
Poruke: 493
Zahvalnice: 85
Zahvaljeno 143 puta na 83 poruka
Određen forumom Re: Guild Wars 2

Citat:
High life kaže: Pregled poruke
Vec imas In Game shop u GWu. Ti si verovatno prestao da igras poodavno. Kako sam ja razumeo, oni su to dodali posle GW:EN...
Da, negde polovinom GW:Factions-a ne secam se da li je tada vec bio uveden shop ili ne, mislim da je postojala opcija da se dokupe dodatna mesta za likove.
BobaL je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 24.9.2010, 14:56   #226
Pile_glodje_kost
Član
 
Član od: 31.12.2005.
Lokacija: [CORE]
Poruke: 484
Zahvalnice: 213
Zahvaljeno 201 puta na 110 poruka
Određen forumom Re: Guild Wars 2

Citat:
noisy kaže: Pregled poruke
zašto neko ne odgovori na pitanje ako ste već igrali gw1?!


Dalje, nema open pvp. Da li kec ima open world? Koliko sam čuo sve je instancirano i igra mu dođe k'o single player online a sav pvp se svodi na arene.

Ja ovo neću igrati dok vi ne budete igrali 2-3 mjeseca, pa da onda vidim vaše komentare.
Skini prophecies i EotN mislim da postoji neki trial period od mesec dana pa vidi sve sto te zanima..ili idi na GW1 temu na ovom forumu i zatrazi detaljnija obavestenja. Ono sto je se na tone kupovalo su dodatni slotovi za chestove i kostimi za odredjene ingame praznike.
Ovako svaki put se bzvz obradujem kada vidim da je neko pisao nesto novo u GW2.
Pile_glodje_kost je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 24.9.2010, 17:59   #227
Djordje Nedic
Član
 
Član od: 2.11.2009.
Lokacija: Beograd
Poruke: 434
Zahvalnice: 96
Zahvaljeno 34 puta na 26 poruka
Određen forumom Re: Guild Wars 2

Mogli bi da urade neku pvp oblast, znaci gde igraci suprotnih frakcija mogu da se kolju.
Djordje Nedic je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 24.9.2010, 18:15   #228
GaleOm
Veteran
 
Član od: 7.11.2005.
Poruke: 808
Zahvalnice: 350
Zahvaljeno 268 puta na 153 poruka
Određen forumom Re: Guild Wars 2

Ako mislis na GW2 bice World vs World gde ce 3 servera da se nadmecu za dominaciju, a ako mislis na GW1 onda imas u Factions da se opredelis izmedju dve strane, Luxon i Kurzick i da se nadmecete u Alliance Battle-s za prevlast nad teritorijom.
GaleOm je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 25.9.2010, 3:25   #229
noisy
Starosedelac
 
Član od: 6.9.2007.
Poruke: 1.421
Zahvalnice: 285
Zahvaljeno 155 puta na 120 poruka
Određen forumom Re: Guild Wars 2

znači, ništa :/
noisy je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 25.9.2010, 9:15   #230
zuloom
Veteran
 
Član od: 22.2.2010.
Lokacija: Beograd
Poruke: 742
Zahvalnice: 87
Zahvaljeno 259 puta na 141 poruka
Određen forumom Re: Guild Wars 2

Citat:
Djordje Nedic kaže: Pregled poruke
Mogli bi da urade neku pvp oblast, znaci gde igraci suprotnih frakcija mogu da se kolju.
Nema suprotnih frakcija u GW2, kao što je neko iznad napisao imaš WvWvW (World vs World vs World), ogromne PvP bitke koje su smeštene u mist-u i vodiće se između ogromnog (neograničenog) broja igrača sa tri različita servera. Biće zauzimanja tvrđava, siege mašina i šta sve ne... znači biće istovremeni fight na ogromnoj površini i na više frontova. Dobijaće se XP kao da igraš PvE i nema ograničenja što se tiče lvl-a. Znači, istovremeni fight između high/low lvl igrača uz malo side kicking-a. Ovo se zove World PvP

Što se tiče takmičarskog (ozbiljnog) PvP-a, tu su i dalje arene o njima nije do sada bilo mnogo reči, osim da će vaš avatar dobiti max lvl i opremu automatski i da će biti više tipova, imaćemo varijantu hot-joina i instant gruvanje i imaćemo organizovane borbe između guildova (kao HoH ili guild Vs. guild u kecu) u maniru E-sportsa. Kažu da su ovaj deo vezan za E-sports pokupili od FPS igara koje briljiraju na tom polju. Ovo se zove structured PvP

P.S. ne brinite se za PvP elemente u GW2. A-net je šampion u pravljenju hardcore PvP-a.

