Forum Sveta kompjutera

Nazad   Forum Sveta kompjutera > Test Play > Role-Play

Role-Play FRP, RPG...

Odgovor
 
Alatke vezane za temu Vrste prikaza
Stara 16.6.2015, 15:57   #201
Exia
Deo inventara foruma
 
Član od: 18.6.2011.
Lokacija: off the grid
Poruke: 7.150
Zahvalnice: 496
Zahvaljeno 3.053 puta na 1.268 poruka
Određen forumom Re: Mass Effect 4 (ili kako god će već da ga zovu)

Citat:
dex3108 kaže: Pregled poruke
I m commander Shepard and this is my favorite trailer on E3
Exia je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 16.6.2015, 17:33   #202
Sakiboj
Deo inventara foruma
 
Član od: 2.3.2008.
Poruke: 3.363
Zahvalnice: 380
Zahvaljeno 271 puta na 230 poruka
Slanje poruke preko Skypea korisniku Sakiboj
Određen forumom Re: Mass Effect 4 (ili kako god će već da ga zovu)

Pa aj ni treci nije toliko los, jeste dijalog malo osakacen i kraj ali citao sam o toj indoctrination teoriji i onda kao ima smisla. E sad dal je bw to tako hteo i zamislio ili jednostavno lose napisano, valjda cemo videti u ovom 4-om delu.
Sakiboj je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 16.6.2015, 17:35   #203
Psycho13
Deo inventara foruma
 
Član od: 23.3.2009.
Poruke: 3.590
Zahvalnice: 2.048
Zahvaljeno 971 puta na 571 poruka
Određen forumom Re: Mass Effect 4 (ili kako god će već da ga zovu)

Citat:
Leonida kaže: Pregled poruke
Prva dva dela definitivno vredi odigrati.
Treci deo vredi odigrati, a prva 2 dela obavezno odigrati.
Psycho13 je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Sledećih 4 korisnika se zahvaljuje korisniku Psycho13 na korisnoj poruci:
Marko Radonjic (16.6.2015), maxiMD (17.6.2015), vlacke (16.6.2015), Vladimirus86 (16.6.2015)
Stara 16.6.2015, 18:02   #204
buraz
Starosedelac
 
Član od: 28.9.2011.
Poruke: 2.413
Zahvalnice: 427
Zahvaljeno 645 puta na 435 poruka
Određen forumom Re: Mass Effect 4 (ili kako god će već da ga zovu)

Citat:
Psycho13 kaže: Pregled poruke
Treci deo vredi odigrati, a prva 2 dela obavezno odigrati.
Poslednja misija u dvojci je verovatno jedna od najboljih u istoriji gaminga.

"Human, you've changed nothing. Your species has the attention of those infinitely your greater. That which you know as Reapers are your salvation through destruction. "

Najezio sam se dok sam procitao ovaj quote, a kad se na to doda ova numera, https://www.youtube.com/watch?v=ZCk4RiKH9H0

...dobija se pure epicness.

Fuck you bioware za one 3 boje. Fuck you.
buraz je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Sledeći korisnik se zahvaljuje korisniku buraz na korisnoj poruci:
filpan (16.6.2015)
Stara 16.6.2015, 18:10   #205
mesomebody
Veteran
 
Član od: 31.3.2011.
Poruke: 560
Zahvalnice: 169
Zahvaljeno 488 puta na 217 poruka
Određen forumom Re: Mass Effect 4 (ili kako god će već da ga zovu)

Vau, oni su od "lažnog" tizera sa prošle E3 konferencije gde su lupili dve sličice i rekli: znate, radimo na novoj igri; stigli do pravog tizera gde smo saznali, zamislite, da rade na novoj igri. E da i da će se zvati Andromeda. Nema šta, naklon do poda.

Ne znamo ništa o mehanici, ništa o likovima, nismo čak ni videli glavnog lika, ništa o priči, ništa o svetu. Nekako se od svega jedino ništa ističe kad razmišljam šta smo to novo saznali jer da se ne lažemo, svi smo znali da igra izlazi sledeće godine, ali ne u prvoj polovini. Jer da odugovlače do 2017 je prekasno s obzirom kada je treći deo izašao, a još se ne zna ništa tako da ne može izaći za nekoliko meseci. Jeste da igra izlazi za godinu i po dana i da ne mogu puno da kažu ali onda su je vrlo neozbiljno najavili pre godinu dana.

