Forum Sveta kompjutera

Nazad   Forum Sveta kompjutera > Test Play > Akcione igre
Uputstvo Članstvo Kalendar Današnje poruke Pretraži

Akcione igre First-person-shooteri i slično...

Odgovor
 
Alatke vezane za temu Vrste prikaza
Stara 3.2.2016, 21:59   #741
Emix
Deo inventara foruma
 
Član od: 23.5.2010.
Poruke: 5.634
Zahvalnice: 583
Zahvaljeno 1.563 puta na 894 poruka
Određen forumom Re: Rise of the Tomb Raider

Blur, bloom i slicne zezalice ne koristim.
FXAA koristim u skoro svim igrama najvise zbog performansi i meni ne smeta. Konkretno u ovoj igri radi dobro posao, s obzirom na to da SMAA ne radi uopste, tj. isto je kao na OFF. A SSAA previse zdere fps za ono sto nudi.
Emix je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 3.2.2016, 22:13   #742
driskol
Novi član
 
Član od: 6.10.2007.
Lokacija: Beograd
Poruke: 23
Zahvalnice: 4
Zahvaljeno 9 puta na 8 poruka
Slanje poruke preko Skypea korisniku driskol
Određen forumom Re: Rise of the Tomb Raider

Citat:
Neutrino kaže: Pregled poruke
Kako pobogu možete da koristite taj odvratni FXAA u igri koja i onako preteruje sa upotrebom efekata za sakrivanje nesavršenosti (blur, bloom itd.)
Ja ga npr. koristim zato što SMAA (kao neka zlatna sredina) u igri bukvalno ne radi pa mi FXAA koristi kao trenutno rešenje dok ne izbace neki patch, ako ga uopšte bude bilo. Doduše, nisam probao bez AA uopšte ali računam bolje bilo kakav AA nego nikakav Sledeća opcija u podešavanjima - SSAAx2 skida 20 FPS. Slažem se da FXAA zamuti sliku malo ali je podnošljivo, jer ne mogu da gledam u "krzave" ruke Lare Kroft

http://abload.de/img/smaa-fxaayhlgx.gif

Poslednja ispravka: driskol (3.2.2016 u 22:22)
driskol je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 4.2.2016, 14:20   #743
NastyB
Banned
 
Član od: 20.8.2007.
Lokacija: South Park
Poruke: 2.627
Zahvalnice: 164
Zahvaljeno 902 puta na 538 poruka
Određen forumom Re: Rise of the Tomb Raider

Evo, opet ja malo o igri pored svih ovih tehnikalija i poređenja performansi...
Mene jedna sitnica u ovoj igri baš užasava. Volim da igram temeljno, tako da se trudim da pre napuštanja bilo koje oblasti ona bude "pročišćena" 100%, sve pronađeno, svaki challenge završen... E, tu dolazim do problema. U svakoj oblasti postoji po neka pećina ili neki skroviti prolaz kroz koji ne možeš da prođeš zato što nemaš strele sa konopcima, eksploziv, onu "dugodihalicu" ili ko zna šta još do čega nisam stigao. E, sad, kad bi na ono što ti nedostaje nailazio već u sledećoj oblasti, to ne bi bio problem, ali skoro na samom početku, u možda trećoj ili četvrtoj oblasti sam naišao na pećine u koje možeš da uđeš samo ako prvo probiješ eksplozivom. Ne onim ručno pravljenim bombama, već ne znam čime. I to ne jednu takvu pećinu, već ih je bilo bar 4 ili 5 do sada. A sad sam u možda devetoj ili desetoj oblasti, a od postavljanja eksploziva ni traga (a imam taj skill). Sada nema ni najbliže šanse da se setim gde su te pećine, mogu da nađem u kojoj su oblasti (one koje nisu 100%), ali da bi ih sada pronašao morao bih ponovo da prelazim svaki pedalj pojedine oblasti, što frustrira daleko više od toga što predstavlja izazov.
Inače je igra daleko bolja od reboota iz 2013, mnogo više "miriše" na stare Tomb Raidere, ali opet, bar meni, to nije to. Ima ovde odličnih Tombova, ali u njima možeš žmurećki da se snalaziš. Kad se setim 1996 i prvog TR-a, silnog lutanja po Peruu, makljanja sa Tiranosaurusom, veranja po džinovskoj "sfingi" i konstantno gubljenje u "Natla Mines"... Taj osećaj kad si sam, na nekom mističnom mestu, okružen čudovištima koja negde čuče u mraku, ne znaš gde i kuda treba da kreneš i šta da uradiš iako je igra krajnje linearna jeste esencija onoga što je Tomb Raider.
Mada, i ovo je odlična igra, Uncharted neće biti na PC-u, tako da imamo fin klon te igre, samo što umesto Natana Drejka vodimo Laru Kroft.
Ili sam ja omatorio pa previše zakeram...
NastyB je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Sledeći korisnik se zahvaljuje korisniku NastyB na korisnoj poruci:
real022 (4.2.2016)
Stara 4.2.2016, 14:56   #744
Aibo
Deo inventara foruma
 
