Forum Sveta kompjutera

Nazad   Forum Sveta kompjutera > Ostale teme > Kompjuteri i film

Kompjuteri i film Uticaj kompjutera na film i primena kompjutera na filmu

Odgovor
 
Alatke vezane za temu Vrste prikaza
Stara 21.6.2012, 15:19   #4341
zvjer
Banned
 
Član od: 12.9.2007.
Poruke: 1.579
Zahvalnice: 744
Zahvaljeno 471 puta na 264 poruka
Određen forumom Re: Dnevnik gledanja filmova II

Citat:
altec.gs kaže: Pregled poruke
God bless America



Ocena 11/10.
Topla preporuka!
Dobar film. Mnogo lako se identifikujes sa junakovim zeljama.

Poslednja ispravka: Iris (21.6.2012 u 19:12) Razlog: ipak...
zvjer je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 22.6.2012, 14:53   #4342
Nestor
Deo inventara foruma
 
Član od: 15.11.2006.
Lokacija: Niš
Poruke: 3.329
Zahvalnice: 792
Zahvaljeno 887 puta na 554 poruka
Određen forumom Re: Dnevnik gledanja filmova II

Citat:
zvjer kaže: Pregled poruke
Dobar film. Mnogo lako se identifikujes sa junakovim zeljama.
Slazem se, inace nikad se nebih uhvatio da oo odgledam da ovde nisam procitao preporuke. Film prost niskobudzetni ali cela istina sto bi se reklo, koliko puta sam sebe uhvatio da mislim isto kao i Frank. Dodao bi i da je film previse jednostran tj da se orjentisao na rijaliti trash a ima tu mesta i za politicare kao i licemere tipa amnesty international ili UN.

Poslednja ispravka: Nestor (22.6.2012 u 18:11)
Nestor je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 22.6.2012, 16:30   #4343
Mac4LiF
Veteran
 
Član od: 7.7.2011.
Poruke: 706
Zahvalnice: 262
Zahvaljeno 130 puta na 101 poruka
Određen forumom Re: Dnevnik gledanja filmova II

Vrlo bolestan film , pogotovo sam pocetak filma .
Ali sa kriticke strane za nobelovu nagradu !
Iako na imdb-u stoji da je komedija...nedozivljavam tako...vjerovatno je ona prva minuta filma je ubila svaki humor u filmu/meni.

I slazem se da je za desetku.
Mac4LiF je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 23.6.2012, 11:11   #4344
zidan grobar
Veteran
 
Član od: 27.5.2007.
Lokacija: Beograd
Poruke: 1.181
Zahvalnice: 774
Zahvaljeno 504 puta na 244 poruka
Određen forumom Re: Dnevnik gledanja filmova II

Citat:
altec.gs kaže: Pregled poruke
Prvo da kazem da jos uvek gledam ovaj film, ali uprkos tome hocu odmah da ga ocenim i podelim sa nekim ovaj masterpiece.

God bless America



Ocena 11/10.
Topla preporuka!

PS: Odgledao do kraja. Nisam bolji film gledao davno.
Sjajan film, bez mnogo razmisljanja 10/10. Jedan od boljih koji sam gledao u poslednje vreme. Hvala za preporuke !!!
zidan grobar je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 23.6.2012, 11:37   #4345
goranmax
Veteran
 
Član od: 4.4.2012.
Lokacija: Vranje
Poruke: 772
Zahvalnice: 1.413
Zahvaljeno 341 puta na 185 poruka
Određen forumom Re: Dnevnik gledanja filmova II

Citat:
uros@3D kaže: Pregled poruke
Meni je najveca tupavost bilo
Spoiler za sta:
to sto su zbog oluje ostavili 2 clana posade u vanzemaljskoj piramidi na vanzemaljskoj teritoriji i rekli im da izbleje do jutra... No problem

...
Kao sto napisa pentraksil iznad, ne ocekujte previse i dobicete solidan film.
To je tebi bio najveci problem !?
Hoces da kazes da ovo:
Spoiler za sta:
Seko, ti si trudna vec tri meseca. Jeste da si bila u hibernaciji veoma dugo i da si kre***ta tek sinoc, ali tako je. I ne samo to, nego to uopste nije ljudska beba nego vanzemaljac. Ma kakve veze ima sto smo mi tek juce sleteli na ovu planetu?

je po tebi sasvim logicno?