Ne bi me iznenadilo da ovaj lik iz trejlera traži glavnog lika, samo ne znam da li je pozitivac, jer me ne bi čudilo da ovde N7 ima sasvim drugo značenje, pa čak i negativno. A možda je ceo tizer iz multiplejera.

Nadam se priči i atmosferi iz prvog dela, sa dosta kvalitetnog istraživanja i kvalitetnim sporednim kvestovima. A da će igra biti "nabijena" akcijom, nema sumnje. Bar se nadam da ćemo da vodimo nekog lika koji zna i da priča, a ne samo da bije. Nekog sa bar trunkom šarma.
mesomebody je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Sledećih 2 korisnika se zahvaljuje korisniku mesomebody na korisnoj poruci:
Atwa013 (17.6.2015), goranmax (17.6.2015)
Stara 16.6.2015, 20:29   #206
Vladimirus86
Starosedelac
 
Član od: 1.9.2012.
Lokacija: Zajecar
Poruke: 1.888
Zahvalnice: 780
Zahvaljeno 681 puta na 431 poruka
Određen forumom Re: Mass Effect 4 (ili kako god će već da ga zovu)

Citat:
Dovahkiin kaže: Pregled poruke
Nikada nisam igrao ni jedan Mass Effect, nesto ni ne planiram, a ako uzmemo u obzir da je ovo pocetak nove price, definitivno cu probati
Obavezno probaj keca i odmakni malo sa glavnom pričom, pa ako te ni tad igra ne kupi onda batali. Ali ne bi bilo loše da odigraš celu trilogiju dok još uvek nije potpuno zastarela.
Vladimirus86 je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 16.6.2015, 23:06   #207
Psycho13
Deo inventara foruma
 
Član od: 23.3.2009.
Poruke: 3.590
Zahvalnice: 2.048
Zahvaljeno 971 puta na 571 poruka
Određen forumom Re: Mass Effect 4 (ili kako god će već da ga zovu)

Citat:
Vladimirus86 kaže: Pregled poruke
Ali ne bi bilo loše da odigraš celu trilogiju dok još uvek nije potpuno zastarela.
To nece biti problem, jer nikada nece zastareti. Kladim se da svi koji nisu probali igru ili imaju neku predrasudu prema igri, da ako bi je probali malo ozbiljnije da bi se odusevili. Tako da ko nije igrao neka krene odmah, garantujem da se nece pokajati.
Psycho13 je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Sledeći korisnik se zahvaljuje korisniku Psycho13 na korisnoj poruci:
maxiMD (17.6.2015)
Stara 17.6.2015, 0:49   #208
maxiMD
Član
 
Član od: 16.1.2012.
Poruke: 198
Zahvalnice: 109
Zahvaljeno 82 puta na 45 poruka
Određen forumom Re: Mass Effect 4 (ili kako god će već da ga zovu)

Citat:
Dovahkiin kaže: Pregled poruke
Ne volim svemirce, ...
Vidi, jedno je ako ne voliš uopšte sci-fi, onda je to problem u korenu i nemoj da igraš ME, prosto nije tvoj žanr. Ako voliš sci-fi (a očigledno ga bar malo voliš čim ti se dopao ovaj trejler), predložio bih ti da npr. pogledaš trejlere prethodnih ME igara, naročito dvojke i trojke, i poneki gameplay na youtube-u, pa ako ti se i to dopadne onda obavezno igraj. Meni lično najbolja sci-fi trilogija u svetu igara, a pojedini momenti i delovi nadmašuju i mnoga filmska sci-fi ostvarenja. Priča, likovi, emocije..., nema igre koja je mene više "uvukla" u svoj svet od ME igara. (možda KoTOR 1 i 2, ali je to ipak SW univerzum, a ME je bio nešto originalno kad se pojavio, tako da poređenje ipak ne stoji).
maxiMD je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Sledeći korisnik se zahvaljuje korisniku maxiMD na korisnoj poruci:
filpan (17.6.2015)
Stara 17.6.2015, 0:59   #209
High life
Starosedelac
 
Član od: 12.9.2009.
Poruke: 1.581
Zahvalnice: 73
Zahvaljeno 807 puta na 347 poruka
Određen forumom Re: Mass Effect 4 (ili kako god će već da ga zovu)

Citat:
dex3108 kaže: Pregled poruke
Jeste da je ovo debelo ucitavanje bez mnogo pokrica ali, Dzoni Kes i ova slike svemirskih prerija mi nekako nagovestavaju da ce igra biti u Wild West/Frontiers fazonu, i da ce akcenat ponovo biti na avanturama po udaljenim kolonijama.