Citat:
High life kaže: Pregled poruke
Dervisa i Ritualiste sigurno nece biti u Vanili. Ljudi su kroz izjave iz ArenaNeta vec provalili sta je jos preostalo od klasa da se objavi. Od klasa ce tu biti jos Mesmer, Assassin/Rogue , Paladin/clerik (garant ce se zvati Seraph) i gunner/engineer . E sad sto se tice ekspanzije, mozda ih i vrate ali ce game mechanic klasa biti potpuno drugaciji kako bi se uklopio u novu koncepciju igre.
Ovo su samo spekulacije sa GW2 Guru-a, visim tamo redovno i može se naći ogroman (bukvalno sve) broj informacija o GW2 ali takođe ima i gomaila budalaština, posebno u poslednjih mesec dva od kada je GW2 prezentovan na Gamescomu.

Od ove četeri pomenute klase, najizvesnije je da će se Mesmer vratiti u dvojci.

Što se tiče tzv "Gunner" klase A-net je potvrdio da je neće biti, tj. neće se tako zvati i neće biti striktno orijentisana na vatreno oružje.

Što se tiče Seraph klase, verovatno se neće tako zvati iz razloga što se Krytanska garada sada zove Seraph (kao što su ranije bili white mantles) i oni su garda nove human-kraljice kryte (znači oni su human garda i ne bi se uklopilo u ostale rase: charr seraph-nemoguće ). Ko je gledao demo snimke, verovatno ih je video. To su momci u belim oklopima sa krilatim šlemovima.

Assasin će verovatno imati povratak ali je pod velikim znakom pitanja naziv klase kao i mehanika, obzirom da War klasa sada koristi linkovane komboe (kao assa iz keca) a daggere mogu da koriste čaki i necromanceri.

Takođe, velika je verovatnoća da neće biti dodavanja novih klasa u novim ekspanzijama. Glavni razlog za to je nemogućnost dobrog balansa jer nove klase sa sobom donose i veliki broj novih skillova, a novi skillovi otežavaju balans. Ono što ja vidim kao mogući dodatak u ekspanzijama (osim priče i novog kontinenta) su novi tipovi oružja. Već smo videli konceptartove onih kopljolikih Polearm-ova. Osim toga novo oružje dodaje samo novih 5 skillova po klasi i uvek je to 5 fiksiranih skillova. Samim tim i balans će biti lakši.

P.S. izvinjavam se zbog zida teksta i nadam se da sam bio od pomoći.

Poslednja ispravka: zuloom (25.9.2010 u 13:04)
zuloom je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Sledeći korisnik se zahvaljuje korisniku zuloom na korisnoj poruci:
twin (2.10.2010)
Stara 25.9.2010, 12:50   #231
High life
Starosedelac
 
Član od: 12.9.2009.
Poruke: 1.581
Zahvalnice: 73
Zahvaljeno 807 puta na 347 poruka
Određen forumom Re: Guild Wars 2

Citat:
zuloom kaže: Pregled poruke


Ovo su samo spekulacije sa GW2 Guru-a, visim tamo redovno i može se naći ogroman (bukvalno sve) broj informacija o GW2 ali takođe ima i gomaila budalaština, posebno u poslednjih mesec dva od kada je GW2 prezentovan na Gamescomu.

Od ove četeri pomenute klase, najizvesnije je da će se Mesmer vratiti u dvojci.

Što se tiče tzv "Gunner" klase A-net je potvrdio da je neće biti, tj. neće se tako zvati i neće biti striktno orijentisana na vatreno oružje.

Što se tiče Seraph klase, verovatno se neće tako zvati iz razloga što se Krytanska garada sada zove Seraph (kao što su ranije bili white mantles) i oni su garda nove human-kraljice kryte (znači oni su human garda i ne bi se uklopilo u ostale rase: charr seraph-nemoguće ). Ko je gledao demo snimke, verovatno ih je video. To su momci u belim oklopima sa krilatim šlemovima.

Assasin će verovatno imati povratak ali je pod velikim znakom pitanja naziv klase kao i mehanika, obzirom da War klasa sada koristi linkovane komboe (kao assa iz keca) a daggere mogu da koriste čaki i necromanceri.

1. Dobro, nece se zvati Seraph. To je najmanje bitan deo. Sustina je da ce to biti support oriented klasa. E sad posto cemo imati (ako bude Mesmera) 3 cloth klase, teorija da ce ta nova klasa biti neki Cleric/Paladin arhetip je najrealnija.

