Forum Sveta kompjutera

Nazad   Forum Sveta kompjutera > Test Play > Mrežne igre
Uputstvo Članstvo Kalendar Današnje poruke Pretraži

Mrežne igre Multi-player igre

Odgovor
 
Alatke vezane za temu Vrste prikaza
Stara 31.1.2016, 11:25   #3121
director
Starosedelac
 
Član od: 13.3.2007.
Poruke: 1.487
Zahvalnice: 174
Zahvaljeno 178 puta na 157 poruka
Slanje poruke preko Skypea korisniku director
Određen forumom Re: Hearthstone: Heroes of Warcraft

mislim da nije loše što je dospeo do rank 16 sa ovim kartama. Ne zaboravite da je sve manje početnika u ovoj igri i da na rank 20 uopšte nisu početnici. Kao neko ko već skoro godinu dana ide između rank 18-20 mogu vam reći da je tu 4 od 5 ljudi sve iskusni igrači sa dobrim kartama koji jednostavno neće da napreduju jer ih interesuje samo da što pre završe dnevne quest-ove ili uzmu gold od pobeda.

Da je ovo neko napisao pre dve godine i ja bih mu rekao da nije postigao ništa posebno, čak bi ga i ismejavao ali danas ovo jeste lep rezultat.
director je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 31.1.2016, 11:42   #3122
Tantor
Član
 
Član od: 17.12.2005.
Poruke: 42
Zahvalnice: 26
Zahvaljeno jedanput na jednoj poruci
Određen forumom Re: Hearthstone: Heroes of Warcraft

Citat:
Maladikt kaže: Pregled poruke
Bez uvrede, ali nije to nikakav poseban uspeh. Kad se još malo uvežbaš moći ćeš sa budžetnim špilom i do rank 5.
Ja bih da se prijavim za pomoc

Kao neko ko ima vec dosta dobrih karata, ne uspevam da predjem rank 14 vec mesecima. Voleo bih da se cujemo preko skajpa, da mi ukazes na greske, ako imas malo slobodnog vremena. Ake ne, izvini na uznemiravanju

Pozdrav
Tantor je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 31.1.2016, 14:16   #3123
simke85
Starosedelac
 
Član od: 19.11.2009.
Poruke: 1.202
Zahvalnice: 1.347
Zahvaljeno 413 puta na 209 poruka
Određen forumom Re: Hearthstone: Heroes of Warcraft

Mislim da je Maladikt preterao. Da bi stigao do Ranka 5 potreban ti je neki od popularnijih net deckova. Doduše nije potrebno imati potpuno isti deck kao na sajtovima, i do 10ak karata u nekim deckovima je moguće zameniti jeftinijim alternativama, samo se onda sporije napreduje ali može se postati i legend.

Glavna stvar pored ovoga gore što sam napisao je poznavanje (ne i posedovanje) skoro svih najpopularnijih net deckova. To se postiže iskustvom i gledanjem klipova najboljih igrača na Youtubu (meni su mnogo pomogli StrifeCro i Trump). Treba da znaš da pretpostaviš koji je sledeći potez tvog protivnika i da na osnovu toga igraš svoj potez, a ne da uvek igraš najjefikasniju kartu u tom trenutku (osim kada igraš Face Huntera, mada ni taj deck uopšte nije jednostavan za igranje kao što mnogi misle, ali jeste jednostavnijih od većine deckova). Mora se igrati pažljivo i razmišljati nekoliko poteza u napred, a ne samo srljati da se što pre popuni tabla kartama.

Ja nemam Skype, danas ću najverovatnije dosta igrati Hearthstone pa ako hoćeš pošalji mi svoj BattleTag preko privatne poruke, mogu da odgledam neki tvoj meč i rećiću ti gde možda grešiš po meni.
simke85 je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 31.1.2016, 14:45   #3124
McLovin1982
Član
 
Član od: 25.12.2015.
Lokacija: Pancevo
Poruke: 330
Zahvalnice: 16
Zahvaljeno 41 puta na 23 poruka
Određen forumom Re: Hearthstone: Heroes of Warcraft

Ne znam. Ja sam zadovoljan uspehom. Meni je ovo druga sezona igranja tek, tako da...
A inace mi je teze preci 20. i 19. rank nego od 18. pa na dole. U 20. ima bas jakih igraca.
McLovin1982 je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 31.1.2016, 19:23   #3125
M.C.
Deo inventara foruma
 
Član od: 4.2.2006.
Lokacija: Kragujevac
Poruke: 5.615
Zahvalnice: 299
Zahvaljeno 1.470 puta na 1.018 poruka
Slanje poruke preko Yahooa korisniku M.C.
Određen forumom Re: Hearthstone: Heroes of Warcraft

Koliko sam ispizdeo danas, ovo nije normalno, setio sam se zašto sam prestao da igram igru osim kada imam kvestove. Niz od 7-8 izgubljenih.