Avatar korisnika Aibo
 
Član od: 30.6.2008.
Lokacija: Beograd
Poruke: 7.295
Zahvalnice: 993
Zahvaljeno 3.965 puta na 2.387 poruka
Određen forumom Re: Rise of the Tomb Raider

Potpuno te razumem, meni je baš dojadilo to veštačko produžavanje tako što ti zaključaju pojedine delove dok ne dobiješ neki skil, pa onda kasnije bektrakuješ k'o majmun. Umesto da to prosto zavuku negde nezgodno pa da treba istraživačkog duha i spretnosti da se dođe do tih bonus nagrada.
Aibo je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 4.2.2016, 15:09   #745
real022
Veteran
 
Član od: 26.7.2007.
Poruke: 928
Zahvalnice: 444
Zahvaljeno 171 puta na 117 poruka
Određen forumom Re: Rise of the Tomb Raider

@NastyB

Vidim da si dosta prešao, ako može samo ukratko kako ti radi igra (koja podešavanja) posle Soviet Installation dela?
real022 je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 4.2.2016, 15:35   #746
Paladin
Starosedelac
 
Član od: 20.12.2005.
Lokacija: Banja Luka
Poruke: 2.030
Zahvalnice: 147
Zahvaljeno 207 puta na 133 poruka
Određen forumom Re: Rise of the Tomb Raider

Citat:
NastyB kaže: Pregled poruke
U svakoj oblasti postoji po neka pećina ili neki skroviti prolaz kroz koji ne možeš da prođeš zato što nemaš strele sa konopcima, eksploziv, onu "dugodihalicu" ili ko zna šta još do čega nisam stigao.
U vezi sa ovim, da li se na mapi nekako posebno označavaju pećine u kojima nisam bio tj. koje nisam riješio? Da ne zalazim kasnije džabe u one u kojima sam bio već samo u one koje imaju to nešto što nisam mogao da pređem.

Ja sam se sa rope arrows vratio u jednu pećinu u Soviet Instalation jer sam se sjetio koja je pećina u kojoj mi je to trebalo. Ali kako igra bude odmicala ne znam kako ću se sjećati šta je gdje.

Inače ovaj Soviet Instalation ima baš da se igra, i prije i nakon zatvora, to ispada kao neka baza u kojoj dobijam i sporedne questove i koji se tu izvršavaju. A za jedan od tih questova ne znam da li bi se uopšte mogao izvršiti bez Survival Instincta, pogotovo kod prvog prelaza igre.
Paladin je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 4.2.2016, 16:36   #747
Renner
Starosedelac
 
Član od: 18.3.2013.
Lokacija: Republika Srpska
Poruke: 1.542
Zahvalnice: 56
Zahvaljeno 357 puta na 230 poruka
Određen forumom Re: Rise of the Tomb Raider

