Forum Sveta kompjutera

Nazad   Forum Sveta kompjutera > Test Play > Strateške igre

Strateške igre Potezne i real-time strategije...

Odgovor
 
Alatke vezane za temu Vrste prikaza
Stara 20.6.2017, 11:38   #341
tommy gun
Veteran
 
Član od: 14.12.2008.
Poruke: 1.020
Zahvalnice: 235
Zahvaljeno 238 puta na 134 poruka
Slanje poruke preko MSN-a korisniku tommy gun
Određen forumom Re: Total War: Warhammer

Evo, zaigrah i ja posle godinu i po dana.
Samo jedna misao u glavi: remek-delo.

Barem na prvi pogled.
tommy gun je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 21.6.2017, 10:26   #342
pentraksil
Deo inventara foruma
 
Član od: 14.4.2007.
Lokacija: Nis
Poruke: 12.350
Zahvalnice: 4.513
Zahvaljeno 3.826 puta na 2.384 poruka
Slanje poruke preko MSN-a korisniku pentraksil
Određen forumom Re: Total War: Warhammer

Citat:
Corwin kaže: Pregled poruke
E, jedno pitanje. Juče sam imao bitku protiv vampire i masakrirali su me. Posle učitavanja na autoresolve je išao decisive victory. Očigledno nešto pogrešno radim, a najveći problem su mi leteće jedinice - imao ih je jedno dvanaest komada, prosto nisam znao šta ću sa njima.

Osim pokušaja da ih skinem s neba mecima, što se pokazalo kao neuspješno, ima li još neka fora za leteće jedinice ako ih sam nemaš?
Letece jedinice uglavnom strelama ili mozda drugim letecim jedinicama. Auto-resolve je oduvek bio traljav, retko kada bi trebalo da se koristi, pogotovu ne kada su neke vece i bitnije bitke u pitanju. Kod Vampire Counts uvek ciljaj generala. Ako on padne padaju svi....bukvalno
pentraksil je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 21.6.2017, 12:30   #343
Corwin
Starosedelac
 
Član od: 18.1.2006.
Lokacija: Underlittleforest
Poruke: 1.647
Zahvalnice: 279
Zahvaljeno 366 puta na 142 poruka
Slanje poruke preko Skypea korisniku Corwin
Određen forumom Re: Total War: Warhammer

U stvari je auto-resolve dobio mnogo bolji ishod nego ja, što me je navelo na pomisao da nešto definitivno pogrešno radim. A za leteće jedinice i dalje ne znam, imam malo strijelaca. Nabudžio sam malo Celestial wizard, pa ću da probam može li on da ih oduva sa neba. Hvala za tip za generala
Corwin je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 21.6.2017, 16:15   #344
tommy gun
Veteran
 
Član od: 14.12.2008.
Poruke: 1.020
Zahvalnice: 235
Zahvaljeno 238 puta na 134 poruka
Slanje poruke preko MSN-a korisniku tommy gun
Određen forumom Re: Total War: Warhammer

Citat:
pentraksil kaže: Pregled poruke
Letece jedinice uglavnom strelama ili mozda drugim letecim jedinicama. Auto-resolve je oduvek bio traljav, retko kada bi trebalo da se koristi, pogotovu ne kada su neke vece i bitnije bitke u pitanju. Kod Vampire Counts uvek ciljaj generala. Ako on padne padaju svi....bukvalno
Dok su u protivnom, doslovno, besmrtni i krajnje iscrpljujući u bitkama.

A što se tiče auto-resolve, svakako da je bio traljav, ali, ako te baš mrzi da ulaziš u bitku da bi skembao par slabijih jedinica, ondak cepneš cheat za automatsku pobedu.
To sam radio u prethodnjacima.
tommy gun je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 21.6.2017, 16:33   #345
pentraksil
Deo inventara foruma
 
Član od: 14.4.2007.
Lokacija: Nis
Poruke: 12.350
Zahvalnice: 4.513
Zahvaljeno 3.826 puta na 2.384 poruka
Slanje poruke preko MSN-a korisniku pentraksil
Određen forumom Re: Total War: Warhammer

Citat:
tommy gun kaže: Pregled poruke
Dok su u protivnom, doslovno, besmrtni i krajnje iscrpljujući u bitkama.

