Forum Sveta kompjutera

Nazad   Forum Sveta kompjutera > Ostale teme > Kompjuteri i film

Kompjuteri i film Uticaj kompjutera na film i primena kompjutera na filmu

Odgovor
 
Alatke vezane za temu Vrste prikaza
Stara 29.7.2012, 20:44   #4521
Master_Touch
Banned
 
Član od: 19.9.2010.
Poruke: 250
Zahvalnice: 94
Zahvaljeno 27 puta na 16 poruka
Određen forumom Re: Dnevnik gledanja filmova II

Originalnost se ceni i originalnost ce se uvek ceniti u svemu pa i u filmu. Ne postoji izgovor koji ce pokazati suprotno... mozemo samo da se lazemo.

Postoje dve varijante, da sam ja ili vecina ovde na forumu prerasli neke filmove a neki se jos uvek odusevljavaju slicnim filmovima...Drugo objasnjenje je da je malo originalnih ideja pa se ponavljaju stari filmovi sa novim glumcima.

Spiderman, Betmen itd ciljaju na mladju publiku ili publiku koja jos uvek nalazi odusevljenje u filmovima koji su slicni, varijacija na temu o marvelovim junacima... Meni je vise dosadilo jedno pa isto..evo malo pre sam pustio Spidermana reko da vidim i hteo sam da povracam posle 15 min... najgore je kad imas one predvidljive scene pa u vozu otkriva kako mu se lepe ruke pa izaziva bitku... bljakkk aaaaa znaci samo sto nisam POVRATIO... nisam mogao da izdrzim ugasio sam ceo browser i restartovao racunar... Uzas i to da platim da gledam???

Iris, how you doing ?
Master_Touch je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 29.7.2012, 21:25   #4522
Rockstar
Deo inventara foruma
 
Član od: 26.5.2008.
Lokacija: Панчево
Poruke: 4.422
Zahvalnice: 746
Zahvaljeno 1.425 puta na 1.082 poruka
Određen forumom Re: Dnevnik gledanja filmova II

Citat:
uros@3D kaže: Pregled poruke
Tvoj post prosto izbija znanjem o Betmenu. Malo si se izlupetao sad, da prostis na izrazu.

I meni je Batman i Robin film bio zanimljiv kad sam imao 6-7 godina. Upravo je i namenjen takvoj publici...
Да нисам читао стрипове, па и ајде, овако, Холивуд је малтене поново "измислио" Бетмена за своје потребе, а овакав пажљив тон приликом расправе је мени лично невероватан. Ево, и ја бирам речи, али забога - то је филм о суперхероју, немогућ и нереалан из сваког аспекта. За све ово је, заправо, крив imDBm сећам се успаљених "репетитора" по улицама, кафићима и факултетима, замо зато што је нови Бетмен "нагрувао" оцену и био први на тој листи. "Кажу да је нови Бетмен најбољи филм свих времена!".

Класичан маркетинг, а маса није позната као неко са својим стилом и укусом, стога и својим мишљењем о одређеном производу о којем им "виши орган" труби да је "најбољи свих времена".

На том и таквом offspringu је и стигао овај трећи део, и видим да се прича са таквим страхопоштовањем, и то би било све у раду да то није филм о, забога, Бетмену!

И да, не тражим да се ико сложи са мном, само сам желео да постоји још једно мишљење.

Бетмен никада, ни на који начин не може бити озбиљан филм, евентуално озбиљнија Холивудска екстраваганца, што је и највећи и неоспорни успех ове Ноланове трилогије, а све остале "придеве" је филму додело гигантски PR тим плаћен у милионском износу...
Rockstar je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Sledećih 2 korisnika se zahvaljuje korisniku Rockstar na korisnoj poruci:
r0nIn (31.7.2012), Zeldaš (2.8.2012)
Stara 29.7.2012, 23:56   #4523
xandar
Starosedelac
 
Član od: 20.11.2011.
Lokacija: Kragujevac
Poruke: 1.210
Zahvalnice: 403
Zahvaljeno 124 puta na 99 poruka
Određen forumom Re: Dnevnik gledanja filmova II

Ja bi voleo da se na veliko platno prenese i ovo http://www.youtube.com/watch?v=Hq2KXudEjkI
xandar je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Sledećih 2 korisnika se zahvaljuje korisniku xandar na korisnoj poruci:
bela lampa (30.7.2012), zvjer (30.7.2012)
Stara 30.7.2012, 2:48   #4524
SchizoidMan
Član
 