Inace, svidja mi se pojava i sve veca popularnost Sci Fi Westerna u novijim Sci Fi stremljenjima. Defiance, Starcraft, Titanfall, Wildstar, Borderlands, mozda cak i ovo... Medjutim, tek treba da se pojavi neki naslov koji bi ovaj novi podzanr izvukao iz proseka. Ipak to mora malo dalje od juznjackog akcenta, kaubojskih sesira i kantri akorda. Western je ipak pozornica za licne price - osveta, rivalstvo, licno bogacenje... A to je nesto sto, po mom misljenju, RPGovima ocajno treba. Da malo krenu da se bave sitnijim, intimnijim temama, umesto spasavanjem univerzuma i globalnom politikom. Trenutno, jedino mogu da se setim Planescape Tormenta, kao igre sa iskljucivo licnim zapletom.


Uzgred receno, ko nije igrao Mass Effect 1, a voli Sci Fi - obavezno da proba. Gejmplej je malo kljakav, ali atmosfera i opsti ugodjaj su jedinstveni. Ma koliko ovo pateticno zvucalo, takve Sci Fi igre se vise nece praviti.
Dvojka je odlican naslov. Daleko pitkiji i razradjeniji od keca, ali opet i atmosfera je dosta razvodjena i ucinjena pristupacnijom modernom konzumentu pop kulture. Igra nema taj old school smek koji kec ima. Medjutim, saputnici su dosta dublji, koloritniji, raznovrsniji, a neke od misija koje su vezane za njih su poprilicno dobro odradjene, iako cesto zbrzane i/ili nedorecene. I naravno, tu je kraj igre koji je maherski odradjen. Mada uz i malo vise patetike nego sto je to bilo potrebno.

Trojka je *****, i to nema veze samo sa krajem. Ko god kaze da bi trojka bila super, samo da nije onog kraja - od drveta ne vidi sumu, i najverovatnije hejtuje samo zato sto je to popularno.
High life je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Sledećih 2 korisnika se zahvaljuje korisniku High life na korisnoj poruci:
efil82 (17.6.2015), goranmax (17.6.2015)
Stara 17.6.2015, 11:45   #210
Vladimirus86
Starosedelac
 
Član od: 1.9.2012.
Lokacija: Zajecar
Poruke: 1.888
Zahvalnice: 780
Zahvaljeno 681 puta na 431 poruka
Određen forumom Re: Mass Effect 4 (ili kako god će već da ga zovu)

Citat:
Psycho13 kaže: Pregled poruke
To nece biti problem, jer nikada nece zastareti. Kladim se da svi koji nisu probali igru ili imaju neku predrasudu prema igri, da ako bi je probali malo ozbiljnije da bi se odusevili.
Sve igre zastarevaju vremenom, i postaju prevaziđene. Takvim igrama se vraćaju samo igrači koje ponekad uhvati nostalgija a koji su dotičnu igru igrali u vreme kada se pojavila (a među takvima sam i ja). Recimo mene nema šanse da nateraš da odigram Morrowind ( nisam ga igrao u vreme kad se pojavio, pokušao sam par puta ali posle pređenog Obliviona i Skyrima bilo je kao da s konja sedam na magarca ). Dok recimo i danas nemam problema da odigram kotor 1 ili 2, jer sam ga igrao kad se igra originalno pojavila.

Što se Andromeda trejlera tiče:
Ja ne kapiram što su se ljudi istripovali da će igra biti u western fazonu kao i da će cela muzička podloga biti wild west. Čitam yt komentare i ne verujem kakvih sve provala ima.