A što se tiče auto-resolve, svakako da je bio traljav, ali, ako te baš mrzi da ulaziš u bitku da bi skembao par slabijih jedinica, ondak cepneš cheat za automatsku pobedu.
To sam radio u prethodnjacima.
Da, to mu dodje i glavna funkcija auto-reslova. Mada ponekad volim da masakriram i da se izivljavam nad tim manjim jedinicama
pentraksil je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 21.6.2017, 16:36   #346
pentraksil
Deo inventara foruma
 
Član od: 14.4.2007.
Lokacija: Nis
Poruke: 12.350
Zahvalnice: 4.513
Zahvaljeno 3.826 puta na 2.384 poruka
Slanje poruke preko MSN-a korisniku pentraksil
Određen forumom Re: Total War: Warhammer

Campaign Map Overview
pentraksil je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 22.6.2017, 20:56   #347
tommy gun
Veteran
 
Član od: 14.12.2008.
Poruke: 1.020
Zahvalnice: 235
Zahvaljeno 238 puta na 134 poruka
Slanje poruke preko MSN-a korisniku tommy gun
Određen forumom Re: Total War: Warhammer

Nadam se da će sve rase iz prvog dela biti objedinjene u velikoj kampanji sa rasama iz ovog drugog, a da je ovaj snimak samo pokazatelj onih "iskriptovanih" delova.

Elem, načuh da se čuvaju oni i za treći deo, mada, meni je općenito bizarno što je ovo uopšte drugi deo, umesto da bude jedan "debeli" dlc, odnosno, što bi se reklo u onim vremenima - ekspanzija!
tommy gun je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 22.6.2017, 21:06   #348
pentraksil
Deo inventara foruma
 
Član od: 14.4.2007.
Lokacija: Nis
Poruke: 12.350
Zahvalnice: 4.513
Zahvaljeno 3.826 puta na 2.384 poruka
Slanje poruke preko MSN-a korisniku pentraksil
Određen forumom Re: Total War: Warhammer

Citat:
tommy gun kaže: Pregled poruke
Nadam se da će sve rase iz prvog dela biti objedinjene u velikoj kampanji sa rasama iz ovog drugog, a da je ovaj snimak samo pokazatelj onih "iskriptovanih" delova.

Elem, načuh da se čuvaju oni i za treći deo, mada, meni je općenito bizarno što je ovo uopšte drugi deo, umesto da bude jedan "debeli" dlc, odnosno, što bi se reklo u onim vremenima - ekspanzija!
To je vec potvrdjeno. Ukoliko imate i prvi deo, sve rase iz tog dela ce biti prisutne i u drugom, doduse na posebnoj, objedinjenoj kampanji. Isto vazi i za DLC-ove. Ovi snimci bitke su skriptovani kvestovi, tu otkljucavate nova oruzja ili neku drugu opremu za vaseg Lorda.
Ovo mu i dodje kao ekspanzija, a broj dva u nazivu je cisto marketinski potez. Mada, po dosadasnjim informacijama, ova igra ima vise sadrzaja nego prvi TWWH (minus DLC-ovi naravno)
pentraksil je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 22.6.2017, 22:42   #349
Wittmann
Član
 
Član od: 29.3.2013.
Lokacija: Beograd
Poruke: 383
Zahvalnice: 237
Zahvaljeno 56 puta na 41 poruka
Određen forumom Re: Total War: Warhammer

Dobra Warhammer igra,ocajna total war igra
Wittmann je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 26.6.2017, 15:15   #350
Corwin
Starosedelac
 
Član od: 18.1.2006.
Lokacija: Underlittleforest
Poruke: 1.647
Zahvalnice: 279
Zahvaljeno 366 puta na 142 poruka
Slanje poruke preko Skypea korisniku Corwin
Određen forumom Re: Total War: Warhammer

Sinoć sam odigrao nekoliko bitaka. U kampanji je došlo do inazije Haosa koje predvode neki lordovi i katrakondžule 20+ nivoa. Lordovi nisu problem, ali karakondžule me sahraniše.

