Forum Sveta kompjutera

Nazad   Forum Sveta kompjutera > Test Run > Zaštita

Zaštita Virusi, anti-virus programi, firewall...

Odgovor
 
Alatke vezane za temu Vrste prikaza
Stara 2.6.2008, 15:43   #1
MihajloNS91
Novi član
 
Član od: 16.2.2008.
Poruke: 17
Zahvalnice: 0
Zahvaljeno 0 puta na 0 poruka
Određen forumom Automatski me redirektuje na neke reklame

Dobar dan,nisam znao gde ovu temu da stavim...tako da mi valjda necete zameriti...imam jedan problem koji je od pre neki dan poceo ovako...kad god pokusam da pristupim odredjenim sajtovima automatski me redirectuje na neke reklame...e sad to se desava samo sa odredjenim sajtovima i NIJE pop up nego ja ukucam tacan link i onda GO i onda me automatski prebaci...ostalima svima rade ti sajtovima samo se meni to desava koristim najnoviju mozzilu firefox i probao sam i sa IE nece nikako i ocistio kukize i fajlove internet i svasta probao nece...ne znam sta vise mogu pomozite mi molim vas jako mi trebaju ti sajtovi!! inace imam avast anti virus najnovija baza virusa ( skenirao sam i naso je nesto i obriso i opet nece) i comodo firewall. ko zna il makar ima neki predlog sta da uradim bio bih veoma zahvalan. hvala unapred!
MihajloNS91 je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 2.6.2008, 18:48   #2
Miloš
Veteran
 
Član od: 18.1.2006.
Lokacija: Beograd/Herceg-Novi
Poruke: 1.135
Zahvalnice: 2
Zahvaljeno 15 puta na 11 poruka
Slanje poruke preko ICQ-a korisniku Miloš Slanje poruke preko Skypea korisniku Miloš
Određen forumom Re: Treba mi pomoc molim vas!!

Могао би да пробаш и неки anti-spyware, попут Ad-Awarea, да елиминишемо и ту могућност.
Miloš je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 2.6.2008, 20:47   #3
A M G
Deo inventara foruma
 
Avatar korisnika A M G
 
Član od: 9.7.2006.
Lokacija: Niš
Poruke: 3.100
Zahvalnice: 3.542
Zahvaljeno 1.792 puta na 756 poruka
Lightbulb Re: Treba mi pomoc molim vas!!

Garantovano je neki adware pa pravi probleme. Ja bih ti jos preporucio da probas i Spybot S&D. Updateuj bazu cim ga instaliras pa onda skeniraj, zna da pronadje ono sto drugi propuste.
A M G je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 2.6.2008, 21:14   #4
HaveBreak
Veteran
 
Član od: 27.4.2008.
Lokacija: Αικατερίνη
Poruke: 1.120
Zahvalnice: 230
Zahvaljeno 255 puta na 137 poruka
Određen forumom Re: Treba mi pomoc molim vas!!

Necu da otvaram novu temu vec cu postovati ovde.Nedavno sam skinuo neki .exe.Pokrenuo sam .exe i onda mi se isljucio komp.Tj.pokrenuo sam program koji iskljucuje komp.Svaki put kad ukljucim ponovo komp on pokrene iskljucivanje,ali ja zatvorim prozor pa mi se komp ne iskljuci.Ovo moram raditi svaki dan pa se smorim.Kako da ovo resim.Inace nasao sam video koji objasnjava kako se pravi taj .exe
http://www.youtube.com/watch?v=eRDcfdf80k8
HaveBreak je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 2.6.2008, 21:25   #5
A M G
Deo inventara foruma
 
Avatar korisnika A M G
 
Član od: 9.7.2006.
Lokacija: Niš
Poruke: 3.100
Zahvalnice: 3.542
Zahvaljeno 1.792 puta na 756 poruka
Exclamation Re: Treba mi pomoc molim vas!!

Citat:
HaveBreak kaže: Pregled poruke
Necu da otvaram novu temu vec cu postovati ovde.Nedavno sam skinuo neki .exe.Pokrenuo sam .exe i onda mi se isljucio komp.Tj.pokrenuo sam program koji iskljucuje komp.Svaki put kad ukljucim ponovo komp on pokrene iskljucivanje,ali ja zatvorim prozor pa mi se komp ne iskljuci.Ovo moram raditi svaki dan pa se smorim.Kako da ovo resim.Inace nasao sam video koji objasnjava kako se pravi taj .exe
http://www.youtube.com/watch?v=eRDcfdf80k8
Pogledaj ovu temu, jedan od korisnika je napravio nesto slicno, tako da sumnjam da je to kod tebe problem.
A M G je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 2.6.2008, 22:18   #6
MihajloNS91
Novi član
 
Član od: 16.2.2008.
Poruke: 17
Zahvalnice: 0
Zahvaljeno 0 puta na 0 poruka
Određen forumom Re: Treba mi pomoc molim vas!!

Tooooo Hvala Svima Sve Vas Volim!!!!! Skino Sam Adware I Full Scan I Naso Neki Browser Hijacker!!! I Otklonio I Radiiiiiiiiiii Tooooooo!!!!!!!!!!!!! Pozzzzzzzzzzz
MihajloNS91 je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Odgovor

Bookmarks sajtovi

Alatke vezane za temu
Vrste prikaza

Vaš status
Ne možete postavljati teme
Ne možete odgovarati na poruke
Ne možete slati priloge uz poruke
Ne možete prepravljati svoje poruke

BB kod: uključeno
Smajliji: uključeno
[IMG] kod: uključeno
HTML kod: isključeno


Slične teme
tema temu započeo forum Odgovora Poslednja poruka
Zarada na Netu Tanas Brbljaonica 859 13.10.2021 17:36
Pomoć pri pravljenju i postavljanju sajta na Web Guterill Web razvoj 8 5.7.2008 18:59
Automatsko konektovanje na kablovski net _RaZoR_ Komunikacioni uređaji i umrežavanje 13 11.12.2007 17:18
Pojava gresaka I losih sektora na hard-diskovima Vlado78 Nosači podataka 6 2.3.2006 9:37
Zasto je slika na monitoru losija nego na TV Bosko Bozinovski Video/TV softver 2 18.1.2006 14:21


Sva vremena su po Griniču +2 h. Sada je 1:34.


Powered by vBulletin® verzija 3.8.7
Copyright ©2000–2024, vBulletin Solutions, Inc.
Hosted by Beograd.com