Koliko sam čuo, igra može da se pređe pa da se posle naknadno pročišćava što ste propustili preko fast travela. Pa čak se vratiti i u Siriju kod koje se mogućnost povratka otključava tek nakon prelaska igre. Doduše, u to sve tek i sam trebam da se uvjerim.
Renner je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 4.2.2016, 20:34   #748
NastyB
Banned
 
Član od: 20.8.2007.
Lokacija: South Park
Poruke: 2.627
Zahvalnice: 164
Zahvaljeno 902 puta na 538 poruka
Određen forumom Re: Rise of the Tomb Raider

Citat:
real022 kaže: Pregled poruke
@NastyB
Vidim da si dosta prešao, ako može samo ukratko kako ti radi igra (koja podešavanja) posle Soviet Installation dela?
Prvo sam namestio bio na Very High, umelo je ponekad da secne. a međuanimacije su bile negledljive sa R9 270X sa 2 GB VRAM. Ali na High sve radi bez trunke problema, a ne vidim nikakvu razliku. Inače sad sam prešao Geothermal Valley i tek ušao u Acropollis...

Citat:
Paladin kaže: Pregled poruke
U vezi sa ovim, da li se na mapi nekako posebno označavaju pećine u kojima nisam bio tj. koje nisam riješio? Da ne zalazim kasnije džabe u one u kojima sam bio već samo u one koje imaju to nešto što nisam mogao da pređem.
Pazi i ja sam se, kad sam dobio strelu sa konopcem vratio u dve pećine i ono ispod kuće u LOGGING CAMP-u što se otvara na taj način. Ali onih pećina sa "metalnim kršem" koji može da se otvori eksplozivom sam propustio bar 4 ili 5. Za dve ili tri znam gde se nalaze, ali par njih su bile u dubini pećine, što znači da sam ušao u tu pećinu, došao do prepreke i istog trenutka se taj marker izbrisao sa mape. I sad nema šanse da se setim gde su tačno bile, tako da ako želim da postignem 100% "prolaznost" ima da ponovo obilazim svaku "nedovršenu" oblast uzduž i popreko.
NastyB je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Sledeći korisnik se zahvaljuje korisniku NastyB na korisnoj poruci:
real022 (4.2.2016)
Stara 4.2.2016, 20:45   #749
pentraksil
Deo inventara foruma
 
Član od: 14.4.2007.
Lokacija: Nis
Poruke: 12.362
Zahvalnice: 4.520
Zahvaljeno 3.828 puta na 2.386 poruka
Slanje poruke preko MSN-a korisniku pentraksil
Određen forumom Re: Rise of the Tomb Raider

Citat:
NastyB kaže: Pregled poruke
Za dve ili tri znam gde se nalaze, ali par njih su bile u dubini pećine, što znači da sam ušao u tu pećinu, došao do prepreke i istog trenutka se taj marker izbrisao sa mape. I sad nema šanse da se setim gde su tačno bile, tako da ako želim da postignem 100% "prolaznost" ima da ponovo obilazim svaku "nedovršenu" oblast uzduž i popreko.

One mape koje nalazis valjda otkrivaju gde se sta nalazi, ne moras "rucno" da trazis ulaze u grobnice.
pentraksil je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 4.2.2016, 21:52   #750
NastyB
Banned
 
Član od: 20.8.2007.
Lokacija: South Park
Poruke: 2.627
Zahvalnice: 164
Zahvaljeno 902 puta na 538 poruka
Određen forumom Re: Rise of the Tomb Raider

Grobnice da, nego ima nekoliko pećina u koje moraš da uđeš "eksplozivom". Evo, malopre sam "dobio" eksplozivne strele, ušao u četiri "propuštene" pećine i izuzev jedne u kojoj sam našao "enhacement tool" u ostalima nema ništa zanimljivo i vredno.
NastyB je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 4.2.2016, 23:28   #751
Paladin
Starosedelac
 