Ja se slazem da kad odes sa niskim ili nikakvim ocekivanjima i ne mozes mnogo da se razocaras ali dajte, kada na svakom koraku imate ovoliko nelogicnosti i gluposti onda film koji je po zanru horor jednostavno postaje komedija.

I ako vi nemate problema sa njim jel biste mogli u kratkim crtama objasnite o cemu se u filmu uopste radi jer ja to nikako da skapiram osim da su dosli na neku planetu i da traze sta? Koja je uopste poenta ovog filma bio on Alien prequel ili ne? CGI efecti?
goranmax je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 23.6.2012, 12:49   #4346
pentraksil
Deo inventara foruma
 
Član od: 14.4.2007.
Lokacija: Nis
Poruke: 12.359
Zahvalnice: 4.519
Zahvaljeno 3.827 puta na 2.385 poruka
Slanje poruke preko MSN-a korisniku pentraksil
Određen forumom Re: Dnevnik gledanja filmova II

^^

Ljudi jeste li vi pratili film ili samo da pljujete? Ima dosta nelogicnosti i rupa, ali taj deo nije nikakva rupa. Pa ona nije
Spoiler za Spojler:
Tri meseca trudna nego je fetus bio razvijen kao da je tu 3 meseca, jer je "zarazena" preko Holoveja. Nije ona pre tri meseca dobila tudjina u stomaku, nego tek nakon sletanja na planetu. A fetus se brze razvija od ljudskog pa za samo par dana dolazi do "porodjaja". Nema tu nikakve nelogicnosti. Pa i u starim Alienima se fetus razvijao nenormalno brzo, nije to ljudska beba.


Mnogo bre cepidlacite.
pentraksil je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Sledeći korisnik se zahvaljuje korisniku pentraksil na korisnoj poruci:
player1 (23.6.2012)
Stara 23.6.2012, 14:07   #4347
player1
V.I.P. Test Play
 
Član od: 5.4.2006.
Lokacija: Beograd
Poruke: 14.769
Zahvalnice: 5.415
Zahvaljeno 4.097 puta na 2.672 poruka
Određen forumom Re: Dnevnik gledanja filmova II

Licno, veoma malo "pravih" rupa, sam video u filmu.

Vise nelogicnosti u ponasanju nekih likova, i to je to.

Spoiler za primer:
Sta bi onim geolozima, kad su vec ostali zarobljeni u pecini, da idu u onu centralnu sobu, iz koje su se ostali brze bolje evakuisali.

Trebalo je da se sklone negde i cekaju, sto je i blize njihovom karakteru. Pa prvi put, kad su bili ispred vrata te iste prostorije, su brze bolje zapalili cim su videli les.
player1 je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 23.6.2012, 14:32   #4348
uros@3D
Deo inventara foruma
 
Član od: 10.6.2006.
Lokacija: Beograd
Poruke: 5.632
Zahvalnice: 1.193
Zahvaljeno 1.918 puta na 966 poruka
Slanje poruke preko MSN-a korisniku uros@3D
Određen forumom Re: Dnevnik gledanja filmova II

@goranmax

Odgovorio ti je vec pentraksil na konkretnu "nelogicnost".

Citat:
I ako vi nemate problema sa njim jel biste mogli u kratkim crtama objasnite o cemu se u filmu uopste radi jer ja to nikako da skapiram osim da su dosli na neku planetu i da traze sta? Koja je uopste poenta ovog filma bio on Alien prequel ili ne? CGI efecti?
To sto ne kapiras radnju filma nije razlog da pljujes po njemu.

Mislim da je plot poprilicno jasan:

Spoiler za plot:
Dosli su na tu planetu u potrazi za Inzenjerima. Drevnom civilizacijom koja je napravila ljude, i posecivala ih u proslosti...