Poslednja ispravka: Vladimirus86 (17.6.2015 u 12:30)
Vladimirus86 je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Sledeći korisnik se zahvaljuje korisniku Vladimirus86 na korisnoj poruci:
nameless1 (17.6.2015)
Stara 17.6.2015, 11:56   #211
efil82
Starosedelac
 
Član od: 26.6.2010.
Lokacija: Beograd
Poruke: 1.214
Zahvalnice: 315
Zahvaljeno 420 puta na 238 poruka
Određen forumom Re: Mass Effect 4 (ili kako god će već da ga zovu)

Western in space bi bio super pogotovo za malko starije koji se recimo secaju Saber rider and the star sheriffs ali to nije Mass Effect fazon bio.
Mass Effect je imao techno/cyberpunk beat ali je ocekivano kad totalno izgubis identitet ko firma da izbacujes tako nasumicno stvari bez ikakve veze i logike.Krajem ME3 su sami sebi vezali ruke da jedino kako mogu da prave neku igru s nalepljenim ME u naslovu je "far far away in space and time".Tako da je ovo fix job ne ocekujte nikakvu vezu sa prethodnim igrama ili peglanje istih.Za to vam sluzi head canon-imagine.
efil82 je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 17.6.2015, 12:08   #212
rendzer25
Veteran
 
Član od: 1.1.2006.
Poruke: 956
Zahvalnice: 119
Zahvaljeno 234 puta na 150 poruka
Određen forumom Re: Mass Effect 4 (ili kako god će već da ga zovu)

Po meni najbolji serijal na prethodnoj generaciji konzola, mnogo sam uživao igrajući ovu trialogiju, dvojka mi je ostavila najači utisak a treći nastavak je RPG elemente previše pojednostavio i nekako je više delovao kao GOW klon. Tu leži i najveći problem da ne bude previše pojednostavljen i da RPG elemente dobijemo na nekom simboličnom nivou. A verujem da će grafika i ostali tehnički elementi biti u najboljem izdanju.
rendzer25 je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 17.6.2015, 14:13   #213
SirDuck
Deo inventara foruma
 
Član od: 27.4.2006.
Lokacija: Iznad KST-a
Poruke: 5.384
Zahvalnice: 821
Zahvaljeno 2.075 puta na 1.080 poruka
Određen forumom Re: Mass Effect Andromeda

Spejs vesternu ništa ne fali, a pošto je u pitanju kolonizacija nove galaksije, bilo bi i realno.
Ne bi mi smetalo da budem lovac na glave koji beži po galaksiji u nekoj polu funkcionalnoj krntiji od broda, ne mora sve da bude prestižno kao sa Šepardom

Firefly the game?
SirDuck je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Sledeći korisnik se zahvaljuje korisniku SirDuck na korisnoj poruci:
Sarmatian (17.6.2015)
Stara 17.6.2015, 15:13   #214
High life
Starosedelac
 
Član od: 12.9.2009.
Poruke: 1.581
Zahvalnice: 73
Zahvaljeno 807 puta na 347 poruka
Određen forumom Re: Mass Effect 4 (ili kako god će već da ga zovu)

Citat:
Vladimirus86 kaže: Pregled poruke
Što se Andromeda trejlera tiče:
Ja ne kapiram što su se ljudi istripovali da će igra biti u western fazonu kao i da će cela muzička podloga biti wild west. Čitam yt komentare i ne verujem kakvih sve provala ima.

Yebi ga, ne zna svako da oseti (pod)zanrovske nijanse.
High life je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 17.6.2015, 18:23   #215
buraz
Starosedelac
 
Član od: 28.9.2011.
Poruke: 2.413
Zahvalnice: 427
Zahvaljeno 645 puta na 435 poruka
Određen forumom Re: Mass Effect Andromeda

Citat:
SirDuck kaže: Pregled poruke
Spejs vesternu ništa ne fali, a pošto je u pitanju kolonizacija nove galaksije, bilo bi i realno.
Ne bi mi smetalo da budem lovac na glave koji beži po galaksiji u nekoj polu funkcionalnoj krntiji od broda, ne mora sve da bude prestižno kao sa Šepardom

Firefly the game?
Fora je sto BW nema sanse da posle tako bitne price kao sto je spasavanje galaksije, napravi neku licnu pricicu/manje epsku. Meni ne bi smetalo, ali kad sam video pre Inkvizicije kakve gluposti oni ocekuju u igri i sta se trazi na BW forumu, shvatio sam koliko im je baza fanova retardirana. Tako da ocekujem opet ancient threat arises...
buraz je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 17.6.2015, 19:37   #216
SirDuck
Deo inventara foruma
 
Član od: 27.4.2006.
Lokacija: Iznad KST-a
Poruke: 5.384
Zahvalnice: 821
Zahvaljeno 2.075 puta na 1.080 poruka
Određen forumom Re: Mass Effect Andromeda

Citat:
buraz kaže: Pregled poruke
Fora je sto BW nema sanse da posle tako bitne price kao sto je spasavanje galaksije, napravi neku licnu pricicu/manje epsku. Meni ne bi smetalo, ali kad sam video pre Inkvizicije kakve gluposti oni ocekuju u igri i sta se trazi na BW forumu, shvatio sam koliko im je baza fanova retardirana. Tako da ocekujem opet ancient threat arises...
Citiraću Zero Punctuation:
Citat:
I mean, what to you do after you threaten to destroy every living thing in the galaxy? Threaten to destroy every living thing and also their cat?