Prva bitka je bila sa Baltazarom Geltom i 20/20 solidnih jedinica, od čega 4 čarobnjaka, uključujući Gelta. Sramota koliko su neefikasni. Smjestio sam fino jedinice na brdu, da moraju da se penju do mene, naprijed kopljanici i halebarde, iza njih strijelci, sa strana, spremi da udare Greatswords i Flagelants (predstave nemam kako bih to preveo). Uglavnom, dušmani sa četiri džina su samo uletjeli u kopljanike i razbili ih na parčiće, karakondžula koja je prevodila neprijatelje je do kraja pobila jedno 250+ vojnika. Čarobnjaci su bili beskorisni, ali potpuno.

E, u drugoj bici je bio Karl Franz koji je umjesto čarobnjaka sa sobom vukao gomilu artiljerije. Govori tiho i nosi steam tenk sa sobom, kažem ja. Topovi su na kraju razvalili i džinove i karakondžulu, a ostatak vojske im se nakon toga raspao, tako da sam i pored teških gubitaka preživio prvi nalet, za razliku od Kisleva, na primjer koji je sravnjen sa zemljom.

Sad prema meni idu još četiri armije haosa, vidim da jedan prevodi neki leteći monstrum. Pored svega par jedinica koje su ostale Baltazaru Geltu, i prepolovljene armije Karla Franca, imam još jednu netaknutu armiju. Ono što je olakšanje je to što u sve četiri armije imaju svega dva džina - oni su ubjedljivo najveći problem, od svih jedinica su najgadniji. Vidjećemo šta će da bude, ali jedno je činjenica - sjajno se zabavljam!
Corwin je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Sledećih 3 korisnika se zahvaljuje korisniku Corwin na korisnoj poruci:
choi (28.6.2017), Danilo023 (28.6.2017), shrafko (9.7.2017)
Stara 27.6.2017, 1:23   #351
tommy gun
Veteran
 
Član od: 14.12.2008.
Poruke: 1.020
Zahvalnice: 235
Zahvaljeno 238 puta na 134 poruka
Slanje poruke preko MSN-a korisniku tommy gun
Određen forumom Re: Total War: Warhammer

Očekujem još izveštaja sa ratišta. Milina za čituckanje

Poslednja ispravka: Dimo (27.6.2017 u 9:59) Razlog: gigantski quote
tommy gun je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 27.6.2017, 10:36   #352
pentraksil
Deo inventara foruma
 
Član od: 14.4.2007.
Lokacija: Nis
Poruke: 12.350
Zahvalnice: 4.513
Zahvaljeno 3.826 puta na 2.384 poruka
Slanje poruke preko MSN-a korisniku pentraksil
Određen forumom Re: Total War: Warhammer

Carobnjaci umeju da budu poprilicno opasni. Nisam dugo igrao sa ljudima ali su me spasavali vise puta sa nekim drugim rasama. A kada sam isao protiv njih, zadavali su mi dosta muka (pogotovu Bretonnia). Da li igras poslednju verziju ili je u pitanju narodnjak?
pentraksil je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 27.6.2017, 14:16   #353
pentraksil
Deo inventara foruma
 
Član od: 14.4.2007.
Lokacija: Nis
Poruke: 12.350
Zahvalnice: 4.513
Zahvaljeno 3.826 puta na 2.384 poruka
Slanje poruke preko MSN-a korisniku pentraksil
Određen forumom Re: Total War: Warhammer

https://www.totalwar.com/ritual/

Izgleda da uskoro otkrivaju Skaven....mada sam ocekivao da ce to uciniti pred izlazak.
pentraksil je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 27.6.2017, 18:14   #354
tommy gun
Veteran
 
Član od: 14.12.2008.
Poruke: 1.020
Zahvalnice: 235
Zahvaljeno 238 puta na 134 poruka
Slanje poruke preko MSN-a korisniku tommy gun
Određen forumom Re: Total War: Warhammer

Citat:
pentraksil kaže: Pregled poruke
Carobnjaci umeju da budu poprilicno opasni. Nisam dugo igrao sa ljudima ali su me spasavali vise puta sa nekim drugim rasama. A kada sam isao protiv njih, zadavali su mi dosta muka (pogotovu Bretonnia). Da li igras poslednju verziju ili je u pitanju narodnjak?
Pa, koliko sam prokunjao, narodnjak je izbacio poslednju verziju.
tommy gun je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Sledeći korisnik se zahvaljuje korisniku tommy gun na korisnoj poruci:
pentraksil (27.6.2017)
Stara 27.6.2017, 21:07   #355
pentraksil
Deo inventara foruma
 