Član od: 16.3.2012.
Poruke: 183
Zahvalnice: 32
Zahvaljeno 74 puta na 41 poruka
Određen forumom Re: Dnevnik gledanja filmova II

Citat:
Rockstar kaže: Pregled poruke
Бетмен никада, ни на који начин не може бити озбиљан филм, евентуално озбиљнија Холивудска екстраваганца, што је и највећи и неоспорни успех ове Ноланове трилогије, а све остале "придеве" је филму додело гигантски PR тим плаћен у милионском износу...
Ja ne znam šta si ti čitao, ali betmen stripove nisi ili nisi one dobre. Film rađen po murovim ili milerovim pričama o mračnom vitezu mogao bi biti ozbiljan film, a svakako više od "volivudske ekstravagance".

Ti prosto pokazuješ da ne znaš o čemu pričaš.
SchizoidMan je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 30.7.2012, 8:48   #4525
ZoNi
Deo inventara foruma
 
Član od: 24.10.2005.
Lokacija: ************
Poruke: 8.655
Zahvalnice: 2.257
Zahvaljeno 1.921 puta na 1.404 poruka
Određen forumom Re: Dnevnik gledanja filmova II

Citat:
Master_Touch kaže: Pregled poruke
nisam mogao da izdrzim ugasio sam ceo browser i restartovao racunar
Ahahaha, ovo mi je jedna od boljih fora koje sam pročitao na ovom forumu Da je forum normalan, pa da ima potpisa, ovu izjavu bih svakako ubacio u potpis

Nego, čudi me da nisi odradio i potpuni "wipe" hard diska, formatiranje i reinstalaciju kompa?
ZoNi je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 30.7.2012, 9:33   #4526
GoranSTX
Ex Parrot
 
Avatar korisnika GoranSTX
 
Član od: 8.12.2005.
Lokacija: Srednja Zemlja - Loznica
Poruke: 3.915
Zahvalnice: 444
Zahvaljeno 1.932 puta na 1.212 poruka
Slanje poruke preko ICQ-a korisniku GoranSTX
Određen forumom Re: Dnevnik gledanja filmova II

Citat:
ZoNi kaže: Pregled poruke
................. Da je forum normalan, pa da ima potpisa, ovu izjavu bih svakako ubacio u potpis ...................)
Zaista? Da je normalan? Pa šta radiš na nenormalnom forumu? I gde su standardi za "normalne" forume pa da vidimo gde su razlike?

I šta će ti potpis? Da bi se razlikovao, isticao i promovisao kroz neku izreku drugog autora koju smatraš vrlo bitnom? Najbolji potpis su poruke koje ostavljaš, kroz njih se odlično vidi kakav je ko, a to što će ispod pisati Ajnštajnov ili Koeljov citat neće popraviti ukupnu sliku...
GoranSTX je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 30.7.2012, 9:54   #4527
ZoNi
Deo inventara foruma
 
Član od: 24.10.2005.
Lokacija: ************
Poruke: 8.655
Zahvalnice: 2.257
Zahvaljeno 1.921 puta na 1.404 poruka
Određen forumom Re: Dnevnik gledanja filmova II

Citat:
GoranSTX kaže: Pregled poruke
Zaista?
Zaista
ZoNi je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Sledeći korisnik se zahvaljuje korisniku ZoNi na korisnoj poruci:
zvjer (30.7.2012)
Stara 30.7.2012, 10:24   #4528
GoranSTX
Ex Parrot
 
Avatar korisnika GoranSTX
 
Član od: 8.12.2005.
Lokacija: Srednja Zemlja - Loznica
Poruke: 3.915
Zahvalnice: 444
Zahvaljeno 1.932 puta na 1.212 poruka
Slanje poruke preko ICQ-a korisniku GoranSTX
Određen forumom Re: Dnevnik gledanja filmova II

I od cele moje poruke ti odgovoriš na najmanje bitno pitanje? ZoNi, meni se čini da si ti ipak, u skladu sa sopstvenom klasifikacijom, odlično izabrao forum...
GoranSTX je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Sledeći korisnik se zahvaljuje korisniku GoranSTX na korisnoj poruci:
ZoNi (30.7.2012)
Stara 30.7.2012, 16:32   #4529
zvjer
Banned
 
Član od: 12.9.2007.
Poruke: 1.579
Zahvalnice: 744
Zahvaljeno 471 puta na 264 poruka
Određen forumom Re: Dnevnik gledanja filmova II

Citat:
GoranSTX kaže: Pregled poruke
Zaista? Da je normalan? Pa šta radiš na nenormalnom forumu? I gde su standardi za "normalne" forume pa da vidimo gde su razlike?

