Forum Sveta kompjutera

Nazad   Forum Sveta kompjutera > Test Play > Akcione igre
Uputstvo Članstvo Kalendar Današnje poruke Pretraži

Akcione igre First-person-shooteri i slično...

Odgovor
 
Alatke vezane za temu Vrste prikaza
Stara 30.5.2019, 20:37   #1
testera
Veteran
 
Član od: 9.2.2007.
Lokacija: Belgrade
Poruke: 711
Zahvalnice: 0
Zahvaljeno 251 puta na 133 poruka
Određen forumom Outer Wilds

Igra je konacno tu. Ima super uvrnutu grafiku (malo me podsetila na Psyhonautse). Igru pocinjete na jednoj od planeta i cilj je da se istrazi rasa Nomai koja je stvorila galaksiju u kojoj se igra desava. Galaksija nije proporcija NMSa, vec definisan sistem sa setom planeta koje se istrazuju. Na pocetnoj planeti postoji opservatorija+muzej, trening G pecina, dosta NPC likova i helio sa koga se polece brodom kojim se istrazuje sistem. Brod je opremljen kompjuterom, odelom bez koga je nemoguce istraziti planete. Ono sto je zanimljivo je pojava supernove na svakih 20 minuta gde dolazi do eksplozije sunca i tu se sve unistava, tako da se nakon svake smrti ponovo prozivljava jednih te istih 20 minuta do sledece eksplozije sunca, ali s potpunim saznanjem svega sto se do tada istrazi i vidi. Igra nema klasican save sistem, vec se pozicija snima na pocetnoj planeti, da ne otkrivam kako, a zanimljivo je uradjeno. Moja topla preporuka.

http://outerwilds.com/
testera je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 24.4.2021, 8:28   #2
M.C.
Deo inventara foruma
 
Član od: 4.2.2006.
Lokacija: Kragujevac
Poruke: 5.614
Zahvalnice: 298
Zahvaljeno 1.469 puta na 1.017 poruka
Slanje poruke preko Yahooa korisniku M.C.
Određen forumom Re: Outer Wilds

Uh, ovo mnogi proglasiše za igru godine 2019. a tema na forumu ima čitavu jednu poruku.

Anyway, pređoh konačno sinoć i definitivno jedna od najboljih igara koje sam igrao. Osećaj istraživanja nepoznatog, povezivanje kako stvari funkcionišu i utiču jedna na drugu u solarnom sistemu i lagano otkrivanje šta se zapravo desilo je nenadmašan. Za mene jedina mana je što nisu uključili jedan save po time loop-u, da ne biste neke deonice ponavljali po više puta ako negde zakasnite, ako ostanete bez kiseonika ili ako se okliznete i slučajno upadnete u crnu rupu.
M.C. je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Odgovor

Bookmarks sajtovi


Vaš status
Ne možete postavljati teme
Ne možete odgovarati na poruke
Ne možete slati priloge uz poruke
Ne možete prepravljati svoje poruke

BB kod: uključeno
Smajliji: uključeno
[IMG] kod: uključeno
HTML kod: isključeno


Slične teme
tema temu započeo forum Odgovora Poslednja poruka
The Outer Worlds Exia Role-Play 273 5.12.2023 11:55


Sva vremena su po Griniču +2 h. Sada je 5:16.


Powered by vBulletin® verzija 3.8.7
Copyright ©2000–2024, vBulletin Solutions, Inc.
Hosted by Beograd.com