5 Huffera i 1 Misha, ne znam kako je on spawnovao, mora da je neki bug. Imaš taunt - Kill command, Kill Command, Quickshot. Nemaš taunt - Arcane Golem, Wolfrider, Argent Horserider.

Reno jednom u poslednje 2 karte, jednom u poslednje 4, jednom u 7. Zombie Chow dolazi nakon 10+ turna protiv aggro a protiv control deckova je naravno tu, da ne bude da ne učestvuje uopšte. Dark Peddler - video sam 1 Soulfire i 1 PO, ali zato su više puta u ponudi Grimscale Oracle, Hungry Crab, Murloc Raider i ostali. Od onog bonusa za class karte očigledno nema ništa danas.

Očistim Warlockov board sa Sylvanas + Shadowflame i ukradem Golden Monkey, sledeći turn imam lethal, ekstra, nema više spellove da očisti... Nope, tu su Acidmaw i Dreadscale. Warlock nema više karata, imam 9hp i dobar board, lethal sledeći turn - Doomguard, tap, Power Overwhelming. 13hp, protivnik izbacio Loatheba, ne mogu da ga ubijem, popunim board, on ima 2 karte - tap, Brann, Abusive, PO. Nice game, would recommend.
M.C. je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 31.1.2016, 21:59   #3126
Maladikt
Starosedelac
 
Član od: 21.8.2006.
Lokacija: In
Poruke: 3.207
Zahvalnice: 840
Zahvaljeno 973 puta na 624 poruka
Određen forumom Re: Hearthstone: Heroes of Warcraft

Citat:
Tantor kaže: Pregled poruke
Ja bih da se prijavim za pomoc

Kao neko ko ima vec dosta dobrih karata, ne uspevam da predjem rank 14 vec mesecima. Voleo bih da se cujemo preko skajpa, da mi ukazes na greske, ako imas malo slobodnog vremena. Ake ne, izvini na uznemiravanju

Pozdrav
Rado, ali nisam u mogućnosti zbog posla i nekih drugih projekata koje radim u "slobodno vreme", koje više i nije toliko slobodno.

Citat:
simke85 kaže: Pregled poruke
Mislim da je Maladikt preterao. Da bi stigao do Ranka 5 potreban ti je neki od popularnijih net deckova.
Ne bih rekao da sam preterao. Ako špil nije meta ne znači da ne može daleko da dogura. To, naravno, neće moći da uradi nakon mesec dana igranja upravo zbog drugih faktora koje si naveo, ali zato sam i rekao da mora da se uvežba da bi tako nešto postigao.

Citat:
McLovin1982 kaže: Pregled poruke
Ne znam. Ja sam zadovoljan uspehom.
Apsolutno, i treba da budeš zadovoljan. Skoro si počeo da igraš i ne možeš ni da očekuješ da ćeš odmah da trčiš kroz rankove. Zato i ne treba da se nerviraš ako dođeš do neke brojke i onda se brzo srozaš natrag. Samo polako i opušteno.
Maladikt je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 1.2.2016, 13:13   #3127
McLovin1982
Član
 
Član od: 25.12.2015.
Lokacija: Pancevo
Poruke: 330
Zahvalnice: 16
Zahvaljeno 41 puta na 23 poruka
Određen forumom Re: Hearthstone: Heroes of Warcraft

Nervirao sam se na pocetku, sad sve manje i manje. Shvatio sam da za jedan dan se mogu i spustiti i popeti za par rankova.