I šta će ti potpis? Da bi se razlikovao, isticao i promovisao kroz neku izreku drugog autora koju smatraš vrlo bitnom? Najbolji potpis su poruke koje ostavljaš, kroz njih se odlično vidi kakav je ko, a to što će ispod pisati Ajnštajnov ili Koeljov citat neće popraviti ukupnu sliku...
Dobar film.
zvjer je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Sledeći korisnik se zahvaljuje korisniku zvjer na korisnoj poruci:
Master_Touch (30.7.2012)
Stara 30.7.2012, 22:12   #4530
Nestor
Deo inventara foruma
 
Član od: 15.11.2006.
Lokacija: Niš
Poruke: 3.322
Zahvalnice: 792
Zahvaljeno 887 puta na 554 poruka
Određen forumom Re: Dnevnik gledanja filmova II

Doslo mi da gledam nesto gde necu morati da obracam paznju na svaki detalj i nesto da me cisto zabavi i nikako optereti pa reko da probam Ricijevog Serloka i ako sam bio siguran da njegove filmove vise ni pod tackom azno necu gledati ali eto. I gle cuda poitivno sam iznenadjen, naime i Sherlock Holmes (2009) & Sherlock Holmes: A Game of Shadows (2011) su me poprilicno zabavili. Robert Downey Jr. i Jude Law su odican par i pun pogodak takodje i Mark Strong je odlican u prvom delu a i Jared Harris u drugom je vise nego solidan. Ako ih gledate otvorenog uma kao ja i ne razmisljate o knjigama koje ste citali o Serloku kao i filmove koje ste gledali ovo ce vas zabaviti. Od svih filmova koje je Rici napravio ovi najmanje deluju na njegov tipicni rukopis, prepoznaje se da je on iza kamere ali ovo je odradio kako treba. Mogu samo da dodam da se nadam trecem delu kao i mozda jos kom nastavku jel voleo bi da vidim i Arsen Lupena, Drakulu i Dzeka Trboseka kao neprijeatelje Serloka.
E sad stvari za koje u opste nisam mario su:
Spoiler za no, no:
London bez kise to mi je malo ubilo atmosferu, na par mesta u prvom delu javlja se nesto poput nase etno muzike to mi se nije dopalo, Rachel McAdams kao Irene Adler po meni totalni promasaj, cela prica oko zenidbe Dr.Watsona koja se provlaci kroz prvi deo mi je bila smor da da da znam da neces da radis sa njim jer se zenis ali svi znamo da ces ipak raditi i nikako nemojte da me smarate ceo film kako se Watson necka, par sitnica kao npr kad Watsonova verenica provali Holmsa u bolnici to mi se nije dopalo pogotovo sto to nema nikakvog uticaja na dalji tok filma ili recimo kraj drugog dela kad Serlok se baci sa Morijatijem u ambis i ok imao si spravicu za disanje ali nikako nebi mogo da prezivis pad sa te visine a poprilicno sam siguran da ce se ispostaviti da je i Morijati preziveo.
Priložene slike
Kliknite na sliku za veću verziju

Ime:	sherlocksholmes.jpg
Viđeno:	14 puta
Veličina:	101,5 KB
ID:	43819   Kliknite na sliku za veću verziju

Ime:	Sherlock-Holmes-UK-Poster.jpg
Viđeno:	16 puta
Veličina:	98,4 KB
ID:	43820  
Nestor je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 1.8.2012, 0:32   #4531
Iris
détente
 
Avatar korisnika Iris
 
Član od: 3.11.2005.
Lokacija: Here be dragons...
Poruke: 5.576
Zahvalnice: 1.530
Zahvaljeno 2.470 puta na 1.488 poruka
Određen forumom Re: Dnevnik gledanja filmova II

Mali off, ali desila se jedna interesantna izmena na portalu IMDB:

Citat:
Pravila korišćenja sajta IMDB su se promenila 17. jula, te je umesto 3.000 glasova sada potrebno 25.000 da bi se neko ostvarenje našlo na listi 250 najboljih filmova svih vremena.