Član od: 14.4.2007.
Lokacija: Nis
Poruke: 12.350
Zahvalnice: 4.513
Zahvaljeno 3.826 puta na 2.384 poruka
Slanje poruke preko MSN-a korisniku pentraksil
Određen forumom Re: Total War: Warhammer

Citat:
tommy gun kaže: Pregled poruke
Pa, koliko sam prokunjao, narodnjak je izbacio poslednju verziju.
Iskreno, nisam siguran, zato i pitam

U svakom slucaju, mene AI ume da unakazi sa tim carobnjacima, pa mi je malo cudno da ne rade svoj posao kako valja kada ih vodi covek
pentraksil je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 27.6.2017, 23:49   #356
tommy gun
Veteran
 
Član od: 14.12.2008.
Poruke: 1.020
Zahvalnice: 235
Zahvaljeno 238 puta na 134 poruka
Slanje poruke preko MSN-a korisniku tommy gun
Određen forumom Re: Total War: Warhammer

Ne znam, ja, verovatno, dok se ne uigram, ali dok igram sa Imperijom protiv bilo koje druge rase, meni su to uglavnom Pirove pobede.
Sve za dlaku, sve u poslednjem trenutku obrćem tok bitke
tommy gun je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 28.6.2017, 0:13   #357
pentraksil
Deo inventara foruma
 
Član od: 14.4.2007.
Lokacija: Nis
Poruke: 12.350
Zahvalnice: 4.513
Zahvaljeno 3.826 puta na 2.384 poruka
Slanje poruke preko MSN-a korisniku pentraksil
Određen forumom Re: Total War: Warhammer

Citat:
tommy gun kaže: Pregled poruke
Ne znam, ja, verovatno, dok se ne uigram, ali dok igram sa Imperijom protiv bilo koje druge rase, meni su to uglavnom Pirove pobede.
Sve za dlaku, sve u poslednjem trenutku obrćem tok bitke
Vrlo moguce, i ja sam tek od skora poceo da koristim magije iako igram prakticno od izlaska. Definitivno ima razlike
pentraksil je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 28.6.2017, 9:49   #358
Corwin
Starosedelac
 
Član od: 18.1.2006.
Lokacija: Underlittleforest
Poruke: 1.647
Zahvalnice: 279
Zahvaljeno 366 puta na 142 poruka
Slanje poruke preko Skypea korisniku Corwin
Određen forumom Re: Total War: Warhammer

Loše su magije, nema tu dovoljno štete, bez obzira na to kojeg je nivoa čarobnjak. Ja sam se trudio svim čarobnjacima da kupim skilove za pravljenje štete, na kraju ćorak. Realno, jedan mrtvi mortar će napraviti više štete od čarobnjaka na 15 nivou.

Imao sam još jednu zanimljivu borbu protiv haosa. Opet Karl Franz, koji je ovaj put imao i pojačanje u vidu Volkmara the Grima i njegove armije. Sa druge strane Haos, takođe dvije pune armije, predvođene letećim monstrumom. Imali su makar deset jedinica Haos vitezova koje posle ove bitke nikad neću potcijeniti.

Sve je počelo sjajno. Skrajnuo sam sve jedinice u ćošak mape, kopljanike posakrivao u šumi, stijelce postavio na čistinu iza njih i udri topovima po Haosu. Volkmar se odmah pojavio i to tik uz moju vojsku, sve sam ih na vrijeme razmjestio na zajedničku borbenu liniju. Haosu su pojačanja malo kasnila.