Nego, savet za ovaj deck. Ako moze.
Priložene slike
Kliknite na sliku za veću verziju

Ime:	WP_20160201_12_10_05_Pro.jpg
Viđeno:	41 puta
Veličina:	100,2 KB
ID:	53617  
McLovin1982 je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 1.2.2016, 16:53   #3128
LoshMeeBre
Starosedelac
 
Član od: 18.2.2006.
Lokacija: Zemun
Poruke: 1.436
Zahvalnice: 1.209
Zahvaljeno 370 puta na 287 poruka
Određen forumom Re: Hearthstone: Heroes of Warcraft

Savet 1. za svaki ne totalno face hunter deck, skupi 200 dusta za 2x Savanah Highmane. (umesto ovo 8/8 kostura za 8 mane)

Savet 2. za svaki hunter deck, skupi jos 3x700 golda i kupi jos 3 krila naxxa (vidim da imas prvo) da bi odatle ubacio Mad Scientista uz barem jos jedan trap (explo ili freeze), loatheba, webspinnere (umesto timberwolfa) i belchere (umesto healbota).

Savet 3. za svaki hunter deck, imaj barem jedan Unleash the Hounds

Fora je sto dok skupis sve to grind-ovanjem, smorice te hunter
LoshMeeBre je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 1.2.2016, 18:16   #3129
McLovin1982
Član
 
Član od: 25.12.2015.
Lokacija: Pancevo
Poruke: 330
Zahvalnice: 16
Zahvaljeno 41 puta na 23 poruka
Određen forumom Re: Hearthstone: Heroes of Warcraft

Za 3 krila Naxx mi treba oko 3 nedelje odprilike. A ovo cemo kraftovati. To nije frka.
McLovin1982 je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 2.2.2016, 20:51   #3130
pmale
Veteran
 
Član od: 7.3.2008.
Poruke: 1.015
Zahvalnice: 136
Zahvaljeno 69 puta na 64 poruka
Određen forumom Re: Hearthstone: Heroes of Warcraft

Opaaa nesto novo :

http://eu.battle.net/hearthstone/en/blog/19995505/
pmale je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 2.2.2016, 20:53   #3131
M.C.
Deo inventara foruma
 
Član od: 4.2.2006.
Lokacija: Kragujevac
Poruke: 5.615
Zahvalnice: 299
Zahvaljeno 1.470 puta na 1.018 poruka
Slanje poruke preko Yahooa korisniku M.C.
Određen forumom Re: Hearthstone: Heroes of Warcraft

"Adventures and Expansions that are not part of the Standard format will no longer be available for purchase from the Shop—this year, that includes Naxxramas and Goblins vs Gnomes. If you want any cards you missed out on for Wild play or just to fill out your collection, you’ll be able to craft them using Arcane Dust—even cards from Adventures that were previously un-craftable."

Stvarno nemam reči, idiotska odluka.
M.C. je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 2.2.2016, 22:30   #3132
Maladikt
Starosedelac
 
Član od: 21.8.2006.
Lokacija: In
Poruke: 3.207
Zahvalnice: 840
Zahvaljeno 973 puta na 624 poruka
Određen forumom Re: Hearthstone: Heroes of Warcraft

Ne kapiram zašto bi bilo ko igrao Standard, a ne Wild i kako je to navodno zanimljviije i dinamičnije igrati sa manje raspoloživih karata? Na kojim li su ovi drogama...
Maladikt je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 2.2.2016, 22:41   #3133
M.C.
Deo inventara foruma
 
Član od: 4.2.2006.
Lokacija: Kragujevac
Poruke: 5.615
Zahvalnice: 299
Zahvaljeno 1.470 puta na 1.018 poruka
Slanje poruke preko Yahooa korisniku M.C.
Određen forumom Re: Hearthstone: Heroes of Warcraft

Uzeli su foru iz MtG, što je ok jer je kad-tad moralo da se desi, ali ne razumem zašto Wild nije ravnopravan format. Nemam ništa protiv što su stavili da Standard bude default iako mislim da je i dalje veoma rano za to, ali su one koji hoće prvenstveno da skupljaju karte zaj*bali samo tako. Zamisli samo nove igrače koji budu hteli da probaju Wild, to neće biti moguće iz korena. Mech deckovi mrtvi odmah kada dođe update, Dragon od sledeće godine, veoma sam razočaran, razmišljam i da prestanem sa igrom uopšte. Čemu skupljanje karata jer će sve moći da se igraju samo u formatu koji će polako da odumire. Takođe pošto će u opticaju biti samo par stotina karata za Standard raznovrsnost će biti nikakva, uvođenje novih karata koje se bukvalno izbacuju iz upotrebe 2god. kasnije.
M.C. je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 2.2.2016, 23:14   #3134
Lazar95
Veteran
 
Član od: 26.8.2008.
Poruke: 1.136
Zahvalnice: 402
Zahvaljeno 47 puta na 40 poruka
Slanje poruke preko Skypea korisniku Lazar95
Određen forumom Re: Hearthstone: Heroes of Warcraft