Zbog toga sa liste su ispali poslednji film Vesa Andersona "Kraljevstvo izlazećeg sunca", Oskarom nagrađeni film Roberta Benjinija "Život je lep" i klasična britanska komedija "Nežna srca i dijademe" Roberta Hamera.

Koristi od ove promene imali su filmovi "Kišni čovek", "Noćna mora pre Božića" i "Nesalomivi" Brajana de Palme .
http://www.blic.rs/Zabava/Vesti/3358...m-svih-vremena
Iris je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Sledeći korisnik se zahvaljuje korisniku Iris na korisnoj poruci:
mp3lopov (1.8.2012)
Stara 1.8.2012, 2:16   #4532
Master_Touch
Banned
 
Član od: 19.9.2010.
Poruke: 250
Zahvalnice: 94
Zahvaljeno 27 puta na 16 poruka
Određen forumom Re: Dnevnik gledanja filmova II

Ma daj, bekstvo iz sosenka najbolji film svih vremena. Prvo ti sto pisu te novine su ljudi koji su u najboljem slucaju pogledali nekoliko filmova na tvu... i usudjuju se da pisu o takvoj temi. Pozivaju se na IMDB koja blage veze nema. Kaze Betmen 2012 na vrhu lite...molim te... Ja nikada nisam glaao za neki film na imdb i nikad mi to nije bio izvor za preporuku filmova jer sam nekoliko puta probao i video da blage veze nemaju. Pre cu od nekoga ovako da prihvatim preporuku nego preko tog sajte. Sosenk jeste dobar film ali bas najbolji svih vremena? Ajde da vidimo koji je film najvise zaradio novca ili najvise bio gledan sirom sveta. Sad vidim The Dark Knight Rises 278M$ - znaci samo cu da kazem - Molim te. To su cinjenice a neki idiot da klikne na 10... IMDB je dobar samo za opise filmova, za liste nikada! Kaze bilo 3000 dovoljno, pa sad sa 3000 je najbolji Sosenk posto predpostavljam da je ovo nova vest? Zar ne treba malo da se saceka pre nego to zatucane novine objave veliku vest?


A drugo onoj
Jennifer Aniston bi zabranio da se vise pojavljuje u filmovima jer ih unistava svojom losom glumom. Ne mogu da je gledam vise na platnu, a ono kada sam cuo da je najlepsa i najzgodnija na svetu hteo sam da se srusim. Sta je sa ovim svetom jbt???



Film:


Hero (1992)



Odlican film,, poznati glumci, zanimljiv. Prica originalna.

Scena iz filma:
Ne znam kako se stavlja spojler ali scena iz filma: kad Dastin Hofman objasnjava sinu da mora da bude low profile i ulaze u kola krecu i sledeca scena raspali auto koji se cuja na kilometar hahahaha

Poslednja ispravka: Master_Touch (1.8.2012 u 12:08)
Master_Touch je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 1.8.2012, 9:29   #4533
ZoNi
Deo inventara foruma
 
Član od: 24.10.2005.
Lokacija: ************
Poruke: 8.655
Zahvalnice: 2.257
Zahvaljeno 1.921 puta na 1.404 poruka
Određen forumom Re: Dnevnik gledanja filmova II

Citat:
Master_Touch kaže: Pregled poruke
A drugo onoj Jennifer Aniston bi zabranio da se vise pojavljuje u filmovima jer ih unistava svojom losom glumom. Ne mogu da je gledam vise na platnu, a ono kada sam cuo da je najlepsa i najzgodnija na svetu hteo sam da se srusim.

2. Ne znam kako se stavlja spojler
1. Što, bre? Dženifer je sasvim OK glumica. Kao žena - izgleda odlično!

2. Lako, klikom na odgovarajuće dugme:


Ili tako što ćeš ručno napisati:
Kod:
[ SPOILER="naslov"]TEXT KOJI TREBA DA BUDE SAKRIVEN[/ SPOILER]
(bez onih razmaka ispred reči "spoiler" )
ZoNi je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Sledeći korisnik se zahvaljuje korisniku ZoNi na korisnoj poruci:
Master_Touch (1.8.2012)
Stara 1.8.2012, 12:08   #4534
Master_Touch
Banned
 
Član od: 19.9.2010.
Poruke: 250
Zahvalnice: 94
Zahvaljeno 27 puta na 16 poruka
Određen forumom Re: Dnevnik gledanja filmova II

Ne radi mi spoiler... probao sam 20 puta...
Master_Touch je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 1.8.2012, 12:27   #4535
ZoNi
Deo inventara foruma
 
Član od: 24.10.2005.
Lokacija: ************
Poruke: 8.655
Zahvalnice: 2.257
Zahvaljeno 1.921 puta na 1.404 poruka
Određen forumom Re: Dnevnik gledanja filmova II

Kako ne radi? Da ne koristiš Operu?