Ako te interesuje sta se konkretno desava u filmu:

Spoiler za major spoiler:
Planeta na koju su dosli u stvari nije home planeta te rase nego samo privremena baza u kojoj su testirali novo hemijsko oruzje... Crni virus. Stvari su se otele kontroli i pomrli su. Par njih je ostalo zivo u hibernaciji a baza je prepuna vaza sa crnim virusom. Ljudi dolaze u kontakt sa virusom koji menja njihov organizam, a glavna junakinja ostaje trudna sa likom koji je zarazen. U njoj se razvija neka prva verzija face-huger-a iz Aliena koja na kraju napada jednog od Inzenjera i usadjuje u njega organizam koji postaje - Alien. Dakle Alien je hibrid coveka-crnog virusa-Inzenjera.
uros@3D je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Sledeći korisnik se zahvaljuje korisniku uros@3D na korisnoj poruci:
pentraksil (23.6.2012)
Stara 23.6.2012, 14:39   #4349
pentraksil
Deo inventara foruma
 
Član od: 14.4.2007.
Lokacija: Nis
Poruke: 12.359
Zahvalnice: 4.519
Zahvaljeno 3.827 puta na 2.385 poruka
Slanje poruke preko MSN-a korisniku pentraksil
Određen forumom Re: Dnevnik gledanja filmova II

Citat:
player1 kaže: Pregled poruke
Licno, veoma malo "pravih" rupa, sam video u filmu.

Vise nelogicnosti u ponasanju nekih likova, i to je to.

Spoiler za primer:
Sta bi onim geolozima, kad su vec ostali zarobljeni u pecini, da idu u onu centralnu sobu, iz koje su se ostali brze bolje evakuisali.

Trebalo je da se sklone negde i cekaju, sto je i blize njihovom karakteru. Pa prvi put, kad su bili ispred vrata te iste prostorije, su brze bolje zapalili cim su videli les.
Za taj deo se slazem ili mene je recimo malo iznerviralo ono njihovo

Spoiler za Spojler:
Bezanje dok pada brod na njih, umesto da beze u stranu oni uzduz , ali dobro kao panika ovo ono, ipak dosta nelogicno i mozda cinjenica da su bez mnogo razmisljana odlucili da se zalete u brod.


Ima tu i nekih sitnih dijaloga kojima nije mesto u filmu, takodje ima i dosta rupa u prici, ali nije bas toliko strasno koliko mnogi pricaju (to je moje misljenje, da me ne lincujete), film pored dosta nedostataka ipak vredi odgledati i meni se dopao.

Poslednja ispravka: pentraksil (23.6.2012 u 14:54)
pentraksil je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 23.6.2012, 16:12   #4350
Doomche
V.I.P. Test Drive
 
Član od: 18.2.2007.
Lokacija: Subsector Aurelia
Poruke: 7.473
Zahvalnice: 1.159
Zahvaljeno 2.446 puta na 1.922 poruka
Određen forumom Re: Dnevnik gledanja filmova II

Dobro je, ajde, tajm-aut. U isto vreme pozivate da vas ne linchuju zbog vasheg mishljenja i u 20 postova odgovarate ljudima koji se sa njim ne slazhu. To je malo bizarno. Ako pochnemo sad o pogreshnim detaljima navedenim od strane oba tabora na zadnjih 3-4 stranice, ostacemo ovde ceo dan.

Shto se tiche toga da nije prequel Aliena, ne znam kako drugachije treba okarakterisati film u kome se objashnjava kako je nastao Alien i zashto. Ako su vec hteli da se dotichu toga, mogli su bar da unajme iste dizajnere, a ne da rezultat bude Alien za koga se cela bioskopska sala pitala da li je u stvari Alien, a koji je nastao na maksimalno glup nachin.

Shto se tiche konkretne sekire (kao samo jednog od 100 detalja), mislim da bi i prokleti lightsaber imao vishe logike od nje. Koja je njena upotrebna vrednost u filmu/sceni? Da razbije vrata od ko-zna-chega koja nije mogla da razbije lignja od 4 metra? Da iskomada njom 5 puta jacheg humanoida od 3 metra, ili istu lignju od 4 metra? Da poseche njom drvo Alienvoje i da se zagreje ako joj je 'ladno? Da ne pominjem to shto je bacach plamena bio prisutan na brodu 5 minuta ranije, ali smo se odluchili za sekiru iz nostalgije, shta li je.

A to shto film nije katastrofalan ne mora da znachi da automatski mora da se svidja ljudima. Neko je lestvice postavio drugachije. Deal with it.
Doomche je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 23.6.2012, 16:28   #4351
goranmax
Veteran
 
Član od: 4.4.2012.
Lokacija: Vranje
Poruke: 772
Zahvalnice: 1.413
Zahvaljeno 341 puta na 185 poruka
Određen forumom Re: Dnevnik gledanja filmova II

Citat:
uros@3D kaže: Pregled poruke
@goranmax

Odgovorio ti je vec pentraksil na konkretnu "nelogicnost".