Član od: 20.12.2005.
Lokacija: Banja Luka
Poruke: 2.030
Zahvalnice: 147
Zahvaljeno 207 puta na 133 poruka
Određen forumom Re: Rise of the Tomb Raider

Citat:
NastyB kaže: Pregled poruke
Ali onih pećina sa "metalnim kršem" koji može da se otvori eksplozivom sam propustio bar 4 ili 5. Za dve ili tri znam gde se nalaze, ali par njih su bile u dubini pećine, što znači da sam ušao u tu pećinu, došao do prepreke i istog trenutka se taj marker izbrisao sa mape.
I ja sam večeras vidio da se marker briše tj. postane siv iako nisam mogao da otvorim taj prolaz za koji treba eksploziv. Izgleda da se marker briše čim se uđe u pećinu.

A stao sam u rudniku kod situacije gdje treba baciti molotovljev koktel kroz vodu koja pada odozgo, tj. nekako treba "ugasiti" vodu.
Paladin je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 5.2.2016, 0:01   #752
NastyB
Banned
 
Član od: 20.8.2007.
Lokacija: South Park
Poruke: 2.627
Zahvalnice: 164
Zahvaljeno 902 puta na 538 poruka
Određen forumom Re: Rise of the Tomb Raider

Citat:
Paladin kaže: Pregled poruke
A stao sam u rudniku kod situacije gdje treba baciti molotovljev koktel kroz vodu koja pada odozgo, tj. nekako treba "ugasiti" vodu.
Spoiler za Rešenje:
Može da se baci "molotov" preko one cevi i da zapali onu prepreku. Malo je zeznuto, ali izvodljivo. Ja sam se jedini put "zaglavio" u igri u toj prostoriji u kojoj ćeš ući posle toga, sa padajućim rudarskim kolicima. Trebalo mi je bar dva sata da ukapiram šta treba da se uradi, jer nisam koristio Q taster kad treba.
NastyB je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Sledeći korisnik se zahvaljuje korisniku NastyB na korisnoj poruci:
Paladin (5.2.2016)
Stara 5.2.2016, 0:57   #753
Vladimirus86
Starosedelac
 
Član od: 1.9.2012.
Lokacija: Zajecar
Poruke: 1.888
Zahvalnice: 780
Zahvaljeno 681 puta na 431 poruka
Određen forumom Re: Rise of the Tomb Raider

Malo bolja igra od njenog prethodnog dela iz 2013, evo nekih mojih utisaka:

NE SVIĐA MI SE:

- Režija igre maltene je prekopirana u gotovo svemu od prvog Tomb Raidera, osim što je u pitanju druga lokacija. Tek poneka nova ideja, i odnosi se uglavnom na opremu koju Lara koristi. Što je šteta jer su mogli da naprave jako fine zagontke s njima ali igra više ne ide u tom smeru. Sledeći deo će verovatno još više biti orijentisan na akciju, jer su ove 'zagonetke' uvreda za inteligenciju.

- Grobnice su sjajno dizajnirane ali nema baš mnogo šta da se radi u njima. Često mi je više vremena trebalo da dođem do neke nego da rešim 'zagonetku' u njoj.

-početak je možda previše natrpan QTE scenama.

- priča je jako predvidljiva.

- nedostatak muzike, tek pred kraj muzika postaje učestalija sa ponekom temom koja koliko-toliko ostaje u ušima. Prethodni delovi su bili bolji po tom pitanju. Ovo je naročito vidljivo dok istražujete grobnice, barem je meni bilo. Falila mi je ona "uvodna" melodija kada bih otkrio novu lokaciju.

- Ne kapiram baš poentu skupljanja onih artefakta, al ajde, nečim moramo ubiti vreme. Da su barem stavili da ta kolekcija može da se razgleda poput Eciove kolekcije renesansnih slika, odeće i oružja.