Citat:
M.C. kaže: Pregled poruke
Uzeli su foru iz MtG, što je ok jer je kad-tad moralo da se desi, ali ne razumem zašto Wild nije ravnopravan format. Nemam ništa protiv što su stavili da Standard bude default iako mislim da je i dalje veoma rano za to, ali su one koji hoće prvenstveno da skupljaju karte zaj*bali samo tako. Zamisli samo nove igrače koji budu hteli da probaju Wild, to neće biti moguće iz korena. Mech deckovi mrtvi odmah kada dođe update, Dragon od sledeće godine, veoma sam razočaran, razmišljam i da prestanem sa igrom uopšte. Čemu skupljanje karata jer će sve moći da se igraju samo u formatu koji će polako da odumire. Takođe pošto će u opticaju biti samo par stotina karata za Standard raznovrsnost će biti nikakva, uvođenje novih karata koje se bukvalno izbacuju iz upotrebe 2god. kasnije.
Cekaj ne razumem... tj. ako sam ja dobro razumeo , standard ce bitiza nove igrace,a wild ostaje za starije? Onako prosto receno... a svaka ekspanzija ce trajati dve godine?
Lazar95 je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 2.2.2016, 23:28   #3135
M.C.
Deo inventara foruma
 
Član od: 4.2.2006.
Lokacija: Kragujevac
Poruke: 5.615
Zahvalnice: 299
Zahvaljeno 1.470 puta na 1.018 poruka
Slanje poruke preko Yahooa korisniku M.C.
Određen forumom Re: Hearthstone: Heroes of Warcraft

Ne, ti sam biraš da li igraš Standard ili Wild, ali nakon određenog vremena nećeš više moći da kupiš određene avanture/ekspanzije, već ako hoćeš neke karte iz tih setova da bi igrao Wild moraš da ih kraftuješ. Hoćeš Loatheba i Kel'Thuzada - 3200 dusta i tvoji su. Meni je van svake pameti da novi igrači uopšte neće moći da kupe avanture da bi igrali singleplayer sadržaj koji je veoma zanimljiv. Prvi na listi za odstrel su Naxxramas i GvG koji više neće moći da se uzmu nakon objave nove ekspanzije (mart-april). Ako se samo pogleda lista karata koja više neće biti upotrebljiva za Standard (a on će biti podrazumevan za turnire) postavlja će pitanje na šta će ova igra ličiti.
M.C. je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 3.2.2016, 0:01   #3136
McLovin1982
Član
 
Član od: 25.12.2015.
Lokacija: Pancevo
Poruke: 330
Zahvalnice: 16
Zahvaljeno 41 puta na 23 poruka
Određen forumom Re: Hearthstone: Heroes of Warcraft

Pa dobro. Pise ako je otvoreno bar jedno krilo od Naxxa i GvG avanture moci ce se otvoriti i ostala na isti nacin kao i do sad. U suprotnom, ako nije otvorone ni jedno krilo neke od te dve avanture moci ce se te kartice uzeti samo za dust.
Ali do proleca ima jos skoro 2 meseca.
McLovin1982 je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 3.2.2016, 15:08   #3137
M.C.
Deo inventara foruma
 
Član od: 4.2.2006.
Lokacija: Kragujevac
Poruke: 5.615
Zahvalnice: 299
Zahvaljeno 1.470 puta na 1.018 poruka
Slanje poruke preko Yahooa korisniku M.C.
Određen forumom Re: Hearthstone: Heroes of Warcraft

GvG nije avantura, nego punokrvna ekspanzija, nema kupovine nikakvog krila. Wild format će postati potpuno marginalan jer će većina velikih turnira koristiti Standard jer je on zvanično glavni što se tiče Blizzarda. Novi igrači uključujući i tebe neće moći ni da priđu novom Wild jer jednostavno nemaju odgovarajuće karte a pogotovo oni koji naprave nalog nakon updatea. Verujem da će u budućnosti ispraviti stvar oko samih avantura, jer onemogućavajući nove igrače da uopšte odigraju singleplayer komponentu je idiotski, ali to i dalje ne menja činjenicu da će njima kao jedina mogućnost za ranked ostati Standard format. Nemam reči koliko sam razočaran ovim, bolje da uopšte nisam ni počinjao sa igrom...
M.C. je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 3.2.2016, 15:43   #3138
McLovin1982
Član
 