To sto ne kapiras radnju filma nije razlog da pljujes po njemu.

Mislim da je plot poprilicno jasan:

Spoiler za plot:
Dosli su na tu planetu u potrazi za Inzenjerima. Drevnom civilizacijom koja je napravila ljude, i posecivala ih u proslosti...


Ako te interesuje sta se konkretno desava u filmu:

Spoiler za major spoiler:
Planeta na koju su dosli u stvari nije home planeta te rase nego samo privremena baza u kojoj su testirali novo hemijsko oruzje... Crni virus. Stvari su se otele kontroli i pomrli su. Par njih je ostalo zivo u hibernaciji a baza je prepuna vaza sa crnim virusom. Ljudi dolaze u kontakt sa virusom koji menja njihov organizam, a glavna junakinja ostaje trudna sa likom koji je zarazen. U njoj se razvija neka prva verzija face-huger-a iz Aliena koja na kraju napada jednog od Inzenjera i usadjuje u njega organizam koji postaje - Alien. Dakle Alien je hibrid coveka-crnog virusa-Inzenjera.
Ma to je bilo sarkasticno pitanje zbog glupog scenarija. Ovaj deo za trudnocu mi je mozda promakao jer se utopio u moru drugih gluposti ali nije poenta ni u tome.
Ono sto hocu da kazem je da li je moguce da posle kazimo 50god. SF-a, posle Odiseje 2001, Contacta, The Thing, Alien(s)a, Avatara, i toliko knjiga, filmova serija igara pocev od Isaka Asimova, preko Artura Clarka, do Carla Sagana i i svega ostalog neko usudi da izbaci ovako nesto.
Kao, popije jedan od "inzenjera" carobnu vodicu koja njegov DNA rastvori i rasiri i tako on stvori zivot na nekog jalovom svetu.
Ili sam mozda ja lud sto mozda ocekujem malo ozbiljnosti i maste od jednog visoko budzetnog SF ostvarenja na pocetku 21 veka?

Ovakva ostvarenja treba ismevati i pljuvati kad god se ukaze prilika za to, preko svih mogucih i dostupnih sredstava (a sad u 21 veku hvala bogu imamo i to) i stvoriti takav generalni stav da onome ko potpisuje jedno takvo sr*nje ne padne slucajno na pamet da eventualno cak ni ne pomislja da snimi ne daj boze nastavak i kad god mu ga neko pomene da se jednostavno zacrveni od sramote (da, na tebe mislim Scote).

Poslednja ispravka: goranmax (23.6.2012 u 16:36)
goranmax je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Sledeći korisnik se zahvaljuje korisniku goranmax na korisnoj poruci:
Marko (26.6.2012)
Stara 23.6.2012, 18:35   #4352
pentraksil
Deo inventara foruma
 
Član od: 14.4.2007.
Lokacija: Nis
Poruke: 12.359
Zahvalnice: 4.519
Zahvaljeno 3.827 puta na 2.385 poruka
Slanje poruke preko MSN-a korisniku pentraksil
Određen forumom Re: Dnevnik gledanja filmova II

Naravno da kazem da me ne lincujete, jer toliko pljujete po filmu, a cak je neko rekao da ce se film svideti samo mladjima od 12 god koji nikada nisu gledali ni jedan Alien sto je potpuno bezveze. Vama se film ne dopada i to niko ne spori, ali preterujete kada kazete da je film tolika katastrofa kada on to nije. Ja opet kazem da ima nenormalno mnogo nelogicnosti u filmu, ali polovinu njih moze da se objasni i van filma. Ja se nadam da ce neki Director's Cut jos vise pojasniti stvari ali dobro, sta je tu je. Sto se tice Aliena

Spoiler za Alien:
Alien na kraju filma je crn, sa glavom sipe, istom anatomijom kao i iz prvog Aliena sa sve ustima iz kojih se pojavljuje jos jedna celjust...Ja ne znam sta vise treba da vam se kaze da biste ukapirali da je to Alien? Ovo je neka prva jedinka, kasnijim raznmnozavanjem dobice sve potrebne karakteristike opasnog grabljivca koji pamtimo iz Alien filmova....evolucija i razvijanje jedinke...da li treba da mu izrezbare ime na glavi? Hocete da kazete da niste sigurni da je ovo Alien?
pentraksil je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Sledeći korisnik se zahvaljuje korisniku pentraksil na korisnoj poruci:
player1 (23.6.2012)
Stara 23.6.2012, 21:52   #4353
gorann
Član
 