SVIĐA MI SE:

- fenomenalna grafika i dizajn lokacija. Mesta su jako uverljiva i atmosferična. Kako se bližite kraju lokacije postaju sve impresivnije i kulminiraju epskim izgledom zadnje lokacije. Odlično je što su se odlučili za vizantijsku, kasno-rimsku i pravoslavnu temu (nadam se da me lokalni istoričari neće secirati zbog ovih termina). I sviđa mi se ta neka "funkcionalnost" lokacija koje istražujete, odnosno posećujete trgove, terme, grobnice, bazare, arhive jednog izgubljenog grada u kome su ljudi nekad živeli. I cela ta mitologija/istorija Kiteša je odlično napravljena u vidu audio-logova, zaista su sjajno napisani, čak su mi bili interesantniji nego glavna priča. Sve sam ih sakupio!

- odličan akcioni gameplay, osećaj napucavanja sa protivnicima je sjajan. Sviđa mi se i nadogradnja oružja i Larinih sposobnosti. Greek Fire unlock FTW.

- Kuka i konopac! Ovo su trebali mnogo ranije da ubace u igru. Prethodna generacija TR igara je imala nešto slično i čini mi se da su to tada mnogo bolje iskoristili nego ovde.

- Grobnice. Jeste da sam rekao da nema mnogo toga da se radi u njima ali ih treba videti jer su prelepe, barem većina njih. Takođe, obavezno ih istražujte kada se radnja igre odvija po danu, zbog svetlosnih efekata i atmosfere. Noću nisu toliko upečatljive.

- Baba Yaga.

Toliko. Jedan savet, bacite se na sakupljanje stvarčica i detaljno istraživanje tek kad otključate većinu opreme, a u međuvremenu pokupite samo ono na šta slučajno naletite.

Poslednja ispravka: Vladimirus86 (5.2.2016 u 1:11)
Vladimirus86 je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 5.2.2016, 9:16   #754
Paladin
Starosedelac
 
Član od: 20.12.2005.
Lokacija: Banja Luka
Poruke: 2.030
Zahvalnice: 147
Zahvaljeno 207 puta na 133 poruka
Određen forumom Re: Rise of the Tomb Raider

Sporedni quest koji se dobija u Soviet Instalation da se vratim u zatvor i na tri lokacije pokupim planove koje ovi imaju, ali kad dođem na tačke sa koje sam prvi put "upao" u zatvor tamo nema sajle za spuštanje, a ni sa rope arrows ne vidim da mogu da gađam nešto iako je na mapi nacrtano da je to tačka sa koje se upada (žuta linija prema zatvoru). Da li se ovaj quest radi nakon nekog iz glavnog questa? Jer do tog trenutka još nisam išao u rudnik.
Paladin je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 5.2.2016, 12:27   #755
dex3108
V.I.P. Test Play
 
Član od: 1.6.2008.
Lokacija: Banja Luka
Poruke: 16.549
Zahvalnice: 300
Zahvaljeno 8.487 puta na 3.998 poruka
Određen forumom Re: Rise of the Tomb Raider

Citat:
We have just released the first PC patch for Rise of the Tomb Raider, build 1.0.610.1. This patch focusses on critical issues users ran into immediately following release, as well as minor updates based on user feedback which we could get in quickly.

This patch will be applied by Steam or Windows automatically when you next start the game. If your game does not update, please restart the Steam client or manually look for updates in the Windows Store.