Kada su dva džina i trolovi nagrnuli u šumu, praćeni sa većinom konjice i oklopljene pješadije (sve Chosen, nimalo naivni), tu su ih sačekali kopljanici i halebarde koji u šumi imaju bonuse. Strijelci iza njih su otvorili vatru, a Karl Franz i Volkmar su im se odmah pridružili, da im pruže moralnu podršku i da napadnu letećeg montruma (Karl Franc ima svog grifona, jej!). Bilo je jasno da će ako uspiju da probiju tu liniju biti ozbiljnih problema. Otprilike su u tom trenutku počela da im pristižu i pojačanja, pa su uspjeli da ih sve ubace u krkljanac u šumi. Rezervu Greatswordova sam morao odmah da gurnem protiv njihove pješadije, jer sam video da će bez njih očigledno prevagnuti. Moji topovi su pucali po džinovima i letećem monstrumu. Njihov Hellstorm artillery, koji je stigao sa drugom armijom, pravio mi je užasne probleme, ni sam ne znam koliko su jedinica pobili do kraja, ogroman broj. Njihov metal wizard takođe.

Dvije jedinice Haos vitezova sam uspio sa rezervom kopljanika da presretnem, i kako sam se nalazio u samom ćošku mape, nisu imali puno mjesta za manevrisanje, bili su zauzeti sa kopljanicima veći dio bitke i na kraju i uništeni. Na desnom krilu, koje je zasad bilo pošteđeno, nalazila se jedna jednica kopljanika, flagellants, dvije jedinice pistoliera i jedina jedinica Imperijalnih vitezova, sve fino sakriveno u šumici. Računao sam - dovoljno za sve što uspije da dođe s boka. Kada su se dvije jedinice Haos vitezova konačno naišle, poslao sam na njih pistoliere da ih maltretiraju i koriste skirmish taktiku. Nažalost, jednu jedinicu su odmah stigli i razbili u roku od deset sekundi. Drugu sam iskoristio da ih navučem do skrivenih jedinica u šumi. Prvi Haos vitezovi su se odmah zabili u red kopljanika koji ih je spremno čekao, ali drugi su produžili i napali, srećom, steam tenk. Kažem srećom, jer da su napali topove, to bi bio kraj, ne znam kako bih skinuo džinove. Računajući da je bolje da prvo završim sa jedinicom vitezova koji se bore sa kopljanicima u šumi, udarim na njih Imperijalnim vitezovima u leđa, a dodam i flagelans sa boka, računajući - gotovo je to vrlo brzo. Ali, uprkos svem prethodnom iskustvu i logici (ili su ovo bili neki super vitezovi) borili su se na istom mjestu do kraja, pri čemu su Imperijalne vitezove nagnali u bjekstvo, a uništili kopljanike. Sa njima se na kraju borilo tridesetak flagellants, dok je Haos vitezova preostalo dvadesetak, uprkos svakoj logici.

Imao sam sreće sa topovima. Prvo jedan džin, pa leteći monstrum, pa drugi džin, popadaše redom. U međuvremeni, kopljanici u ćošku su završili sa dvije jedinice vitezova, uhvatili su ih u sendvič i kako je kraj mape bio blizu, čim su se dali u bijeg izašli su i sa mape. A kad vođa armije padne, vrijeme je za kontranapad. Samo što sam ja sa jedinicama koje su se oslobodile morao prvo da se vraćam da oslobodim steam tenk i spasim topove. Haos se i dalje držao u šumi, nemoguće je bilo prići njihovoj artiljeriji, i oni su držali jednu jedinicu vitezova u rezervi tik uz topove.

Kada sam konačno uspio da počistim sve kod kuće, počeo je kontranapad. Jedinice Haosa su se relativno brzo raspale, čim su im pojedine moje jedinice zašle iza leđa. Jedino što me je nerviralo je to što je njihova artiljerija i u toj fazi bitke pucala po nama, nisam mogao da joj se primaknem. Karl Franz je tu negdje sustigao neprijateljskog čarobnjaka. Kako ga je lako udario, sa crnom ga zemljom sastavio. Konačno jedinice stižu do neprijateljske artiljerije, nakon kratke borbe sve je gotovo.

Okrvavljena ali pobjednička armija, Haos je poražen, imaju negdje još jednu armiju ali sa njima neće biti problema. Nadam se.

Volkmar the Grim je bio neviđeno koristan svo vrijeme sa bafovima na moral, bez njega bi se sve to davno raspalo. Karl Franz je odličan kao melee borac, razbija sve oko sebe i takođe daje bonuse na moral (leadership).