Ručno kad upišeš, ja mislim da MORA da radi. Uostalom, probaj, šta da ti kažem.
ZoNi je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Sledeći korisnik se zahvaljuje korisniku ZoNi na korisnoj poruci:
Master_Touch (1.8.2012)
Stara 1.8.2012, 15:20   #4536
wega
Član
 
Član od: 19.6.2006.
Lokacija: Beograd
Poruke: 223
Zahvalnice: 57
Zahvaljeno 69 puta na 41 poruka
Određen forumom Re: Dnevnik gledanja filmova II

The Dark Knights Rises

Moje je mišljenje da Noland nakon veoma dobrog drugog dela (a usuđujem se reći i jednog od najboljih filmova o super-junacima ikada) treba da se uhvati pod ruku sa čika Ridlijem Skotom i da se polako upute na partiju šaha na Kalemegdan sa ovdašnjim penzionerima jer oni više nisu sposobni da "vide" kakvi sve propusti i gluposti u svojim filmovima mogu da im (ne)opaženo prođu.
I na kraju će, kada se sav hype i prašina slegnu, od ogromnog potencijala ostati samo jedan malo-iznad prosečni sf/akcioni film sa elementima drame.

Moja ocena: 6.5/10

Zašto?

Spoiler za Nedostaci::
Za to je u velikoj meri zaslužan novi negativac koji deluje prilicno nezanimljivo i neharizmaticno i što je najvažnije njegova destrukcija nije podrputa nikakvim jakim motivom (bar ga ja nisam video). Ako je motiv haos radi haosa to smo vec imali perfektno ustoliceno u liku Džokera u prethodnom delu. Ne znam šta Bejn ima toliko lično protiv Betmena što iziskuje onakav plot?

Koliko god se Noland trudio da radnju približi što više realnosti (i pravilima i zakonima koji vladaju u stvarnom svetu) ipak u oci upadaju krajnje nerezonske da ne kažem glupe odluke kako negativaca (koji su svoj master plan, ispostavice se, planirali godinama) tako i pozitivaca.
Samo neki od propusta u scenariju:
- Negaivci kidnapuju ruskog fizičara ne bi li napravio a-bombu. OK. Medutim da bi zamaskirali kidnapovanje u leš nekog jadnika koji lici na vec pomenutog fizičara ubacuju malo njegove krvi!? Zatim taj isti fizicar fuzioni generator za cirka 15 sekundi pretvara u A-bombu verovatno metodom prespojim dve žice (a to nije mogao nijedan drugi naucnik da uradi već samo on!?). Da i taj generator naprasno dobija tajmer na sebi koji odbrojava. Verovatno je normalno da ako pravite fuzioni reaktor na nega morate ugraditi i tajmer (jer nikad se ne zna kada ćete poželeti da ga pretvorite u bombu!?). Na kraju filma kad ta bomba napokon i eksplodira iznad mora (nekih 5-6 km od grada) nema radijacije, nema bljeska - samo pečurka!?
- Policajci nakon 3 meseca provedenih u kanalizaciji izlaze na površinu i naoružani pištoljima idu u koloni na kriminalce naoružane sa kalašnjikovima, uzijima i tenkovima. Da su i jedni i drugi naoružani samo hladnim oružjem pa i da razumem -ovako samo jeftina patetika.
- kroz celu pricu se provlaci da je glavni negativac roden i odrastao u zatvoru (koji podseca na jamu zbog svog oblika), gde je vecinu vremena bio u mraku (tu osobinu da dobro vidi u mraku vešto iskopišcava i u borbi sa betmenom). Ali, ni u jednoj sceni u filmu mi ne vidimo tminu tog zatvora. Naprotiv u pitanju je jedan prilicno osvetljen zatvor, doduše sunčevom svetlošcu. Negovi motivi zašto on hoce da ponizi betmena i pobije milione ljudi u Gotamu (ukljucujuci i sebe) su nevešto probani da budu opravdani njegovim članstvom u ligi senki - tajnoj organizaciji iz prvog dela filma. Izvor njegove neverovatne snage (pomoću koje odvaljuje komade betona sa stubova) je misterija. Jer uzima neke steroide ili je možda upao u magični napitak kao Obeliks kad je bio mali?
-Nakon bekstva iz zatvora, Betmen se naprosto pojavljuje u gradu (iako su svi mostovi porušeni, a jedini koji je čitav čuva policija). Da to je još jedan propust jedini most čuva policija, a ne vojska!?
-Robin je u stvari detektiv a ne cirkuzant sa trapeza (ili bar gimnastičar) kao što je to u stripu!? I to kakav detektiv! Čovek koji je provalio da je Brus vejn ustvari Betmen iz njegovog pogleda!?
-...
wega je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 2.8.2012, 0:04   #4537
Reshatnayak
Član
 