Startup issues (Steam Only):

  • Fixed C++ runtime error showing up on startup preventing some users from running the game.
  • Provided work-around for issue where the VC++ redist would not properly get installed, stopping the game from starting at all.
  • Solved problem where the game would crash on startup when tools like Bins Taskbar organizer or Spacedesk are installed.
  • Updated options screen with among other things:
  • Independent mouse sensitivity control for aim and regular navigation.
  • Mouse and Gamepad X axis inversion
  • Option to disable keyboard button prompts.
  • Option to disable mouse smoothing (very light mouse smoothing is present otherwise)

Other fixes included in this patch:

  • A variety of fixes and improvements to UI including map, basecamps, and Remnant Resistance mode.
  • New graphics option 'Specular Reflection Quality' to enhance resolution and reduce aliasing of specular reflections, at some performance cost.
  • New graphics option to disable film-grain independently from 'Screen Effects'.
  • Improved HBAO+ quality, including better occlusion for distant objects.
  • Improved NVIDIA SLI performance. (Steam only)
  • Fixed SLI glitches during water/snow effects. (Steam only)
  • Resolution Modifier option that allows you to use a lower rendering resolution independent from window size when running in windowed mode.
  • Performance optimization for situations where Razer Chroma features are enabled. (Steam Only)
  • Improvements to Razer Chroma effects. (Steam Only)
  • Fixed an issue that could rarely lead to an error on machines with 16 hardware threads or more.
  • Fixed mouse cursor not always being hidden when using gamepad.
  • Fixed major stuttering in Endurance mode.
  • Fixes for Endurance leaderboards.
  • Fixed Remnant Resistance missions occasionally not starting.
  • Fixed rendering glitches on some objects on NVIDIA 6x0 and 7x0 hardware. Some issue do still happen and we are working with NVIDIA to resolve those in future patches or drivers.
  • Warning messages for users turning textures to Very High or enabling SSAA to indicate high-end hardware is required.
  • A variety of other smaller optimizations, bug-fixes, and tweaks.

While we expect this patch to be an improvement for everyone, if you do have trouble with this patch and prefer to stay on the old version we have made a Beta available on Steam, Build 604.2, that can be used to switch back to the previous version.

We will keep monitoring for feedback and will release further patches as it seems required. We always welcome your feedback!
https://steamcommunity.com/app/39122...0850607048066/
dex3108 je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 5.2.2016, 12:59   #756
Vladimirus86
Starosedelac
 
Član od: 1.9.2012.
Lokacija: Zajecar
Poruke: 1.888
Zahvalnice: 780
Zahvaljeno 681 puta na 431 poruka
Određen forumom Re: Rise of the Tomb Raider

Citat:
Paladin kaže: Pregled poruke
Sporedni quest koji se dobija u Soviet Instalation da se vratim u zatvor i na tri lokacije pokupim planove koje ovi imaju, ali kad dođem na tačke sa koje sam prvi put "upao" u zatvor tamo nema sajle za spuštanje, a ni sa rope arrows ne vidim da mogu da gađam nešto iako je na mapi nacrtano da je to tačka sa koje se upada (žuta linija prema zatvoru). Da li se ovaj quest radi nakon nekog iz glavnog questa? Jer do tog trenutka još nisam išao u rudnik.
Iskoristi kamp da dođeš do tamo.
Vladimirus86 je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 5.2.2016, 20:28   #757
Pipboy
Starosedelac
 
Član od: 19.8.2007.
Poruke: 1.955
Zahvalnice: 47
Zahvaljeno 768 puta na 461 poruka
Određen forumom Re: Rise of the Tomb Raider

Citat:
Paladin kaže: Pregled poruke
I ja sam večeras vidio da se marker briše tj. postane siv iako nisam mogao da otvorim taj prolaz za koji treba eksploziv. Izgleda da se marker briše čim se uđe u pećinu.

A stao sam u rudniku kod situacije gdje treba baciti molotovljev koktel kroz vodu koja pada odozgo, tj. nekako treba "ugasiti" vodu.
Pored cevi iz koje teče voda treba povezati obližnji stub sa rudarskim kolicima prekoputa, i osloboditi ih na drugom mestu zatim kako bi pala tako da ometaju protok vode, nakon čega se pali taj krš na ulazu regularno.
Pipboy je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 6.2.2016, 0:18   #758
R1cavella
Novi član
 
Član od: 13.10.2015.
Poruke: 14
Zahvalnice: 16
Zahvaljeno 3 puta na 3 poruka
Određen forumom Re: Rise of the Tomb Raider