Član od: 25.12.2015.
Lokacija: Pancevo
Poruke: 330
Zahvalnice: 16
Zahvaljeno 41 puta na 23 poruka
Određen forumom Re: Hearthstone: Heroes of Warcraft

Pogresno sam se izrazio. Ne GvG vec ona sto je izasla posle Naxxa. Uvek zaboravim ime.
McLovin1982 je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 3.2.2016, 16:37   #3139
DBrave
Starosedelac
 
Član od: 7.5.2006.
Lokacija: Lion
Poruke: 1.885
Zahvalnice: 460
Zahvaljeno 496 puta na 345 poruka
Određen forumom Re: Hearthstone: Heroes of Warcraft

Citat:
M.C. kaže: Pregled poruke
Nemam reči koliko sam razočaran ovim, bolje da uopšte nisam ni počinjao sa igrom...

Zasto ? Sta tebe konkretno pogadja kao starijeg igraca ?

Ja sam isto bio razocaran u pocetku, ali sto duze razmisljam, sve mi nekako na isto dodje.

Skoro da smo ispunili sve ciljeve u igri. Dosao do Legendary ranka, uzeo 12 pobeda u areni, imamo ili cemo uskoro imati svih 9 heroja u zlatnoj varijanti.
Sto se karata tice, imam preko 95% tacnije 1080 od mogucih 1130. Verujem da si i ti kao visegodisnji igrac skupio veliku vecinu.

Novi sistem ce imate dve posledice, iskljucivo vezane za nove igrace.
Moci ce lakse da se ukljuce u igru, nece morati da pazare stare avanture i ekspanzije, kako bi napravili konkurentne dekove.
Sa druge strane, bice im ekstremno tesko, a vremenom skoro i nemoguce, da udju u wild mod sa starijim igracima To ce ostati ekskluziva starosedeoca ili onih koji ne pitaju za cenu.
I to je sistem koji praktikuju skoro sve CCG ili TCG igre.

Modern tj standard za vecinu, i legacy tj. wild za one koji su tu od pocetka ili burzuje.


A, da je ovo moralo da se desi, moralo je.
Ja sam licno sa svakom novom ekspanzijom sve manje zainteresovan, jer sve manje novih karata koristim u dekovima.
Da se nije ovo dogodilo, zamisljam situaciju za par godina, kada imam 2000 karata, i izadje ekspanzija ili jos gore avantura sa novih 30 karata, od cega bih mozda koristio 2-3.

Da se vratim na pocetak, meni ce igra ostati ista.
I dalje ce mi biti cilj da popunim 100% kolekciju, sve druge ciljeve sam ispunio ili cu u dogledno vreme, da svaki mesec kao i do sad dodjem bar do rank 5 zbog nagrade, radim kvestove. U principu, igram onoliko koliko mi je zabavno.

Meni licno trebaju 2 stvari, 2v2 mode i achievement-i da bi igra bila jos bolja.
DBrave je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 3.2.2016, 19:06   #3140
M.C.
Deo inventara foruma
 
Član od: 4.2.2006.
Lokacija: Kragujevac
Poruke: 5.615
Zahvalnice: 299
Zahvaljeno 1.470 puta na 1.018 poruka
Slanje poruke preko Yahooa korisniku M.C.
Određen forumom Re: Hearthstone: Heroes of Warcraft

Fali meni mnogo više karata - 6 rare, 65 epic i 41 legendary (i oko 22k dusta). Na stranu to, znam ja da je realno nemoguće skupiti sve, ali opet ideš ka nekom cilju. Trenutno mi najviše fali iz TGT ekspanzije ali pošto je kvalitet slabiji najmanje sam i uzeo tih packova. U budućnosti se odlučim da otvorim 20ak packova jer je najveća šansa da izvučem epic/legendary koji nemam - nope, više nemam tu mogućnost. Ne ide mi u glavu zašto jednostvano ne ostave mogućnost kupovine ne verujem da je dodatak "Outdated" taba u Shopu problem. Ali taman posla da se novi igrači zbune koji pack uzeti ako slučajno kliknu tu. Odmah vidim gomilu tema - uzeo sam packove i sad te karte ne mogu da upotrebljavam, šta se dešava, Blizzard vrati pare.

