Forum Sveta kompjutera

Nazad   Forum Sveta kompjutera > Phone Zone > Igre za mobilne telefone
Uputstvo Članstvo Kalendar Današnje poruke Pretraži

Igre za mobilne telefone Igre za obične i pametne mobilne telefone

Odgovor
 
Alatke vezane za temu Vrste prikaza
Stara 2.9.2011, 0:51   #1
Sh0m1
Deo inventara foruma
 
Član od: 28.11.2009.
Lokacija: Bladehenge
Poruke: 4.267
Zahvalnice: 5.145
Zahvaljeno 994 puta na 697 poruka
Slanje poruke preko MSN-a korisniku Sh0m1
Određen forumom Rock Band za Android

Daklem, vec odavno netom kruzi system dump htc thunderbolta a u njemu i rock band. Do sad je on portovan na vise razlicitih rezolucija(npr ja koristim qvga verziju koju je portovao neki rus ja mislim). I tako ja ubacim i sve kad ono demo. I tamo ima raznih uputstava da ubacujes zaleceni folder i to. Posto meni nista od toga ne uspe, upalim ja lepo wifi, idem buy full version i na moje veliko zaprepascenje dobih poruku ,,Thank you for purchasing Rock Band''. Pogledam stanje racuna, 2500 dinara, koliko sam i imao, i onda shvatih da je to verovatno neki propust u ea-ovom sistemu jer igra jos nije zvanicno izasla za android tj. jeste ali za verizon mrezu(i valjda t mobile cim mi je trazio da se konektujem na t-mobile, ali kad sam upalio wi-fi, proradilo je).
Malo mi je trebalo navikavanja na to da ne stavljam prste na dugme pre note(kao na obicnim telefonima gde tastatura ne reaguje na nezan dodir ) ali eto, sad igram i uzivam. Stvarno je sjajna igra, iako ima 2D pozadinu i to, ali svakako je bolja od guitar heroa za android jer je izbor pesama mnogo bolji(ima ih oko 20), nisu skracene tj igrate cele pesme(prsti i ledja su mi otpali dok sam igrao Simple Man-a na WC solji ) i naravno osecaj je mnogo bolji. U pocetku cete mozda imati neki cudan osecaj da treba da pritiskate dugme nakon sto nota prodje ''obelezivac'' , sto u principu radi tj moze i tako ali ne sme dugo da se ceka, ali vec kad uhvatite fazon bice mnogo bolje. Naravno ima par grafickih bagova, necu da stavljam kao zamerku to sto se meni dok traje pesma mesaju zvezdice i brojke u skoru(zbog malog ekrana) jer toga na vecim ekranima nema, vec su samo da napomenem da su duge note uocljive tek kad dodju na 1cm od okidaca tj obelezivaca kako ja volim da ga zovem , takodje kad skupite overdrive tj par nota koje svetle na trenutak ce note da vam iskoce tj bice vece ali za 1 sec. je sve opet normalno. Kako god bilo, potpuno je igrivo, tako da...rock on!
Ako nekom treba igra i ne moze sam da je nadje( ), imate PM.
Sh0m1 je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Odgovor

Bookmarks sajtovi


Vaš status
Ne možete postavljati teme
Ne možete odgovarati na poruke
Ne možete slati priloge uz poruke
Ne možete prepravljati svoje poruke

BB kod: uključeno
Smajliji: uključeno
[IMG] kod: uključeno
HTML kod: isključeno


Slične teme
tema temu započeo forum Odgovora Poslednja poruka
Pesma/e koja vas najviše dirne? Wolverine Opšta kultura 1131 5.9.2019 15:13
Windows Mobile > Android 2.1 markos807 Aparati i oprema 10 23.1.2011 17:07
[Mobilni telefon] LG Android Etna GW620 EVE jonathan Opisi, recenzije i testovi 11 12.10.2010 2:11
Vip Android izazov (prijave do 31. decembra 2009) Chivan Dešavanja i događaji 0 1.12.2009 17:13
Google Android, novi OS?! Casper'NS Operativni sistemi 11 24.9.2009 12:50


Sva vremena su po Griniču +2 h. Sada je 4:12.


Powered by vBulletin® verzija 3.8.7
Copyright ©2000–2024, vBulletin Solutions, Inc.
Hosted by Beograd.com