2. Rekao sam Gunner/engeneer. Nisam navodio imena klasa, vec moguce arhetipe (izuzev mesmera).

3. Opet, nisam rekao ime klase vec ime arhetipa. Klasa ce biti rogueolika u svakom slucaju.

Nemoj ovo shvatiti kao flame . Moju izjavu si nazvao spekulacijama, sto je naravno tacno i tu se slazemo. Trenutne ideje za klase su samo teorijska konstrukcija, dovedena do verovatnoce, koja sluzi fanovima za malo ''theorycraftinga''. Dakle, ova kombinacija je trenutno najlogicnija i sa time se svi slazu, pa cak i ti jer se ceo tvoj odgovor na moj post svodi na 2 ispravke imena mogucih klasa a ne na njihovu sustinu (arhetipe) i jednu nepotrebnu relativizaciju (tacka 4) koja ne govori nista nasuprot onog sto sam rekao.
High life je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 25.9.2010, 13:02   #232
zuloom
Veteran
 
Član od: 22.2.2010.
Lokacija: Beograd
Poruke: 742
Zahvalnice: 87
Zahvaljeno 259 puta na 141 poruka
Određen forumom Re: Guild Wars 2

Citat:
High life kaže: Pregled poruke
1. Dobro, nece se zvati Seraph. To je najmanje bitan deo. Sustina je da ce to biti support oriented klasa. E sad posto cemo imati (ako bude Mesmera) 3 cloth klase, teorija da ce ta nova klasa biti neki Cleric/Paladin arhetip je najrealnija.

2. Rekao sam Gunner/engeneer. Nisam navodio imena klasa, vec moguce arhetipe (izuzev mesmera).

3. Opet, nisam rekao ime klase vec ime arhetipa. Klasa ce biti rogueolika u svakom slucaju.

Nemoj ovo shvatiti kao flame . Moju izjavu si nazvao spekulacijama, sto je naravno tacno i tu se slazemo. Trenutne ideje za klase su samo teorijska konstrukcija, dovedena do verovatnoce, koja sluzi fanovima za malo ''theorycraftinga''. Dakle, ova kombinacija je trenutno najlogicnija i sa time se svi slazu, pa cak i ti jer se ceo tvoj odgovor na moj post svodi na 2 ispravke imena mogucih klasa a ne na njihovu sustinu (arhetipe) i jednu nepotrebnu relativizaciju (tacka 4) koja ne govori nista nasuprot onog sto sam rekao.
Nisam imao nameru da ispravljam tvoj post, već da postujem neke potvrđene činjenice.

Inače, slažem se da ćemo imati jednu support orijentisanu klasu, stealth/rouge, mesmera i novu klasu samo sam hteo da smanjim obim spekulacija, ne zameri.
zuloom je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 2.10.2010, 16:46   #233
BobaL
Član
 
Član od: 1.4.2006.
Poruke: 493
Zahvalnice: 85
Zahvaljeno 143 puta na 83 poruka
Određen forumom Re: Guild Wars 2

Spoiler za GW2:
*Okay so page 5 has an editors not about how MMOs have stagnated loads but Gw2 is coming along to the rescue.

* They are talking to Eric. He's saying that he finds combat more fun when stuff is going wrong. When the tank messes up or something (in other games) , it makes it exciting. Gw2 combat makes it so that the constant state of things is a situation where something exciting like that can happen. ''Controlled chaos' he calls it.

* Interestingly PCGamer dont seem to understand that Gw2 has done away with the trinity. Eric told them 'every character is versatile, so its up to you to recognize what other players are doing and how to react'' And they seem to take that to have meant ''[A.net] want players to tank enemies, restore health to friends and tear through flesh''
.
* Okay so the next bit is describing a battle with the guys at PCgamer against the shadow behemoth for a while. Lots of examples about switching attunements to fit different roles as you go bla bla bla. Still nothing new.

* Okay they explain the concepts of downed + defeated and cross-profession combos. They explain everyone being able to revive everyone.

*They explain skills being tied to weapons and the death shroud (I got 3 pages left)

*Ok, they talk about the difference between dynamic events and the personal story... now they are talking about the third type, dungeons.

*Yay new info! (No matter how small) As you go along the personal story you'll be playing through a new dungeon about once every 10 levels or so.

* ''The story of each [dungeon] focuses on one or more of the Destiny's Edge, a guild of heroes who reliably saved the world untill some dark events split them apart. It is your objective to get them back together.' Woo its getting juicy.

*''The first time you play a dungeon, you'll play through its Story Mode, where one or two members of Destiny's Edge show up as friendly NPCs to drive the story foward.''