Nema dalje a da ne bude glupavo.
Nikakva nova pretnja neće imati tu težinu, pogotovo ne u nekoj drugoj galaksiji za koju nas baš i zabole.

No videćemo, ima još jedan citat sa istog izvora:
Citat:
The writing's solid, but then BioWare don't score any points for that anymore. Birds fly, fish swim, Michael Atkinson molests dogs, and BioWare games have good writing.
SirDuck je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Sledećih 2 korisnika se zahvaljuje korisniku SirDuck na korisnoj poruci:
maxiMD (17.6.2015), nesudjeni clocker (17.6.2015)
Stara 17.6.2015, 19:47   #217
player1
V.I.P. Test Play
 
Član od: 5.4.2006.
Lokacija: Beograd
Poruke: 14.769
Zahvalnice: 5.414
Zahvaljeno 4.097 puta na 2.672 poruka
Određen forumom Mass Effect Andromeda

Svi znamo da ne treba verovati trejlerima. A definitivno ne uzimati u obziru muziku iz njih. U 90% je nesto sto je bilo interesantno marketing timu, a ne muzika iz igre.

Seca li se neko onog metalac trejlera za DA Origins? Komicno je koliko nereprezentativno prikazuje igru.
player1 je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 17.6.2015, 20:10   #218
Sarmatian
Starosedelac
 
Član od: 6.12.2005.
Lokacija: Novi Sad
Poruke: 2.885
Zahvalnice: 269
Zahvaljeno 812 puta na 454 poruka
Određen forumom Re: Mass Effect Andromeda

Citat:
SirDuck kaže: Pregled poruke
Firefly the game?
Treba li ista vise coveku?
Sarmatian je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 17.6.2015, 21:12   #219
SirDuck
Deo inventara foruma
 
Član od: 27.4.2006.
Lokacija: Iznad KST-a
Poruke: 5.384
Zahvalnice: 821
Zahvaljeno 2.075 puta na 1.080 poruka
Određen forumom Re: Mass Effect Andromeda

Citat:
Sarmatian kaže: Pregled poruke
Treba li ista vise coveku?
Malo toga

Kristina Hendriks bije Ivon Strahovski uvek i u svakom pogledu
SirDuck je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 18.6.2015, 14:08   #220
Exia
Deo inventara foruma
 
Član od: 18.6.2011.
Lokacija: off the grid
Poruke: 7.150
Zahvalnice: 496
Zahvaljeno 3.053 puta na 1.268 poruka
Određen forumom Re: Mass Effect Andromeda

Ne bi me cudilo da i ovde vidimo neku varijantu DA Keep, pogotovu sto bi to itekako dobro doslo nakon sto su onako ekstra ukakili dobar deo tih ''odluka'' u ME3
Exia je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Odgovor

Bookmarks sajtovi

Tagovi
mass effect, rpg

Alatke vezane za temu
Vrste prikaza

Vaš status
Ne možete postavljati teme
Ne možete odgovarati na poruke
Ne možete slati priloge uz poruke
Ne možete prepravljati svoje poruke

BB kod: uključeno
Smajliji: uključeno
[IMG] kod: uključeno
HTML kod: isključeno


Slične teme
tema temu započeo forum Odgovora Poslednja poruka
Mass Effect PC version WU TANG CLAN Role-Play 1545 2.7.2023 19:33
Problem sa Mass effect igrom Vestax Kvarovi 6 24.6.2009 14:00
Mass effect Bozidar Konzole 33 11.3.2009 21:26
HTPC (tih, ne greje se, moze da gura Mass Effect) Vladimiros Šta da kupim? 8 30.5.2008 19:06


Sva vremena su po Griniču +2 h. Sada je 17:38.


Powered by vBulletin® verzija 3.8.7
Copyright ©2000–2024, vBulletin Solutions, Inc.
Hosted by Beograd.com