Član od: 28.4.2010.
Poruke: 94
Zahvalnice: 19
Zahvaljeno 39 puta na 30 poruka
Određen forumom Re: Dnevnik gledanja filmova II

If... (1968)




Prvi film Malkolma Mekdauela. Uz Paklenu pomorandzu sigurno najbolji film u plodnoj karijeri ovog glumca.

Bunt protiv starog, krutog i sterilnog britanskog skolstva i drustva prikazano je kroz anarhicno, nasilno i krvavo obracunavanje nekoliko djaka predvodjenih Mick-om Travis-om (Malcolm McDowel) u tipicnoj engleskoj skoli toga vremena.

Obavezno pogledati.
Reshatnayak je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 2.8.2012, 0:18   #4538
Highlander
information junkie
 
Avatar korisnika Highlander
 
Član od: 3.11.2005.
Lokacija: MAX Highlands
Poruke: 2.160
Zahvalnice: 616
Zahvaljeno 686 puta na 401 poruka
Slanje poruke preko MSN-a korisniku Highlander Slanje poruke preko Skypea korisniku Highlander
Određen forumom Re: Dnevnik gledanja filmova II

Noland
Mislim da treba odgledati sva tri filma zaredom, tek tada se vidi kontinuitet koji je mnogo bitniji od pojedinačnog filma. Možda je treći deo malo lošiji od drugog, ali kao celina, ovo je ipak najbolja trilogija ikada snimljena.
Highlander je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 2.8.2012, 18:12   #4539
zvjer
Banned
 
Član od: 12.9.2007.
Poruke: 1.579
Zahvalnice: 744
Zahvaljeno 471 puta na 264 poruka
Određen forumom Re: Dnevnik gledanja filmova II

Zasto Betmen nema posebnu temu?
zvjer je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 2.8.2012, 18:42   #4540
Ocelot
Deo inventara foruma
 
Avatar korisnika Ocelot
 
Član od: 3.4.2006.
Poruke: 3.151
Zahvalnice: 373
Zahvaljeno 991 puta na 533 poruka
Slanje poruke preko ICQ-a korisniku Ocelot Slanje poruke preko Skypea korisniku Ocelot
Određen forumom Re: Dnevnik gledanja filmova II

Zato što je to film, kao i svi ostali.
Ocelot je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Odgovor

Bookmarks sajtovi

Tagovi
filmovi, preporuka, review

Alatke vezane za temu
Vrste prikaza

Vaš status
Ne možete postavljati teme
Ne možete odgovarati na poruke
Ne možete slati priloge uz poruke
Ne možete prepravljati svoje poruke

BB kod: uključeno
Smajliji: uključeno
[IMG] kod: uključeno
HTML kod: isključeno


Slične teme
tema temu započeo forum Odgovora Poslednja poruka
Da li neko zna koji je ovo film? DJ_MY_SOUL Kompjuteri i film 2588 7.3.2024 18:00
Najbolji horror film ikad napravljen? FRIghTMaN Kompjuteri i film 734 6.11.2013 1:57
Problem tokom gledanja filmova, tacnije steka mi slika a zvuk ide normalno Dijenek Kvarovi 27 15.5.2010 13:19
Slabiji zvuk govora od ostatka zvukova (prilikom gledanja filmova)... polarnimeda Operativni sistemi 2 14.10.2008 13:12
Taj film... aerochivija Brbljaonica 15 20.7.2008 21:46


Sva vremena su po Griniču +2 h. Sada je 2:15.


Powered by vBulletin® verzija 3.8.7
Copyright ©2000–2024, vBulletin Solutions, Inc.
Hosted by Beograd.com