Sad očekujem da se nakon što invazija haosa bude definitivno odbijena ostatak mape okrene protiv mene. Raduje me ratovanje protiv vilenjaka. Da vidimo koliko im se sviđa carska artiljerija.
Corwin je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Sledećih 8 korisnika se zahvaljuje korisniku Corwin na korisnoj poruci:
Danilo023 (28.6.2017), director (3.7.2017), dushke (30.6.2017), pentraksil (28.6.2017), perablenta (28.6.2017), shrafko (9.7.2017), tommy gun (28.6.2017), vlacke (28.6.2017)
Stara 28.6.2017, 17:21   #359
Danilo023
Član
 
Član od: 21.11.2010.
Poruke: 326
Zahvalnice: 214
Zahvaljeno 27 puta na 23 poruka
Određen forumom Re: Total War: Warhammer

Ovi opisi me podsećaju na Kuzminu recenziju Medieval Total War keca, kad je opisivao kako je igrao sa Vizantijom, ako se dobro sećam....znam da sam se žešće navukao nakon toga.
Danilo023 je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 2.7.2017, 0:04   #360
pentraksil
Deo inventara foruma
 
Član od: 14.4.2007.
Lokacija: Nis
Poruke: 12.350
Zahvalnice: 4.513
Zahvaljeno 3.826 puta na 2.384 poruka
Slanje poruke preko MSN-a korisniku pentraksil
Određen forumom Re: Total War: Warhammer

Ja ne znam kako neko moze da kaze da je AI u TW igrama sve gori i gori? Na kampanji bi svakako trebalo da se poboljsa, pre svega oko alijansi (ali je opet neuporedivo bolji od prethodnika). Ali na "terenu"? Nikada necemo moci da zamenimo ljudskog protivnika (ili mozda ne jos neku deceniju ), uvek moze bolje, ali je poprilicno impresivan u vecini slucajeva. Odvaja konjicu, koristi svaki trenutak da vam dodje iza ledja (ponekad cak i ne primetim, ovo je najcesci slucaj sa goblinima i njihovom "konjicom" koja je skrivena u vecini slucajeva). Cuva svoje strelce i skoro uvek ima dodatne jedinice uz njih. Pre neki dan me je iznenadio, nisam mogao da verujem. Elem, podelio sam svoje trupe na dva dela kako bih mogao da im dodjem sa ledja ukoliko bude bilo potrebe. To je isto ucinio i AI, pa je pola svojih trupa okrenuo ka jednom delu moje armije a drugu polovinu ka drugom delu. Ali tu nije kraj, tokom glavnog sukoba moji su se malo rasirili i ostala je rupa izmedju mojih trupa i put ka mojim strelcima je bio potpuno otvoren. AI je promenio formaciju (smanjio je vrstu) i 'ladno prosetao izmedju tih linija i direktno na moje strelce Nisam mogao da verujem

Spoiler za Deljenje armija:


Spoiler za Setnja kroz moje redove :D:


Moji su Bloody Handz za one koji ne znaju (crveno beli)
pentraksil je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Odgovor

Bookmarks sajtovi

Alatke vezane za temu
Vrste prikaza

Vaš status
Ne možete postavljati teme
Ne možete odgovarati na poruke
Ne možete slati priloge uz poruke
Ne možete prepravljati svoje poruke

BB kod: uključeno
Smajliji: uključeno
[IMG] kod: uključeno
HTML kod: isključeno


Slične teme
tema temu započeo forum Odgovora Poslednja poruka
Medieval II Total War DukeofSerbia Strateške igre 1963 19.4.2023 14:53
Warhammer Online: Age of Reckoning dr.antrax MMORPG igre 367 11.2.2016 18:51
DotA SuperG Mrežne igre 3586 27.8.2014 0:32
Warhammer Fantasy & 40 000 (opsta tema) Ghost Brbljaonica 26 14.10.2011 12:07
Jos 25 dana do izlaska Warhammer: Mark of Chaos Isko Strateške igre 12 21.10.2006 21:54


Sva vremena su po Griniču +2 h. Sada je 17:01.


Powered by vBulletin® verzija 3.8.7
Copyright ©2000–2024, vBulletin Solutions, Inc.
Hosted by Beograd.com