Član od: 14.12.2008.
Poruke: 201
Zahvalnice: 150
Zahvaljeno 20 puta na 11 poruka
Određen forumom Re: Dnevnik gledanja filmova II

Citat:
altec.gs kaže: Pregled poruke
prvo da kazem da jos uvek gledam ovaj film, ali uprkos tome hocu odmah da ga ocenim i podelim sa nekim ovaj masterpiece.

god bless america



ocena 11/10.
Topla preporuka!

Ps: Odgledao do kraja. Nisam bolji film gledao davno.
Још једна препорука! О**чен филм! )))))
gorann je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 23.6.2012, 21:54   #4354
pentraksil
Deo inventara foruma
 
Član od: 14.4.2007.
Lokacija: Nis
Poruke: 12.359
Zahvalnice: 4.519
Zahvaljeno 3.827 puta na 2.385 poruka
Slanje poruke preko MSN-a korisniku pentraksil
Određen forumom Re: Dnevnik gledanja filmova II

I jos jedna preporuka za God Bless America, ludacki film
pentraksil je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 24.6.2012, 0:47   #4355
Rainman
Starosedelac
 
Član od: 5.1.2006.
Poruke: 2.394
Zahvalnice: 1.365
Zahvaljeno 2.322 puta na 924 poruka
Određen forumom Re: Dnevnik gledanja filmova II

Dao sam mu 7 na imdbu, ali defitivno JOS jedna preporuka za God Bless America

p.s. zavrsio se film, ja otisao na net, i iskace vest: "Stanija gola snima spot"... Film stvarno (na totalno lud nacin) gadja u centar plitkosti i bede naseg drustva. Srbija, Amerika, realno, svugde je tako.
Rainman je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Sledeći korisnik se zahvaljuje korisniku Rainman na korisnoj poruci:
Marshall George (26.6.2012)
Stara 24.6.2012, 13:16   #4356
nexexcalibur
Deo inventara foruma
 
Član od: 23.2.2009.
Lokacija: Belgrado
Poruke: 9.727
Zahvalnice: 1.639
Zahvaljeno 3.775 puta na 1.843 poruka
Određen forumom Re: Dnevnik gledanja filmova II

Takodje hvala na preporuci za God Bless America, vise slicnih filmova je potrebno, definitivno...

Planiram malo kasnije i drugu preporuku iz teme, Detachment da odgledam kasnije
nexexcalibur je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 24.6.2012, 15:09   #4357
Nestor
Deo inventara foruma
 
Član od: 15.11.2006.
Lokacija: Niš
Poruke: 3.329
Zahvalnice: 792
Zahvaljeno 887 puta na 554 poruka
Određen forumom Re: Dnevnik gledanja filmova II

Nije bas slican kao God bless America ali ima jednako interesantnu temu i viziju buducnosti za koju bi se mogli debelo zamisliti. Otvaranje filma i objasnjenje nastale situacije je najbolji deo jer je ostatak skoro kao parodija. Idiocracy (2006)
Priložene slike
Kliknite na sliku za veću verziju

Ime:	god_bless_america-poster.jpg
Viđeno:	10 puta
Veličina:	92,4 KB
ID:	43507   Kliknite na sliku za veću verziju

Ime:	idiocracy.jpg
Viđeno:	9 puta
Veličina:	83,0 KB
ID:	43508  
Nestor je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 24.6.2012, 15:12   #4358
Iris
détente
 
Avatar korisnika Iris
 
Član od: 3.11.2005.
Lokacija: Here be dragons...
Poruke: 5.576
Zahvalnice: 1.530
Zahvaljeno 2.470 puta na 1.488 poruka
Određen forumom Re: Dnevnik gledanja filmova II

Citat:
Rainman kaže: Pregled poruke
Dao sam mu 7 na imdbu, ali defitivno JOS jedna preporuka za God Bless America

p.s. zavrsio se film, ja otisao na net, i iskace vest: "Stanija gola snima spot"... Film stvarno (na totalno lud nacin) gadja u centar plitkosti i bede naseg drustva. Srbija, Amerika, realno, svugde je tako.
Jedini problem koji imam sa filmom je preterivanje sa tzv. vujaklijskim monolozima. Smorila sam se, kao da slušam onog nesretnog Teofila Pančića, ili još gore - Matiju Bećkovića.

