Forum Sveta kompjutera

Nazad   Forum Sveta kompjutera > Phone Zone > Programi za mobilne telefone

Programi za mobilne telefone Operativni sistemi i programi za mobilne telefone

Odgovor
 
Alatke vezane za temu Vrste prikaza
Stara 4.12.2006, 14:39   #1
ColdOne
Novi član
 
Član od: 13.7.2006.
Poruke: 15
Zahvalnice: 2
Zahvaljeno 0 puta na 0 poruka
Exclamation nokia 6630 & USB

Molim vas da mi kazete neki brzi i bezbolan nacin za samoubistsvo(ako sam dobro napisao)jer:
imam nokiu 6630 za koju sam puk'o dobrih 270e pre jedno god,god ipo.pokvario mi se usb,i nemam bluetooth za komp,pa ne mogu da prebacim nishta i svi video clipovi i slike od pre 2 godine su mi na telefonu.oni su mi vredniji od samog telefona!!!!
i naravno moj drug (ime uklonjeno od strane autora) mi je pitao da mu ga pozajmim.dam mu ga ja i on fura neku glupu igricu dope-wars ceo dan.tako on da nekom drugom prijatelju pa igra i on.e,sad vidim restartovao mi se fon(dok je bio u rukama druga)i kazem shta je bilo,a on,ma iskljucila se igrica i fon.ja qliram mislim idiot izvadio memorijsku pa ne radi.i ukljucim ja fon vidim ona origanalna tema(nokia 6630 tema).ja da stavim moju temu(XboX)vidim nema je(inace XboX tema je bila na memorijskoj).ja izvadim memorijsku,pa je ponovo ubacim,i da otvorim galeriju,kad ono svi folderi prazni!!!odjednom pishe memory card corrupted,i ja u stanju berserka i teshkog frenzy-ja opalim mob pesnicom(nije mi prvi put)i syebem masku!tada mi se sve izbrishe sa fona,i on vishe ne moze da cita memorijsku niti da je primeti i shvatam da ju je(drug)totalno izbrisao.
Ovaj tuzni dogadjaj se desio 4.Decembra 2006.
(oprostite shto je dug roman)
ColdOne je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 4.12.2006, 15:47   #2
jonathan
Deo inventara foruma
 
Član od: 26.11.2006.
Poruke: 5.187
Zahvalnice: 948
Zahvaljeno 1.398 puta na 678 poruka
Određen forumom Re: nokia 6630 & USB

a sta ti sad tacno hoces?
mislim, skonto sam sta si napisao al nisam skonto tvoje pitanje za novu themu, ako hoces povrat fajlova, moguce je uradit sa kartice ako se na nju nista ponovo ne snimi al jako tesko je to uradit, definitivno nemoze kod nas, a za udaranje telefona, ima milion stvari da je moglo otic tako... ako mislis da ti radi telefon, ne udaraj ga.... .
jonathan je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 4.12.2006, 17:24   #3
Francesko
Član
 
Član od: 26.3.2006.
Lokacija: Tamo-amo
Poruke: 325
Zahvalnice: 31
Zahvaljeno 57 puta na 28 poruka
Slanje poruke preko MSN-a korisniku Francesko
Određen forumom Re: nokia 6630 & USB

To care!
ali nokie iz serije 6 nisu toliko jake ( svaka cast izuzetcima )
Ja sam cukao 35-10i do kosle bacao ga u beton vise puta udarao pesnicom glavom cime hoces..... ali i dalje je sljakao
sada imam 6230i i ono necu da probam test izdrzljivosti
Francesko je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 4.12.2006, 21:08   #4
ColdOne
Novi član
 
Član od: 13.7.2006.
Poruke: 15
Zahvalnice: 2
Zahvaljeno 0 puta na 0 poruka
Određen forumom Re: nokia 6630 & USB

Citat:
Francesko kaže:
To care!
ali nokie iz serije 6 nisu toliko jake ( svaka cast izuzetcima )
Ja sam cukao 35-10i do kosle bacao ga u beton vise puta udarao pesnicom glavom cime hoces..... ali i dalje je sljakao
sada imam 6230i i ono necu da probam test izdrzljivosti
haha!!ma nisam ja udarao onako,vec kada zabaguje,i jednom mi je drug sutnuo mob iz ruke,pa je leteo preko celog terenceta(betoniranog,ne travnatog)i pravio zabice

@jonathan totalno sam ******** pa sam morao da napishem nesto na forumu da odanem dushu
***********

Poslednja ispravka: Chivan (4.12.2006 u 23:45) Razlog: nekultura
ColdOne je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 4.12.2006, 22:50   #5
Željko
Starosedelac
 
Član od: 31.1.2006.
Lokacija: Loznica
Poruke: 1.821
Zahvalnice: 832
Zahvaljeno 443 puta na 240 poruka
Slanje poruke preko MSN-a korisniku Željko
Određen forumom Re: nokia 6630 & USB

Probaj da ubaciš memorijsku u čitač za memorijske... Mođda imaš sreće pa stigneš da iskopiraš...

Trebao si tog druga nabosti pesnicom a ne fon...

Jbt, kada sam imao Nokiu 6510i bacio sam ga preko bandere i nisam stigao da ga uhvatim... Odmah sam pomislio da je gotovo, ništa od njega, kad sam ga uzeo u ruke pokušao sam da ga upalim i za divno čudo je radio... Od tada je leteo mali milion puta... i na kraju se pokvario kada sam ga stavio u mokar džep posle kupanja na Drini...
Željko je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Odgovor

Bookmarks sajtovi

Alatke vezane za temu
Vrste prikaza

Vaš status
Ne možete postavljati teme
Ne možete odgovarati na poruke
Ne možete slati priloge uz poruke
Ne možete prepravljati svoje poruke

BB kod: uključeno
Smajliji: uključeno
[IMG] kod: uključeno
HTML kod: isključeno



Sva vremena su po Griniču +2 h. Sada je 11:39.


Powered by vBulletin® verzija 3.8.7
Copyright ©2000–2024, vBulletin Solutions, Inc.
Hosted by Beograd.com