Svaka cast ovde nekim a clanovima koji imaju zrelo i inteligentno razmisljanje ali neki clanovi su katastrofa, deca ili ...Nikako da shvate da njihovo misljenje nekoga uopste ne zanima ali oni bez trunke razumevanja postuju svoja misljenja ili odaju neke stvari o igri. Lenost,neuka ili bezobrazluk koji ih tera da neka misljenja ili vidjenja o igrama koja odaju i malo nesto o nekoj igri, ne postuju u spojler je totalni idiotski potez ! Moderatori spavaju,svakako neozbiljni,ne reaguju, jos su veci uzas od ovoga vec napisanog !
V.
R1cavella je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 6.2.2016, 0:55   #759
Paladin
Starosedelac
 
Član od: 20.12.2005.
Lokacija: Banja Luka
Poruke: 2.030
Zahvalnice: 147
Zahvaljeno 207 puta na 133 poruka
Određen forumom Re: Rise of the Tomb Raider

@NastyB, hvala. A u toj sledećoj prostoriji sam i ja češkao glavu ali sam provalio nakon nekog vremena, Q mi nije puno pomogao u završnom dijelu zagonetke gdje sam najviše i mozgao. Fazon je često u tome da mozganje nekad ni ne može dovesti do rješenja ako prethodno ne pustiš mehanizam da radi, bar onoliko koliko može u tom trenutku, jer se rješenje ni ne može vidjeti prije toga, tako je napravljeno.
Paladin je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 6.2.2016, 1:15   #760
buraz
Starosedelac
 
Član od: 28.9.2011.
Poruke: 2.413
Zahvalnice: 427
Zahvaljeno 645 puta na 435 poruka
Određen forumom Re: Rise of the Tomb Raider

Mislim da sam upravo svedocio najgluplje napisanoj sceni u istoriji pripovedanja u igrama. Vise me je iznervirala nego cuvena scena u 9. epizodi cetvrte sezone GoT-a (sa tim sto u GoT-u scena nije bila glupa, vec je mene iznervirala).

Spoiler za Jonah:
Idiot drzi na nisanu Konstantina i premislja se da li da ga ubije, da bi onda zbog "dramskog efekta" pogledao prema Lari i u tom trenutku dobio noz u grudi. Da ne spominjem da je Lara pre toga izrostiljala prozor i da ga nijedan metak nije ni ocesao, ali zato 20 sekundi kasnije sa tri udarca protivpozarnim aparatom u stilu Hulka ulazi u prostoriju.


Da, znam da prica nije strong point ove igre, ali za ime Boga, malo zdravog razuma u pojedinim scenama (a i dijalozima) ne bi skodilo.

Sad kad sam bacio hejt, odoh se dalje pentrati po klimavim kulama i nestabilnim platformama.
buraz je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Odgovor

Bookmarks sajtovi


Vaš status
Ne možete postavljati teme
Ne možete odgovarati na poruke
Ne možete slati priloge uz poruke
Ne možete prepravljati svoje poruke

BB kod: uključeno
Smajliji: uključeno
[IMG] kod: uključeno
HTML kod: isključeno


Slične teme
tema temu započeo forum Odgovora Poslednja poruka
Najbolji Tomb Raider phoenix[illusion] Akcione igre 114 14.3.2021 12:09
Rise of the Tomb Raider Dekip Konzole 435 3.11.2016 15:42
GamersGate DeCoy Online kupovina igara 237 16.12.2014 0:23
Tomb Raider: Downfall zdravkelja Akcione igre 32 8.7.2010 11:32
Novi Tomb Raider sledece godine! F@n@T!c_KV® Akcione igre 14 14.11.2006 0:31


Sva vremena su po Griniču +2 h. Sada je 23:24.


Powered by vBulletin® verzija 3.8.7
Copyright ©2000–2024, vBulletin Solutions, Inc.
Hosted by Beograd.com