Drugi problem - Wild će biti potpuno marginalizovan po mom mišljenju. Pošto je Blizz zvanično njega izabrao kao glavni format za svoje turnire, verujem da će i svi ostali veći turniri pratiti taj korak, jer zašto bi vežbao sa jednim deckom kada njega nećeš moći da koristiš na turniru? Naravno publici serviraš konstantno Standard tako da će svi ostali preći na njega, novi igrači naravno neće ni imati izbor. Tu je i pitanje balansa gde će samo Standard imati uticaja koje se karte izbacuju, Wild će uzimati u obzir kao i Arenu do sada.

Treći problem - ovo je stiglo dosta preuranjeno, broj karata nije ni približno veliki da bi oni već sad ograničavali njihov broj u turnirima. Više neće biti novih Mech karata jer sa GvG ceo archetype odlazi u zaborav. Toliko dobrih i interesantnih karata više nećemo viđati, pretpostavljam zato što je Blizzard već nesposoban da se nosi sa balansom i zato njima odgovara što manji broj karata. Ja ne znam kako uopšte oni testiraju karte, sve više i više neupotrebljivih, da je samo digitalna igra u pitanju pa da može nešto da se uradi povodom toga...

Ok, nemoguće je učiniti da sve karte imaju šansu za competitive, ali zašto ih ne buffovati makar malo da neko nekad samo pomisli da ih stavi u deck? Ok je da je karta loša, nije ok kad je neupotrebljiva.
Zašto nerfovati Shreddera na 3/3 i dati šansu da i ostali 4drop minioni dođu do izražaja. Blizzu se očigledno diže na karte sa RNG. Dr. Boom takođe - mislim da bi modifikovanje statsa na 7/5 i dmg Botova na 1-3 ili nešto slično bio odgovarajući. Taman posla, onda bismo dobili free dust; mislim da je to glavni razlog zašto se Blizz ne ponaša kao da je u pitanju digitalna igra i da je moguće ispraviti svoje greške - jer to dolazi sa cenom. Pre bi ostavili nebalansiranu kartu nego ti dali opciju za full dust refund. Bilo je naravno i onih retkih slučajeva kada se to dešavalo, ali tako davno da se i ne sećam. Novice, Eaglehorn Bow, Flare, Unleash, Leeroy i na početku onaj Imp, nisam još igrao kada su menjali Charge. Sad malo i teorije zavere - zanimljivo da su sve te karte i dalje dobre i igrive, dok je nerf hammer najteže pogodio Basic karte za koje nema refunda uopšte - Buzzard i Warsong su praktično neigrivi. Ima tu nečega nažalost.

I naravno, tu je i sama raznovrsnost, neke deckove će potpuno ubiti sa ovim, nezavisno od novih karata koje budu ubacili, mislim da nisu toliko sposobni da popune rupe koje će nastati. Kupuješ packove, dodaješ karte u kolekciju a znaš da je igranje sa njima samo trenutno, jer će Wild biti marginalizovan sa sve manjim brojem igrača i nedostatka balansa kada je on u pitanju. Možda ne bude tako na kraju, ali tako deluje uzeći u obzir sve što su zamislili. Onda sakupljanje karata više i nema smisla, a za mene je to i bila najveća draž.
M.C. je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Sledećih 2 korisnika se zahvaljuje korisniku M.C. na korisnoj poruci:
DBrave (3.2.2016), Lazar95 (3.2.2016)
Odgovor

Bookmarks sajtovi

Tagovi
battle.net, blizzard, card game, hearthstone, warcraft


Vaš status
Ne možete postavljati teme
Ne možete odgovarati na poruke
Ne možete slati priloge uz poruke
Ne možete prepravljati svoje poruke

BB kod: uključeno
Smajliji: uključeno
[IMG] kod: uključeno
HTML kod: isključeno


Slične teme
tema temu započeo forum Odgovora Poslednja poruka
Besplatni CS 1.6 serveri Milan Milicevic Mrežne igre 574 26.8.2014 5:45
Hearthstone: Heroes of Warcraft Psycho13 otpaTci 1 23.3.2013 16:34
Heroes over Europe DeCoy Simulacije vožnje 7 13.10.2010 20:52
Battlefield Heroes - online pucačina dusski Brbljaonica 2 16.5.2010 14:08
Company of Heroes: Opposing Fronts shimec Strateške igre 106 10.4.2009 11:25


Sva vremena su po Griniču +2 h. Sada je 15:39.


Powered by vBulletin® verzija 3.8.7
Copyright ©2000–2024, vBulletin Solutions, Inc.
Hosted by Beograd.com