*Although story driven, dungeons arent all about sitting around talking. Its about fighting. ''Even one that starts out as a party in a mansion quickly turns to combat''

*''Beating a dungeon's Story Mode will unlock its Explorable Mode, a harder version of the dungeon which tells varied follow-up stories in that same area, unrelated to Destinys edge''

* They say that the explorer dungeon mode is meant to be really repeatable. It'll have many different scenarios and enemies that could appear each time (while not being random.)

* Eric says that in Gw1 after you've done the missions a few times the story stuff stops being interesting, and can get in the way of you having fun. People were skipping cutscenes.

* ''So what we wanted to do was to provide people with a linear story mode with lots of cutscenes, lots of story going on, lots of exposition. And then for the explorable mode it can be a lot more freeform, where can just jump in and you're dealing with something that doesnt need as much explanation, doesnt have a lot of cutscenes, and its got a lot of replayability built into it because there are different ways to complete it or different paths to take''

*Woo they give an example of a dungeon that isnt the beetletun mansion. The Sorrows Embrace dungeon is a hideout for the Dredge. If you play it on story mode youll discover that the Dredge leaders have sold their people into slavery under the Seraph. So you fight off all the slavers (sound familiar, anyone??? Awesome). So after you've completed that explorable mode will open up and you can do things like ''aid the dredge workers who are now planning to revult against their corrupt leaders''

* Some dungeons will be familiar to Gw1 players.... At around level thirty you'll be able to enter the Ascalon catacombs. The spirits there are restless, so a Charr comander and Rytlock lead you in to lay them to rest. You might recognise some of the more powerful spirits in this dungeon as the profession trainers from GW1!! ''Master Ranger Nente can teleport and shoot waves of arrows that cover part of the room, forcing you to hide behind objects in the environment.''

*''Warmaster Grast smashes players and the environment with his oversized, half-ghost hammer, and you can grab the chunks of rubble he knocks out to throw them back.''

*''Finally, theres Necromancer Munne and the boss of the dungeon, King Adelmen. (Is that a typo?? Please tell me it is!)

*Rewards from dungeons will be the same statisticly as other high end rewards. No one will be forced to play a dungeon. (Kind of a given, but really nice to hear it stated again)

* Though the gear will not be statistically more powerful it will have unique appearances that are directly tied into the theme of the dungeon and 'visually striking'. (bonus mission pack, anyone? )

*It says A.net dont want the rewards to be based on chance. No one should have to complete the dungeon many times and maybe even get the same item they already have twice. They remedy this by rewarding players with an item that can be traded for the desired peice of equipment. This way its never random what you get, you can pick and choose yourself. (Just like doa and the tormented weapons, for example)

* Supposedly the guy writing the article got to play the game and he says that ''I found a healthy balance of all the different types of content came naturally' - So did he play dungeons? Oo. He describes the personal story sending him to find an armourer at a castle but it was under siege when he got there.


Preuzeto sa guildwars2guru
BobaL je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 8.10.2010, 18:29   #234
GaleOm
Veteran
 
Član od: 7.11.2005.
Poruke: 808
Zahvalnice: 350
Zahvaljeno 268 puta na 153 poruka
Određen forumom Re: Guild Wars 2

Najzad smo dobili obavestenje sta nas ceka kao nagrada za igranje GW1
http://www.guildwars2.com/en/the-gam...-of-monuments/
Hall of Monuments Reward Calculator :
http://hom.guildwars2.com/index.html#page=welcome
sad svi na grind
GaleOm je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Sledećih 3 korisnika se zahvaljuje korisniku GaleOm na korisnoj poruci:
Inuyasha (8.10.2010), Maladikt (8.10.2010), zorx (8.10.2010)
Stara 8.10.2010, 19:05   #235
zorx
Veteran
 
Član od: 5.12.2005.
Lokacija: 010011100110100101110011
Poruke: 585
Zahvalnice: 200
Zahvaljeno 160 puta na 124 poruka
Određen forumom Re: Guild Wars 2

Bome ima svega....

Kako mi se čini predstavljeno je 30 nagrada od planiranih 50, moj skor je 40/50;

1. Devotion 5/8 (ostalo mi je samo gomilanje petova bilo koje vrste za max)
2. Fellowship 6/8 (gomilanje...)
3. Honor 17/18 (fale dve statue za max....)
4. Resilence 8/8
5. Valor 4/8 (tu sam tanak...)

Sasvim sam zadovoljan sa svojih trenutnih 40 nagrada (od kojih 10 tek treba da prikažu), možda navatam još koji poen, možda i ne...
zorx je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 8.10.2010, 19:53   #236
Maladikt
Starosedelac
 
Član od: 21.8.2006.
Lokacija: In
Poruke: 3.207
Zahvalnice: 840
Zahvaljeno 973 puta na 624 poruka
Određen forumom Re: Guild Wars 2

Ja imam samo 6, s tim da neke stvari nisam ni dodavao u HoM, jer nisam bio siguran šta tačno rade, pa da ne isprobavam.