Inače da, sviđa mi se ideja filma i da, problem je globalno isti, ali ne vidim da za njega postoji rešenje, pa čak ni ono navedeno u filmu. Eventualno bi jedan dobar biblijski Potop pomogao...
Iris je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 24.6.2012, 16:10   #4359
zvjer
Banned
 
Član od: 12.9.2007.
Poruke: 1.579
Zahvalnice: 744
Zahvaljeno 471 puta na 264 poruka
Određen forumom Re: Dnevnik gledanja filmova II

Citat:
Iris kaže: Pregled poruke
Jedini problem koji imam sa filmom je preterivanje sa tzv. vujaklijskim monolozima. Smorila sam se, kao da slušam onog nesretnog Teofila Pančića, ili još gore - Matiju Bećkovića.
I naravno, moderatori mogu kad im se cefne da iskazu svoje politicke stavove pominjuci ljude koji su im antipaticni iz cisto politickih razloga...

Je l ima jos nekog da nije iznenadjen?
zvjer je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Sledećih 2 korisnika se zahvaljuje korisniku zvjer na korisnoj poruci:
altec.gs (25.6.2012), ZoNi (24.6.2012)
Stara 24.6.2012, 17:03   #4360
Rainman
Starosedelac
 
Član od: 5.1.2006.
Poruke: 2.394
Zahvalnice: 1.365
Zahvaljeno 2.322 puta na 924 poruka
Određen forumom Re: Dnevnik gledanja filmova II

Citat:
Iris kaže: Pregled poruke
Jedini problem koji imam sa filmom je preterivanje sa tzv. vujaklijskim monolozima. Smorila sam se, kao da slušam onog nesretnog Teofila Pančića, ili još gore - Matiju Bećkovića.

Inače da, sviđa mi se ideja filma i da, problem je globalno isti, ali ne vidim da za njega postoji rešenje, pa čak ni ono navedeno u filmu. Eventualno bi jedan dobar biblijski Potop pomogao...
Takodje. Verovatno da bi film skapirali i oni kojima mora da se nacrta motiv glavnog junaka. Zbog toga dolazimo do situacije da je tema prava, ali da je sama izvedba previse razvodnjena.

A sto se tice potopa, ja sam vise za selektivno istrebljenje, ali da ja biram ko ce da bude kaznjen a ko ne - jer ni u koga drugog nemam poverenja A onda na kraju da i sam budem kaznjen, jer niko nema pravo to da radi. Ah, ultimate zrtva.
Rainman je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Sledećih 2 korisnika se zahvaljuje korisniku Rainman na korisnoj poruci:
Marko (26.6.2012), Oggy (24.6.2012)
Odgovor

Bookmarks sajtovi

Tagovi
filmovi, preporuka, review

Alatke vezane za temu
Vrste prikaza

Vaš status
Ne možete postavljati teme
Ne možete odgovarati na poruke
Ne možete slati priloge uz poruke
Ne možete prepravljati svoje poruke

BB kod: uključeno
Smajliji: uključeno
[IMG] kod: uključeno
HTML kod: isključeno


Slične teme
tema temu započeo forum Odgovora Poslednja poruka
Da li neko zna koji je ovo film? DJ_MY_SOUL Kompjuteri i film 2589 9.4.2024 13:29
Najbolji horror film ikad napravljen? FRIghTMaN Kompjuteri i film 734 6.11.2013 1:57
Problem tokom gledanja filmova, tacnije steka mi slika a zvuk ide normalno Dijenek Kvarovi 27 15.5.2010 13:19
Slabiji zvuk govora od ostatka zvukova (prilikom gledanja filmova)... polarnimeda Operativni sistemi 2 14.10.2008 13:12
Taj film... aerochivija Brbljaonica 15 20.7.2008 21:46


Sva vremena su po Griniču +2 h. Sada je 4:53.


Powered by vBulletin® verzija 3.8.7
Copyright ©2000–2024, vBulletin Solutions, Inc.
Hosted by Beograd.com