Interesuje me za Fellowship, u njega se slažu svi otključani heroji? Ili su samo heroji koji imaju elitni armor? Vidim da u Fellowship isto može i pet da se stavi. Jel može za njega da se izvede zaobilazna vaijanta - uzmem rendžera kao sekundarnu profesiju, nahvatam peta i regularno ga prijavim u HoM?

Inače, skor mi je:

Devotion 2/8
Honor 3/18
Resilience 1/18
Sve ostalo 0
Maladikt je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 8.10.2010, 20:10   #237
Eni
Banana
 
Član od: 9.1.2006.
Lokacija: _Cloud
Poruke: 6.106
Zahvalnice: 697
Zahvaljeno 2.628 puta na 1.354 poruka
Određen forumom Re: Guild Wars 2

Isto 6, al' ja sam prešao igru samo sa jednim likom i nisam mnogo igrao EoN, tako da me i ne čudi. Koliko videh, trebalo bi mi sedmicu dana igranja (ili dan trgovanja) da napunim 10 komada i dobijem onu mačku... ali koji će mi mačka... ovih 6 delova oklopa je dovoljno da se vidi da sam igrao keca i ćao.
Eni je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 8.10.2010, 21:18   #238
zorx
Veteran
 
Član od: 5.12.2005.
Lokacija: 010011100110100101110011
Poruke: 585
Zahvalnice: 200
Zahvaljeno 160 puta na 124 poruka
Određen forumom Re: Guild Wars 2

Citat:
Maladikt kaže: Pregled poruke
Interesuje me za Fellowship, u njega se slažu svi otključani heroji? Ili su samo heroji koji imaju elitni armor? Vidim da u Fellowship isto može i pet da se stavi. Jel može za njega da se izvede zaobilazna vaijanta - uzmem rendžera kao sekundarnu profesiju, nahvatam peta i regularno ga prijavim u HoM?
Može, ali ne bilo koji pet nego samo oni koje igra smatra kao prestižnim (Black Moa, Phoenix (njega moraš levelovati) i Black Widow) + samo jedna statua za ostale petove. Heroji moraju imati neki armor i valjda biti i u grupi, ima armora koji se relativno lako i brzo uzimaju.
zorx je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Sledeći korisnik se zahvaljuje korisniku zorx na korisnoj poruci:
Maladikt (8.10.2010)
Stara 8.10.2010, 21:43   #239
Maladikt
Starosedelac
 
Član od: 21.8.2006.
Lokacija: In
Poruke: 3.207
Zahvalnice: 840
Zahvaljeno 973 puta na 624 poruka
Određen forumom Re: Guild Wars 2

Jbg, sad moram da se vratim na elea. Video sam da ima ograničenje za peta, samo me je interesovalo da li može ovako, "na kvarno".
Maladikt je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 8.10.2010, 21:57   #240
GaleOm
Veteran
 
Član od: 7.11.2005.
Poruke: 808
Zahvalnice: 350
Zahvaljeno 268 puta na 153 poruka
Određen forumom Re: Guild Wars 2

Cini mi se da su prvih 30 nagrada itemi dok su ostalih 20 titule.
GaleOm je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Odgovor

Bookmarks sajtovi

Tagovi
guild wars 2, mmorpg

Alatke vezane za temu
Vrste prikaza

Vaš status
Ne možete postavljati teme
Ne možete odgovarati na poruke
Ne možete slati priloge uz poruke
Ne možete prepravljati svoje poruke

BB kod: uključeno
Smajliji: uključeno
[IMG] kod: uključeno
HTML kod: isključeno


Slične teme
tema temu započeo forum Odgovora Poslednja poruka
Guild Wars Sale013 MMORPG igre 4095 7.6.2023 18:02
Guild Wars pitanja primeyuri Mrežne igre 288 27.11.2009 17:47
Guild Wars ! !Hand-of-blood! ! Tekstovi u SK 2 19.11.2007 14:09
Guild Wars - Internet konekcija?! eXtreme Role-Play 12 25.9.2006 8:24
neka pitanja o Guild Wars... barjaktar Mrežne igre 6 11.4.2006 18:06


Sva vremena su po Griniču +2 h. Sada je 12:40.


Powered by vBulletin® verzija 3.8.7
Copyright ©2000–2024, vBulletin Solutions, Inc.
Hosted by Beograd.com